szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 3652
Witajcie, szukam ZDECYDOWANEJ osoby do wyjazdu na wyspy od marca lub kwietnia (koniec lutego też może być), najlepiej z Wrocławia lub okolic, by była możliwość wcześniejszego spotkania się i działania w realu. Chciałabym wyjechać na kilka miesięcy, ale nie wykluczam dłuższego pobytu. Obecnie jestem zarejestrowana w agencjach pracy, by zahaczyć się gdzieś na chwilę i w tym czasie szukać czegoś na własną rękę. Poszukuję uczciwej osoby/osób, w podobnym wieku (mam 30 lat), które naprawdę chcą wyjechać i wspólnie działać! Z góry dziękuję niezdecydowanym, zawracającym głowę osobom, które liczą, że wszystko zrobi się za nich. Chodzi mi o wspólne działania i wzajemną pomoc. Oczywiście jeżeli dostanę jakąś przyzwoitą propozycję z agencji lub znajdę coś pewnego, to ochotnika/ochotniczkę zabiorę ze sobą:). Jeżeli o mnie chodzi, to jestem szczerą optymistką, raczej bezproblemową, pełną chęci do działania. Nigdy wcześniej nie pracowałam na wyspach, ale myślę, że wszystko jest do ogarnięcia. Język angielski znam na tyle żeby się porozumieć – problem to brak odwagi w mówieniu (przynajmniej tak mi się wydaje).
Wszystkich zdecydowanych zapraszam do kontaktu: [email]
Pozdrawiam!
Cześć mam 27 lat mieszkam w Bielsku-Białej poszukuję kompana/kompanki do wyjazdu za granicę do pracy najlepiej UK.Znam język w stopniu komunikatywnym.Wyjazd planuję między kwietniem, a czerwcem.Osoby zainteresowane proszę o kontakt [email] lub [gg] Pozdrawiam
Witam,


poszukuję chętnej osoby na wspólny wyjazd do UK.
Mam znajomych w Londynie i Birmingham (tu nawet jest już zaklepany flat) .Z obserwacji własnej i znajomych wiem, że łatwiej znależć pracę będąc w UK niż szukając na portalach internetowych.

Interesujący mnie termin to koniec lutego początek marca.
Jestem ze śląska mieszkam niedaleko Mysłowic.Mam 30 lat.
Więcej info [gg]
lub na maila [email]
Pozdrawiam Luiza
edytowany przez Luiza81: 07 lut 2012
chce tez wyjechac do anglii lub holandii do pracy
szukam bezdzietnego kawalera domatora 33-42 lata powyzej 175cm na dobre i złe
[email]
Witam wszystkich,
Jak już pisałem w osobnym wątku,szukam ekipy gotowej do wyjazdu do UK. Mam duży samochód,
mogę zabrać 2-3 osoby oraz naprawdę spory bagaż. Na początek przydają się zapasy z domu, wierzcie mi,kiedy zaczynałem w 2004 roku przygodę w Anglii ,było to wybawienie. Praca w UK jest, ale nie zawsze od razu, ja i moi znajomi czekaliśmy ok.2tygodni. Mam dość duże doświadczenie z tego kraju, znam dobrze większe ośrodki przemysłowe. W ostateczności mam kontakt na farmie w Cambridge,ale to praca tylko dla orłów- pole,pole :)
Obojętne ,ile masz lat - jeśli jesteś zdecydowany/a ,aby zmnienić swoje życie - próbujmy razem.
Wróciłem do Polski i raczej nie idzie to tak,jak miało być.
Na początek taniej jest mieszkać w kilka osób pod jednym dachem, dlatego wolę powiedzieć o sobie,że nie palę i nie spożywam alkoholu w ilościach hurtowych,jestem raczej osobą spokojną,
ale nie mrukiem. Po prostu,wszystko ma swoje granice. Za pierwszym razem mieszkałem z facetem,ktory mimo 30 lat na karku zachowywał się jak 13 latek - rozwalał nam spokój w domu.
Jeszcze jedno- spodziewam się współfinansowania wyjazdu. Chodzi mi wyłącznie o koszty paliwa i promu/tunelu. Niestety,za darmo się nie da :( Jeśli jesteś zainteresowany/a - pisz . Chcę jechać jak najszybciej, latem jest za dużo chętnych na pracę tymczasową. a jeśli przejdziemy przez pracę agencyjną, pracodawcy często oferują umowę na stałe. Za pierwszym razem po 3 miesiącach miałem kontrakt na stałe. Popełniłem życiowy błąd i wróciłem ,zwalniając się z pracy...
Jestem z Dolnego Śląska,ale zapraszam chętnych z całej Polski.
Mój e-mail: [email]

Jestem z Krakowa, mam 20 lat, w maju zdaje maturę i kończę liceum i także jestem zdecydowany na wyjazd do Wielkiej Brytanii, bez względu na to czy zdam maturę czy nie i tak chciałbym opuścić ten kraj z wielu powodów ale to nie jest miejsce żeby o tym pisać. Angielski umiem w miarę dobrze, szybko jestem się w stanie nauczyć zdecydowanie więcej. Chciałbym wyjechać do pracy na kilkanaście miesięcy, może dłużej, może krócej, wszystko zależy od tego jakby mi się udało tam ostawić. Także jeżeli ktoś tez jest z Krakowa i także chciałby wyjechać to lepiej by było jechać z kimś niż samemu, tym bardziej, ze nigdy tam nie bylem a jestem gotowy zaryzykować i wyjechać.
Witam

Szukam osób które mają namiary na jakąś pracę za granicą od końca maja/początku czerwca do września. Mam 20 lat, jestem bardzo zdeterminowany na podjęcie pracy poza granicami naszego kraju. Jeśli masz pomysł na pracę ale nie masz odwagi na taki wyjazd chętnie Ci w tym pomogę. Oczywiście oferuje pomoc w zorganizowaniu transportu. Jestem z Rzeszowa, jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana napisz do mnie na gg, możemy się umówić i ustalić co dalej.

Moje [gg]
Ciekawi mnie dlaczego nie widzisz 'przyszlosci' w Polsce - rozumiem, zarobic pieniadze i miec lepsze zycie. Ale zobaczysz, ze w innych krajach np UK jest gorzej z gospodarka jak w Polsce....no ale twoj wybor, ale zebys byl przygotowany na cos innego jak sobie wyobrazasz.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA MAILE, TO MOJA DECYZJA,CZY CHCĘ WYJECHAĆ I CZY WIDZĘ W POLSCE PRZYSZŁOŚĆ LUB NIE. Z doświadczenia wiem, że niestety moje pokolenie nie jest już w stanie ułożyć sobie życia na dość przyzwoitym poziomie (Jeśli jescze tego ktoś nie zrobił). Niestety ,doświadczyłem tego na własnej skórze po moim powrocie z emigracji i "systemowym" uszczupleniu moich oszczędności przez Ojczyznę. Utopiłem wszystko,co mi zostało w inwestycji ,która miała szanse powodzenia, gdyby nie "życzliwość" sąsiadów rzucających kłody pod nogi i piszących donosy. Nie będę się rozpisywał, robiłem wszystko lege artis, jednakże poziom korupcji i miłość bliźnich, ściskających sobie co tydzień łapki w kościele ,zrobiło swoje. Jestem wypalony, moja rodzina legła w gruzach, więc co mi zostaje?
SPRÓBOWAĆ JESZCZE RAZ. To tyle.
Do wszystkich "potencjalnych chętnych" na wyjazd - nie piszcie do mnie z prośbą o informacje, nie jestem kompendium wiedzy o emigracji. SZUKAŁEM chętnych na wyjazd,ale widzę ,że tylko są zainteresowani korespondencyjnym sprawdzaniem swoich możliwości ... W praktyce pod skórą siedzi małe futerkowe zwierzątko ( wiecie ,jakie) .
Niestety, za darmo również nie zabieram pasażerów .Paliwo oraz eksploatacja pojazdu to normalne koszty podróży.
Gwoli informacji , wyjeżdżam w najbliższą niedzielę , 18/03/2012 roku. Po tym terminie proszę już do mnie nie pisać , pomocy nie udzielę,przykro mi bardzo. Jeśli jednak jest ktoś gotowy,aby wspomnianego dnia wsiąść ze mną do auta i pojechać w siną dal ,zmienić coś w swoim życiu, ma też dość wysyłania po całej Polsce swoich CV, LM,skanów prawa jazdy,dowodu osobistego,rozmiaru obuwia , wyników badań i innych ważnych informacji - i robił to z uporem maniaka - ZAPRASZAM. Proszę być jednak przygotowanym na wręczenie mi pieniążków na paliwo.
Pozdrawiam wszelkiej maści teoretyków i praktyków emigracyjnych zgromadzonych na forum.
Przestrzegam! Po forum grasuje troll gawędziarz! Koleś pisze dla samego pisania i zwrócenia na siebie uwagi! Żyje w wyimaginowanym swoim świecie, w którym to buduje poczucie własnej wartości dając ogłoszenia na tym forum i oferując wyjazd autem. Życie go przerosło, uczucie destabilizacji i dekonstrukcji rzeczywistości potęguje i stąd te kłamstwa o możliwości wyjazdu – typowy przyrost ambicji nad możliwości. Koleś umawia się na konkretną datę i godzinę i... nie przyjeżdża.
Żal takiego typka.
Cytat: Tomik79
Przestrzegam! Po forum grasuje troll gawędziarz! Koleś pisze dla samego pisania i zwrócenia na siebie uwagi! Żyje w wyimaginowanym swoim świecie, w którym to buduje poczucie własnej wartości dając ogłoszenia na tym forum i oferując wyjazd autem. Życie go przerosło, uczucie destabilizacji i dekonstrukcji rzeczywistości potęguje i stąd te kłamstwa o możliwości wyjazdu – typowy przyrost ambicji nad możliwości. Koleś umawia się na konkretną datę i godzinę i... nie przyjeżdża.
Żal takiego typka.
Jak widać, niektórzy tani prowokatorzy przenieśli się chyba tutaj z forum "onetu" i chcą siać ferment ku swojej radości... Ot, Polacy. Takich dopiero żal.
P.S. TOMIKU79 , brakuje Ci paru lat do tego ,żeby zrozumieć ,jaki właśnie ty jesteś żałosny.
Na pewno siedzisz skulony przed komputerem i nerwowo rozglądasz się dookoła, czekając ,aż mamusia poda kolację.
Witam szukam koleżanki na wyjazd do Holandi 25marca albo 1kwietnia do pakowania warzyw praca na 6 albo 8 tygodni
dodam że jestem z dolnegośląska
Witajcie

Chciałbym wjechać za granicę do pracy. Szukam osoby, która ma możliwość takiego wyjazdu, lecz z pewnych względów nie chciała by wyjechać sama. Moja znajomość języka angielskiego jest na poziomie podstawowym. Jestem zdecydowany na wyjazd w każdej chwili na okres przynajmniej do września lub też krótszy, nie wybredzam w ofertach. Chciałbym wyjechać aby zarobić pieniądze na studia, dlatego raczej nie będę dobrym kompanem dla osoby, która wyjeżdża dla zabawy i ciągłego imprezowania. Nie palę ani nie piję alkoholu. Jeśli uważasz, że jesteś osobą, której szukam odezwij się do mnie na e-mail: [email]

Pozdrawiam
Witam.Szukam chetnych do wyjazdu do anglii do pracy. Chce zrobic wszystko legalnie.Moj angielski jest komunikatywny. Jestem z pomorza.Planuje wyjechac po maturze (czerwiec/lipiec). Jak chcesz pogadac pisz 42390375 ; )
Witam, poszukuje kompana/kompanki do wyjazku do UK. Nie ważne czy masz juz nagrana prace czy chcesz pojechać i ogarnąć wszystko na miejscu jestem za, z kimś zawsze raźniej i łatwiej. Mam 24 lata, po maturze spedziłem tam 2 lata, troche jeszcze pamietam z tamtego życia więc zawsze będzie łatwiej i pomogę jak tylko mogę. Nie pale, pije okazjonalnie, jestem spokojnym człowiekiem. Moj angielski jest w stopniu komunikatywnym, choć na poczatku znów najgorsze będzie przebicie bariery językowej i nie bać sie mówić. Mieszkam na Śląsku, niedaleko Bielska. Jesli chcesz pogadać to pisz śmiało [gg]
Witamy. Ja (22) i moj narzeczony (23) planujemy wyjazd do anglii najprawdopodobniej do birmingham w terminie okolo konca kwietnia. Z gory zaznaczam ze bedziemy leciec samolotem wiec nie jestesmy zainteresowani dolaczeniem sie do zadnego samochodu. Szukamy ludzi, ktorzy tak jak my sa zainteresowani i zdecydowani na wyjazd ( najlepiej pary) bo wiadomo, ze razem jest zawsze razniej :) wylot planujemy w Warszawy z Okęcia. Jestesmy ze Szczecina. Par szukamy najlepiej z naszych okolic ale nawet i z drugiego konca polski ludzie mile widziani. Zainteresowanych prosimy o kontakt [email]
Do powyzszego posta dodam numer gg. Moze ktoś preferuje taki kontakt. 7938027
Proszę wszystkich chętnych na wyjazd z województwa podkarpackiego do Anglii w celu zarobienia godziwych pieniędzy o kontakt! Moje [gg]

Pozdrawiam
Grzesiek
Witam!
Mam 19 lat, bardzo bacznie obserwuję strony internetowe z pracą w UK, lecz nie mogę się doszukać, planuję wyjechać "na ślepo", wyjazd planuje w połowie maja lub jakoś pod koniec. więcej informacji pod mailem: [email]
Szukam osoby,aby jechać szukać pracy sezonowej do powiedzmy Danii.meil [email]
Witam!
Jestem studentką z okolic Krakowa i szukam osob na wyjazd do pracy do Anglii na lipiec- wrzesien. Najlepiej tez studentow, kogos kto tam juz byl i zna realia. Angielski znam bardzo dobrze mysle, ze nie mialabym problemu z dogadaniem się. Wiecie w kupie razniej poza tym jak sie uzbiera kilka fajnych osob to i wyjazd do pracy moze byc fajna przygoda. moje [gg]
Witam. Mam 21 lat, także planuje wyjechać zagranicę. Najlepiej od zaraz.
Jeśli miałby ktoś namiary do jakiejś pracy, albo zamierzał wyjechać niedługo to piszcie. Dodam , że jestem ze świętokrzyskiego. Mój nr [gg] .
Pozdrawiam , Sylwia.
edytowany przez Lookat: 30 kwi 2012
Hej, na imię mam Kuba, i szukam kogoś, z kim mógłbym wyjechać, przykładowo do UK, i pomóc sobie nawzajem w urządzaniu się. Mam dwadzieścia parę lat, mieszkam za zachodnim Pomorzu i niewiele widzę tu dla siebie możliwości dobrego życia. Lubię muzykę rockową i metalową, folk, klasykę. Jestem kinomanem. Mam generalnie sporo zainteresowań. Moją słabością jest jest to, że źle znoszę hałas i głośnych, prostackich ludzi. Znam nieźle angielski. Inne europejskie języki nie bardzo, chyba że straszliwie kalecząc.
Ze swojej strony oferuję przyjaźń i wsparcie psychiczne.
Chętnie odpowiem na każdego maila, jedynie bluzgi i wyzywania od nieudaczników niemile widziane. :->

mail: [email]
[gg] (lepiej na skrzynkę, ale można i tu)
Sieemkaa;) jest ktoś chętny na wyjazd do Holandii albo Anglii ? Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam;)
Witam Wszystkich :)
Jestem z pomorskiego, mam 36lat i chciałabym wyjechać do pracy za granicę, szukam dziewczyny, która również ma taki cel i również nie ma odwagi jechać sama. Z doświadczenia wiem, iż nie jest łatwo znaleźć uczciwą i konkretną ofertę pracy. Zetknęłam się już z tyloma oszustami, że sama podziwiam siebie za dalsze chęci i wytrwałość :) Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.
Chcę wyjechać w celach wyłącznie zarobkowych (mam tutaj rodzinę), a nie, by układać sobie życie na emigracji, dlatego wyjazdy "w ciemno" nie wchodzą w grę. Jeśli jesteś dziewczyną myślącą podobnie i przede wszystkim nie bierną! pisz śmiało, razem zawsze raźniej. Mój adres: [email]
Witam,
Chętnie wyjade do angli w celach zarobkowych . Prosze pisac na e-mail [email]
Cześć ;) Jestem Gosia i od jakiegoś czasu odpowiadam na oferty na gumtree, szukam pracy na wakacje (chyba że jakiś cud się stanie i znajdzie się praca tak świetna, że rzucę moje studia :D) Szukam ofert z koleżanką, ale jeśli jest ktoś chętny wyjechać do Wielkiej Brytanii z końcem czerwca aż do końca września, to dajcie znać na [gg] . Tylko osoby posiadające konto na facebooku (w celu weryfikacji). Może być dziewczyna i może być chłopak, najlepiej z Górnego Śląska, żeby zgadać się na wspólny samolot z Pyrzowic.. Nie szukamy pracy przy zbieraniu, ani przy taśmie i nie piszemy się na wyjazd 'w ślepo'. Za to wiadomo, że im więcej tym raźniej. Pracy nie szukamy wszyscy razem, bo byłoby prawie niemożliwe znaleźć dla tylu osób. Szczegóły już indywidualnie na gg ;)
Mam 24 lata i planuje wyjazd na stałe do Anglii , Holandi lub Niemiec. W Polsce nigdy nie zmieni się sytuacja finansowa i zawsze bedzie się żyło od 1 do 1. Jestem zdeterminowany na wyjazd tylko nie mam z kim. Nie ma znaczenia dla mnie wiek i płeć osoby z ktorą jade.Zainteresowane osoby prosze o kontakt na e-mail: [email] lub [gg]


Pozdrawiam
Grzegorz,
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia