szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Z tym ze te rady to oczywistosc (oprocz spadajacego funta bo to i tak nie bedzie mialo znaczenia bo nie spadnie nizej niz euro a ceny moga sobie wzrosnac na jakis czas o te kilka procent. zawsze bedzie sie oplacalo wyjechac nawet zeby zarabiac "tylko"? 2x wiecej niz w PLu) i mozna sie wszystkiego dowiedziec szukajac w necie. No ale po co szukac jak ktos inny moze to dac na tacy..? Np pytanie o formalnosci - kpina... Jak znasz jezyk i masz odpowiednia ilosc kaski to na pewno dasz rade sama. No chyba ze musi ktos cie za raczke trzymac jak tu na forum :D troche to w sumie dziwne ze w tak waznej sprawie sama nie poszukalas informacji
edytowany przez [konto usunięte]: 27 paź 2016
np. http://londynek.net/ukipedia/index w kilka sekund znalezione a podobnych stronek sa tysiace w necie :D
Cytat: sciemaaa
a podobnych stronek sa tysiace w necie :D

To brzmi tak, jakby co setny Polak w UK miał taką stronę :)
Szukam chętnej osoby do wyjazdu do Anglii. Osoby zainteresowane zapraszam na priv
Nicolee3 skontaktuj się ze mną to uprości sprawę bo z tekstów to tylko sobie poczytasz i nie wiele dowiesz, wiele jest pomijane
dziewczyny czy po (100 x) mam wam mówić jak chcecie wyjechać to że musicie się ze mną skontaktować i porozmawiać na SKYPE lub telefonicznie, nie dość że to ułatwia sprawę to i upraszcza ewentualny wyjazd.
Nicolee3 nie unoś się honorem ja ci pomogę jak tylko będę mógł toż jestem dostępny na skype, fb, gg, czy e-mailu bądź telefonicznie. Każdemu radzę i dopomagam jak tylko mogę nie ma co na mnie narzekać bo mam szczere intencje. Oczywiście za ciebie nie założę ale wesprę cię ale trzeba dać szansę i czasem zaufać i nie oceniać pochopnie, wcale mnie nie odstraszasz ale zachęcasz bym ci wyciągnoł rękę i pokazał wszystko odnośnie do wyjazdu. Zadzwoń nawet kilka razy a odbiorę i zobaczysz przydatne rady ci dam!
ZaczynamNoweZycieWAnglii czemu tak upierasz się na te dziewczyny żeby się z Tobą kontaktowaly, jest tyle osób na tym forum, faceci tez chce wyjechać wiec możesz im pomóc. Szczerze to uważam że żadna młoda NORMALNA osoba konkretnie dziewczyna która pisze tu na forum nie wyjedzie z jakimś obcym facetem dopiero co poznanym na forum który potrafi tylko gadać w internecie, wiadomo że dziewczyny kobiety wola wyjechać z innym kobieta, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi ....
Zauważyłam że sciemaaa i Kesh robią sobie reklamę na tym forum ze nie wiadomo jakie zdolności znajomości i wiedzę mają ale jak mówi powiedzenie kozak w necie pizda w świecie.
Ale przykozaczyla :D
andzia279 jak chcesz to i ty na pomoc się załapiesz zadzwoń a nie oceniaj bo co mi szkodzi za darmo komuś coś potłumaczyć mi też kiedyś ktoś tłumaczył i powiedział"jak ci się uda to zacznij tłumaczyć innym i każ im przekazywać wiedzę dalej jak się im uda" coś jeszcze bo ty chyba nie jesteś feministką!
ZaczynamNoweZycieWAnglii dzięki za radę ale ja akurat juz sobie poradzilam ze wszystkim. Nie znasz mnie nie oceniaj.
andzia279 a ty zacznij pomagać chłopakom i będziemy kwita pozabieraj chłopaków na zbiory w Holandii toż też możesz się coś udzielać skoro ci też tam lepiej jak już zajrzałaś na te forum to jakiś cel musisz mieć. Zobaczysz jak fajnie jest komuś pomóc zawsze to jakiś dobry uczynek. Sam może bym się do ciebie zgłosił żebyś mi pomogła się ustawić w Holandii, mogła byś bym prosił cię??
"Nie znasz mnie nie oceniaj" nie kradnij mi cytatów i nie kopiuj ich polko z zagranicy :P dzięki za szczerość
ZaczynamNoweZycieWAnglii a kolega to czasem dzisiaj nie miał wyjeżdżać dziwne bo prowadzi dyskusje tu na forum, tak bardzo chcesz pomóc czy tylko zwodzisz ludzi na tym forum ale i tak większość widzę nie interesuje się tymi wpisami.
no właśnie wyjeżdżam ale nie odwlekaj od tematu z anglii kiedyś zechcę doi holandi to mogę liczyć tam na ciebie byś pokazała co i gdzie się załątwai to bombonierkę bym ci kupił i dobre wino za pomoc mnie, daj jakiś kontakt e-mail czy tel lub fb co wolisz to się kiedyś uśmiechnę. z góry dzięki za pomoc którą mi zaoferowałaś ale póki co to życz mi szerokiej podróży dziś i do zobaczenia w przyszłości.
Nie ma problemu mogę pomoc bezinteresownie mój email prywatny [email]
Cytat: andzia279
Zauważyłam że sciemaaa i Kesh robią sobie reklamę na tym forum ze nie wiadomo jakie zdolności znajomości i wiedzę mają ale jak mówi powiedzenie kozak w necie pizda w świecie.
Zabawne, doprawdy. Ja siebie tutaj nie reklamuję tylko opisuje jak wygląda pobyt za granicą z mojej perspektywy a miałem okazję poznać wiele osób z różnych krajów, szukałem pracy bezpośrednio, przez agencję, przejechałem pół europy i mam znajomych w kilku krajach więc chyba mam prawo się wypowiedzieć na ten temat. Zarzucasz mi, że się reklamuję? Niby po co? Czy ja coś sprzedaje? Ja nikomu tutaj nic nie obiecuję, nikomu nic nie załatwiam, potrafię sam pojechać za granicę i sobie sam załatwić mieszkanie i pracę więc nie potrzebuję od nikogo pomocy. W życiu różnie bywa więc może przy okazji kiedyś i kogoś obcego zabiorę ze sobą albo ten obcy zabierze mnie, nie wiem. Moje zdanie znacie, kto chce i musi jechać to pojedzie sam i w 90% tak powinno być, a już w szczególności facet, facet się pakuje i jedzie. Dziewczyna rozumiem, jeżeli pojedzie w ciemno sama to, no nie jest to raczej najlepszy pomysł bo większość osób z którymi się mieszka za granicą to patologia, więc rozumiem, że dziewczyna musi czuć się bezpiecznie, szczególnie wśród arabów czy murzynów których tam jest pełno. Ty andzia279 więc tak nie kozacz bo jeszcze skończysz w dzielnicy czerwonych latarni w tym Amsterdamie w którym rzekomo jesteś i tyle będziesz świata widziała na ile ci czerwona żarówka oświetli pole widzenia.

PS. I nie bądź hipokrytką "ZaczynamNoweZycieWAnglii dzięki za radę ale ja akurat juz sobie poradzilam ze wszystkim. Nie znasz mnie nie oceniaj." Bo jak widzę, mnie i ściemę już oceniłaś.
Niech ocenia, mnie obchodzi co mysli o mnie tylko jedna osoba, reszte mam gdzies. I w sumie za duzo tu napisalem ale nie byla to zadna reklama a chyba wrecz przeciwnie bo prawda jest taka ze dalem dupy z tym powrotem bo balem sie zaryzykowac braku dachu nad glowa, a wczesniej bylem bardzo pewny siebie i chyba sie to zemscilo. Jednak wiem ze z wieksza gotowka na pewno wroce bo kilka spraw zrozumialem i to jest najwazniejsze!!!!
Co do tego ze ludzie przychodza tutaj i pisza zeby inni opisali im np formalnosci to jest smieszne. Na kazdym forum zjada was za cos takiego. Ze sami nie poszukacie tylko czekacie az ktos to za was zrobi.
