Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
691-720 z 1614
A nie 65 punktów?? Bo było 59 pytań z testu plus 6 z tekstu.
Ja też mam C1 ;) Ale ja wybieram się do Aalborg :)
Ja idę do Aarhus :)
kakademona- ja się wybieram do business academy aarhus ; )
I też dostałam wyniki i mam 60 pkt ; )
Witam. Mam pytanie.
Przyszły wyniki z testu z angielskiego. Na teście powiedziano nam, że powinniśmy uzyskać 60 pkt. żeby uzyskać poziom B2.

Czy jest szansa, że mając średnią punktów 54 - 61 z use of english i 46 ze słuchania uczelnia zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną? Czy nadal istnieje szansa, że zostanie się przyjętym na uczelnie do Copenhagen Business Academy?
W trakcie testu były problemy z odsłuchem nagrań. Rozmowy nie chciały się odtworzyć drugi raz, przez co można było stracić czas i możliwość zdobycia punktów. Czy można gdzieś dołączyć jakąś adnotacje, że były problemy z odsłuchem?
Wielkie dzięki za pomoc.
Ja tez mam C1:-) i wybieram się do Business Academy Aarhus
hardzior- wydaje mi się, że jakieś szanse na pewno są, nie wiem na jakiej zasadzie przyjmują do Copenhagen Business Academy, ale w mailu od eduABROAD było napisane, że nawet jak nie ma się z testu poziomu B2, to i tak uczelnia może zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną i każda kandydatura rozpatrywana jest osobno ; ) Więc trzeba być optymistą a wszystko się uda! ; ) Powodzenia ; )
Ja ide na tą uczelnie, teraz wiem że jest 66 pytań ;)
Ja też na Business Academy Aarhus.
Nie musiałam pisać testu z ang, ale z tego co wyczytałam to najważniejsza jest rozmowa kwalifikacyjna, a z tym sobie poradzicie zapewne :D

Czy tylko ja nie mogę dodać tego signature page na http://www.baaa.dk/subsites/international/programmes/guidelines+on+how+to+apply/login+to+download
Zaraz coś mnie strzeli! Bo login ma być ten co jest, czyli BAAA, a hasło Signature Page, prawda?
Hasło jest chyba bez spacji, "Signaturepage".
Wyślij im to na e-maila: [email]
Ja wczoraj w Kielcach też test pisałam do Copenhagen Business Academy i ufff... udało się :-) Jest poziom B2, mega się cieszę , bo myślałam, że zawaliłam. Ale i tak w sumie teraz kolejny stres bo nie wiadomo czy zaproszą mnie na rozmowę kwalifikacyjną..
fmak - tak, bez spacji, ale i tak mi nie wchodzi...

kakademona (haha, jak teraz to napisałam Twój nick, to zorientowałam się o co chodzi...) - a Ty tak robiłaś - że mailem, czy przez tą stronę?
Właśnie, jak tam osoby z Cphbusiness po teście ?? Jak Wam test poszedł? Ogólnie wszyscy mówili, że tak łatwo będzie, ale moim zdaniem ciężki był...
Hardzior - myślę, że Ci się uda !! Może spodoba im się Twój list motywacyjny, z tego co czytałam to chyba jeden z najważniejszych czynników :-)
Rejestrowalam się na szybko i mi przyszła do głowy ta nazwa xD
Tak, wysłałam signature page na ten email i na drugi dzień dostałam odpowiedź, że potwierdzają otrzymanie dokumentu :)
Kakademona - a napisałaś coś szczególnego w tym mailu? Czy tylko coś w stylu jednozdaniowego maila, że "wysyłam podpisaną signature page" i koniec kropka? I czy plik pdf zapisałaś tylko jako swoje imię i nazwisko?

A mieliście w ogóle jakąś dłuższą formę na tym egzaminie?
Ej w sumie jak to jest, nawet zda sie ten test i będzie sie miało B2 to i tak mogą nie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną? ;p
hah, tak to jest najśmieszniejesze, że właśnie mając poziom B2 lub wyżej, nadal żyjemy w niepewności o rozmowę kwalifikacyjną
booże, zwariuje przez te studia xd
haha dokładnie !! Mam tak samo!! Ta ciągła niepewność...
A u Was jak rozmowa kwalifikacyjna?? Wiecie już ? Warszawa czy przez Internet? Ja się właśnie dowiedziałam że jeśli się jakimś cudem uda dostać na tą rozmowę kwalifikacyjną to właśnie w Warszawie moja szkoła robi.
to jest okropne ! nie ma to jak samemu sobie utrudniać życie xd
Do BAA jest w Warszawie ; )
Sue-Sama, masz wszystko napisane w tym poradniku od eduabroad (str26):
Uczelnia Business Academy Aarhus:
Wysyłając "Signature page" jako załącznik do wiadomości e-mail na adres:
[email] w tytule podając hasło: Signature page oraz swoje imię (imiona) oraz
nazwisko (nie używając polskich liter).
Wtf - kakademona. Ja w tym przewodniku mam napisane na str. 26
"Uczelnia Business Academy Aarhus:
Dodając "Signature page" przez formularz na stronie internetowej:
http://www.baaa.dk/subsites/international/programmes/guidelines+on+how+to+apply/login+to+download
Hasło: Signaturepage Następnie kliknąć na przycisk „Log in and upload”. Plik z dokumentem "Signature page" należy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem"
No to ja nie wiem :O Jak ci nie wchodzi przez Twój sposób to spróbuj moim bo ja wyslalam i wszystko dobrze jest
Wczoraj wysłałam im maila, a dzisiaj udało mi się zalogować na ichniej stronie. Mam nadzieję, że dostali to, bo jutro ostateczny termin.
edytowany przez Sue-sama: 14 mar 2013
Osoby wybierające się do Aalborga - działa wam strona admission.ucn.dk?
Działa, ale u mnie wariowała na mozilli, dopiero jak otworzyłam ją w innej przeglądarce to wszystko działało jak należy.
U mnie też już chodzi, wygląda na to, że to był tylko chwilowy problem.
Temat przeniesiony do archwium.
691-720 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004