options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 1311
Mam tylko nadzieje że jadąc z flame nie dam plame hehehehehe Trzeba robić swoje to nie będzie miał sie kto przy...czepić a jeżeli hodzi o mieszkanie to wazniejsze jest moim zdaniem kto na nich jest a nie jakie są...whatever..
A pokuj można odmalować ale z drugiej strony....grzyba na suficie nie zamalujesz Zobaczymy co oni tam za haty mają.
Glens i co sie teraz dzieje?Co powiesz po tygodniu przepracowanym?
ja mam jechac przez flame juz 1 pazdziernika do nexta.jedzie ktos do doncaster.robil tam juz ktos,jakie sa warunki mieszkalne i oplaca sie jechac?
mam jechac z flame do nexta na 13 tyg.jest tam juz ktos,jakie sa warunki mieszkaniowe,na co uwazac i czy sa przestoje w pracy?
witaj w klubie, tez jade razem z dziewczyną na 1 pazdziernika :-) juz trzeci raz, ale w tym magazynie jeszcze nie byliśmy.
Hej! No sprawa wygląda tak, do ciężkich szafeczek powiedzmy troche przywykłem ale dalej uważam że to bardzo cięzka praca.Jeśli chodzi o nadgodziny obiecywane zapomnijcie. Poprzedni piątek wolny(podobno jakaś zmiana systemu komputerowego) ale pierwsze ploty że ten bedzie też wolny- powodów jeszcze nie znam.Podobno za to zapłacą ale potrącą z urlopu.Dostaliśmy też przymusowego na świeta od 23.12 do 1.01 miało byś troche inaczej ludzie są troche źli bo w przed dzień wigilii nie bedzie łatwo i tanio dostać się do Polski.
Pierwsza wypłata cieniutka(potrącenie za ciuszki robocze i chatke) na waciki wystarczyło hehe.
Jeśli chodzi o mnie max do świąt tu zabawie jeśli nic po drodze nie wypadnie

pozdr
To tako hehehe Jutro wyjazd Trohe to niewesoło wygląda ale jadę A ile za hate na start zabuliłeś ?
No za chatke na początek 200 bo kaucja 100 i za pierwsze dwa tygonie z góry.Ale bedzie dobrze nie łam się.A pytanko mam autokarem czy samolocikiem zmierzacie w naszą strone ?
bardzo proszę mógłbymi ktoś powiedziec czy są jakies kary, czy cos sie traci na zerwaniu umowy np po 3 miesiacach?
To znalazłam na ich stronie

W przypadku braku udokumentowanej konieczności zerwania kontraktu lub nie wyniknięcia okoliczności zmuszających do NAGŁEGO zaprzestania świadczenia pracy osoba rezygnująca naraża się na wpisania na listę osób, którym nie zostanie już zaproponowana praca przez Flame. Konsekwencje finansowe mogą wyniknąć tyko w przypadku, gdy w miejscu pracy osoba rezygnująca dopuściła się zniszczeń lub poważnych zaniedbań na stanowisku pracy.
A co do mieszkania



Od umowy można odstąpić na warunkach... wskazanych w umowie najmu. Firma Flame w żaden sposób nie jest tutaj stroną. Można ogólnie przyjąć, że Landlord w momencie krótkiego okresu wynajmu lokalu (np. 2 tygodnie) będzie chciał zatrzymać kaucję. Przy rezygnacji z mieszkania po 2-3 miesiącach wystarczy zazwyczaj poinformowanie właściciela 2-3 tyg. przed terminem opuszczenia lokalu. W takim przypadku Landlord najczęściej zwraca kaucję, gdyż ma czas na znalezienie nowych lokatorów. W przypadkach losowych sugerujemy kontakt z lokalnym biurem Flame, które na podstawie określonych dokumentów potwierdzających owe zdarzenie losowe może wstawić się za daną osobą. Proszę jednak pamiętać, że NAJWAŻNIEJSZE jest to, co podpisaliśmy w umowie najmu. Jeżeli standard mieszkania jest faktycznie bardzo niski prosimy o natychmiastowe zwrócenie się z tym faktem do pracownika Flame odpowiedzialnego za mieszkania.
Kto pracował w jako Pracownik magazynów odzieżowych w South Elmsal i jak to oceniacie?
zadużo angielskiego się ucze zapominam jak sie poprawnie pisze heh:))
..
Hej.
Pracowalem tam w 2007.Na Elmsall Drive i Elmsall Way jako packer, picker oraz na RTF'ie.RTF to dosyc ciezka praca(dla mezczyzn) ale spoko nie bylo tak zle a co do samego pakowania czy pickowania to powiem jedno - luzik.Praca nie jest ciezka, atmosfera luzna.W Polsce dosc ciekzko pracowalem wiec komentarze ze niby w South Elmsall jest oboz pracy to jakies nieporozumienie.Nie jest to morze praca marzen ale na pewno nie jest tak zle.Wiem ze Flame prowadzi teraz nabor do tych magazynow.Gdybym mogl to bym pewnie pojechal.
Aha zatrudnialem sie do Nexta mieszkajac juz wczesniej w Anglii wiec wszelkich talatajstw zwiazanych z mieszkaniami itp nie doswiadczylem.pozdrawiam
Czy ktoś teraz jest w Banslay przy meblach jak jest i czy ktos jedzie z FLAME 7/8 pżdziernika?
Witam wszystkich,
Wyjeżdżam do Doncaster 1 października - z tego co czytałem w poprzednich wypowiedziach parę osób też tam jedzie :)
Jak ktoś chce popisać to podaje [gg] .
Do zobaczenia w autobusie :D

ps. ciekawe jak będzie - te opinie o firmie bardzo zróżnicowane. Ja byłem przez inną agencję i źle nie było.

POZDRO
mnie tylko martwi że dużo osób ma po 1 wypowiedzi lub dwa w tym samym temacie,może rozmawiam z pracownikami flajm hehe:)))))
mam nadzieje, ze tak jednak nie jest :), ale w naszym cudownym kraju wszystko jest mozliwe :/
Ciekawy jestem jak wyglada ta praca w doncaster... Oby to nie byla jakas rzeź..
Tam gdzie bylem ostatnio byl nawet luzik.. Robilo sie spokojnie i bez stresu, no i stawka byla lepsza... :/
czy ktos jedzie do Barnsley??
Ja jadę do do Barnsley 14 Października
Ile razy czy zminiali termin wyjazdu? I wiesz jak jest z pierwsza tygodniowki.
Zmiana terminu u mnie była jeden raz, natomiast pierwsza wypłata jest po 2 tygodniach z czego będzie odliczone 55£-(GBP) za odzież roboczą.
Potem jest co tydzień w piątek.
Czy ktoś jedzie do Barnsley? Odezwa do ludzi!!!
do Mika42 a czemu poprzednim razem nie przyjechałaś?hmmm dziwne, bardzo dużo wiesz o flame.
Tak wiem o Nich dużo, bo moi znajomi wyjechali 3 lata temu, koleżanka pojechała rok temu, no i inni, teraz na mnie kolej, Zostawiam w Polsce Rodzinę Córki i moją 2 połowę, on ma pracę tu, ja nie dlatego zdecydowałam się wyjechać, bałam się też ryzykować, tyle słyszy się o agencjach pracy itp.. Dlatego od początku sprawdziłam wszystko co było możliwe, Co do wyjazdu Flame przełożyło termin Pierwotny termin miałam 23,
następny był 7. Październik a teraz mamy 14 Październik i to tyle co do mojej osoby
witam.Kto jedzie 14 pażdziernika do Barnsley ?? Prosze o kontakt [gg]
witam.Kto jedzie 14 pażdziernika do Barnsley ?? Prosze o kontakt [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only