Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
751-780 z 1614
ja do Copenhagen Business Academy na Multimedia Design i Communication... Ale wciąż żyję w niepewności i strachu że nie zaproszą mnie nawet na rozmowę kwalifikacyjną ...
Mogłam zrobić certyfikat, teraz bym miała spokój:D
A od innych nie dostałam ;) Może jeszcze dostanę bo właśnie nie wiem czy to zaakceptować czy czekać na business academy aarhus chociaż czytałam że VIA jest lepsze. ;)
Mam koleżanke na VIA i jest zachwycona:) Jeżeli masz możliwość zwlekania z odpowiedzią, to możesz czemu nie:)
Martwi mnie akademik bo jadę z chłopakiem a on nie będzie studiował i boje się że nie będzie mógł zamieszkać w akademiku
To musisz chyba napisać do Danii, zależy jak tam mają, u nas nie wiem czy byłaby taka opcja:) zapytaj:)
Tam jest jakoś dziwnie że niby możemy od razu zarezerwować ale trzeba od razu przelać im kase
A w tym liście oni mi napisali coś takiego we are pleased to inform you that we will accept you for enrolment in the above programme provided you Pass High School examination and on the condition that you provide required English skills. Tak w skrócie ;)
Ojaaa:D Zazdroszczę CI:D A co się mają rozpisywać?:D Tak bo to jest kaucja:) Koleżanka napisała mi, że na VIA mam składać aplikację o zakwaterowani, dopiero jak będę pewna,że mnie przyjeli:)
A oki dzięki to już rozumiem czemu tak jest. To myślisz że to jest list że mnie przyjęli bo teraz zaczęłam mieć wątpliwości jak Wam jeszcze nie napisali. A nie wiesz jak tam z pracą? Bo to małe miasto ;/
Hehe:D Sądze, że tak:D Moja koleżanka dowiedziała się przed maturami, że się dostała, ale ona miała jeszcze rozmowy,a Ty jesteś automatycznie zwolniona:) Z pracą jest ciężko, ona dostała jakąś, chyba jako sprzątaczka,ale musiała zrezygnować, bo się nie wyrabiała:) Jak nei znasz duńskiego, to ciężko:)
Trochę lipa no zobaczymy może jeszcze napiszą z Aarhus tam pewnie łatwiej by było ;)
Ojjj, narazie ciesz się, samym dostaniem się na studia:) W Danii będziesz się głowić:>
też na pewno nie długo się dowiecie i będzie radość ;)
Mam nadzieje!:D Bo już konam psychicznie:D
Biedna ;) Przeżywałam to przed certyfikatem ale z drugiej strony nie musimy się martwić maturą ;)
Ten cdertyfikat to duże wybawienie od stresu, po wynikach oczywiście:D Też tak myślę, jeżeli wszystko dobrze pójdzie to wystarczy zdać tą maturę, zawsze jest taka Dania, aktualnie tylko tym żyje i nie dopuszczam myśli, że się tam nie dostane:) Ale podejście do tej matury nie jest zbyt dobre:D
ja odpowiedź od VIA dostałem 25 marca, też pozytywną, też warunkową- zdanie matury i poświadczenie umiejętności językowych. Egzamin z angielskiego dziś mi wyznaczyli na 15 kwietnia razem z rozmową. Ogarniał już ktoś cokolwiek z zakwaterowaniem w Horsens? Mi też nie za bardzo pasuje ta opcja z duużą przedpłatą za akademik- to chyba 10 tys koron na raz wychodzi. Myślał ktoś może o zakwaterowaniu gdzieś indziej? Jakieś mieszkanie, kawalerka?
Hej, ja też złożyłam aplikacje na VIA na budownictwo i póki co zaprosili mnie na test (esej) i rozmowę 15.04 w Warszawie
Tylko ponoć w akademiku super atmosfera jest ;) W tej kamtjatke jest dosyć tanio ja chyba tam w końcu wynajmę.
Tylko lipa tam jest że trzeba własnie płacić szybciej a po maturze boje się że już nie bedzie tam miejsc a z tą naszą polską maturą to nie ma co być tak pewnym zdania np polskiego bo reszta to luz;D
Ja znalazłam mieszkanie dwu pokojowe za 4000 koron dosyć ładne http://www.boligportal.dk/en/lejebolig/2_room_flat_Horsens_1471257.html
Tylko jednak akademik to fajniejsza opcja ;)
czy ktoś kto składał do Copenhagen Business Academy dostał wiadomość o rozmowie kwalifikacyjnej ?
Kurde, co jest? Ja też składałam na VIA i nic...
Spokojnie oni mają teraz dużo roboty pewnie niedługo i Ty dostaniesz ;)
Wie może ktoś czy studia architektura i budownictwo są lepsze na BAA czy VIA?
Bo mam dylemat które wybrać
napisali mi z eduabroad, ze dalsze informacje powinny być w przyszłym tygodniu ;-)
Pomogłabym Ci, jakbym wiedziała:) Sądze, że obie fajne:) Tyle,że Aarhus to większe miasto i na pewno nie będziesz się nudzić:) Napisali mi, że każdą aplikację rozpatrują indywidualnie i "to nie moja kolej", a zressztą VIA nie jest moim priorytetem, niestety, teraz trochę żałuje moich wyborów, no ale cóż...
Ma ktoś już jakąkolwiek odpowiedź?
Jak pisałam do nich to dopiero ma być w przyszłym tygodniu więc nie martw się ;)
Ok:) Dziękuje:) Ciężko już jest funkcjonować:D
Temat przeniesiony do archwium.
751-780 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004