Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1614
U mnie działała bez zarzutu.
Jest gdzies napisane kiedy będą zapraszać na rozmowę? ; )
pisałam do edu, powiedzieli że jeszcze nie wiadomo kiedy będą zapraszać, dowiemy się bezpośrednio ze szkoły albo z edu dadzą nam znać :-)
Teścik w Kielcach na Copenhagen Business Academy napisany na B2 teraz tylko czekam, żeby się ze mną skontaktowali odnośnie tej rozmowy kwalifikacyjnej..Kogoś już zaprosili na rozmowę do Warszawy?
Też czekam na odpowiedź, ale pewnie dopiero po świętach napiszą, tyle czekać :DD
Ja już też trace cierpliwość xd Nigdy w życiu jeszcze nie sprawdzałam maila kilka razy dziennie ;p
Ja tak samo !! Co chwilę wchodzę na maila z nadzieją, że będzie jakaś wiadomość, pozytywna lub negatywna !! Uhh... ile można czekać?! Powinnam się do matury uczyć, a zamiast tego myślę cały czas kiedy dadzą w końcu znać :P
haha dokładnie! ja już żyję Danią i gdzieś ta matura uciekła na drugi plan xd
ha, to dobrze wiedzieć, że nie jestem sama ! ;-) a moja cierpliwość chyba sięga zenitu -.-
właśnie jestem ciekawa z jakim wyprzedzeniem nas poinformują o ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej.. mam nadzieję że chociaż tak ze dwa tygodnie przed, żeby się jakoś ogarnąć i przygotować
dokladnie, tez mam nadzieje ze dadzą nam szybciej znac, mam w planach przygotowac sobie jakies uniwersalne zdania i dialogi bo ja stres i angielski to okropne połączenie ; p
Mam do Was pytanie, czy list z rekomendacją mieliście ręcznie podpisany przez nauczyciela?
mój list nie był podpisany ręcznie przez nauczyciela i nie było żadnych problemów;-)
O to dobrze:)

A składał ktoś już może podanie o mieszkanie? Bo ja jakoś nie mogę się do tego zabrać...:)
ja złozyłam w marcu ale zapomniałam ją odnowić ostatniego dnia miesiąca czyli będę musiała jeszcze raz ją złożyć ?
Ja wczoraj odświeżyłam i nie wiem.. Chyba jakby ktoś zapomniał odświeżyć to by coś pisało, bo normalnie się loguję
Hej, pisał ktoś z Was do eduabroad zapytać kiedy będą znane terminy rozmów? Bo zaczynam się niecierpliwić i nie wiem czy do nich pisać czy jeszcze się wstrzymać. Bo też nie chcę się dowiedzieć w ostatniej chwili jak o teście z angielskiego :x.
tak ja pisałam, odpisali tylko, że dowiemy się z wyprzedzeniem o rozmowie kwalifikacyjnej, niewiadomo jednak z jakim i kiedy niestety... też jestem już zniecierpliwiona..
Hejka !!
Ja właśnie dostałam odpowiedź od VIA że dostałam się na architekture i budownictwo. Czekam jeszcze na odpowiedź z business academy aarhus i nie wiem która uczelnia jest lepsza może wy się orientujecie? Poza tym akademik w Horsens trzeba od razu opłacać tak mi się wydaje. Wiecie może coś na ten temat? ;)
adka_94 jak to już się dostałaś? A rozmowa?
Nie miałam żadnej rozmowy mam im tylko dostarczyć mature i wyniki IELTS
Yhmmm, czyli masz certyfikat?:)
suuper ! gratuluję !! ;-)
też już bym chciała znac odpowiedź...
edytowany przez Anka_2642: 02 kwi 2013
Przynajmniej już masz z głowy czekanie:) No cóż nam pozostaje czekanie w męczarniach, inaczej nie da się tego określic:D
tak dokładnie... ta niepewność jest okroopna !!!!!!!!!!!
Aż teraz się wystraszyłam że źle ich list zrozumiałam. Zdawałam certyfikat żeby mieć dwie opcje ;)
A wy na co się wybieracie może się spotkamy ;)
to czekanie też znam jak na wyniki z egzaminu tyle czekałam ;)
Gdybyśmy mieli pewność, że nas zapraszają...:) Zlitowaliby się i poinformowaliby nas, ile można czekać!!!
Ja składałam na 3 uczelnie:D W tym n VIA, tyle że na Global Business:)
Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004