options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 1311
Dojazd do miejsca pracy na własną ręke - moze być tak że będziesz mieszkał 15 km od pracy, bądź 30 km; wypłaty w formie tygodniówek, od wypłaty odejmowany podatek i ubezpieczenie, na sam start musisz mieć około 2[tel]funów na mieszkanie, 2 tygodnie z góry plus kaucja 110. Pierwsza tygodniówka wypłacana po 2 tygodniu za pierwszy tydzień, w 3 za 2 itd.
edytowany przez meres1234: 05 sie 2012
Jak dojechac do Doncaster na 17.08? Ktoś może coś podpowiedzieć?
Oczywiście, JAK DOJECHAĆ Z POLSKI? Czym i ile to orientacyjnie kosztuje?
Dla zainetersowanych dojazdem do Doncaster: znalazłem połączenie lotnicze z Poznania, koszt ok 450zł.
Witam,

Jeszcze raz Państwu przypominam, iz najlepiej zadawać pytania bezpośrednio nam. Adres www.flamejobs.pl. Tam Państwo znajdą namiary mailowe i telefoniczne. Jeśli chodzi o ten wyjazd to wygląda następująco: osoby, które lecą samolotem z Modlina (informacje do uzyskania u nas w biurze) będą odebrane przez naszą firmę na lotnisku i przetransportowane busami do miejsca zakwaterowania. Pozostałe osoby, które chcą dotrzeć na 'własną rękę' muszą nam przedstawić w jaki sposób tam dotrą oraz to udokumentować np. przedstawić bilet za inny samolot lub prom. Takie osoby muszą się stawić w naszym biurze w Wakefield w piątek do 15.30. Nie organizujemy transportu, gdyż grupa wyjeżdżająca jest za mała aby wynająć autobus i dlatego osoby lecą samolotami. Aby mieć gwarancję zatrudnienia należy spotkać się z nami w Bydgoszczy i podpisać umowę.
posiada moze ktos informacje ile osob potrzebuja i jakiej plci kobiety i mezyczni
Witam, wybiera się ktoś do Anglii z flame employment z Bydgoszczy, wyjazd jest 24.10 z Poznania ( prawdopodobnie).
Jeszcze pytanie do osób, które już tam były lub są i mogą co nie co doradzić, co zabrać ze sobą, ile tak naprawdę kasy trzeba mieć itd.
" thank you from the mountain" hehehehehehhhehe Pozdro
Witam
Musisz zabrac z 400f:
200- na chate i kaucje
10- na karte telefoniczną
10- pierwsze doładowanie
25-(z tego co pamietam) bilet miesieczny na pociąg
20- drobne zakupy (proszek do prania itp)
I masz już 265F a reszta na jedzenie na 2 tyg bo dopiero po 2 tyg dostaniesz 1 wypłate
Buty ochronne kupisz w Polsce lub na miejscu (za 100zł kupisz calkiem dobre)
Jak na moje jedzenia nie opłaca sie zabierac z Polski (max na 2 pierwsze dni bo szkoda miejsca w torbach i ceny prawie takie same) I Pamiętaj że jeszcze musisz wrócić na własny koszt do kraju no chyba że chcesz tam zostac na stałe.
Pozdro

Do CrazyDevil
Dzięki za informacje, powiedz jeszcze jak możesz coś o pracy w tym magazynie w Rotherham, na co uważać, jak ta praca wygląda w rzeczywistości i czy jest tak jak mówią w Polsce w biurze.
Ile się pracuje godzin tygodniowo, czy płacą uczciwie itd.

