options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
691-720 z 1311
Powiedzcie mi proszę jedziecie sami czy w jakiś większych grupach lub parach..??
bo jak byłam na spotkaniu w waw-ie to same pary były ;]
moj 2 wyjazd wczesniej bylem w anglii od sierpnia 2007 - listopada 2008
ja jade sam tylko moze znajomy z forum sie ze mna skuma
bebe jechal z poznania a termin na kontrakcie mam 09.12 ale to termin bodajze obowiazywania umowy tzn. ze wyjazd sam w sobie musi byc wczesniej
aha i w holandi warto sie zatrzymac , chociazby zeby popodziwac tamtejsza flore ;)
Cytat: terri
Cytat: aga8432
orientuje się ktoś z Was jak po przeliczeniu na netto przedstawia się te 6.19 brutto?

to jest za bardzo skomplikowane, ale jak zaczniesz prace w Listopadzie, to jest szansa, ze tak do Kwietnia nie bedziesz placil podatku, ale to wszystko trzeba sprawdzic. A tak na oko, to 6.19 x 40 godzin x 52 tyg to wychodzi £12,875 - nie za duzo.

Nie wiem jak Wy ale ja mam w umowie min. 600 godz., tj. po 50 godz. tyg .
Cytat: lalar6
a co Wy wiecie na temat mieszkań jakie macie informacje |?? wiecie może coś o kosztach dojazdu do pracy itp??

Rano napisałam maila, kilka godz. temu otrzymałam odp. na wszystkie moje pytania :) Co do mieszkania informacja ma się tak: "Za mieszkanie sytuacja jest następująca:
- mogą Państwo zostać zakwaterowani w prywatnym mieszkaniu podpisując umowę z landlordem,
- może być to hotel pracowniczy,
- może być to mieszkanie od agencji mieszkaniowej.
Na te chwilę nie mogę tego jeszcze określić dokładnie, gdyż jeszcze jesteśmy w procesie rekrutacji i nie wiemy jak wiele osób będzie miało własne zakwaterowanie.
Finansowo wygląda to różnie: może być czynsz za 2 tyg plus kaucja, może być sam czynsz za 3 tyg, może być czynsz kaucja i opłata do agencji mieszkaniowej - w każdej jednak sytuacji wystarczyć na to powinno od 200 do 220 funtów."
KTO BEDZIE JECHAL Z POZNANIA?
Aga - to chyba wpadlas komuś w oko skoro masz 600 godzin- JA mam tylko 480 :) dzieki za info o zakwaterowaniu, nadal nie wiadomo jakie będą warunki - serio nikt, kto tam byl nie ma Żadnych zdjec?? :)
Cytat: trow
Aga - to chyba wpadlas komuś w oko skoro masz 600 godzin- JA mam tylko 480 :)

Szczegółu umowy:
5. Minimalna liczba godzin pracy w ciągu 12 tyg.: 600

Sugerujecie że tylko kobiety dostały 600 godzin ;]
Anusia na to wychodzi - zaczyna robić się interesujaco. Czy jakis facet ma 600 godzin? :)
cudownie;] nie powiem tego sie nie spodziewałam;]

trow- a masz ten kontrakt z data wyjazdu 09/12/2[tel]/03/2013 ..??
Dokladnie ten sam a mówią, że kobiety są dyskryminowane hehe: ) w sumie fajnie się macie: )
nie ogarniam tego ;/
im bliżej tego wyjazdu tym bardziej sie martwie
Zawsze tak jest - ja się jedynie martwie warunkami mieszkaniowymi. Będzie dobrze: )
po 1 warunki
po 2 troche sie obawiam z kim bede w pokoju bo jade sama...
a ja dokopyuja mi kogos z kim sie nie dogadam to ciezko to widze ;]

ale masz racje bedzie dobrze;] musi ;]
Cytat: trow
Anusia na to wychodzi - zaczyna robić się interesujaco. Czy jakis facet ma 600 godzin? :)

mój. :) Mam nadzieję, że on się nie spodobał. Na spotkaniu w biurze byli sami mężczyźni ! :D
Czuję zbliżające się zagrożenie ... :)))
W autobusie będzie 48 osob na pewno kogoś się znajdzie fajnego do pokoju -ja też jadę sam więc też bede szukal kogoś odpowiedniego: )
To chyba zadam inne pytanie - czy ktos ma 480 godzin ? Bo może tylko ja mam: ) aga pilnuj chlopa, bo kto wie haha: )
do trow: też mam 480 godz więc nie wszystkie dziewczyny dostały 600;)
Hej czy ktos moze jedzie z wlodawy?
mam pytanie, czy też macie w kontrakcie praca 4tyg w South Elmsall potem 8tyg w Bradford czy całe 12 tyg w South Elmsall?
do meg
masz dokladnie taki zapis w umowie? jesli sie nie myle to ja tez mam podane niby kilka miejscowosci ale to jest najprawdopodobniej caly , pełny i dokładny adres
Cytat: Meg27
mam pytanie, czy też macie w kontrakcie praca 4tyg w South Elmsall potem 8tyg w Bradford czy całe 12 tyg w South Elmsall?

gdzieś czytałam o tej zmianie lokalizacji ale w kontrakcie nie mogę tego znaleźć
Dane pracodawcy:
3. Adres: Elmsall Drive Warehouse, South Elmsall, West Yorks/Toftshaw Warehouse, Bradford, West Yorks

ale wydaje mi sie że gdzieś czytałam tak jak mówisz Meg27 ale nie pamiętam gdzie ;]
dzięki anusia za odp:)
ja tez mam 480 godzin czyli czyzby tylko kobietki?
nie mam tak napisane w umowie, ale na spotkaniu powiedziano mi że tak będzie, 4tyg w South Elmsall a 8tyg w Bradford, teraz troche jestem zkołowana
ja nic takiego nie słyszałem

acha i nie patrzcie na date rozpoczecia pracy tylko na date busa , kto ma jaka i skad?
czy również powiadziano Wam że częsc osób będzie mieszkała w Bradford, częśc w Doncaster, w Wakefield, South Elmsall?
hmh, ja też mam na 12 tygodni 480 godz zapewnionych, ciekawe ciekawe ... ;)
w sumie masz parę magazynów w okolicach tam, więc każdy może gdzie indziej trafić, lub po czasie zmienić miejsce pracy, zależy od pracodawcy i jego zapotrzebowań nie zależnie od FLAME.
Temat przeniesiony do archwium.
691-720 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only