Profi Lingua

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 163
poprzednia |
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
akurat tak sie sklada ze wiele osob chodzi do tej szkoly i bardzo tego zaluje
moja lektorka ciagle chorowala a profi linge stac tylko na to by wyslac mi smsa i powiedziec ze zajecie odbeda sie w innym terminie... 2 razy po 3h przepadly mi w pazdzierniku... do tej pory czekam na termin ich odpracowania :-)
A skąd wiesz ,że wszyscy nienawidzą tp sa? Ja wrecz przepadam. Poza tym upadek profi przyniesie wiecej korzysci niz szkody. Ale Twoim zdaniem lepiej bedzie jesli kolejni rodacy zostana nabici w butelkę- czemu nie?? Ot mentalność. Na miare P- L
polacy nie gesi... (podobno!!). ja nie chce, by ludzi 'nabijano w butelke', ale w przypadku p-l, wiekszosc kursantow zdaje sie o to prosic! najlatwiej byc 'glupim', a potem lamentowac, trudniej podejmowac rozsadne decyzje, a jeszcze trudniej brac za nie odpowiedzialnosc. ale widze, ze ty holdujesz zasadzie 'martyrologii' wybranego narodu polskiego - popelniac bledy a potem biadac!!!!!

przeciez kazdy latwo moze sprawdzic szkole jez. zanim sie zapisze. dlaczego nikt tego nie robi??

p.s. bardzo wiarygodnie wyglada twoje 'ja wrecz przepadam (...) za tpsa', baaaardzooooo!


podsumowujac - profi zla moze jest, ale przeciez mozna jej uniknac. i to latwo!!! ale skoro wolisz sie 'umartwiac'... to sie umartwiaj!!!!!!
I nie badz naiwna, tego nikt nie odpracuje w profi z Toba! Dadza Ci nowa lektorke i tyle, a ona rozpocznie dalej o nowego semestru - stracony czas i pieniadze!!
dziewczyno- moze jakbys byla bardziej zorientowana, to bys wiedziała,że wszelkie zajęcia s a odrabiane w pierwszym tygodniu lutego. Wystarczy zapytać...
Kogo pytac? Tych niekompetentnych pan w sekretariacie, czy nic nie wiedzacych lektorow? Moze podasz adres!? Najlepiej chyba ksiazke skarg i zazalen! Tej chyba w szkole nie ma, bo przeciez to genialna, ba!!! profesjonalna szkola, to chyba ma mowic owo profi w naziwe, buhaha...
ja lubie tpse za neostrade :D:D:D
[wpis usunięty]
pytalam sie tych "kompetentnych" Panienes w sekretariacie to mi powiedzialy ze termin odrobienia straconych zajec [6 godzin] mam uzgodnic z nauczycielem. A moja nauczycielka mowi ze ona moze tylko z te dni w ktorych my mamy zajecie i to w tych samych godzinach bo ona jeszcze pracuje w szkole publicznej.

Smiechu warte ;-)
Oczywiscie, ze kazde zajęcia odrabiamy i dodam , że niezwykle rzadko się zdarza ,że są one odwoływane. Ale wiesz pcheua, ja nie sądzę ,żeby to ci coś dało. Tobie juz nic nie pomoże.
Moze podasz w ktorej to filii p-l pracuje sie tak przykladnie???
Aleen - w Szczecinie


Pani sekretarko, ja poprostu mowie jak sprawa wyglada w moim miescie, moja lektorka nie ma kiedy przyjsc w innym terminie a szkola ma to w D...


Mysle ze sam fakt ze sie ucze daje mi wielka przewage nad Pania ktora siedzi w sekretariacie przed komputerkiem i klika bezmyslnie po ekranie albo stara sie ulozyc pasjansa. Jakby Pani chociaz tyle czasu co ja poswiecila na nauke angielskiego to zapewniam ze postepy bylby widoczne bardzo szybko, pod jednym warunkiem, ze nie wybierze Pani za uczelnie P-L. ;-))))))))
Profi jest ok!!!!!!!!!! Nie mam zadnych zastrzezen! chodzilam przez 4 miesiace do International House i tam stracilam jakies okolo 1000 zlotych babki ktore mnie uczyly byly beznadziejne! I postanowilam znowu wrocic do profi!!!!!!!!!!!1
Profi jest ok!!!!!!!!!! Nie mam zadnych zastrzezen! chodzilam przez 4 miesiace do International House i tam stracilam jakies okolo 1000 zlotych babki ktore mnie uczyly byly beznadziejne! I postanowilam znowu wrocic do profi!!!!!!!!!!!1
A pieniadze Ci przynajmniej oddali??
co za bzdury, babki w sekretariatach sa OK
Ja dziś sie zapisałam na angielski do profi, sekretarki w SOsnowcu są bardzo miłe! Jest dość tania, a ja jestem samoukiem, więc w domu nadrabiam, jeśli ktoś pójdzie na lekcje i na tym koniec to faktycznie może marudzić że słaba szkoła. Chcę się przekonać czy to co mówiecie jest prawdą, czy cechą typową dla naszego narodu-maruderstwem.
nie pekaj! odrabianie zajec przypada na tydzien zaraz po feriach
Sorry ale maruderka nie jestem! Mimo ze jestem Polka! Szkole znam z licznych zlych opinii, i wiem, ze cos w tym musi byc! Dlaczego nikt nie podaje argumentow za szkola? A to co mowi sie zle o niej jest sluszne, chyba nie przelonasz mnie, ze w grupie 15 osob podaczas 80 minut wiele sie nauczysz. W sumie to jedna osoba mowi maksymalnie 5-6 minut, wiesz jak to malo!? W domu owszem, ale to ja moge sie nauczyc z kaset i telewizji i bedzie jeszcze taniej!
Masz rację Allen, 80 minut w tygodniu to stosunkowo za mało. Może ten kurs wakacyjny cieszy się lepszą opinią. Ale właściwie każda szkoła ma swoich zwolenników i przeciwników, a Profi Lingua jest jedną z popularniejszych, stąd mogłam przypuszczać, że dlatego jest o niej dużo.
W swoim mieście mam jeszcze Orange, Empik, AAE, Top English. Ciężko o dobrą a jednocześnie korzystną cenowo.
Alleen nie Allen - poprawiam by nie urażać.
>Ciężko o
>dobrą a jednocześnie korzystną cenowo.


Polecam Ci ESKK. Oferuje wiele róznych kursów- prócz językowych są jeszcze zawodowe i hobbystyczne. Moglabys sie np zapisac na kurs poprawnej polszczyzny, albo kurs kaligrafii.
:-)
pzdr.
Nie urazasz mnie :-) Niestety tak jest, ze cos, co jest czesto reklamowane, nie zawsze jest dobre! A poza tym jakosc zawsze sie broni i to czesto bez zbednego szumu wokol siebie :-)
to nie prawda!!! ja chodzę na zajęcia od początku tego roku i jestem z nich bardzo zadowolona ;-) nauczylam sie juz duuuuzo :D Zajecia są prowadzone przez niesamowicie sympatyczną lektorkę, z ktorą mozna sie świetnie dogadać nie tylko w sprawie angielskiego :-) mam takze bardzo zgraną grupę i po raz kolejny w mym zyciu sprawdza sie powiedzenie "jak sie chce to sie ma! " hrhrhr.... ale przypał:P no i pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze zmienicie zdanie co do szkółki :-)
A na piwo tez chodzicie???
takie są prawa wolnego rynku i demokracji. Jeśli ktoś jest niezadowolony ze szkoły językowej, to po prostu mówi, że jest niezadowolony. A sprawdzeniem szkoły przed zapisaniem się są właśnie m.in liczne negatywne opinie na jej temat. Szczerze mówiąć, nie obchodzi mnie, czy Profi upadnie, czy nie. Ale jeśli jakakolwiek szkoła nabija słuchaczy w butelkę, to prędzej czy później dokona swego żywota. I tak powinno być w kapitalizmie.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 163
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe