Camp America 2010:)

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 214
Moje interview było bardzo śmieszne;) najpierw była luźna rozmowa o pierdołach, potem test z angielskiego czyli pytania typu co studiuje, gdzie studiuje, opisać siebie itp. a potem mogłem pytać o co chciałem i oglądałem prezentacja na kompie a na koniec jeszcze prywatne zdjęcia zrobione na campie:) nie ma się co przejmować ogólnie tym interview:)
powodzenia:)
WYBIERA SIE KTOŚ MOŻE DO LAKEWOOD CAMP W MAINE? JA DOSTAŁAM TAM OFERTĘ MOŻE KTOŚ SIĘ BIERZE ZE MNĄ? ;D
A MAM JESZCZE JEDNO PYTANKO JAK DOSTAŁAM OFERTE NIE ZBYT ZADAWALAJACA TO MOGE CZEKAC NA NASTEPNA CZY MUSZE PRZYJĄĆ PIERWSZĄ LEPSZA?
A jak myslicie, z tych którzy juz byli na takim campie, jest jeszcze szansa jak sie jutro zgłoszę :D ? :)
Bartek i to wszystko po angielsku? jak tak to nie wiem czy dam radę :(
Chyba jestem w podobnej sytuacji jak Ty olus... chciałbym bardzo pojechać ale nie wiem czy mój ang jest na wystarczającym poziomie
HEJ ;) E NIE przejmuj się interview. to jest łatwe..ja jak zapomniałam słowa to mogłam powiedziec po polsku.ona zbiera informacje o tobie zeby miec co napisac tzn. jaki jesteś, i co umiesz- do tego wystarczy prosty angielski;D
kurde wybirea sie w koncu ktoś do LAKEWOOD CAMP W MAINE?
Po angielsku jest tylko test z języka a cała reszta jest po polsku więc się nie ma co martwić tylko się zgłaszać;)
Z tego co wiem to możesz nie przyjąć i czekać na następną, ale w przypadku nie znalezienia innego campu dla Ciebie nie zwracają Ci kasy.
Całą dyskusje przeczytałam z uwagą i musze przyznać iż nie moge oprzeć się wrażeniu, że jest w tym jakaś ściema. Jakoś za dużo tu nachalnego zachęcania do Camp Leaders. Moja koleżanka była z nimi na wyjeździe i wspomina to jako taki mały koszmarek organizacyjny- wszytsko jest w miare okey, dopóki nie znajdzesz sie w USA...a potem "radź sobie sam"
Ja byłam z camp america i nie twierdzę że wszystko było super - bo nie było. Ale trzeba miec chyba po prostu realistyczne oczekiwania. Spać w 4 gwizdkowym hotelu raczej nie będziemy :P Za pierwszym razem miałam konsultanta, który komunikował się ze mną rzadko, byłam wkurzona, ale potem okazało się że po prostu miał jakieś rodzinne rzeczy, zmieniłam i było już super. Cały proces przebiegł bez kłopotu, dostałam pracę z koleżanką na jednym campie. Przede wszystkim fajne jest to, że wszystko jest zporganizowane i zawsze mogłam liczyc na pomoc. Co do kosztu to realnie jest to około 1700 pln, bo przecież wiza też kosztuje, ale ja też licze koszty zakupów przedwyjazdowych. Za to kasa którą dostałam po campie starczyła mi na 2 tyg zwiedzania i nadwagę bagażu jak wracałam do kraju:D
Witam wszystkich, jestem tu nowy:) dzisiaj dostałem placement na camp Wayne for Girls, PA. Może wybiera się tam ktoś też, albo może był w poprzednich latach i może wyrazić swoją opinie, albo poprostu słyszał jakieś wieści i nim?:) Jeśli tak, to nie wahaj się, napisz, napewno bardzo mi pomożesz:))
Czy jest mozliwośc wyboru miejsca odlotu??
Np. Jestem na campie gdzies na południu pozniej po campie robie sobie wycieczke i dajmy na to chce wyleciec z NY???
Odloty przeważnie organizowane są z NYC. Miejsce odlotu można sobie wybrać, ale trzeba o tym powiadomić konsultanta lub kogoś z biura w trakcie procesu rekrutacyjnego.
a teraz CA dobre a CL zle? jakas naciagana teoria :D
witam :)

uzupełniłem aplikacje i teraz czekam :P i teraz moje pytanie: na co mam czekac? pokazany jest jakis status? zeskanowalem i zaladowalem dowod osobisty i legitymacje studencka. Reszte chyba moge zamiescic poznej? A co z referencjami? Bo dostalem maila iz poszukiwanie zacznie sie jak zameszcze zdjecie. No i zamiescilem... ale jeszcze referencji nie mam, wiec proces wyszukiwania trwa czy nie?:P

pozdrawiam
Wydaje mi sie że proces poszukiwania dla Ciebie campu rozpocznie sie jeśli dołączysz wszystkie potrzebne dokumenty. Jeżeli wybierasz sie z biura Camp Leaders po zalogowaniu w miejscu gdzie masz status będzie "placeable" oznacza to że aplikacja krąży po potencjalnych pracodawcach.Następnie gdy camp będzie przeglądać Twoją aplkacje będzie "on review" a gdy będziesz mieć miejsce na campie pojawi sie "place".
Hej! A co z referencjami?? Moga być też od nauczyciela angielskiego??
Oczywiście, że mogą być od nauczyciela, sam taką miałem;)
Hej, Wlasnie ogladam strone Camp Leaders i ich targi pracy, jak myslicie warto jechac? Wybralbym sie do Warszawy i zastanawiam sie ktory z tych kampow wybrac?
Fajnie byloby pojechac na camp Flaming Arrow, blisko na Floryde, co o tym sadzicie?
Mój kolega był w środę na targach pracy w Krakowie i dostał odpowiedź następnego dnia , że go przyjęli:) Także moim zdaniem warto jechać. Targi polegają na tym, że najpierw się rejestrujesz na targi na stronie CL , a potem jak jesteś już na targach przeprowadzasz kilkuminutową rozmowę z dyrektorami. Mówisz co studiujesz, czemu chcesz jechać do usa, na jakich stanowiskach chcesz pracować itp:) Najważniejsze to być pewnym siebie.
Hej Nadiaa, dzieki za info, a jak myslisz, ktory z campow z tych targow Camp Leaders wybrac najlepiej? A na targach co byl twoj kuzyn duzo bylo chetnych? jak to bylo? kto pierwszy ten lepszy?
Ten flaming arrow camp to w teksasie, ja wolałbym coś kolo nowego jorku, mi się podoba weequahic
Czy ktos wie jak wyglada rejestracja na targii? Kolezanka chce jechac na kampa ale dopiero teraz sie zdecydowala wiec pewnie wejscie na takie targi bedzie najlepszym rozwiazaniem.
teżchętnie sie dowiem jak to wygląda krok po kroku. Najpierw należy podpisać umowę tak? jechać na targi? I oni bd wiedzieć że ja to ja, po jakiejś liście? A jak podpisze umowę z kimś to ten dyrektor zgłąsza ze będę u niego pracowała?
Jak już jesteś po rozmowie z konsultantem i masz podpisaną umowę to wypełniasz formularz rejestracyjny na stronie camp leaders. Oni będą wiedziec że się pojawisz na targach dzięki Twojej rejestracji. Ja byłam na targach , gdy oferował się tylko jeden camp, więc to było raczej kameralne spotkanie w sali konferencyjnej w hotelu. Wtedy zarejestrowanych było 20 0sób na te targi , a przewidziane miejsce było dla 10 Polaków.

Wydaje mi się, że na targach , na których będzie kilka campów będzie możliwośc ew. wyboru. Można rozmawiac z dyrektorami campów , które się nam podobają, jednak chyba lepiej ze wszystkimi , bo wtedy jest większa szansa na pracę. Przechodzisz krótką rozmowę z dyrektorem i w ciągu najbliższych kilku dni w Twojej aplikacji pojawi się status "place".
hej;] mozecie mi tutaj napisać co tam macie napisane w tych referencjach? Mają byc w j. ang. a ja mam mało kreatywnego szefa,to bym sobie coś tam ściągnęła od was;D a on chętnie podpisze;]
hej! ja też w tym roku wybieram się na camp :) czy słyszeliście może coś o campie O-AT-KA w stanie Maine? Pytanie kieruję zwłaszcza do turystki :) oczywiście zapoznałam się już ze stroną campu i wszystkimi innymi gdzie było coś o nim wspomniane ale przydałyby się jakieś informacje z pierwszej ręki :) pozdrawiam
mysha1987: Przykro mi ale o tym campie nic nie słyszałam. Ani ja ani nawet nikt z moich znajomych tam nie był. Także Ci nie pomogę. Na ich stronie powinnas wszystko znaleźć a jak masz jakieś wątpliwości albo pytania to po prostu napisz do nich meila. Najlepiej do dyrektora campu albo do tzw. officu. Lepiej się wszystkiego dopytać i wiedzieć na czym się stoi przed wyjazdem niż potem mieć nieprzyjemną niespodziankę. Ja zanim wyjechałam na camp wypytałam się nawet czy toalety są w kabinach (nie mialam w kabinie lazienki) ale mi to nie przeszkadzalo hehe. Większa frajda była. Takze jak masz jakies watpliwosci to nie bój się do nich napisac meila. Oni powinni Ci chetnie odpowiedziec bo im zalezy na Tobie. Pozdrawiam i zycze milego pobytu w Stanach :)
no szkoda :( a maila już oczywiście wysłałam :) znalazłam też ten camp na facebooku, może zagadam do ludzi którzy tam byli. A teraz inne pytanie: jak wygląda podpisanie kontraktu z campem? Oni mi go wysyłają na maila czy jak?
mysha1987: To zależy od campu, niektóre wysyłają meilem a w niektórych podpisuje się po przybyciu na miejscu. Ja podpisywałam umowę z campem jak przyjechałam. Możesz się tez o to w meilu zapytać. Jak masz jeszcze jakiee pytania odnośnie pracy, życia na campie albo w ogóle pobytu w USA pytaj. Chętnie podzielę się swoją wiedzą hehe
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 214

 »

Inne