options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1311
data wyjazdu 09/12 Waw-a
Cytat: Meg27
czy również powiadziano Wam że częsc osób będzie mieszkała w Bradford, częśc w Doncaster, w Wakefield, South Elmsall?

Ja wyjeżdżam 07.12 , praca zaczyna się od 09.12 niby, i pewnie z Warszawy będę musiał jechać
skąd wiecie kiedy wyjeżdżacie jak maja nas powiadomić tydzień przed wyjazdem przez e-mail ... na umowie podobno są daty wstępne które mogą się zmienić
no to podajemy daty wstępne ;) chociaż koleś mi mówił że w wyjeździe 07. raczej się nic nie zmieni
ja słyszałam że data obowiązuje z kontraktu
m@jlem mają powiadomić ogodzinie odjazdu i miejscu spotkania.
Pewności nie mam co do daty ale tak mówili;]
problem w tym że oni sami jeszcze wszystkiego nie wiedzą
Pytanie do FLAME, bo widzę że obserwujecie wątek:

1. Czy te 480/600h to nie pomyłki (mam 600) - i chodzi na pewno o MINIMALNĄ ilość godzin w ciągu 12 tygodni. 50h gwarantowane tygodniowo to całkiem dobrze by było, gorzej, jeśli tylko jest tak napisane, a pracy będzie mniej.

2. Czy praca jest także w nocy? Jeśli tak, to czy stawki w nocy są wyższe, czy takie same?

3. "Odzież robocza 12,90 GBP" - jak to rozumieć - że my ponosimy ten koszt, czy pracodawca, bo nie jest sprecyzowane w kontrakcie?

4. System bonusowy: 0,69-4,25 GBP - powyżej 85% wydajności, a każdy 1%=0,69 GBP. Coś tu się matematycznie nia zgadza - do 100% od 85% brakuje 15, a 15x0,69 = 10,35 GBP... ale jednocześnie max to 4,25? - z tego nic nie rozumiem.


data wyjazdu 04.12 z Warszawy
04.12 Warszawa
i te różnice w godzinach, jedni maja 480 inni 600
ja mam 480
za ubrania bd pobrane z 1 wypłaty
jakie ubrania?jak mamy zabrac 2 pary spodni i buty
a kto z umowie zaznaczał rozmiar koszulek ??
ubranie robocze czyli jak się nie myle dostajesz dwie koszulki od firmy w której będziesz pracować, i sama za to płacisz czyli z pierwszej wypłaty pobierają sami
zaznaczałam nie tylko rozmiar koszulki ale i spodni i butów, nie wiem po co skoro mamy ze sobą zabrac te rzeczy, wychodzi że 12.90f będzie za koszulke;)
za koszulke bądź koszulki tylko, tamte rzeczy były nie ważne do wypełnienia bo jak się pytałem to mi to koleś skreślił i mówił że nie ważne bo sami bierzemy ze sobą
12,90 ściągną nam z wypłaty za koszulkę (lub koszulki) - sporo tych wydatków ;)
dot. zakwaterowania...
mysle ze to zalezy gdzie bedzie w danym okresie wolne mieszkanie do wynajecia i losowo kazdy bedzie trafial - tak mysle
im gorsze warunki tym tansze miejszkanko - bynajmniej tak bylo jeszcze w 2008
wy tu wszyscy macie pytanie w sumie zasadne a nikt nie drazy tematu czy w ogole pojedziemy ;)
ja też mam 600h.dziwne z tymi godzinami. jak nie pojedziemy to w kieszeni zostanie nam jeszcze sporo kasy. wystarczy na balety i zdobywanie naxta w bydgoszczy lub wawie.
miało być zdobywanie flame polska sle już się mi miesza od wpisywania w google flame/next
Cytat: kozakk
miało być zdobywanie flame polska sle już się mi miesza od wpisywania w google flame/next


też tak mam ;]
Cytat: anusia8881
Cytat: kozakk
miało być zdobywanie flame polska sle już się mi miesza od wpisywania w google flame/next


też tak mam ;]

niedobrze...do wyjazdu oślepniemy od kompa. skąd jedziesz poznań? czy wawa?? dostałaś już jakiegoś maila o potwierdzeniu wyjazdu ??
Cytat: kozakk
Cytat: anusia8881
Cytat: kozakk
miało być zdobywanie flame polska sle już się mi miesza od wpisywania w google flame/next


też tak mam ;]

niedobrze...do wyjazdu oślepniemy od kompa. skąd jedziesz poznań? czy wawa?? dostałaś już jakiegoś maila o potwierdzeniu wyjazdu ??

jade 09/12 wawa ;]
ale nic jeszcze nie wiem...
oj to cińko to widzę. kasa wpłacona i cisza .....sza ;;;)))
Cytat: aga8432
Witam.
Czy jedzie ktoś 8 z okolic zamościa? :)

Ja jadę z Zamościa 8 lub 9 grudnia. Podaj jakiś namiar to się odezwę, gdyż jadę sam, a w ekipie zawsze raźniej :)
pisze sprostowanie...
wczoraj napisalem od tym czy na pewno pojedziemy - to byl zart!
maper - serio ? eee dobrze, że mówisz - bo już przestałem się pakować ;))
Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only