ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 533
NO ŁADNIE TERAZ DAŁAM 3X post. nieźle sie dzien zaczął ;P yh wybaczcie.
Kurczę kwitnę tu już od godziny... i bardzo jestem ciekawa jak tam Wasze odczucia po dzisiejszym - piątkowicze... Może są już wywieszone listy z naszymi wynikami z wczoraj :// Choć jednak wolałabym tego nie widzieć :/ Ciekawe czy to rzeczywiście będą taaaak ostro oceniać...
ostro oceniać?? hmm... no to może być lipa :/ zreszta i tak bedzie!! nawet ten głupi egzamin mi sie w nocy snił!! fujj... co to był za koszmar!! tak powaznie to zawaliłem. tyle mozna było powiedzieć mądrych rzeczy a ja gadałem takie głupoty :/ fajnie by było studiować na karmelickiej :D może jeszcze złoże na wieczorowe. a tak w ogóle to składacie na wieczorowe ja sie nie dostaniecie na dzienne?? ja teraz daje sobie spokój... jutro jade na wakacje i nie zamierzam rozmyslac o studiach. bede oblewał mature :D wam tez radzą porzadnie sie znieczulić po tym wszystkim :) ale mam postanowienie!! od 16 lipca się ucze!! :D muszę jeszcze troche nadrobić!! AP-owicze trzymam za was kciuki!!!!! pozdrawiam!!
ja tez Daniel, 3mam kciuki ;D

mam takie same odczucia jak ty- najgorsze jest to ze na pytanie o cechy dobrego wspollokatora, wylecilay mi z glowy wszystkie pozytywne cechy charakteru... tylko jakies beznadziejne i wyswiechtnae mi zostaly :((

co do wieczorowych w innym miescie (jestem z kielc) raczej budzet mi nie pozwoli...

oprocz AP mojego wymarzonego, postanowilam probowac jeszcze na dzienne AŚ(Swietokrzyska) i UO ( Uni OPolski), i najwyzej potem, na drugim roku przeniesc sie na AP...

czy ktos startuje do tych szkolek z Was jeszcze?

pozdrawiam
ja atakuje tylko kraków :D AP i jeszcze NNKJO TWP. na TWP sie juz dostałem wiec moge spać spokojnie. no ale nie można tak łatwo rezygnować z marzeń więc próbuje na AP. no fakt... wieczorowe troche kosztują... czesne plus utrzymanie w kraku. jeszcze sie zobaczy. rekrutacja na wieczorowe dopiero od września.

pytanie do agapi... zakładając, że sie nie dostane na dzienne (a to jest pewne na 100%) i potem złoże podanie na wieczorowe to znowu bede musiał podejsc do tego egzaminu ustnego???
mam nadzieję ze tak bo ten wczorajszy to była masakra.
i jeszcze mogłabyś napisać jak bedą wyglądały zajęcia na wieczorowych?? taka sam siatka godzin jak na dziennych?? z góry bardzo dziękuje!!

ale wiecie jaki jestem frajer... miałem dowcip jeden o św. Mikołaju... i było tam "dreadful word" a ja z tego stresu sobie to przeczytałem jako "dreadful world" i cały żart położyłem bo nie mogłem zrozumieć co tam ma być smiesznego. no po prostu szczyt kretynizmu!!!

nie ma to jak byc samokrytycznym :)

pozdrawiam!!
hej,ja mialam wczoraj rozmowe i mysle,ze poszlo mi spoko. mialam joke o lekarzach i o prawnikach. po przeczytaniu zapytali sie mnie dlaczego sa popularne joki o prawnikach w uk,o czym sie opowiada kawaly w polsce, czy mozna podzielic joki na lepsze i gorsze i czy lubie uk comedy sitcoms typu allo allo, a na koncu co wynikalo z mojej wypowiedzi dlaczego jas fasola jest smieszny:D

