ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 533
dzięki Isabellka za ciepłe słowa :) - dziękuję wszystkim :)
A co do Village People, to widziałem teledysk na YouTube - było ich sześciu: Indianin, Motocyklista, Kowboj, Robotnik, Żołnierz, a śpiewał Policjant :)

To może: Nowe Rumunki, albo Sworne Gacie, albo Rusek Mały... nie w sumie to takie wsie już istnieją :P
a moze Dolina Słońca, albo Tęcza ;DDD

ale te Sworne Gacie czy jakie tam tez niezłe, niezłe ;D
zacznę od lewej...

ale w sumie po co mamy się jakoś nazywać... lepiej jest bez nazwy.... a już po angielsku to na pewno bym nie chciał...

np. "Placki na blasze" ... nazwa fajna i w sumie...
albo " klucz patnostka "
a i kumpel wymyślił fajny rym... podczas jak "wymyślaliśmy" tekst do najgłupszej piosenki... a mianowicie "Bukowe wióry spod cyrkulorza, klucz osimnostka i sól prosto z morza"....

tak więc.. może by tak... a właśnie... pytanie do dziewczyn... powiedzcie mi... jakim szamponem myjecie włosy na nogach?? bo ja się waham... widziałem ostatnio taki w sklepie "balls & knees" tylko nie wiem, czy to akurat do włosów na nogach, czy w innych miejscach.....

....... ale obleśny post..... ale musiałem jakoś zmienić temat...

SZACUN !!!
eee nie szampon odpada, lepiej jakas odzywke kupic, teraz sa takie nowe dla village ppl specjalnie z dodatkiem piasku błotnego.. poprawia krążenie i włosy szybciej rosną. besides, przyjemny zapach, fajna konsystencja, kolor (brunatny taki) ogólnie polecam. znaczy nie probowalam jeszcze ale polecam. mnie narazie nie stac (8.99) dopiero musze zarobić (zbieram piasek na te odzywki, nieźle płacom.)
;P
btw, ja myśle, że ten balls&knees to został zaprojektowany specjalnie dla dziewczyn :D
ja sie na tym szamponie zawidolem bo mylem nim wlosy na glowie i zaczely mi wypadac;( dlatego polecam szare mydlo i pranie wlosow w rzece, tak jak robi moja stara. i kochane dzieci, nie zapominajcie tez myc raczek, bo wam zeby wypadna.

-rysio
chciałam zaznaczyć, że Klaudo, jak sam sie przyznal, jest jedyna osoba, która umie POSUWAĆ forum ;D:D:D
niech nikt inny nawet nie probuje !! Klaudiuszu jakbys mógł teraz posunąc... ;D
ja nie myję zębów.... mydło mi się w gębie nie mieści...
a co do tego szamponu... to myłem nim włosy na plecach... i mam plecy jak baran... co tydzień strzygę sobie plecy, a ciocia szyje z tego swetry, dywany, kopytka z pumy etc. jak chcecie, to mogę jej powiedzieć, żeby narobiła takich z napisem AP... może lepiej będzie się wam w nich uczyć....
a więc posuwam....
i jeszcze raz....
gooooshh amaaaaziing..
yyyyyyyyyyy
no wescie- klaudiuszek sie zawstydzil, pewnie zaczerwienil ;DDD

a tak ladnie mu szlo to POSUWANIE
"yyyyyyyyyy" nie oznaczało zawstydzenia.... tylko że skończyłem posuwać... Izuniu... też jesteś na forum... i jeśli chodzi o posuwanie to jesteś raczej stroną bierną.... aahahahahaahahahahahahah bez obrazy oczywiście... cały czas żartujemy...
....... DO IT ! ;D
uuuuuuuuuu

powiem ci ze probowalam byc str czynna, ale mi nie wyszlo :P

tzkze raczej sprawdzam sie jako bierna!!!
a pewnie, ze lepiej byc bierna, po co sie wychylylać, niech sie inni pomecza ;d;d
niechcący przesadziłem z tą stroną bierną i obraziłem naszą koleżankę Izę... przepraszam Cię Iza... naprawdę nie chciałem Cie obrazić... PRZEPRASZAM
ja poprosze z napisem AP sucks ;P bede sie dowartosciowywać ;d
w porzadku Klaudo, nie obrazilam sie...
a co do stron, to ja na prawde probowalam przechylic forum na lewo- to bylo tak kliknelam "odpowiedz" pod osoba ktora byla na forum, ale nieco wyzej... no i wlasnie- teks wkleil sie nie na koncu forum, tylko pod ta osoba- jakies sodamnfuckin 10 postow wyzej... troche namotalam, ale mam nadzieje, ze ktos to zrozumial i mi wytlumaczydlaczego nie udalo mi sie posunac tego forum w lewo...
tzn pod osoba ktora byla na lewo
dziewczyny raczej nie posuwają... ale chodzi o to, że trzeba znaleźć posta, który jest najbardziej na lewo i kliknąć "odpowiedz".... nie umiem tego wytłumaczyć... a z resztą... często zaglądam na forum, to mogę posuwać... jestem wolny.... :D:D:D
aaa to juz wiem ocb, yh no cóż wiec w takim razie moj post tez byl niefortunny wiec soooorry :/
czyli jak byś w sumie kliknęła "odpowiedz" przy moim poście o treści "yyyyyyyyyyy" to Twój post będzie bardziej na lewo.... tyle
a najlepiej odpowiedziec na ten pierwszy
on w końcu jest najbardziej w lewo :)
dokładnie...
a ktoś tu pisał, ze dziewczyny nie posuwaja. A prosze, jak ładnie posunęłam :)
Iwona... coś z Tobą nie tak....
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe