szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 3652
Ja bym chętnie tobą pojechał ale sam boryka m się czy pojechać do Norwegii jak sie do mnie odezwą. Mam jechać przez agencjie pracy Adecco ale jak się oczytalem na forach o tej agencji to mi się odechciało. Najlepiej jechać przez kogoś znajomego i zaufanego. pozdrówki
Wyjechałem. Jestem na etapie intensywnych poszukiwań pracy.
[email]
też szukam jakiejś koleżanki do wyjazdu, mam 22 lata , byłam 2 razy w szkocji i raz w Holandii, nikt z moich znajomych nie pojedzie , bo oni się wszystkiego boją, :P najchętniej na 3 miechy , albo dłużej, jestem już po studiach nie musze , więc wracać do szkoły :), jestem po filologiii angielskiej ,więc z językiem też daję radę :P moge jechac juz , albo od sierpnia , jak by ktos miała jakieś namiary to też by fajnie było, bo póki co to nic sensownego nie znalazłam, jak cos to piszcie [email] , a i jestem z podlaskiego , to najlepiej z tych okolic :)
p.s mogą tez byc jakieś inne kraje,choć najchętniej - Anglia , Szkocja :)
Cześć mam 26 lat i jestem z Gdańska w najbliższym czasie wyjeżdzam do Anglii w celu znalezienia pracy. Szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu w razie zainteresowania proszę o kontakt na maila [email] lub [gg]
Taka mala rada dla wszystkich majacych zamiar wyjechac. Darujcie sobie Londyn, zbyt drogo, zbyt duza konkurencja na rynku pracy. Ponadto, skoro znacie angielski, nie bojcie sie startowac na lepsze stanowiska. To ze nie jestes Brytyjczykiem czy Irlandczykiem wcale nie czyni cie gorszym. Uwierzcie w siebie :)
edytowany przez Griffin: 17 lip 2012
Witajcie, też zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, konkretniej UK. W Polsce rzuciłem studia, na kolejne miałem pójść, ale życie tak mi się ułożyło, że raczej na nie nie pójdę. Pozdrawiam wszystkich. Jeżeli ktoklolwiek chiałby pogadać o ewentualnym wspólnym wyjeździe, to zapraszam na priva. DOdam jeszcze, że mam 20,2 lat. :)
;*
PS proszę, zaglądamy na ten topic, ay on nie umarł, bo naprawdę możę on komuś pomóc. :) Może jeśli wyjazd kogoś z nas dojdzie tutaj do skutku, to chociaż w tym miejscu damy znać o tym, że wyjechaliśmy. ;) ;)
Mam 38 lat szukam koleżanki do wyjazdu do pracy w Anglii lub do Danii.Jestem z Dolnego Śląska.
Osoby chętne prosze o kontakt na e-meila [email] razem poszukamy ofert pracy.
angielski podstawy ,obecnie uczęszczam na kurs ang.


Cytat: maduforever
Wyjechałem. Jestem na etapie intensywnych poszukiwań pracy.

Maduforever Mam nadzieję, że Tobie się powiedzie. Daj znać, słyszysz? Koniecznie Proszę. 3maj się;)
witam mam 26 lat i tez bylbym chetny na wyjazd najlepiej do Angli badz tez UK gdzie juz bylem przez 2 lata (okolice belfastu) i gdzie z checia bym wyjechal ponownie wiec jesli by ktos mial namiary na jakas prace tez bym sie pisal ,j.angielski komunikatywny tyle ile zdolalem sie nauczyc w trakcie pobytu.Jesli ktos ma juz zakwaterowanie to tez bym sie dolaczyl dzielac koszta miedzy domownikow a pracy mozemy szukac na miejscu bo niestety wiekszosc znajomych juz zjechala a z reszta brak kontaktow.wszelkie opcje do rozpatrzenia pisac na emaila [email]
Witam,
mam 20 lat i od jakiegoś czasu bardzo poważnie zaczęłam myślec o wyjeździe za granice w poszukiwaniu pracy. Niestety nie mam tam ani nakręconej pracy, ani mieszkania. Dlatego szukam osób również chcących wyjechac. Jeżeli jest ktoś chętny to prosze o kontakt ;-)
[email]
jedzie ktos moze do liverpoolu w sierpniu?
ja znam angielski bardzo dobrze i jade do anglii do liverpoolu 30 lipca autokarem i tam bede 1 sierpnia. jedzie tam ktos? pokoj kolezanka mi zalatwila a dalej nie wiem co bedzie :) lepiej by bylo z kims szukac pracy.
Witam mam 35 lat i wraz z kolegą 40 lat mamy zamiar wyjechać do Anglii pod koniec lipca lub na początku sierpnia.Jesteśmy z wielkopolski.Kiedyś już pracowałem w Wielkiej Brytani.Sytuacja zmusza mnie do ponownego wyjazdu.Jeśli ktoś wybiera się na dniach do Anglii niech się odezwie.Wiadomo w grupie raźniej i taniej.Jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie na [email] bądź na [gg]
Pozdrawiam
Cytat: senior32l
Witam mam 35 lat i wraz z kolegą 40 lat mamy zamiar wyjechać do Anglii pod koniec lipca lub na początku sierpnia.

Zapoznaj sie z sytuacja ktora obecnie istnieje w UK zanim wyruszysz z Polski...
Witam,
wraz z 2 znajomymi szukamy pracy w angli mozemy wyjechac w kazdej chwili i najlepiej by bylo jakby jechala jakas grupka i bysmy sie do niej dolaczyli bo niemamy nic zalatwionego ani pracy ani zakwaterowania, a jak to mowia w grupie razniej. ja 21 a znajomi 20 i 19 lat. prosze o kontakt [email] lub [gg]
Juz ostatni raz to pisze: Zanim wybierzecie sie z Polski, to prosze sie zapoznac z obecna situacja w UK - najlepiej sobie zalatwic prace zanim wyruszycie, bo moze tak byc, ze przez pare miesiecy bedziecie musieli mieszkac pod mostem.
szukam osoby ktora by jechala/jedzie przez EPLC bydgoszcz do keellings, irlandia na zbiory. w sierpniu jest wyjazd bo bylam sie zapisac i mam czekac na telefon. ale z kims bylo by razniej. lepiej jak by to byla dziewczyna bo pokoje sa dwu osobowe. kontakt [gg]
Mam pytanie. Planuję jechać do Anglii w przyszłe wakacje, poduczyć się języka, może trochę zarobić.. Czyli standardowo :) Jak myślicie, jest to wykonalne w wieku 17 lat i 9 miesięcy?
edytowany przez Mossi: 25 lip 2012
Cytat: Mossi
Mam pytanie. Planuję jechać do Anglii w przyszłe wakacje, poduczyć się języka, może trochę zarobić.. Czyli standardowo :) Jak myślicie, jest to wykonalne w wieku 17 lat i 9 miesięcy?

NIE.
Cześć

Ja (30lat), moja dziewczyna 25l i mały pies wybieramy się autem osobowym do Manchesteru pod koniec września/początek października. Mamy 2-3 miejsca wolne, więc fajnie by było z kimś jeszcze pojechać (niższe koszty podróży). Celujemy właśńie w Manchester bo mamy tam kogoś znajomego co może wspomóc w załatwianiu formalności i mieszkania. Docelowo chcielibyśmy wynająć bardziej dom niż mieszkanie. Jeśli ktoś jest chętny piszcie do mnie: [email]
Witam serdecznie przyszłych emigrantów :D .
Mam na imię Darek, mam 36 lat jestem z Krakowa.
Jako że planuje wyjazd do Anglii na przełomie sierpień, wrzesień.Szukam współtowarzysza lub współtowarzyszki na wspólną wyprawę.Z góry uprzedzam że nie interesują mnie ludzie którzy nie wiedzą czego chcą lub osoby mające zamiar jechać na miesiąc czy dwa.Nie interesują mnie także imprezowicze, kombinatorzy itp.
Nie jest to mój pierwszy wyjazd za granicę, byłem wcześniej juz w kilku miejscach.Język angielski raczej słabo, ale zawsze sobie radziłem.
Na chwile obecną rozglądam się za praca w Londynie, ale inne miasta także wchodzą w grę.
Jeśli znajdzie się ktoś chętny na 100% wyjazd, termin i miasto docelowe możemy dogadać.

Osoby zainteresowane prosz o kontakt na:
email: [email]
[gg]
szukam bezdzietnego kawalera domatora powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i złe
moze wspolnie pojedziemy do holandii lub anglii do pracy ,mam 36 lat ,domatorka
[email]
Witam.
Mam 19 lat i jestem z okolic Krakowa. Szukam współtowarzysza lub towarzyszki chcącej wyjechac do Wielkiej Brytani. Myślałam o Londynie.
Chciałabym jechac w okolicach września.
Jesli ktos bylby chetny prosze o kontakt
mail: [email]
witam,
jestem kobietą i mam 22 lata. planuje wyjazd do anglii (preferuje londyn) w październiku.
Szukam towarzyszki - płci żeńskiej! do wyjazdu i wynajmu pokoju/mieszkania.
[email]
Witam. Mam na imię Mateusz i jestem zainteresowany wyjazdem do pracy w Anglii. Byłem tam rok i pracowałem posiadam konto w banku w Loyds TSB i NIN i UTR. Jestem pracowity, ucziwy mający chęci do pracy. Podejme sie kazdej pracy. Jesli jaki kolwiek pracodawca jest zainteresowany niech dzwoni. 513-793-579 dziekuje i pozdrawiam.
Szukam osoby chętnej do wspólnego wyjazdu za granicę (najlepiej do UK) i wynajmu tam mieszkania. Rozpatruję wyjazd przez agencję pracy lub w ciemno. Jestem z Bielawy (dolnośląskie) i najlepiej żeby taka osoba też była z Dolnego Śląska bo wtedy łatwo jest się spotkać i omówić strategię ;) ale ludzie z innych kawałków Polski też mogą być . Jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję maila [email]
Poszukuję towarzyszki na wyjazd.
Mam 19lat i jestem z Łodzi. Angielski znam, wydaje mi się, komunikatywnie.
Sama nie wyruszę, a znajomi się boją (;
Potrzebuję kogoś z kim będę mogła znaleźć mieszkanie, pracę, spędzić wolny czas.
Wszystko jest do dogadania, jeśli też jesteś zainteresowana wyjazdem, to proszę na maila (;
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia