ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 533
słoik, babeczka, ciasteczko... co to obiadu nie było czy jak? ;P
Ludzie, piszmy dużo, tak ze 100 postów dziennie, to do końca tygodnia dobijemy do 1000, a to będzie absolutny rekord :)
To wcale nie jest sloik, babeczka, ani ciasteczko!!!

to ewidentnie jest smietnik ;PPP
a co do naszego tlumaczenia to moze po prostu- advanced in development ;)
a posuniety najprosciej i doslownie to po prostu pushed:)
mzg... to super pomysł.... 100 postów dziennie...

tylko, żeby te posty coś wyrażały.... i może na jakiś konkretny temat... bo w końcu jak napisała arwen2, to forum anglistyczne.....
screwed będzie lepsze :P, jak już posuwać to ostro :P
czy agapi2 jeszcze tu zaglada bo mam kilka pytan zwiazanych ze studiami na ktore chcialabym otrzymac odp od kogos kto w tym ze tak powiem "siedzi" :)

a forum chwilowo zmienilo temat ze studiowania na posuwanie :P:D
studiowanie to też posuwanie (sie w rozwoju ;P)
taaaa... ja tesh jestem za screwed ;d
wiesz ikuska, z tym to roznie bywa- znam takich studentow, ktorzy raczej sie nie posuwaja w rozwoju :)
generalnie... jak by sie kto nie posuwał... to forum zalicza teraz recesję :D:D
Normalnie...... ludzie, którzy dostali się na AP..... zgłoście się w końcu.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




czy tylko kilka osób z tego forum się dostało!!!!!??????





Co jest z wami.....?
no fakt Iza, można, niektórzy ludzie sie uwsteczniają, ale w końcu to też posuwanie sie, tylko, że do tyłu. ;d studia rozwijaja, od czlowieka tylko zalezy, w ktora strone ;d mi to sie wydaje, ze najlepiej raz do przodu i potem raz do tyłu, troszke sie cofnac,tak dla utrwalenia efektu (nauczonego materialu) cały czas do przodu nie mozna bo mozna sie zrobic 'za bardzo do przodu' i wtedy moze z tylu zabraknac ;P ;D

ale to mój ostatni post w tym temacie. zaczne teraz pisac na forum jakiegos obiektu uczelnianego, na ktory by mnie zechcieli laskawie przyjac.
Nie bądź tak do przodu bo cie od tyłu może zabraknąć :D:D:D

Toteż ja zostawiam swój ostatni post na tym forum, bo nie widzę powodu, żeby jeszcze na nim pisać... ale jedno muszę przyznać.... fajnie mi się tu pisało

Pozdrawiam
ja sie dostałam na AP i bardzo sie ciesze, bo wszystko wskazuje na to że faktycznie wybiore te uczelnie.. Musze jednak powiedzieć, w odniesieniu do tego co tu można przeczytać, że jest to nieporozumienie że ktoś z wynikiem 92% z rozsz ang sie nie dostał. Z drugiej strony jednak taka rozbieżność między umiejętnościami pisania, słuchania, czytania, gramatyki a gadaniem (egz wstępny)..?? Tym którym niewiele brakło przy 1. rekrutacji a bardzo chca sie dalej dostać życze wytrwałości i cierpliwości -jeszcze nic straconego :)
ja tez sie chocaholic dostalam :D a na ktorym bylas/-es (?) miejscu?? moze poklikamy ? 9491755 moje gg zostawiam... gg zostawiam... gg zostawiam... ;D
dostalAS, :) przepraszam baardzo, zakrecona jakas dzis jestem :)
Hej, przeczytałam mniej więcej to forum i faktycznie fajny. Szkoda, że nie natrafiłam na nie wcześniej, tylko dopiero wczoraj. Tak to może bym się coś podniosła na duchu. Ja rozmowę miałam w piątek. Niestety się nie dostałam i cholernie mi smutno. Winę mogę zwalić tylko na siebie, choć podobnie jak wy nie przyłożyłam do tej rozmowy aż takiej wagi. Nie pomyślałam w życiu, że będzie się ona liczyć tak samojak matura. Żeby się dostać musiałabym zaliczyć rozmowę na 90... a niestety zawaliłam ją. Ogólnie rzecz biorąc to w mówieniu w ang nie jestem orłem i jeszcze dodatkowo te nerwy. Wiem już, że nie mam szans, żeby się dostać, bo wyszło mi, że na liście rezerwowych jestem 106. Może będę za rok próbować, choć teraz to się już trochę zraziłam i zaczynam myśleć, że może tam jest za wysoki poziom jak dla mnie i nie poradziłabym sobie. Szkoda, że zawaliłam tą rozmowę, bo mogłam się dostać. Miałam 81% z matury. Wiem,że to nie jest dużo, ale z obliczeń mi wyszło, że dostał się nawet ktoś kto mial 74 czy 77%, już nie pamiętam dokładnie. Aha, i dostałam się na UMCS, ale wiadomo - Lublin to nie Kraków.
chocaholic - to na tym forum to tylko ja chyba jestem taki, który jeszcze ma jakąś nadzieję :) Mam nadzieje ze się spotkamy, bo bardzo zależy mi na AP. Kurcze, 3 punkty mogą zadecydować o 5 latach życia :/
nie wiem jak ty to liczysz, ale akurat miejsce 106 jest moje;p a przynajmniej tak pisze na ogolnej liscie rankingowej. tez sie nie dostalem, ale trudno sie mowi. ja sprobuje za rok.

zycze powodzenia
Hehe no to sory, może 108 jest w takim razie moje;P A mogę spytać co będziesz robił przez ten rok?
jak na razie czekam na rozwoj sytuacji. skladalem jeszcze na umcs i kul. dzis sie dowiedzialem, ze na umcs tez sie nie dostalem. czyli dupa (mature zdawalem pod katem anglistyki na ap, wiec nie przylozylem sie zbytnio do polskiego - durak!). zostaje mi jeszcze kul. jesli tam tez nie beda mnie chcieli to aplikuje do twp w krakowie.

ach, te bledy mlodosci i zawile meandry zycia...

a ty masz jakis plan B?;]
Ja się dostałam na umcs, przynajmniej tak wynika z tego co napisali, ale jeszcze będę musiała zadzwonić. Niby się cieszę, ale jednak to Kraków był moim celem. No i teraz nie wiem co zrobić. Mam kilka opcji - idę na umcs albo na kul (jeśli mnie przyjmą) i po roku próbuję się przenieść na AP, albo piszę za rok maturę i będę startować na AP na pierwszy rok, albo pójdę na rok na prywatne do krk, albo wyjadę na rok do Anglii, tylko nie wiem czy byłabym w stanie tam od razu studiować ale jakby dalo radę to tam rok i znowu do AP start:P A jak nie, to może rok przerwy w Anglii i potem tam na studia i tam bym już osiadła;) Strasznie zamotałam, ale to daltego, bo sama nie wiem co mam robić heh, mam nadzieję, że rozjaśni mi się;) A co do ciebie, to chyba dobrym wyborem byłoby twp
coz, i jak na razie wszystko mnie pcha w kierunku twp. a anglia to nie zgorszy pomysl, z oczywistych wzgledow jezykowo-praktycznych.

mam na dzieje ze do zobaczenia za rok na ap.;]
No, byłoby great
mzq - 3 punkty to naprawde niewiele, właściwie NIC. Myśle (mam nadzieje) że pójdzie po twojej myśli i sie zobaczymy może w październiku. I wiesz co Ci powiem? Żebyś mi tu więcej tak nie smucił, że to decyduje o 5 latach życia! Patrz ile masz możliwości naprawde nie było jeszcze tak żeby jakoś sie nie poukładało. Uwierz, ludzkie biografie układają sie przeróżnie, zaliczona matura na 5 czy na 4 o niczym nie przesądza..
mam fetysz a daleko jestes na tej liscie rezerwowej umcs bo ja sie dostalam ale moje miejsce sie na pewno zwolni bo wole ap :)
na umcs jestem (aż) 241, 10 pkt mi brakuje... za rok pewnie znowu przyatakuje ap, wiec moze nawet sie spotkamy;p a poki co zapowiadaja mi sie nerwowe wakacje i pare siwych wlosow.
czyżby to forum "umarło" po tym jak Klaudo przestal sie na nim wypowiadac??....

ludzie, piszcie
uratujmy te forum ,wystarczy wysłać sms o treści " KLAUDO" pod nr 7122 :P
Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe