studia w anglii

Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 456
hej! od 15 miesiecy przebywam w uk.studiowałam w pl filozofię na uś.po 3 roku przerwałam bo miałam dosć kraju i wyjechaam.eraz chce wrócić na uniwersytet i zaczać od nowa na uniwessytecie w londynie.mam do was jedno pyt.czy oceny ze świad.mat.mają duże znaczenie w rektutacji(mam starą maturę a wtedy z np.ang.nie poszło mi najlepiej)czy oceny na sw.mat mają istotne znaczenie w rekrutacji?jesli cos wiecie na ten temat to proszę o odp.z góry dziękuję
hej! od 15 miesiecy przebywam w uk.studiowałam w pl filozofię na uś.po 3 roku przerwałam bo miałam dosć kraju i wyjechaam.eraz chce wrócić na uniwersytet i zaczać od nowa na uniwessytecie w londynie.mam do was jedno pyt.czy oceny ze świad.mat.mają duże znaczenie w rektutacji(mam starą maturę a wtedy z np.ang.nie poszło mi najlepiej)czy oceny na sw.mat mają istotne znaczenie w rekrutacji?jesli cos wiecie na ten temat to proszę o odp.z góry dziękuję
Ja myślałem o studiach w tym kraju. Jednak trochę w innym kontekście. Myślałem o tych wszystkich poszkodowanych, którzy tam postanowili studiować. Przecież wiadomo, że Polak w Anglii to czy po wyższym czy nie to i tak będzie sprzątał ulice lub pracował w MC Donaldzie.
moim zdaniem poszkodowanymi sa Ci którzy w Polsce zostali bez wzgl. na to czy studiują czy tez nie...
Ty jesteś poszkodowany mimo tego, że wyjechałeś. Wybrałeś najgłupszy kraj jaki tylko mogłeś wybrać. Nie chciałbym mieszkać z takimi burakami. Nie pisząc o dziewczynach z tego kraju: końskie łby, pasztety, które straciły datę wazności.
Czesc wszystkim,sluchajcie mam problem bo jestem uczniem z Polski ale od dwoch lat jestem w high school w Stanach i teraz chce sie dostac na studia do Anglii.Konkretnie mysle o medycynie i zlozylem juz oferty przez UCAS do 5 szkol,ale dostalem dwie negatywne odpowiedzi.Problem jest w tym ze nie wiem jakie sa wymagania na medycyne i jak to wyglada.Jezeli jest ktos kto studiuje medycyne,prosilbym o kontakt na mojego maila [email]
Naprawde potrzebuje pomocy teraz bo musze zdecydowac co zrobic z tymi studiami.Czy jest jeszcze szansa zlozenia nowej aplikacjii mimo ze jest juz po terminie??Trzymajcie sie cieplo,prosze o pomoc
witajcie!
no to nie jest do końca tak..... z dystansem patrze na to jesli ktos ocenia... ogolnie caly narod..przylepiajac mu etykietke...Nie sadze ze Polacy beda zawsze tak traktowani....nie mowie o ludziach dla ktorych szczytem marzen jest praca w sklepie , czy sprzatanie..., ale kto chce cos osiagnac i do tego dazy, to predzej czy pózniej mu sie to uda.....

Do ZADZIOR: ja tez jestem w Polsce, przyleciałam na 3 tygodnie..Zostaly mi niecałe dwa..Ciekawa jestem dlaczego nie zostałaś na swięta..:/ Praca??, ja prawdopodobnie zaczne od stycznia, bo przez 1 sze pol roku..dalam sobie luz;), mam nadzieje tylko ze pomyslnie przejde interview..;) na 3 roku jade na rok do WLoch z Erasmusa i jestem happy...;) mysle o mgr we Wloszech...ale to wszystko zalezy od wielu czynnikow....:):):), jesli nie mgr to moze doktorat...jeszcze nie wiem.... w kazdym razie.... Wloski...kocham..i we wloszech studiowac tez bede...ale oprocz erasmusa..narazie nie wiem kiedy....
okaze sie w pewnym momencie, w koncu mamy jeszcze czas;), a jak tam u Ciebie?, podoba sie???, mnie srednio, ale ..juz od pazdziernika prawdopodobnie(mowie tak bo bede spokojna jak juz bede miala oficjalnie na pismie;);) zaczne, tzn bede kontynuowac na Uni of london....
jestem troche chora, rozchorowalam sie na same swieta;/....napisz co u Ciebie..pozdrawiam
witam witam witam!!!!


Ja bym chcial studiowac np.w Anglii albo w polsce tego toniewiem mam duzo czasu ale przejcmi do rzeczy(nei mam sterownikow do z z kropka np i nie poprawiajcioRaod Trip mnie)jakkie przedmioty trzeba zdawac na maturze zeby
zdac na studia dziennikarskie????
a jesli interesujecie sie szachami to niewiecie gdzie beda miszzczsotwa europy
w szachy!!!!!!!!!
POZDRO60
Magdalenne!

mam pytanko, w tym roku zaczelam studia na leeds met, jest w miare ok jesli chodzi o poziom, znajomych i reszte; ale marzy mi sie od nastepnego roku przeniesc sie do londynu - glownie z powodow osobistych;

a teraz pytanie: otrzymalam dofinansowanie z dfesu-calosc; czy moglabym liczyc na dofinansowania w kolejnych latach - jesli przenosze sie na inna uczelnie? jesli cos wiesz na ten temat , lub ktokolwiek inny to prosze o odpowiedz


pozdrawiam :)
Masz racje Anglia to najglupszy kraj na swiecie, nie to co Polska! Ci Anglicy to moga nam tylko pozazdroscic. Co oni maja??? ......
No a my to mamy 17% bezrobocie chociaz! A oni cieniasy jedne nawet 10 nie przekraczaja, ha!
Ale z jednym to sie z Toba nie zgodze. No bo patrz taka Anglia to wprost idealny kraj dla Polaka. Koński łeb idealnie pasuje do łysego łba. Pod wzgledem urody i tuszy Polak z Angielka idelanie do siebie pasuja.

A teraz na powaznie, dobrze ze do tej Anglii nie skladales. Przynajmniej o jednego pustaczka mniej. Twoje wypowiedzi mowia same za siebie! Widac masz bardzo wysoki poziom zarowno kultury osobistej jak i intelektualny.

P.S Oczywiscie z tymi łysolami to nie było do wszystkich. Nie mowie, ze wszyscy Polacy to łysole. Pokierowalam sie stereotypem, jak kolega o konskich twarzach Angielek.
Różnie piszecie..., ale może ktoś chciałby powiedzieć mi cokolwiek o studiach w Anglii (z pozytywnego punktu patrzenia:)...bo narazie jestem zielony jak to tło:)
Co ciekawego można tam robić po matmie...? (Zdaję maturę z matmy w tym roku)... Ważny jest w ogóle przedmiot zdawany na maturze?! W sumie to tą matmę wybrałem, bo jestem w matematycznej klasie..., ale zainteresowania mam naprawdę różne... Co do języka, to już wiem: najlepiej IELTS. Jeszcze nie mam żadnego certyfikatu, ale przecież trzeba będzie go zrobić...
ciaooo Madziu..tak sobie weszlam wlasnie na stronke i poczytalam twoje wypowiedzi i zachcialo mi sie smiac...bo my sie przeciez znamy hihi ale fajnie co??studiujemy razem wloski to ja aga:))zanim wyjechalas do Polski albo moze i tego samego dnia napisalam ci smska ale nie wiem czy do Ciebie doszedl:))jutro spotkamy sie na wloskim..buziaczki ale ten swiat maly a domani!!buona notte:**
hahahhaha.ciao Aga.....no niezle;);).....wlasnie dzis mi mowilas...ze skojarzylas fakty....;) fajnie;)....do zobaczenia za tydzien na zajeciach;) a presto...
hej LIME....
wiesz co??? jesli bedziesz chciala sie przeniesc na 2 rok....to...mysle , tzn mam nadzieje ,z e dalej bedzieszmogla skladac podanie o dofinansowanie i placic tuition fees po stremu....bede to sprawdzac.. i jak cos bede wiedziec to dam znac....
a gdzie planujesz sie przenosic??i wogole masz na mysli przeniesienie sie na2 rok..czy zaczecie od nowa????pozdrawiam
hej, kto sie aplikuje wtym roku???, orientujecie sie moze jaki jest drugi deadline aby sie aplikowac ???pierwszy to 15 stycznia 06 r. jest cos na stronie UCASU, i wiem ze ostatni deadline to polowa wrzesnia....., nie ma jeszcze jednego przed wrzesniem???,
30 czerwca.
o dzieki Aniu D....jestes pewna;)....aha czy juz mozna to wysylac? orientujesz sie??, bo w zeszlum roku aplikowalam sie...w inny sposob, wszystko bylo troche inaczej, i skaldam na 2... a Ty gdzie sie wybierrasz?
pozdrawiam..

zadzior co u Ciebie>?, zyjesz?
Juz mozna, im szybciej tym lepiej (oni nie czekaja do konca czerwca, tylko podejmuja decyzje na biezaco - tak mysle).
Skladasz przez UCAS.
Zlozylam do Szkocji oraz Surrey i Sheffield. Nie ma to jak S :)
Tez zlozylam na Surrey i twardo sie tam wybieram :) moze sie spotkamy. jaki kierunek?
Psychology. Ale nie wiem, czy tam pójdę. Wyznaczyli Ci już wymagania?
;-) ok dzieki......
no to powodzenia dziwczyny....;-)
tak, w tym roku trzeba skladac przez UCAS, wiec musze...z tym ze ja sie przenosze na inny uniwersytet na 2 rok....bo obecnie juz studiuje...., juz prawie skonczylam to wypelniac, czekam tylko an reference od mojego tutora.....gdzie najbardziej byscie chcialy studiowac??? i dlaczego akurat tam??
to znowu ja dawno mnie tu nie bylo:)jak tam studenci wasze egzaminy??
ja mam w sumie tylko 2 ale tak mi sie nie chce uczyc grrrrrrr!
pozdrowki i powodzenia!
Ja mialam jeden, ale co za kobyla. Cala anatomia, biochemia, farmakologia i Bog wie co jeszcze skondensowane w jeden 2 godzinny egzamin. Czarno to widze, ale z roczpaczaniem poczekam do wynikow, a noz uda sie przeslizgnac. W koncu 50% zalicza :P.
nie ma to jak przegladowa historia sztuki w 2 godz =D
no ale poczekamy na wyniki
Czy ktos z was studiuje prawo w Londynie? I jestem na 2 roku zaocznych a wKrakowie i chcialabym sie przeniesc do Londynu. Jak to zrobic? od czego zaczac? pomozcie!. D.
cześć właśnie przeczytałam twóij wpis bo też ciekawa jestem jak to jest z tymi studiami w anglii. ja tez jestem w klasie maturalnej i w czerwcu wyjezdzam do anglii do mojego chłopaka i też myślalam tak na poważnie o studiowaniu tam . więc jeśli coś bedziesz wiedzieć odezwij się do mnie oki? z góry dzia :) [email]
jesli chodzi o prawo, to prawdopodobnie bedzie to wygladalo, tak jak w przypadklu rekrutacji na inne kierunki..., jesli jestes na studiach na 2 roku, to co chcesz przeniesc sie w takim razie na 3 rok?, W aplikacji UCAS, jest sekcja w ktorej wpisujesz na ktory rok chcesz sie dostac, , jesli jest to 2 lub 3 to wpisujesz, rpzy wczesniejszym uzgodnieniu z uczelnia, bo to oni decyduja nie UCAS. w tym przypadku, dajmy na to wybierasz uniwerek , ktory cie interesuje, masz 6 opcji, wiec wybierasz 6., na ktorych maja prawo, i kontakytujesz sie najlepiej telefonicznie, ,lub mailowo, jesli odpisza, (ewentualnie poczta) z uniwersytetem , mowisz im jak wszystko wyglada, czyli,ze jestes juz studentkas, ze chces zsie przeniesc., oni beda chcieli widziec Twoj indeks(przetlumaczony przez tlumacza przysieglego)l, + certyfikat z angielskiego.,
Jesli powiedza Ci ze, ok, ze to mozliwe, ze sa otwarci, na to zebys sie przepisala, skladasz normalnie podanie przez UCAS wpisujac rok 3.
a potem czekas zna odpowiedz. przy zalozeniu ze zlozylas na 6 ...dostajes zodpowidz z kazdego...i jesli dostalas sie na kilka,wybierasz ten , ktory anjbardziej Ci odpowiada....
a gdzie studiujesz na UJ moze?
pozdrawiam!
Hej czy jest ktos kto studiuje na uniwerku w Derby? Bardzo podoba mi sie ten uniwerek i chcialabym aby ktos mi o nim opowiedzial:) A propos ma ktos przykładowe testy IELTSA-zdaje go niedługo i nie wiem na co mam sie przygotować. POZDRAWIAM
Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 456