bylam w pokoju 101
pzdr;]
Daniel, co ty mowisz- jaki frajer...
Jezeli ty jestes frajer, to ja jestem przefrajerka ;p
powiedz mi jak moglam wziac fountain pen za magiczny olowek
a wy- piatkowi piszcie jak wrazenia !
a wy- piatkowi- piszcie jak wrazenia !
dobra no to piszcie wszyscy wasze wpadki :) posmiejemy się!! teraz już nie ma co płakać...
ja o sobie juz napisałem :)
a moja kumpela powiedziała "people likes" ale naszczęście szybko sie poprawiła.
te komisje musiały mieć z nas niezły ubaw.
normalnie lol kwadrat
ale czy jesteśmy banda frajerów??
pozdrawiam
SĄ JUŻ WYNIKI Z USTNYCH!!!!!!! zarejestrujcie sie na AP. tylko za bardzo nie wiem o co tam chodzi :/ jakies dziwne no ale jest!
ojj... sorry. troche zamieszałem. jakieś wyniki sa ale to chyba nie z tych ustnych :/ jakies pierwszy etap kwalifikacji. i tu chyba zrobili ranking z wynikami z matury.
pozdr
hej daniel, to informacje z naszej strony www.ap.krakow.pl/neofil/ang/studia.htm

studia niestacjonarne pierwszego stopnia (wieczorowe)
Kryterium kwalifikacji
“nowa matura”
wynik egzaminu maturalnego z języka angielskiego – poziom rozszerzony pisemny
sprawdzian uzdolnień badający dyspozycje fonetyczne i komunikatywność kandydata – 20.09.2007
Prace pisemne do wglądu w terminie wyznaczonym przez Komisję Rekrutacyjną.
Termin ogłoszenia list przyjętych – 24.09.07
Odpłatność za rok nauki – studia wieczorowe 4 200 zł., wpłata 50% po przyjęciu na studia
Przyjmowanie dokumentów: 3 -12.09.07 w Samodzielnej Sekcji ds. Rekrutacji pok.28 ul. Podchorążych 2

jesli chodzi o program studiow wieczorowych, to jeszcze nie znam, bo zaczynamy od tego roku. zajecia beda odbywac sie codziennie okolo 15-20. nie wiem czy ilosc godzin taka jak na dziennych, czy taka jak na dotychczasowych zaocznych.
kuna batata, ale emocje...
gdzie jestescie na liscie ?
ja okoko 120 miejsca... --->cieszyc sie czy plakac?? ;p
ale to jest 120 miejsce w "liscie kandydatow ktorzy zaliczyli I etap...
moze mi ktos wytlumaczyc czemu w "liscie rankingowej Ietapu jestem na innym caliekm miejcsu??

z tych emocji juz sama nie rozumiem ;D
dziękuje agapi :) te ogólne informacje to ja znam tylko własnie mi chodzi o tą siatke godzin. czy to bedzie tak samo jak dzienne czy troche inaczej. no ale chyba trzeba jeszcze poczekac na bliższe informacje. ... zgodnie z tym co tam piszą to bedzie trzeba jeszcze raz zaliczyć ten ustny :D i nawet lepiej!!

iza, a tobie sie chyba coś pomyliło. tam są dwa rankingi. jeden w kolejności tych numerów które dostalismy przy rejestracji, czyli ten kto sie zarejestrował pierwszy jest pierwszy. a gdzieś wyczytałem ze miałaś z matury 86% wiec jesteś gdzieś od 86 do 99. na tej drugiej liście z wynikami. troche chyba namieszałem ale mam nadzieję że rozumiesz.

lepszy ranking bedzie dopiero jak dodadzą do tego ten ustny. ale to chyba bedzie 20 lipca.

btw... tam sie rejestrowały osoby co miały po 30 i 40% a ja nie chciałem isc na rozmowe z moimi marnymi 69%... to byłby dopiero szczyt frajerstwa :D
pozdrawiam
no wlasnie Daniel, dzieki
tam sie zarejestrowaly nwet osoby co nie zdaly ang roz...----->buhahaha

dobrze mowisz, jestem na liscie na okolo 90 miejscu

ciekawe tylko jak ta cala lista bedzie wygladala gdy wezma pod uwage ten ustny, goooooooooosh :)
no ciekawe jak to wyjdzie z tymi ustnymi :) jak narazie jestne w okolicach miejsca 140 :( a po tym ustnym to chyba nie podskocze do góry :/

agapi2 jeszcze jedna mała sprawa...

słyszałem że ok 90% wykładowców z AP uczy na TWP i tu mam pytanie. czy oni jakoś ulgowo traktują uczniów TWP?? słyszałem ze poziom jest porównywalny z AP chociaż może sie to wydawać smieszne. jeżeli mozesz sie wypowiedzieć na ten temat to byłbym wdzięczny bo to własnie z TWP wiąże najbliższy rok studiów :D a może ty też tam wykładasz??
z góry bardzo dziękuję!!!
pozdrawiam
SA WYNIKI USTNEGO!!!!!!!!!
to sa już wyniki te co miały być 20 lipca. nawet sie nie łudziłem ze sie dostane i wcale sie nie myliłem. tylko ciekawi mnie jak oni obliczali te ptk. bo mi wyszło mniej niż miałem :/ no nic. tym co sie dostali serdecznie gratuluję!!
hej Daniel,
mysle, ze twp to niezly wybor. uczylam tam pare lat temu -- teraz nie. wtedy staralam sie na zajeciach robic to samo co na ap, chociaz nie zawsze mi sie udawalo. nie wiem o co ci chodzi z tym ulgowym traktowaniem. NA PEWNO nie jest to szkola, w ktorej mozesz zaplacic i dostac dyplom nic nie robiac. chociaz i takie szkoly istnieja.
wielkie dzięki!! nie ma to jak informacje ze sprawdzonego źródła. tylko jak czasem powiem gdzieś w towarzystwie że ide do kolegium i to jeszcze prywatnego to czuje dziwne spojrzenia. a jeszcze jak powiem że poziom w miare porównywalny z AP to już wogóle zostaje po cichu wyśmiany. wiem że wiele osób które sie nie dostaną na AP wybiera właśnie TWP. zdaje sobie sprawe z tego że jeszcze troche muszę nadrobić i na AP mógłbym sobie nie poradzić. chociaż nie wiem. teraz kiedy dostałem już oczywistą wiadomość z AP ze sie nie dostałem, ciesze sie że mam juz złozone podanie do TWP :) zastanawiałem sie nad tym żeby poprawiać maturę i za rok znowu starać sie dostać na AP. a przez ten czas chodzić do TWP. tylko nie wiem czy jest sens. robiłbym pierwszy rok dwa razy. co o tym myslisz?? jeszcze raz bardzo dziękuję za informacje!! pozdrawiam!!
[wpis usunięty]
Jak to mniej niż miałeś?!?!?
no bo nie wiem jak to sie liczy :/ bo maturę zdałem na 69% i w tym pierwszym etapie mi pisało ze mam to 69% a potem mi pisze już w tym drupim etapie że mam 59 :/ nie rozumiem. no nic. nie napalałem sie na AP więc sie nie rozczarowałem. pozdrawiam!!
Bo 69 miałeś za maturę, a te 59 to chyba za sam ustny, czyli razem miałbyś 128. Zgadza się?
jeszcze mi teraz głupio bo w postach się z wszystkiego nabijałem... i wyszło, że jakiś cwaniak jestem albo mądrala....
K O N I E C
no to wuj, ja 106 jestem. papa, milo bylo was poznac.
hej klaudo, nikt nie uwaza ze jestes cwaniak czy madrala. wszyscy cie baaaardzo polubili:-) nie zalamuj sie -- to nie koniec swiata. mozesz sprobowac wieczorowe -- moze ci pojdzie lepiej, albo twp. pzdr
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe