options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
751-780 z 1311
Co do tych kilku Euro potrzebnych na postoje to faktycznie przeoczyłem w umowie...
Czytając tutejsze wpisy mnie zastanawia jedna rzecz.. czemu niektórzy mają podane info o wyjeździe już a inni muszą jeszcze na to czekać i martwić się czy w ogóle dostaną taka informację?? Np ja jeszcze nie dostałem i czekam niecierpliwie. No i zaczynam się odrobinę martwić, chyba najbardziej tym że wiele osób z forum pisze że juz dostało informację na temat wyjazdu...
Seba - wiele osób równie z jeszcze nie dostalo info ( np ja). Do tygodnia przed wyjazdem musimy otrzymac info, wiec spokojnie. Tam pewnie jedzie ponad setka ludzi, wiec trzeba byc cierpliwym :)
Witam Państwa ponownie :)

Proszę się nie stresować i nie popadać w złe nastroje , wszystko jest OK i będzie OK.
Wyjazd nigdy nie został odwołany więc spokojnie nalezy się do niego przygotowywać.

Proszę Państwa o czytanie ogólnie ze zrozumieniem forum i nie powielanie wątków. Na stronie 23 jasno napisalismy tryb kontaktu z Państwem. Powtarzam na 6-7 dni przed wyjazdem będzie wszelkie info na maila. Jeśli ktoś ma info dot. szczegółów wyjazdu jest to nadal jeszcze do potwierdzania. jedzie kilka autobusów i rózne startują. Jeśli pogoda się utrzyma i nie będzie śniegu wyjazdy będą około 3 w nocy z Warszawy i około 7 rano z Poznania ale będzie to potwierdzone mailem i wtedy ten termin z maila będzie wiążacy..
Co do pytań to nie ma błędów. Niektóre działy mają 480 gwarantowane, niektóre 600 godzin. Dla dobrych pracowników oczywiście możliwość nadgodzin.
Jeśli ktoś trafi na zmianę nocną to stawka będzie 6.50 funta i odpowiednio ma to wpływ na nadgodziny i stawki świąteczne.
Opłata za T-shirty jest opłatą jednorazową. Otrzymają Państwo zestaw szarych koszulek z logo Solsbury aby byli Państwo widoczni i łatwi do zidentyfikowania w magazynie. Łatwiej wtedy naszym konsultantom Was znaleźć a poza tym jest to wymóg klienta.
Bonus jest wypłacany zgodnie z regulaminem wynagradzania firmy NEXT i to NEXT informuje nas jaki bonus ma zostać wypłacony. Państwo co 2 tygodnie mogą zajrzeć w system i sprawdzić jaki poziom normy Państwo wykonują.

Kilka Euro można zabrać na toalety.

Proszę naprawdę cierpliwie czekać na maile od nas i się nie stresować. Szkolić angielski lepiej w tym czasie oraz powtarzać słownictwo związane z odzieżą :).


Odpowiadamy na wszelkie pytania ale proszę je kierować do biura w dowolnej formie. Mamy duzo pracy i ciężko jest nam tu zaglądać.

Jesteśmy już na Facebook i można dołączać do nas. Wersja konta jeszcze ciut robocza ale graficznie niedługo ją poprawimy. Każde nabór do UK będziemy ogłaszać również na FB i wtedy też szybciej osoby zainteresowane będą miały wiedzę o aktualnej ofercie.
co to za agencja co zada zaplaty od razu za przejazd
czytaj forum a się dowiesz
Cytat: maper32
pisze sprostowanie...
wczoraj napisalem od tym czy na pewno pojedziemy - to byl zart!

tere fere. pewnie słyszałeś to co ja że w przyszłym tygodniu Flame Polska będzie flame Majorka. Biorą kasę i otwierają się na majorce.
Oczywiście wszytko to w ramach żartu ;)) a pakować się trzeba dobrze rozwija zdolności zarządzania wolną przestrzenią. zresztą rozpakowywanie też. nie konieczni w innej lokalozacji. Można się pakować i rozpakowywać w ramach 40 metrów kwadratowych zwanych m2.
oczywiście już ćwiczę pakowanie kasa wpłacono. oby reszta poszła zgórki
must be allright,,,
Kto wyjezdza 6.12:)?? słyszalam ,że te osoby będą pracować na nocne zmiany.
M.- no to te osoby powinny się cieszyć bo nocne zmiany są lepiej platne, ale wątpię żeby tylko jedna, cala grupa pracowala na nocna … chociaż wszystko jest mozliwe. Ja jadę 5-go.
Możliwe ze nie tylko jedna grupa, poprostu podzieli ludzi na zmiany nocne i dzienne i to juz kwestia losowa:) Tak samo będzie z mieszkaniami jedni będą narzekac a inni na odwrót,
Moj brat byl juz z ta agencja niedawno i wrócił zadowolony teraz jedziemy razem .
Odnośnie mieszkan jak tu niektorzy "płaczą" nic złego nie powiedział , sama widzialam zdjęcia i nie są to jakies baraki czy niewiadomo co, wiec głowa do góry:)
Wolalbym nie musieć narzekać na mieszkanie - jak będzie czysto i spokojnie to będę ukontentowany :)
Wiesz warunki warunkami, możesz mieszkac w super mieszkaniu ale ludzie,którzy będą tam mieszkac razem z Tobą mogą spowodowac ,ze nie bedzie Ci sie chcialo do niego wracac, nikt nie wie z kim bedzie mieszkac , a wiem z własnego doświadczenia ,że róznie z tym bywa:):)Dlatego dobrze,jechac z kims przynajmniej razniej i ma sie to wsparcie w róznych tematach .
Masz oczywiście racje - mam nadzieje, że podczas podroży znajdzie się parę osób na poziomie, z którymi się spokojnie będzie egzystowało :)
nie wiem dlaczego dyskutujecie na temat terminu wyjazdu? przeciez mamy dostac dokladny termin e-mailem! daty na kontraktach moga ulec zmianie
ja na kontrakcie mam 05.12 ale to jak napisalem powyzej moze jeszcze ulec zmianie choc nie musi, wiec ja narazie zaprzestalem szukac towarzyszy bo nikt nie wie na 100% kiedy wyjezdza.
moze ustlamy w jakim przedziale wiekowym jada ludzie, co? ja mam 32 lata, a Wy? mozemy tez ustlic kto gdzie mieszka (miasto) - ja Słupsk
edytowany przez maper32: 24 lis 2012
z wyjazdu autobusow wynikaloby ze glownie centrum i zachod polski czy procz tych 600 zl trzeba wziazc jakies pieniadze na mieszkanie przezycie? :P
Ja jestem ze świętokrzyskiego i mam24 lata :) pozatym ogolny zarys wyjazdów juz musi byc skoro mi Pani powiedziala przez telefon ,ze jestem na liscie na 6go ,a w emailu się potwierdzi czy tak faktycznie jest :)
No trzeba 320 funtów przeciez na zycie i mieszkanie ;) bo 600zł to masz opłatę za transport
a to beznadziejnie powinno byc tak ze odtraca od wyplaty za mieszkanie a tu prawie tak jakby jechac i samemu sobie mieszkanie znalezc i szukac pracy
dziwne pytania niektorzy zadaja. np. mieszkaniowe, podstawowe info zawarte w kontrakcie i pierwszej rozmowie telefonicznej
hej wybiera się ktoś z lubelskiego 9.12.2012? czy planujecie zostać na dłużej w Londynie po zakonczeniu kontraktu? Firma ponoć "super pracownikom" proponuje przedłużenie. Ale tak sobie myśle, że fajnie byłoby gdzieś bliżej miasta się zakręcić.
Teddy do Londynu z Bradford to spory kawałek. Ja osobiscie kieruję się w stronę Edenburga, ale jak w next bedzie ok,to zostane: )
no tak spory kawałek ;p ja chciałabym wyruszyć potem na londyn ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.
a czemu akurat londyn?
zamierzam pozostać na dłużej w anglii jak nie wypali mi next to mam znajomego tylko w londynie. po za tym nie wyobrażam sobie pracy na dłuższy czas w magazynach. Bez obrazy dla tych co tam pracują i są zadowoleni - nikogo nie chce urazic. pracowałam juz nie raz za granicą i co mnie denerwuje to chyba najbardziej Polacy-atmosfera i stosunek do siebie nawzajem. Jeśli next będzie spoko to będe happpyyy :)
ja mam chyba najlepiej bo mam znajomych w leeds
a to tez dobrzy znajomi skoro przez agencje ci przyslo szukac pracy
jak będę słowikiem śpiewającym w języku angielskim z dobrą rekomendacją skończą się i agencje
Temat przeniesiony do archwium.
751-780 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only