szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 3652
Mam 24 lata i planuje wyjazd na stałe do Anglii , Holandi lub Niemiec. W Polsce nigdy nie zmieni się sytuacja finansowa i zawsze bedzie się żyło od 1 do 1. Jestem zdeterminowany na wyjazd tylko nie mam z kim. Nie ma znaczenia dla mnie wiek i płeć osoby z ktorą jade.Zainteresowane osoby prosze o kontakt na e-mail: [email] lub [gg]


Pozdrawiam
Grzegorz,
Hej :)
Jestem Marta, azem z koleżanką chcemy wyjechać do Anglii w czerwcu. Szukamy jeszcze kogoś kto by chciał wyjechać z nami..
Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana wyjazdem z nami napisz gg :254011 :))
Cześć wszystkim!
Jestem Krzysiek i tak jak pewno większość forumowiczów tutaj, poszukuję osób, które będą chętne do wyjazdu "w ciemno" do Anglii. Płeć nie ma znaczenia. Ani też wiek.
Wiem, że ten rodzaj wyjazdu jest ryzykowny ale także nie niemożliwy.
Jeśli chodzi o mnie to mam 20 lat, głowę pełną pomysłów. Nie mam wielkiego doświadczenia, kilka miesięcy w Levisie, ale za to biegle mówię po angielsku. Jestem osobą otwartą i miłą. Chociaż na poznawanie się będzie jeszcze czas. Mieszkam w Małopolsce.
Piszę tu dlatego, bo nie mam rodziny za granicą ani znajomych, którzy by się decydowali na taki wyjazd. A zależy mi na tym, żeby wyjechać zacząć inne życie, albo chociaż zarobić troszkę.
A jak wiadomo najtrudniejszy jest pierwszy krok. Jeśli tylko ktoś by miał ochotę pogadać, jakąś oferte pracy albo po prostu chciał doradzić, proszę piszcie na:
[email]
[gg]
Dzięki serdeczne i pozdrawiam!
K
edytowany przez ChrisInDisguise: 14 maj 2012

Szukam osoby (płeć bez znaczenia) chętnej do wspólnego wyjazdu i pracy w Anglii . Najlepiej młoda osoba, ponieważ sam mam ponad 20 lat..

Niestety nikt z moich znajomych obecnie nie jest zainteresowany wyjazdem, więc w ten sposób szukam chętnej osoby, wiadomo, że zawsze raźniej i bezpieczniej!Spędziłem tam prawie rok. Miło wspominam ten okres i rozważam powrót.

Szukam osoby:
- chętnej do wyjazdu
- najlepiej młodej, spokojnej
- bez nałogów (np narkotyki!)
- uczciwej
- mile widziany dobry/komunikatywny j.angielski

Fajnie jakbyś był/a z mazowieckiego

Jeśli ktoś jest zainteresowany to napiszcie parę słów o sobie, jakie języki/wykształcenie macie oraz czemu chcecie wyjechać, mile widziane zdjęcie !
Postaram się odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, PISZCIE JEDYNIE NA EMAIL : [email] ponieważ tutaj nie zaglądam ;-)
Witam wszystkich ;) !

Jestem tegoroczna maturzystką, mam w tym roku dłuższe wakacje wiec szukam osób chętnych do wyjazdu i pracy w Anglii. Pisze tutaj ponieważ nie mam nikogo w Anglii a bardzo mi zalezy na wyjezdzie, chce poznac nowych ludzi, zarobic troche i dobrze sie bawic! ;) Jeśli chodzi o mnie pracowałam juz za granica, w roznego typu restauracjach, hotelach itd. Niestety w Anglii nigdy nie bylam ale mam nadzieje ze w tym roku sie uda. Jestem osoba otwarta i chetnie poznaje nowych ludzi. Nie mam zadnych nałogów. Moj angielski jest na poziomie komunikatywnym.
Wiem, ze wyjazd 'w ciemno' jest dosc ryzykowny ale z doswiadczenia moich znajomych wiem ze nie warto wyjezdzac za pomoca jakies agencji. Chciałabym wiec pojechac i zalatwic wszystko na miejscu, oczywiscie wczesniej wszystko dokladnie planujac ;)

Jeśli ktoś mialby ochote pogadac, podaje adres: [email] Chetnie poznam ludzi, ktorzy chca wyjechac. Rowniez jesli ktos organizowal taki wyjazd i sie troszke zna to udzielajcie wskazowek.
Dodam, ze jestem z woj. podkarpackiego.
Pozdrawiam! :)
Witam :) ja róniez chciałbym wyjechać do pracy do UK na stanowisku barmana, mam dwuletnie doświadczenie w tym zawodzie, pracowałem również na krecie w zeszłym roku i w tym roku też się tam wybieram do pracy na snack barze w jednym z tamtejszych hoteli, Mój angielski jest na poziomie komunikatywnym i moim zapytaniem jest, czy ktoś mógłby mi polecić jakieś konkretne miejsce lub biuro, które zatrudnia polaków? mój nr [gg]
jeśli ktoś pracował i ma zaufane miejsce ( jakiś pub) to proszę o kontakt lub linki do biur pracy dla młodzieży:)
z góry dzięki:)
Rafał
Jakby miał ktoś pewną pracę - najlepiej przy produkcji/pakowaniu/rybach/magazynie, zbiory (najlepiej owoce które są choć trochę powyżej poziomu ziemi np. jabłka/winogrona itp.) lub inną. Najlepiej w Skandynawii (z uwagi na to że chłodniej) ale inne kraje typu Francja czy UK też oczywiście mogą być. Główne moje atuty to ponad 2 metry wzrostu, bardzo dobry angielski (podstawowy/średni niemiecki), bezkonfliktowy, bez nałogów - w skrócie myślę że dobry współtowarzysz:).

Jako że nie ma nic za darmo oferuję np. jedną dniówkę z pierwszej wypłaty jeśli wszystko będzie w porządku.

Możliwość wyjazdu na dowolny okres czasu - chętnie nadgodziny i praca w dni wolne.

[gg]
Witam szukam osó­b chęnych do wyjazdu za granicę. Bedzie to mój pierwszy wyjazd. wiek i płeć bez znaczenia. Nie uczę sie już więc okres czasu bez znaczenia. Jeżeli ktoś szuka osób to tez chętnie sie z nim zabiore moje [gg]
Witam, poszukuje z dziewczyną osób do wyjazdu za granice chociaż nie koniecznie musi być to Anglia może być inny kraj np. Holandia itp. Okres czasu do uzgodnienia, najlepiej gdyby ktoś miał sprawdzone miejsce np. w którym już kiedyś pracował. Moje [gg] .
Witam. Mężczyzna 20 lat, angielski w stopniu takim, że się dogadam ;) Bez nałogów, bezkonfliktowy. Pierwszy raz bym jechał za granicę. W zeszłym roku pracowałem jako pomocnik murarza na budowie, więc żadna praca mi nie straszna. Anglia/Niemcy/Francja/Holandia. Jak ktoś szuka osób towarzyszących to się zgłaszam i proszę o kontakt, czas mam do października. [gg]
Cześć! Mam na imię Paweł i mam 21 lat Szukam chętnej osoby do wyjazdu płeć nie ma znaczenia, myślę o okolicach Menchester albo Liverpool, studia mnie trochę "ograniczają" więc wyjazd w okolicach po 20 czerwca, początek lipca do połowy października lub do konca. Nie chciał bym jechać w ciemno. Więc jeśli ktos ma chociaż do kogo jechać to ja też był bym chętny ;). Zapraszam na gg do rozmowy i wymiany spostrzeżen 5589153. A mój angielski to komunikatywny/dobry w mowie a w piśmie trochę gorzej ale podstawy mam :P
Witam Mam na imię Rafał szukam pracy jako pracownik magazynowy ,operator wózków widłowych. Posiadam duże kilkuletnie doświadczenie jako operator, obsługa magazynu ,rozładunek załadunek sam.cięż. Bezpośrednie podwożenie towaru na linie produkcyjne , Szukam podobnej pracy za granicą Belgia, Norwegia, Anglia. Co do języka ang. znam podstawowe zwroty i uczę się cały czas lecz wiadomo jak to w kraju się uczy, za granicą idzie ta nauka dużo szybciej.mój nr. [gg] lub email: [email] Jeśłi ktoś ma namiar na taką pracę Proszę o kontakt
Witam Mam na imię Rafał szukam pracy jako pracownik magazynowy ,operator wózków widłowych. Posiadam duże kilkuletnie doświadczenie jako operator, obsługa magazynu ,rozładunek załadunek sam.cięż. Bezpośrednie podwożenie towaru na linie produkcyjne , Szukam podobnej pracy za granicą Belgia, Norwegia, Anglia. Co do języka ang. znam podstawowe zwroty i uczę się cały czas lecz wiadomo jak to w kraju się uczy, za granicą idzie ta nauka dużo szybciej.mój nr. [gg] lub email: [email] Jeśłi ktoś ma namiar na taką pracę Proszę o kontakt
Witam :) chciałabym pojechać do Angli i podszkolić swoj jezyk angielski pracując:) Jesli jest ktos chetny by mi pomoc proszę o kontakt na [gg] ;) Bardzo proszę o pomoc:)
Jeszcze nie wyjechałem... Dalej rozważam pewne opcje. Dalej jestem gotów by podjąć to wyzwanie o ile można to nazwać wyzwaniem:)
Witam;] mam na Imię Damian,mam 20 lat.Szukam chętnych osób do wyjazdu za granicę na stałe;]Moje [gg]
Hej,ja razem z siostrą planujemy wyjazd za granice(Anglia,Belgia,Niemcy...).Chciałybyśmy wyjechać pod koniec czerwca.Jeśli ktoś znalazł prace i potrzebuje chętnych osób do wyjazdu,to prosiłabym o kontakt.My jesteśmy w trakcie szukania pracy,ofert jest dużo a nie chcemy jechać do końca w ciemno.Może ktoś ma jakieś sprawdzone miejsca???Pozdrawiam moje gg.43439432
Woj.LUBELSKIE
Witam:) Mam na imię Ola i jestem z Lublina mam 23 lata. Planuję wyjazd za granicę (Anglia, Holandia,Niemcy...) i obecnie jestem w trakcie poszukiwania pracy, przeglądam oferty,ale i tak sama nie wyjadę. Poszukuje osoby, która pojechalaby ze mna. Mój nr. [gg] .
Pozdrawiam:)
W dalszym ciągu szukam osób. Jeśli ktoś jest zatem zainteresowany to napiszcie parę słów o sobie, jakie języki/wykształcenie macie oraz czemu chcecie wyjechać, mile widziane zdjęcie...
Odpowiem na wszystkie wiadomości. PISZCIE JEDYNIE NA E-MAIL : [email] ponieważ tutaj nie zaglądam jak już wspominałem wyżej.
Witam!:) Mam na imie Ania. Szukam osób które chciały by wyjechać za granice do pracy rezem ze mna od początku lipca do końca sierpnia (Anglia, Francja,..). Jestem na etapie przegladania ofert i tak owe są (nawet ciekawe:) ), ale nie mam odwagi jechać sama- tak wiec chętnych prosze o kontakt na [gg]
Wyjazd 28, 29 czerwiec. Zostało niewiele czasu... Z drugiej strony jednak te kilka dni to cała wieczność, takie mam odczucia... Opisywałem wyżej czego oczekuję mniej więcej... To typowe ogólniki, standardowe rzeczy, bez abstrakcji i irracjonalnych oczekiwań...
[email]
Hej! Mam na imię Paweł, mam 26 lat. Skończtyłem studia i podyplomówkę i jak większość mam problem z robotą. Obecnie (od roku) pracuje fizycznie w firmie budowlanej od rana do późnego wieczora za parę złotych. Chciałbym w swoim zyciu coś zmienić, spróbować czegoś nowego i wyjechać zagranicę. Mogę racować na różnych stanowiskach, w różnych branżach, może być budowlanka, myjnie, bary itd. Umiem obsługiwac większość maszyn budowlanych.

Nie chcem jechać sam i nie chcem jechać w "ciemno" bynajmniej sam, z kimś już jak wiadomo raźniej, a nie mam żadnych dobrych znajomych pracującychj za granicą, toteż szukam współtowarzysza, współtowarzyszki.
Może być Norwegia, Anglia, Niemcy, Holeandia, zresztą wogóle zagranica.
Krótko o sobie: Jestem pracowity, bezkonfliktowy, cirpliwy, wyrozumiały, bystry, tolerancyjny, nie mam żadnych nałogów itd. Krótko- chyba nie najgorszy towarzysz ze mnie:)
Jednak słabo znam angielski, trochę lepiej niemiecki. Wiadomo jak się jezyków uczy w kraju. Ale szybko się uczę.

Wiem, że nie ma w życiu nic za darmo i dlatego oferuję np. pół swojej pierwszej wypłaty jeśli wszystko będzie w porządku itd. Zresztą to kwestia do dogdania się.

Z chęcią wyjadę na dłuższy okres czasu - chętnie nadgodziny i praca w dni wolne itd.

Jak ktoś ma jakiś pomysł, byłby chętny, czy szuka współtowarzysza, to jestem otwarty:
[email]
Witam, jak większość tutaj tez szukam osoby/osob chętnych do wyjazdu za granice - kraj raczej jest bez znaczenia, ważne zeby można sie dogadać po eng. Nie widze swojej przyszlosci w rozowych barwach w tym kraju wiec wyjechać chce jak najszybciej to możliwe, najlepiej na stale, mam 22 lata i jestem z południa polski, ciężkiej pracy sie nie boje a nawet z chęcią bede pracować w nadgodzinach czy w dni wolne - więc jeżeli są osoby myslace podobnie jak ja - ze szkoda tracić czas na vegetacje w polsce i które raczej średnio widza tutaj swoja przyszłość - dajcie znać zostawiam numer [gg]
ludzie, ludzie! jak 100% osób tutaj jestem chętna do wyjazdu do pracy za granicę, najchętniej Anglia-> londyn, manchester, nottingham itditd :D znam dość dobrze angielski :D mam 20 lat, jestem dziewczyną bez nałogów, pracowitą i myślę, że idzie ze mną wytrzymać na wyjedzie :D szukam ludzi bo sama to jakoś się chyba nie ruszę :< mieszkam w Jeleniej Górze. Jeśli byłby ktoś chętny to contact me on [gg] :D
Witam was serdecznie,

Mam 24 lata, niedawno skończyłam studia, przez cały ich okres pracowałam w firmie badawczej, zdobyłam doświadczenie przy nadzorowaniu projektów badawczych, zajmowałam się również działem kadr. Chciałabym wyjechać za granicę by móc szkolić języki, rozwinąć się i po części uciec stąd. Sytuacja robi się coraz cięższa.
Jak większość młodych ludzi mam chęć do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i usmiech na twarzy. Chciałabym się po prostu gdzieś zaczepić, mieć możliwość rozpoczęcia pracy i kontaktu z ludźmi. Na pewno sobie poradzę. Czasem chyba warto zacząć od zera...
Gdyby ktokolwiek mógł mi udzielić wskazówek, podpowiedzieć cokolwiek... każda pomoc będzie dla mnie bardzo cenna.
Mój mail: [email]
Witam wszystkich !
Jestem zirytowany ostatnią sytuacją w kraju odnoszącą się do pracy i jej warunków .
Zastanawima się nad wylotem do Anglii w ciemno !!! Szukam osób które równierz miałby ochotę wyjechać na Wyspy. Mam 26 lat i jestem z Gdańska. Jeżeli ktoś będzie zainteresowny wyjazdem podaje swoje [gg]
Hej ;)

Ja też jestem chętna na wyjazd do Anglii - nawet od zaraz. Mam 22 lata studiuje angielski i to bylby mój I wyjazd za granicę. Jestem osoba bezkonfliktową, otwartą z poczuciem humoru. Nie boję sie żadnej pracy. Szukam grupki osób do wyjazdu - im nas więcej tym lepiej :). Jednak interesuje mnie tylko wyjazd na wakacje bo musze na studia wracac ;P.
Województwo lubelskie (biłgoraj); prosze o kontakt: [gg] mail: [email]

POZDRAWIAM ;)
Witam,
Jestem zdecydowana na wyjazd do Anglii pod koniec lipca lub początek sierpnia, szukam kogoś zdecydowanego i uczciwego, z kim można by dzielić się kosztami i wzajemnie wspierać na miejscu. Szukam osoby w wieku 3[tel]lat. Mój angielski jest słaby, dobrze by było gdyby druga osoba potrafiła się swobodnie dogadać. Proszę o maile : [email]

Pozdrawiam
Ja też jak większość szukam pracy za granicą Anglia, Irlandia, mam 21 lat, mieszkam w Warszawie, najbardziej mnie ciągnie po zarobki i do podszkolenia języka. Przeszukuję oferty pracy, dużo tego jest, ale wiadomo, sama nie pojadę, angielski na poziomie komunikatywnym. Interesowałby mnie wyjazd we wrześniu i raczej na stałe, jeżeli ktoś chętny, to proszę o kontakt:)

[email]
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia