Camp America 2010:)

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 214
Witaj Justyna), też jestem z Wrocławia tylko, że wybieram się z programu Camp Leaders. Dostałem się na camp Wipigaki. Jest on 30 km w linii prostej a 50 km drogą od Twojego campu :) Wie ktoś coś o Wipigaki? Nie mają swojej strony internetowej więc ciężko mi zebrać informacje o nim :)
właśnie dostałem się na camp Wipigaki w stanie Wisconsin. Jadę tam z kolegą terminie 19 czerwca - 7 września. Ktoś jeszcze się tam dostał? :)
hej kamioll:) Fajnie że jakis Polak będzie w pobliżu bo już myślałam że jestem sama na campie pośrodku niczego:) Z dala od cywilizacjii....Te 50km to nawet nie tak źle;)Ja także jade z Camp Leaders. Kiedy masz date wylotu ??
Pozdrawiam
o Kamil, widzę że już zadziałałeś ;]

jakby co to jadę do Wipigaki z kamiollem :P
Tak jak dimensh napisał (mój kolega) wylatujemy 19 czerwca. 50 km w Polsce to niby sporo, ale w USA to jesteśmy rzut beretem od siebie. Może jakoś wpadniemy na siebie :) Pozdrawiam.
Macie szczęście :P Wipigaki to nie jest camp dla dzieci, tylko dla zamożnych rodzin które mają tam swoje domki wczasowe. Jak dobrze pójdzie uda Wam się zarobić bardzo dużo dolarów i możecie liczyć na duże napiwki pod koniec pracy :P To tak dla zachęty Wam napisałam, żebyście dawali z siebie wszystko, bo leni w Stanach nie lubią hehe Naprawdę szczęściarze jesteście :) Powodzenia...
czesc:) ja tez bym baaardzo chciala w tym roku wyjechac do Usa do pracy tylko nie wiem ktory program wybrac czy resort camp leaders czy camp america...i boje sie strasznie ze moj angielski nie jest na odpowiednim poziomie:( ktory program jest najlepszy ? i czy trzeba umiec na serio dobrze angielski?
Olus ja osobiście bardzo Ci polecam Camp Leaders.Uważam że ta firma jest bardziej profesjonalna i ma super obsługe.Wszystkie formalności załatwiłam w przeciagu tygodnia a w 10 dni miałam już Camp.Jeżeli miałam jakieś pytania badzo szybko dostałam na nie odpowiedź i cały czas mam kontakt z biurem jak i z konsultantem. Co do Camp America wiele nie pomoge ale też początkowo miałam z nimi jechać powiem Ci jendo konsultanci byli bezczelni a żeby umówić sie na interview czekałam 1,5 miesiąca poczym zrezygnowałam.
Jeżeli chodzi o angielski uważam że powinnaś umiec go w takim stopniu aby rozumieć co do Ciebie mówią i umieć im odpowiedzieć.Zresztą umów sie na spotkanie z konsultantem i on Ci powie czy Twój angielski jest wystarczający.
Powodzenia:)
no wlasnie zauwazylam ze camp leders jest chyba najlepszy:) no warto sprobowac :D dziekuje Ci bardzo Justyna;*
Ja jestem konsultantką Camp Leaders i bardzo się cieszę, że takie pochlebne referencje dostajemy :) Dzięki Justyna:P Angielski musisz znać na tyle żeby odpowiedzieć na 1 lub 2 pytania w konsulacie no i na spotkaniu podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziesz miała test także nie przejmuj się tym i powodzenia :)
o kurcze...a jak ludzie wyjezdzaja to tak na serio bardzo dobrze znaja angielski? bo dla mnie to jest najgorsze ze boje sie nie bede mogla sie dogadac choc juz kilka lat sie ucze angielskiego...a bardzo bym chciala wyjechac:(
Jeżeli uczysz sie angielskiego kilka lat nie powinno być problemu.Tak mi sie wydaje.Zresztą jedziemy tam aby poprawić język aby nadal sie go uczyć.Pewnie znajdą sie osoby co mówią biegle po angielsku ale większosc osób ma go na poziomie komunikatywnym.Ja byłam w Anglii 7 miesięcy i mój angielski jest daleko od perfekcji ale z dyrektoem campu dogadałam sie bez problemu bo oni wiedzą że to nie jest nasz ojczysty język i starają sie mówić wolniej i wyraźniej.
Olus do odważnych świat należy!!!!::) Jak chcesz odezwij sie do mnie na [gg]
Witam! Mam kilka pytań odnośnie tematu. A wolałbym nie zawracać komuś głowy na gg :D Z tego co widziałem to najlepszym okresem na sign up w podanych programach jest paź, lis, lub grudzień chociaż podejrzewam, że i w styczniu mógłby coś załatwić, ale czy to jest oferta tylko dla studentów? Tzn. Jestem tegorocznym maturzystą i jeżeli chciałbym wyskoczyć na taki wyjazd zaraz po zdaniu matury (i egzaminu zawodowego-technikum ;)) czy jest to w jakiś sposób możliwe?
Rozumem, że celem takich wyjazdów jest polepszenie języka, poznanie nowych ludzi i przygoda! Ale czy zarobek też? I jakim cudem jest to możliwe, że tak ciekawe oferty są tak mało popularne!?!? Mówię na swoim przykładzie ponieważ całkiem przypadkiem trafiłem na ten temat podczas nauki... (Do rozszerzonej maturki z angola)

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia tym, którzy jeszcze nie są pewni co do wyjazdu! ;)
dziekuje Ci bardzo Justyna;*;*;*
Dzięki Ci turystka) za info na temat Wipigaki :) Ciesze się, że dobrze trafiliśmy. Życzę wszystkim aby się udało :) Pozdrawiam
Widze że wszyscy wybieraja sie dość wcześnie.Ja mam z tym problem bo z tego co wiem to na mojej uczelni sesja zaczyna sie 20.06.
Można wyjechać troche pózniej np 7.07??
Musisz dać date wylotu najpóźniej na 20 czerwca, chociaz ja np. wylatuje dopiero 23.06. Camp Leaders moze przeslac prosbe o przesuniecie egzaminow na wczesniej albo pozniej i wtedy mozesz spokojnie jechac:)
Cześć!
Strasznie mnie ciagnie zeby takze pojechac na campa, ale troche sie obawiam tego. Po pierwsze, nie wiem czy jeszce nie jest za pozno na aplikowanie, a po drugie...to, ze pojade sama - latwo tam nawiazac kontakty z ludzmi ? ;)
Mozna sie zgłosic nie majac jeszcze wyrobionego paszportu??
Uika ja jade sama:) Też sie troche obawiam ale mam nadzieje że jakoś to bedzie i znajde kogoś do wspólnych podróży po campie:)Sądze że nie jest jeszcze za późno i spróbuj się zgłosić..
Dzięki Justyna za taka odrobinkę pocieszenia i zachęcenia. Potrzebna mi jest taka zacheta i motywacja do dzialania, a potem juz z gorki - chyba ;). A czy duzo papierow tam wymagaja? I skad wziasc referencje?
((wystarczy od wykladowcow??) Pozdrawiam :)
Najlepiej ze szkoły lub pracy.Mągą wystawić także z jakiegoś kursu.Wypełnij aplikacje i pójdzie już z górki potem referencje, cetyfikat medyczny, zaś o niekaralności i ksero paszportu i legitymacji.Kochana dasz rade:)W tydzień zobisz wszystko :)
Hej ;) do kiedy najpóźniej można składać aplikację do CL?
Pozdrawiam ;*
Cały czas możesz składać, do marca spokojnie. Obowiązuje zasada, że im wcześniej złożysz aplikację tym masz większe szanse na znalezienie szybko dobrego pracodawcy. :)
Dzisiaj dowiedzialam sie o tych obozach, dzwonilam do konsultantki, poczytalam na stronie i na forach i generalnie oferta bardzo fajna. Tylko boje sie tego, ze jesli dopiero teraz sie zglosze, to pozostana miejsca w jakis gorszych campach?na jakis gorszych warunkach? czy nie ma reguly? jest mozliwosc, zeby dostac sie jeszcze np na ten camp, o ktorym kilka osob pisalo? fajnie byloby moc sie do kogos odezwac po polsku;) no i jeszcze jedna sprawa..nie mam waznego paszportu, wiec czy bez tego moge podpisac umowe, a w miedzy czasie wyrabiac sobie paszport? i czy jest mozliwosc, zeby jechac z kims znajomym? z gory dzieki za odp;)
Witam ludzie, ja też jade na camp w tym roku:) jestem na statusie on review na campie Seneca Lake PA. Wie ktos moze coś na temat tego campu, ktoś może tam był?;> proszę o każdą informacje i pozdrawiam :))
Witam ; )

Przeczytałam, że Camp Leaders jest od 19 lat. Czy to prawda? A może jest jakiś program od 18 lat?

Z góry dziękuję za odpowiedź ; )
Kasia, moim zdaniem Twój kamp nie będzie jakiś gorszy ze względu na to, że aplikujesz dopiero w styczniu. Wszyscy uczestnicy pracują na tych samych warunkach i podpisują taką samą umowę. Co do Campu Taconic, na który jedzie sporo Polaków to już nie ma miejsc. Ale na pewno na Twoim kampie też będzie ktoś z Polski:)

Co do paszportu to nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale jeśli chodzi o wyjzad ze znajomym to pewnie , że możesz jechać z jakąś koleżanką/kolegą. U nas na Taconic 90% osób jedzie z kimś znajomym.

Bulbuś wiem tylko tyle, że podpisując umowę możesz mieć 18 lat. Ja mam 19-stkę dopiero w Marcu, a dostałam się na Camp i wszystko idzie w dobrą stronę:P

Ze wszystkimi pytaniami zwracajcie się do dziewczyn z CL. Biuro jest czynne od 10-17 i tam uzyskacie odp na wszystkie nurtujące wad pytania:) To jest nr GG do biura CL: 11864655

Pozdr:)
Dzięki bardzo za odp;) Co do wyjazdu z kimś znajomym, to wiem, że są duże szanse, jeśli zgłaszasz sie w październiku/listopadzie. A teraz pewnie kiepsko z tym będzie? To gdzieś w formularzu się zaznacza, że chciałabym z konkretną osobą pojechać? Bo to chyba od pracodawcy zależy, czy się nami obiema zainteresuje?
Jak wygląda interview??
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 214

 »

Inne