Naprawdę dziekuję za Twoje rady, pozdrawim.
Nie pracowałem w Rotherham więc za wiele nie podpowiem.
Pracując przez flame masz wszystko w kontrakcie pewnie 40h/tyg choć może sie zdarzyć 20godzin w jednym tyg a w drugim 60h ale średnia wyjdzie 40h. Co do płacy to raczej bym sie nie martwił NEXT ma niezły zapierdziel przed świetami więc i nadgodziny wpadną.
Uważaj na pseud kolegów ,rób swoje, nie pij , nie jaraj zielska(jak wiekszosć:D) staraj sie wyrobić normy a po 3 miechach jak bozia da te minimum 2tys f zgarniesz.
I obyś trafił na dobrego lokatora bo flame ma prawie zawsze 2 os pokoje.
Witam
Czy wybiera się ktoś moze z flamejob do magazynow NEXT 5.12?? Byliscie na rozmowie w bydgoszczy? Jak wyglada test z angielskiego?
moska kiedy jedziesz do bydzi?
za kilka dni i chcialabym sie dowiedziec cos na temat angileskiego
moska, ja jade jutro do bydzi na rozmowe. wiec bede mogl Ci napisac co i jak. trzeba wkoncu ruszyc z miejsca i wyjechac, sprobowac co bedzie. ludzie narzekaja bo zawsze beda narzekac, nie sprobujesz nie bedziesz wiedziec .
MOja znajoma tam jest i bardzo sobie chwali a przeciez by mnie i moich znajomych nie sciągała jakby bylo żle a juz przedluzyla umowe po tych 3 miesiacach takze wszystko bedzie dobrze:) i prosze Cie o informacje na temat tej rozmowy po ang:)
spoko napisze Ci. a przez tel nie gadalas po angielsku jeszcze? moj ziomek tez tam wlasnie jest, ja tam mam dobre przeczucia, moze nie zajebiste ale dobre sa heh szkoda ze tyle kasy na start ale w miare szybko sie odrobi. a skad jestes ?
razmawialam po ang przez telefon i dobrze mi poszlo wiec mam nadzieje ze bedzie okej:)
no to nie masz sie czym martwic :) a skad jestes;) ? wiesz moze cos wiecej od znajomych jak i co tam wyglada ? bo moj ziomek jest ciezko kontaktowy ze tak powiem :p
wiem tylko ogolnie i to co oni mowia przez tel:) [gg]
Hey, dostałem dziś tel od Flame, po gadce po angielsku wszystko spoko i koleś umówił mnie na rozmowę na czwartek za tydzień na 14 w Warszawie.
Z tego co mi tłumaczył to 50 f tygodniowo na mieszkanie, po 2 tygodniach wypłata, 600 zł na bus żeby tam dotrzeć, ogólnie powiedział że 320 f mam zabrać i na wszystko powinno starczyć. A wyjazd do Anglii koło 8 grudnia chyba, Ktoś jeszcze ma takie propozycje?
siemanko, ja tez wybieram sie na rozmowe z Flame do Warszawy we wtorek. Powiem wam tak, przez tą agencje jeździ moich dwoch kolegow do Anglii. Jeden z nich, jezdzi tam od dwoch lat. Narzekał jedynie na zakwaterowanie. Natomiast drugi, pojechal tam w czerwcu z dziewczyna. W ostatnia sobote przyjechal na tygodniowy urlop. Jest totalnie nakręcony robotą tam! Namawia kazdego aby sprobowal tam wyjechac bo zycie jest zupelnie inne niz w Polsce. Inne warunki pracy, płac i cen w sklepach. Po tych trzech miesiacach dostal umowe juz od samego NEXT'a, bez zadnych agencji. Po tygodniu mieszkania we flatach proponowanych przez flame, zrezygnowal z nich i wynajął pokój proponowany przez agencje mieszkaniowa znajdujaca sie na miejscu. Warunki ma na prawde calkiem przyzwoite :)
A wracając do mnie to jestem przekonany ze chce tam pojechac na 100%. Tylko najwiekszy klopot jest z kasa ktora ma byc na poczatek. bo nie tak latwo jest zalatwic ponad 2000zl w ciagu miesiaca. ..
Witam. Dostałem tel of Flame, w przyszłym tygodniu mam w planach wybrac sie do wawy na rozmowe, jakies info? ktos wyjechal ostatnio zeby powiedziec co i jak? ile za mieszkanie jak godzinowo? jaka praca w firmir Next bo tam mam sie wybrac itd. bede wdzieczny, w razie czego podaj nr tel na privie i zadzwonie na kom. Czekam na info. pozdrawiam
Hej był ktos juz na rozmowie w bydgoszczy? jak tak to pisac tu lub priv
ja mam też umówioną rozmowę . Jest ktoś z Poznania? orientujęcie się jak to jest z tą kaucją za mieszkanie około 200 Funtów. Czy to 100 funtów które płacisz do przodu pokrywa ci mieszkanie na 2 tygodnie czy zabiera je Flame a potem i tak ci odciągną dodatkowo ? Pozostałwe 100 oddają jak mieszkanie oddajesz w porządku czy pobierają kakieś opłaty manipulacyjne (podatek od nieruchomości lub inne )?? Co sądzicie o wiarygpdności oferty ?? moje [gg]

piękne miejsce.

jak jest ktoś na miejscu to proszę o kontakt .gg powyżej
Całe Yorkshire to najbiedniejsza część Anglii, bylem, widziałem, a ten filmik to potwierdza.
Czesc wszystkim,
dostalam tel z flame do pracy przy skanowaniu, pakowaniu itd.. wyjazd 6 grudnia. Jedzie ktos z Bydgoszczy?? Tak jak wszyscy mowia najwiekszy problem z ta kasa na poczatek.. spokojnie 2000 trzeba miec ;/ i nie wiem czy warto ta kase kolowac, czy faktycznie mi sie ona zwroci??
I kto byl na tescie? Ja bede na dniach:p
Pozdro;)
DO KOZAKK :p
co do mieszkania to mi mowili tak, ze 50 f tygodniowo za mieszkanie, czyli to jest 100f za 2 tyg ale do tego wszystkiego trzeba doliczyc 100f depozytu, czyli tzw kaucji. Razem masz 200f, ktore placisz po przyjezdzie. Firma Ci tego nie zwraca. No chyba ze sama kaucje jak bedziesz upuszczac magazyn.
Ale na 100% tez nie wiem:)
edytowany przez johanna22: 13 lis 2012
ja najprawdopodobniej bede jechal z bydgoszczy , odezwij sie do mnie na gg 6[tel]lub podaj swoj DO JOHANNA22
Jedzie ktoś jutro na spotkanie do W-wy z okolic śląska?
A ktoś był już na tym spotkaniu?
Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only