I po co tyle paniki . Ja jade do niemiec w niedziele jak jakas kolezanka chce to moze sie ze mna zabrac . NA MIEJSCU COS SIE OGARNIE . Tylko trzeba osob chetnych i odwaznych a nie takich ktore chca a nic wiecej poza pisaniem nie robia .
Cytat: MAR8
I po co tyle paniki . Ja jade do niemiec w niedziele jak jakas kolezanka chce to moze sie ze mna zabrac . NA MIEJSCU COS SIE OGARNIE . Tylko trzeba osob chetnych i odwaznych a nie takich ktore chca a nic wiecej poza pisaniem nie robia .
Już sto chętnych koleżanek jest gotowych do wyjazdu z obcym facetem w kilka dni, myśl trochę.
Ty kesh chyba jestes bardzo zazdrosny albo masz za duzo problemow. Ja nikogo nie ciagne na sile. Napisalem co napisalem i wiem ze duzo osob szuka pracy ale nie ma jak zaczac . Ja pomoglem juz nie jednej osobie . ktos jak bedzie zainteresowany to zapyta co i jak. Nie bede pisal co i jak na ogolnym bo to nie o to chodzi . Wazne ze jest praca i zakwaterowanie reszte sie zalatwi bo to w tym przypadku zaden problem . Ty sobie siedz tu na forum i poc sie dalej z tymi swoimi madrosciami i nie wyrazaj sie za innych bo ludzie maja naprawde problemy i czesto sa w sytuacjach bez wyjscia.
Hej. chciałabym wyjechać za praca najlepiej w jakieś pewne miejsce ??ktoś coś konkretnego?? mam 22lata wyjazd najszybciej w kwietniu 2017 r ..
ja lece do Nottingham na poczatku kwietnia, mozesz sie zabrac ze mna jak chcesz. Wszystko sie ogarnie na miejscu, prace mysle ze spokojnie zalatwie ale jednak nic nie wiem na 100%. Aha to nie ogloszenie matrymonialne, zeby nie bylo, mozemy byc tylko kolega i kolezanka, moje serce jest juz zajete :D :P
poszukuję raczej pracy z zakwaterowaniem najlepiej w kilka osób żeby wyjechac.. w gupie zawsze łatwiej! podobno!

niestety nie znam jezyka obcego.. wiec najlepiej jeśli znajdzie się ktoś kto ogrania wszystko :)
Znajdz jeszcze jedna albo max dwie osoby, bedzie mozna wtedy dom wynajac. Z praca w kwietniu nie powinno byc problemu no chyba ze sie duzo zmieni przez brexit. Ale tak czy inaczej ja ryzykuje, tylko musze jeszcze zarobic troche kaski :p
Witam. Mam 21 lat jestem z okolic Warszawy. Rok temu byłem w UK. Próbowałem wyjechać w wakacje lecz mi się nie udało z powodu finansów. Szukam kolezanki lub kilku koleżanek które mysla nad wyjazdem do UK w jakimś czasie. Obecnie robie sb prawko na Ciężarowe aby mieć tam więcej ofert pracy. Jeśli jest jakaś dziewczyna normalna miła i ogarnięte chętnie Cię poznam. Głównie chciał bym wynająć dom i potrzebował bym 2 lub 3 osoby najlepiej dziewczyny ponieważ wole takie towarzystwo. Cenie porządek w domu. Obecnie mieszkam sam wiec potrafię utrzymać czystość. Jeśli chciała byś napisać podam email [email] lub na tym pro. Pozdrawiam Patryk
Patryk ale c+e to jakies10000 tys plus kwalifikacja i wymiana prawka a doswiadczenie wybacz ale ja mam to juz za soba. Optymistyczny jestes tez taki mialem plan i dopiero sie sprawdza ciezka droga ale do zdobycia a do dziewczyn to musisz byc dobry podrywacz bo ciezko naprawde bo sam chcialem wienc mamy takie same pomysly
Ludzie chca zeby ktos poogarnial a czy sami sa ogarnieci ja pracuje 7x12 godzin dzien w dzien 500£ jest i od tego wszelakie wydatki bo to juz po podatku. Walic z pytaniami do mnie to moze do firmy gdzie pracuje zdolam kogos upchnac ale tam trzeba pracowac. Podwozka jest bo mam samochod
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia