Profi Lingua

Temat przeniesiony do archwium.
151-163 z 163
| następna
czesc Ja też chodziłąm do Profi tyle że do Sosnowca. Ciemne wilgotne sale, skrzypiące podłogi mało światła. Takie rzeczy da się przecież wymienić od ręki. Wystarczy zmienić żarówkę. Zajęcia miałam z lektorem polskim i z nativem tyle tylko ze oni sie chyba nie kontaktowali ze soba jezeli chodzi o przerobiony material bo albo robilismy w kolko to samo albo wyskakiwalismy za barsdzo do przodu. Pozniej przenioslam sie do Empiku a w koncu znalazlam super fajna szkole w Mysłowicah Nazywa się Wieza Babel. Muszę ją koniecznie polecic bo zasługuje na duże uznanie. Wydawałoby się że w tej mysłowickiej dziurze nie znajdzie się zadnej fajnej szkoły językowej, bo albo są to wynajmowane sale w podstawówce gdzie siedzisz jak za dawnych czasów w ławie szkolnej a przzed sobą masz tablicę i tę piszczącą kredę i charczący magnetofon albo....no własnie albo wieza Babel. Takiego sprzętu jaki oni mają (w tej naszej mysłowickiej dziurze)nie ma ani Profi ani Empik. Profesjonalne laboratorium profesjonalny sprzęt do oglądania materiałów audio mają nawet nativow. No przecieżbym nie uwierzyła gdyby ktoś mi powiedział. Poszlam na lekcje próbną mieliśmy ją akurat z Włochem i ..zakochałam się w tej szkole. Dlatego wszystkim którzy mieszkają w Mysłowicach polecam ją gorąco. NIe wiecie co tracicie nie chodząc tutaj.
Pozdrawiam
hej czy ktos wie czy profi lingua jest na stronie nasza klasa ?? bo ja nie moge znalesc jesli ktos znalaz to niech przysle link . dzieki z gory
Witam. Ja rowniez chodzilam do Profi w Katowicach-niestety w moim mniemaniu to byla porazka strata 2 lat nauki(czesne adekwatne do poziomu nauczania) co natomiast nadrobilam w Speak up:) z tej szkoly jestem bardzo zadowolona:)
Witam! Tak się składa, że ja uczęszczam do Profi już drugi rok w Poznaniu i jeżeli chodzi o tę szkołę, to nie mam jej nic do zarzucenia. Co do dziewczyny, która założyła ten temat - trochę się dziwię jej oburzeniem, ponieważ to nie jest żadną niespodzianką, że lekcje trwają 80 min - gdyż o tym możesz przeczytać (jeżeli posiadasz taką umiejętność) w tych "oszukańczych folderach". "idiotyczne gry" owszem są na zajęciach, ale mają za zadanie oswoić cię z językiem w mowie a nie tylko w piśmie. Nie będę się za bardzo rozpisywać, napiszę jeszcze tylko, że po 2 latach nauki w tej szkole, moi znajomi, którzy świetnie posługują się językiem angielskim byli niesamowicie zdziwieni, moimi postępami i brakiem bariery w mówieniu swobodnie w obcym języku. Szkoła (przynajmniej ta poznańska) jest dobra, a ci którzy chcą się do niej zapisać, niech nie myślą sobie, że ktoś się za nich nauczy języka, bo trzeba też i samemu nad nim przysiąść - i wydaje mi się, że to jest główny problem tych "zawiedzionych".
A czy wy wszyscy wypowiadajacy sie w tym watku chodzicie do tej samej szkoly? Do tego samegu budynku w tym samym miescie? Jesli nie, to nie ma sie co dziwic, ze w roznych szkolach bedzie roznie i przekrzykiwac sie kto ma racje.

Odgornie pewnie kazda filia szkoly czy franczyza ma pewnie jakies zasady narzucone, ale kazda szkole prowadza rozne osoby wiec stad roznice.
Więc dlatego też uważam, że zanim ktokolwiek zacznie psioczyć na tą szkołę (i inne) niech najpierw napisze w jakim ona mieście się znajduje. Przez takich potem, wszyscy myślą, że każda filia danej szkoły jest beznadziejna. Ja na przykład dwa lata temu miałam poważne wątpliwości, czy zapisać się do tej szkoły, po tym jak właśnie przeczytałam wiele negatywnych opinii na jej temat, ale skusiłam się jednak na Profi i jak widać nie żałuję. Z kolei, moja koleżanka, zapisała się do Empiku i nie jest z niego zadowolona... a szkoła ogólnie bardzo zachwalana :]
profi lingua to dobra szkoła. chodze tam juz drugi rok a mója znajomość języka podniosła sie o ponad 2 poziomy. widocznie trafiłas na złego nauczyciela, zdarza sie wszędzie. szkoda ze tego nie roumiesz.
to straszne, ze zachwalasz taka masowke! im chodzi wylacznie o ilosc, zero jakosci. sale male duszne i przepelnione, lektorzy tylko marudza na ich traktowanie i wynagrodzenia, jakosc nauczania do bani, bo jak mozna sie nauczyc w grupie 12 osob. to najgorsz szkola, jaka znam
miałem wątpliwą przyjemnośc uczęszczać do tej szkoły i powiem jedno wielkie dno!!! Nikomu nie polecam, strata czasu i pieniędzy.
Wiecie co, ja też chodzę do Profi, w Szczecinie:) nie jestem zadowolona z tego, że mi często (zbyt często) przepadają zajęcia, ale nie mogę narzekać na ich długośc 4x45 min (3 godziny tygodniu), ani na lektorów. Mam zajęcia z Polakiem, krzysiem, który jest bardzo wymagający i z Toby'm, Aglikiem, który wymagający nie jest, ale każe bardzo dużo mówić i dużo zyskuje się ogólnie na kotaktach z nativem:))) wydaje mi się, że wszytsko zależy od grupy, od lektora, od filii, od tego na ile jesteście się w stanie dogadać z prowadzącymi zajęcie. Poza tym w P-L też pytają kursantów co im się podoba, a co nie.
Jak długo sie tam uczyłaś??
Chyba nie zawsze
Wszystkie szkoły są tutaj krytykowane. Natomiast moje zdanie jest takie, że jak się komuś uczyć nie chce, to potem nie będzie taka osoba zadowolona z poziomu ŻADNEJ szkoły. Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.
151-163 z 163
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe