studia w anglii

Temat przeniesiony do archwium.
451-456 z 456
| następna
Jeśli ktoś ma pytania o studiach w anglii - szczególnie University of Wolverhampton to podaje maila [email]
i jak oceniasz studia w szkocji?
nauka języka za darmo?
Witam wszystkich!!! Czy ktos z Was studiuje moze na Portsmouth University? Co sadzicie o tej uczelni? Szukam dla siebie jakiejs magisterki, bo w tym roku robie licencjat z angielskiego i stwierdzilam, ze nie chce mi sie bic o jedno z 15 miejsc na Translacji na UJ. Translation Studies w Portsmouth wyglada obiecujaco, poza tym mój chłopak mieszka jakies 40 min pociagiem od Portsmouth wiec moglabym dojeżdzac.

Jeszcze jedno... czy to prawda, ze pozyczke studencka mozna dostac dopiero jak sie mieszka min 3lata w UK?
moim zdaniem jezeli juz chce sie wyjechac na studia do angli, co wiaze sie z niemalymi kosztami, to nie warto isc na powiedzmy sobie szczerze slaby uni jakim jest np wolverhampton uniw. mam watpliwosci czy wogole po tym prace mozna dostac w UK, ale pewnie zalezy od kierunku, osoby etc. Nie mowie ze w angli to tylko Oxford i Cambridge bo jest tu wiecej bardzo dobrych uczelni, wystarczy spojrzec na strone times -> good university guide. jest tam ranking ogolny jak i wedlug przedmiotow (wazniejszy).
Forum dla Polaków studiujących bądź chcących studiować w Manchesterze :)

http://www.salford.pl
Temat przeniesiony do archwium.
451-456 z 456
| następna