Camp America 2010:)

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 214
Uika u mnie to wyglądało tak że najpierw dyrektor campu wysłał maila z informacją o campie, lokalizacji i o stanowisku jakie będe zajmowała i zapytał kiedy będzie mógł zadzwonić. Potem zadzwonił i rozmawialiśmy o moim doświadczeniu, o pracy na campie itp. W sumie rozmawialiśmy z 30 min i na koniec zapytał czy chce przylecieć:D I chyba tyle. Bardzo miło, zero stresu :)
A u mnie było tak, że byłam on review a po paru dniach miałam już place i nikt z campu się ze mną nie kontaktował i nie przeprowadzał żadnej rozmowy. Dopiero później jak już miałam placement to kontaktowałam się mailowo z campem i dowiadywałam się o to co mnie interesowało
Dobra :D i po rozmowie, strasznie zabawna była ;). Mam place'a, także teraz co dalej? Znowu jestem w kropce;P
Uika więc GRATULUJE :d A może sie pochwalisz co to za camp i kiedy lecisz?
Teraz musisz wpłacić drugą rate i czekać na dokumenty wizowe:)
Hej Hej Justyna, ja jestem na kampie w Massachussets, ymca. Tak około 12 czerwca chyba bede wylatywac. Pieniadze wplacilam, także czekam co dalej :D. A ty kiedy lecisz? i jak dlugo masz zamiar potem po USA podrożować?
Hej Uika, a jak dokładnie nazywa się Twój camp? Bo YMCA to jest tylko organizacja, która go prowadzi. Ja byłam w Massachusetts na YMCA Camp Hi-Rock. Jeśli to jest ten sam, to chętnie Ci pomogę i opowiem o nim :) Pozdrawiam.
hej!!! Pytanie kieruje do osob ktore juz byly w stanach..! Znacie jakies miejsca , atrakcje godne zobaczenia.. moze takie o których nie pisze się w przewodnikach.?!?!?!
Szczegolnie chodzi mi o wchodnia czesc stanów?!!!
dzieki za info!
pozdrawiam annnn
Hej a ja mam takie ogólne pytanie co do programu. Żeby móc wziąć w nim udział trzeba być po pierwszym roku studiów? Bo jeśli ktoś chciałby wyjechać zaraz po maturze, to przecież nie jest jeszcze studentem, nie posiada indeksu, a więc nie spełnia podstawowego założenia programu. Czy dobrze zrozumiałam? Proszę o odpowiedź ; )
hej
dostałem właśnie placement
Camp Encore/Coda
czy ktoś z Was tam był?
może ktoś się wybiera w tym roku?
jeśli tak to pisać na [gg] :)
a ja wciąż czekam;/
byłam na wglądzie w wekeela ale napisali że mają już komplet. Wciąż czekam:(
kreska nie martw sie! na pewno cie gdzies przyjma! ja tez bylam z 3 razy na on review, az w koncu sie udalo :D. Cierpliwosci - jak juz ktos cie przyjmie, to zobaczysz jak to sie szybko wszystko toczy :D. Dobrze bedzie:)
Jeśli chodzi o Camp America to mają swoje oficjalne forum http://www.forumcampamerica.pl/ a co do podróży to wszelkie ciekawe propozycje przyjmę na zwiedzanie USA od 12 września do końca miesiąca, jeśli będziecie mieć jakąś ciekawą propozycje to piszcie na [email] Ja będę pracował na long island jakieś sto kilkanaście kilometrów od Nowego Yorku, a tak wogle to nazywam się Tomek, rocznik 86
Siemano, siemano ;) wlasnie dostalem informacje, ze bede mial rozmowe w konsulacie w srode, 14 kwietnia w Krakowie. Czy ktos z was tez juz dostal taka informacje ?:) moze bysmy sie jakos ustawili w krakowie i wstepnie poznali ? ;]
oferta wyzej skierowana glownie do ludzi jadacych na Camp Taconic, ale oczywiscie osoby z pozostalych campow rowniez beda mile widziane ;)
hejka:) Ja też mam wizyte 14 kwietnia w Krakowie :P Jedzie ktoś może z Wrocławia??
hej:) ja też będę 14 w Krakowie na rozmowie;) myślę, że jak wszyscy skończą rozmowy w konsulacie to będzie można gdzieś pójść pogadać, żeby się lepiej poznać;)
Justyna : ja jade z Wroclawia ;)
Cześć!

Też wybieram się w tym roku z CA, na resort :)
Poszukuję towarzyszy do zwiedzania Kalifornii w drugiej połowie września!
howgh howgh ;) dadwno tu nie zagladalam. Jedzie ktos na wizyte do konsulatu w srode? ;)
ja bede w wawie od 9 i nie bede mial co ze soba zrobic wiec moze ktos tez bedzie wczesniej?;]
a moze ktos jedzie z gdanska do warszawy? a drugie pytanie to moze po spotkaniu w konsulacie ktos sie bedzie nudzil?:P
Witam wszystkich ;)
Ja również aplikowałam z Camp Leaders. Niestety do tej pory nie znalazłam pracodawcy (co jest dziwne, bo mam wczesną datę wylotu: 3 czerwca) ;( Zaczynam już tracić jakąkolwiek nadzieję. Może orientuje się ktoś z Was ile maksymalnie się czeka na zatrudnienie? A może ktoś jest w podobnej sytuacji?
Z góry dziękuję za wszlelkie info.
Pzdr. ;)
Witam,ja jade z CL i wciąż czekm na ccamp. Mam datę wylotu 14 czerwca a aplikacje skłądałam jakoś w połowie lutego. Wciąż czekam;/
Ojjj kreska :(, ale jak to tak? Ile razy na on review byłaś ?
ale lot masz a miejsca niet?! Dziwna kolejnosc, ale szanse sa, najgorsza niepewnosc:/.
Może jeszcze poulepszaj aplikację, że jesteś the best itympodobniejsze :D
Nie nie.Dostęponość mam 14 czerwcza i nic po za tym zła strasznie jestem. Bo na interview była ze mną taka dziewczyna która kumplowała się z tą konsultantką. I na obowiązkowym spotkaniu okazało się że ona miejsce już ma, mimo że logowała sie w terminie tym co ja, i naprawdę nie miała lepszych umiejętności itd,z tego co słyszałam z rozmowy po angielsku;/. Było to spotkanie we Wrocławiu.
nie wydaje mi sie aby znajomosc konsultanta miala jakies znaczenie, przeciez oni w sumie sa podobnymi uczestnikami jak cala reszta ludzi i az tak wielkiej mocy sprawczej nie maja ;), z tymi kampami to jest tak ze czesto a to zdjecie nie takie albo cos w aplikacji jest takiego ze od razu sie decyduja, tak mi sie przynajmnije wydaje :)
jadę na camp o-at-ka (maine) 16 czerwca (będę do 20 września). Po campie zostaję tydzień, chciałbym przeznaczyć po 2 dni na boston, hartford/providence i ny. wiadomo, ze w kilka osób wszystko wychodzi taniej, więc jeśli ktoś ma podobne plany lub kończy pracę w podobnym terminie w tym regionie to proszę o kontakt. lepiej już teraz coś wstępnie zaplanować, bo nie wiadomo jak to będzie z internetem na campie.
moje [gg]

amadeusz
Hej Hej ! Leci ktos moze 13th of June to Boston ? ?
Kreska jak tam twoje sprawy ?! ;)
Pozdrawiam!
Mam placemed w massachusttes ale wciąż czekam na ostateczne potwierdzenie bo są jakies problemy;/Planowo zaczynam 14 a kończe 15 sierpnia, chciałabym przyłączyć sie do zwiedzania, szczególnie ze nie mam konkretnych planów. Będę niedaleko Bostonu;)
hejo, wydaje mi się że jedziemy razem na camp, na bonnie brae? jak tak to odezwij sie na gadu: 11580254:)
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 214

 »

Inne