Nowa metoda nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 343
Jestem na poziomie podstawowym prosze o przeslanie mi materialu na adres: [email]
Dziękuję!
Piękne dzięki .Podobało mi się bardzo.Czekam na więcej.krakus1.interia.eu
Dzien dobry Pani Basiu,
slicznie dziekuje za zestawy. Wspanialy pomysl! Proste a skuteczne- stopniowanie poziomu trudnosci. Gratuluje! Zycze wytrwalosci w tworzeniu nastepnych. Czekam na nie z niecierpliwoscia ( moje corki tez).
Bardzo zalezy mi na slownictwie z poziomu CAE.
I zwyczajowo...
Moj email: [email]
dla mnie prosze na poziomie podstawowym [email]
Prosiłbym o słownictwo na poziomie fce
[email]
Również poproszę, poziom intermediate. Email: [email]
Dziękuję
Pozdrawiam!
ja również jestem zainteresowana nową metodą nauki słówek poziom intermediate [email] lub [email]
ja równiez jestem zainteresowana nową metodą nauki słowek mój powieom: intermediate [email] lub [email]
Witam!
Prosze o zestaw, jestem obecnie na 8 STAGE CAllana.
Pozdrawiam
[email]
Jestem zainteresowany, proszę o przesłanie zestawu dla poczatkujących, uczyłem się dawno:
[email]
Ja jestem zainteresowany stopien pre-intermedite email --> [email]
Zainteresowana:)średnio [email]
Rowniez poprosze. Poziom intermediet. Czekam z niecierpliwoscia. Dziekuje.
moj mail to: [email]
Ja bardzo prosze o więcej :) Metoda jest na prawdę super . [email]
Aha ...zapomniałam ... Poziom FCE :)
Bardzo proszę o zestaw na poziomie podstawowym (jeżeli jest to jeszcze aktualne), mój email to: [email]
[email] sama nie wiem na jakim jestem poziomie ale na pewno nie za wysokim maiałbym problem z przetłumaczeiem tych słówek wiec jesli to jeszce aktualne prosze o przesłanie mi zestawu w tym roku zdaje maturę z jęz angielskiego ( o zgrozo) poziom rozszeżony wiec przydałoby sie podszkolic słownictwo z góry wielkie dzieki
Myślałam, że mój angielski jest w miarę dobry, ale tych słówek nie przetłumaczyłam:( czy mogłabyś i mi wysłać taki zestaw do nauki?? Będę bardzo wdzięczna. Mój adres e-mail to [email]
Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie Ella:)
Zapomniałam dodać, że mój poziom to intermediate:)
Ja rowniez prosze o zestaw slowek, moj poziom to podstawowy :-) Pozdro
Poziom średniozaawansowany. [email]
mój email [email]
uczę się na poziomie średniozaawansowanym
też jestem ciekawa ;-) zaawansowany
[email]
Proszę o przesłanie mi zestawu na poziom początkujący i średnio zaawansowny... Opisze szcegółowo co o niej myśle. [ Mam rzeczywiście problem z zastosowaniem w mowie - bardzo duże braki ] [email]
Nie wiem czy oferta dotyczaca nowej metody nauki slowek jest wciaz aktualna . Jesli tak to jestem zainteresowana. Moj angielski jest na poziomie srednim . Skonczylam 5 poziom Callana.

Moj adres: [email]
witam, fajna sprawa, jeśli można to proszę o zestaw FCE:)
[email]
jesli mozna to tez prosze o zestaw poczatkujacy i sredniozaawansowany
kasia85(at)o2.pl
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 343