szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Nie chodzież mi o podryw. A co do prawka na C rozpocząłem. Doświadczenie i umiejętności mam spore. Tata ma warsztat i od małego przy samochodach pracuje. Posiadam również dwie ciężarówki w domu wiec co do tego to nie musisz mi tłumaczyć. A jeśli chodzi o wyjazd z dziewczyną/ koleżanka oczywiście wcześniej bym się zapoznał. Nie zależy mi na kimś z kim nie dało by się mieszkać. Pozdr...
Funt idzie w górę, w USA wygrał Trump, on jest zwolennikiem Brexitu, być może UK i USA będą robili jakieś biznesy poza Unią, może nie być źle ale czas pokaże, w przyszłym roku się zacznie jazda z negocjacjami.
Ostry chlopak z cb krzyczysz na mnie ze jestes lepszy typowy polaczek. Masz dobrze w polsce a chcesz lepiej tu kierowca zarobi tak okolo 2tys funtow na reke moze ciut wiecej z nadgodzinami
Witam planuję wyjazd do UK (głównie Nottingham) jakoś w marcu lub kwietniu , chętnie dowiem się od kogoś kto był już jak wyglądają początki ale bez koloryzowania ....
Praca w Accrington 1st Choice Car Spares BB55WE od zaraz. Mechanik, pomocnik, pakowacz...
Kontakt [tel][email]
Pozdrawiam
nie zaglądałem tu z pół roku a tu ciągle bajkopisarze ci sami..
Sie spakujcie w koncu i wyjedźcie, bo od gadania nic się nie zmieni.
Celujcie w miejsca z tańszymi pokojami, bo żadna Agencja bez referencji, bez sprawdzenia zdolności kredytowej, bez pay slipów z pracy, bez konta w banku nie będzie z Wami chciała rozmawiać.
Jesteście zdani na wynajem pokoju, a tych tu nie brakuje, jednak większość pokoji jest dla 1 osoby, bo wiadomo Landlord skoro w domu również mieszka to też myśli - im mniej osób w domu, tym mniejsze tłumy w kuchni czy łazience, łatwiej o porządek no i cisza, bo te domy mają papierowe ściany, dlatego wyjeżdżajcie SAMI!
Praca jest, uda się Wam.
ja nie mieszkalem z landlordem :p
Holandia, dziewczyny z fabryki mięsa, reportaż
Jednym słowem wyzysk człowieka przez człowieka, za parę euro na godzinę, współczesne niewolnictwo
Boże broń aby mieszkać i zadawać się z takimi patolami jak na filmie, flacha na stole i disco polo z głośnika, impreza na działce w holandii... Nie życzę nikomu, nawet wrogowi. Aktualny raport Work Service mówi, że zainteresowanie UK wśród ewentualnych emigrantów z Polski spadło o 10%, w tej chwili wyjazd do UK rozważa 14% Polaków którzy gdzieś tam chcą wyjechać, jeszcze kilka miesięcy temu było to 25%.
wlaśnie zrobiłem zdjęcie w agencji, pokoik w Londynie na Archway do wzięcia. 1000 na miesiąc.
To dla tych, którzy ciągle myślą o Londynie. https://drive.google.com/file/d/0B8mi0furQ8ouckVpS3JkLVV1VVU/view?usp=drivesdk
edytowany przez mailru: 13 lis 2016
No niestety ceny wynajmów w Londynie są wysokie i można tam mieszkać i odkładać jak się jest programistą Java lub inżynierem na budowie. W innym przypadku nie ma sensu bo nic nie odłożysz. Można znaleźć pokój za 3[tel]bo widzę takie ogłoszenia ale nawet nie chcę myśleć z kim tam się wtedy mieszka...
Cytat:
wlaśnie zrobiłem zdjęcie w agencji, pokoik w Londynie na Archway do wzięcia. 1000 na miesiąc.
To dla tych, którzy ciągle myślą o Londynie.

Zaraz zaraz coś tu jest nie tak room za 1000 funtów? To ile to mieszkanie kosztuje 2 pokoje kuchnia 2000 funtów, 10000 zł/mc to ja nie wiem co to za opcja, ale przy takich cenach to nawet programiście dobremu będzie ciężko, programista musiałby zarabiać tam 20000 zł/mc a tak nie jest.
Mailru coś musisz dokładniej wyjaśnić tą ofertę bo wprowadzasz ludzi w błąd.
oczywiście, już wyjaśniam, zdjęcie zrobione przez szybę agencji naprzeciw Archway Tube Station - wczoraj tj 13 Listopada 2016
owszem, ten bylejaki pokój wystawili za 1000 - owszem drogo, jednak tyle żądają jak widać,
u prywatnych landlordów normalna cena za pokój z przyzwoitymi warunkami do życia w Londynie to 120-150funtów na tydzien (około 600mc).
Mediana dla programistów Java w UK to 35 tys funtow rocznie. Zarobki zaczynaja sie od 23 tys f.
A w moim zawodzie, grafik komputerowy (ogólne pojęcie bez specjalizacji, bo ja mam kilka) mediana od 20 do 25 tyś f rocznie ale bez angielskiego C2 i London lub Oxford Master Degree nie podchodź :). Wysyłam od półtorej roku CV i kilka razy mi odpisali i coś tam się pytali, potrafili wypomnieć, że nie użyło się dużej litery w zdaniu lub przecinka... Wiadomo, można jeszcze po znajomości ale na fabrykach i magazynach trudno o takie więc trzeba robić na feeelancie całe życie a utrzymywać się z przewalania paczek w "amazonie"...
sprawdzajcie prywatne wiadomości bo mnie się nawet nie wyswietlilo ze mam wiadomości a okazało się ze mam kilka, niby miałem 0 ;/ dziwne. no chyba ze to tylko u mnie taki blad albo zalogowałem się killka dni temu i nie zauwazylem powiadomienia a po wylogowaniu się skasowalo, nie wiem :P

a poza tym to sa wszystkie niby przeczytane ale ja ich nie czytałem...
edytowany przez [konto usunięte]: 14 lis 2016
@sciemaaa u mnie nie ma problemu z wiadomościami, wskazuje tak jak być powinno, piękne długonogie blondynki nie piszą.
To się na randkowym portalu zarejestrujj
Hej, chciala bym wyjechc do pracy za granice w miare mozliwie szybko .Kwestia tego ,ze nie wiem gdzie szukac info i od czego zaczac , dzieki za odp .Pozdro
Hej, chciala bym wyjechc do pracy za granice w miare mozliwie szybko .Kwestia tego ,ze nie wiem gdzie szukac info i od czego zaczac , dzieki za odp .Pozdro
Najlepiej mieć środki na miesiąc przeżycia a w to się wlicza rent na 4 tygodnie (plus depozyt) i ze 30 funa na jedzenie na tydzien (przy zalozeniu ze bedziesz stołować się w domu). pieniądze na powrót jeśli nie wyjdzie.
jeśli dysponujesz takimi środkami, spokojnie możesz przyjechać, pokoj na start jakiś znajdziesz, oczywiście lepiej by było mieć już tutaj pokój zapewniony, ale i bez tego jakoś pójdzie, w dużych aglomeracjach jest sporo ogloszen i pokoje prywatne od ręki na sklepach wiszą ogłoszenia.
Zacznij od gumtree lub od zamknietych grup na fejsie z danego miasta, też mają pokoje do wynajęcia czasem.
Ja osobiście mialem pokój już przed wyjazdem zaklepany, u ziomka z innego forum, ale wiem że pojawia się też czasami tutaj, gdy mu się zwolni pokój, służy radą "nowym", z czystym sercem mogę go polecić, nie pamiętam już jego niku tutaj, imię Andrzej lokalizacja Telford , był tu na forum jakiś czas temu, narazie z tego co wiem ma wszystko wynajęte, ale nie zaszkodzi spytać.
Wszystkiego dobrego.
cześć mateusz 23 lat okolice leeds pomagam bo i mi trzeba pomóc mój numer angielski: [tel]z polski dzoniąc +44 LUB 0044 NA POCZĄTKU. napisz priv wiadomość. mam flat tzn studio wynajęte i samochód toyota aygo i szukam kogoś na dzielenie wydatków. jest nabór do mojej pracy. gwarancja 40 h tygodniowo 8.50 funta na godzine. moj polski numer 737 514 105 jeatem polakiem już. bęądoncym w anglii 4 tygodnie
Zamiast zera w ang numerze 0044 na poczatku dzwoniac z PL, rekordzisto w ilosci kont tutaj, ile ich bylo i po co? :D uwazajcie na niego. Chyba od lat tu wypisuje takie gowna ze brak slow
sciemaaa przestrzegam was przed nim to troll. A mnie można spotkać na żywo i porozmawiać jak człowiek z człowiekiem bo już wielu ludziom pomogłem czy w kraju czy tu na miejscu. A polskich troli tu nie mało sciemaaa to wspólnik poligona lub on sam we własnej osobie zgloszę go żeby go zablokowali administratoży bo psuje mi wizytówkę. Wypisuje bajki nie stwożone słyszałem że ma 15 kont i sam ze sobą koresponduje. Ja już jestem na miejscu i nie będę namawiał internautów, a on niech zapisze jeszcze pare stron swoimi wywodami ten sciemaaa i ten drugi co referaty prawi bezsensowne. Dobra nie chcecie to nie ja już kończę wolontariat a ty sciemaaa jak chcesz przyjechać to szykuj kasę to załatwię ci pracę ale nie za darmo bo z zazdrości mścisz się grożąc i wypisując głupoty. Za darmo dla ludzi w potrzebie dla zarozumiałych odpłatnie koniec taryfy ulgowej. I już nie zasypój strony mądrościami bo ja się wycofuję radźcie sobie sami widocznie popieracie koleżkę a ja od takich stronię
no no jestem poligonem i sam ze soba gadam oraz mam tysiace kont a nie tylko 15 :D zglos mnie i tez nie zapomnij zakupic slownika, skonczyles w ogole podstawowke? mialem tego nie robic bo mi sie nie chcialo, ale podkurwiles mnie wiec prosze bardzo. oto jak wiarygodny jestes romek? linki do kont tego kolezki ktory wywolal tu juz kilka flamewarow, ze mna tez, dlatego typa kojarze. koles ma jakies problemy z glowa. blagasz o to tepaku zeby pomagac innym? po co? a no taaa kobiety szukasz. ty jej pomozesz a ona co ma zrobic w zamian? no napisz o co ci tak na prawde chodzi a nie sciemniasz. superpomocny polaczek, komu to on nie pomogl.. zaprasza do mieszkanka (pewnie z jednym lozkiem :D), odbierze z lotniska, prace zalatwi itd zyc nie umierac. zbawiciel po prostu :D oto jego konta, poczytajcie sobie jakie brednie wypisuje tu od przynajmniej 2 lat :D i kto wie moze mial ich wiecej. sami ocencie jego zerowa wiarygodnosc...

https://www.ang.pl/forum/praca-za-granica/57006/page/84
https://www.ang.pl/profil/686857
https://www.ang.pl/profil/695785
https://www.ang.pl/profil/633021
https://www.ang.pl/forum/praca-za-granica/57006/page/46 post na dole, magicznie imie zmienil "Cześć jestem Romek z województwa Mazowieckiego wybieram się do Angli zarobić na dom" :D
https://www.ang.pl/profil/678829

no a teraz czekam na linki do moich kont, trollu :)
nic mi nie wiadomo do kogo mnie porównujesz i nie to że "winny się tłumaczy" ale chyba mamy tutaj jakiegoś Sherlocka Holmsa albo jak ktoś woli Rutkowskiego. Że ty masz czas siedząc w Polszi i marnować na jakieś dochodzeniówki. Jedź sam i pracuj po prostu jak tylko dobrze że ja jestem na miejscu a ty tam. Bo jesteś najaktywniejszym forumowiczem z pośród wszystkich. Za szpiegowanie ci płacą czerpiesz z tego przyjemność rajcuje cię to to się weź do pracy i sru za granicę. A ty i tak nie masz baby to nie najeżdżaj na innych. Hahaha a ja właśnie już mieszkam z kilkoma współlokatorkami wiesz jak przytulnie piętrowe wyrka im nas więcej tym raźniej i mniej płacimy mamy za co się napić tylko się musimy wzajemnie z cierpieć jedno drugie. Widzisz pomimo twoich apeli i tak ludzie do mnie piszą bo jestem szczery i co zjadłem kogoś wzbogaciłem się. dla ciebie też są wrota otwarte ale nie za free za te oczernienia koleżko. Chcesz to kasa na stół i przyjeżdżaj do magazynu proste. dzięki za zepsucie mi reklamy fałszerstwami ja ci nic nie będę psuł bo nie warto. Każdy kto cię poczyta wnioski wyciągnie. Koniec usprawiedliwiania i wyjaśniania bo ja nie maczałem w tym palców a ty ściemniasz non stop. 3maj się detektywie i nie odpowiadaj na moją treść bo to nie jest skierowane do ciebie. Natomiast tobie well done za na dremnie zrobione wysiłki i miłego dnia za wyssane z palca opinnie o innych. nie znasz nie poznales pilnuj siebie i patrz plus licz na siebie. strzała
no no kilka wspolokatorek na pietrowych wyrkach w malutkim studioflacie :D ty i te twoje fantazje :D ale dobrze ze to napisales, dzieki temu dziewczyny ktorym dupe zawracasz na privach beda wiedzialy jakie "luksusowe" warunki im zapewnisz jak do ciebie przyleca, oczywiscie wiemy ze to bajeczka no ale sam sobie zrobiles reklame :) nie jestem zadnym detektywem, po prostu trafilem (chyba przedwczoraj) na te inne konta, z ciekawosci bo ktos po prostu pytal o ciebie, a ze cie kojarze z tego syfu ktory wypisujesz to przy okazji tez natknalem sie na kilka innych twoich kont :D dzieki temu, mam nadzieje, kazdy komu oczy mydlisz nie da sie na to nabrac! no chyba ze taka sama desperatka jak i ty.
edytowany przez [konto usunięte]: 17 lis 2016
poza tym tez bym chcial miec takie zdolnosci odmladzajace :D raz 25, raz 23, sam nie wie ile lat ma..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia