PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 577
Cytat: lady_amy
siatka xd
Ja też wybrałam siatke :P
ta. super fajnie ;p tylko egzaminy do dupy hehe :)))) :P
Trzeba zawsze wierzyć w siebie i dawać z siebie wszystko, a wtedy nawet poprawka we wrześniu się ułoży pomyślnie :).
Cytat: Katherin_e
Cytat: lady_amy
siatka xd
Ja też wybrałam siatke :P

oo miło ;D A jaki poziom?
p. podstawowy , a Ty ?? :)
Pitero21 ja cale już wakacje opadam z sił............ choć chce tak wierzyc bardzo że będzie ok i staram sie i robie wszystko to boję sie jak nie wiem..... a najbardziej mnie dziwi to że cały rok było wszystko ok żadnych poprawek zaliczeń czy czegokolwiek, wszystko szło jak po masle... a przyszedł egzamin i prosze... ten praktyczny mnie tak przeraża :( Boje sie i że z września nici... bo Bóg jeden wie co znowu dadzą....
Cytat: Katherin_e
p. podstawowy , a Ty ?? :)

oo ja też ;d stwierdziłam, ze dobrze bedzie sie trochę poobijac i nie na meczyc. kilka odbic i po zaliczeniu ;) to fajnie, jest nas dwie przynajmniej ;D
Cytat: meggy92
Pitero21 ja cale już wakacje opadam z sił............ choć chce tak wierzyc bardzo że będzie ok i staram sie i robie wszystko to boję sie jak nie wiem..... a najbardziej mnie dziwi to że cały rok było wszystko ok żadnych poprawek zaliczeń czy czegokolwiek, wszystko szło jak po masle... a przyszedł egzamin i prosze... ten praktyczny mnie tak przeraża :( Boje sie i że z września nici... bo Bóg jeden wie co znowu dadzą....

dacie rade na pewno;) bedziemy trzymac kciuki i jakos to bedzie;))
dzięki lady za wsparcie :) ale jak to naprawde bedzie dowiem sie dopiero za niecały miesiac ehh :)
No bo tak to jest...zazwyczaj w roku idzie ok a potem przyjdzie egzamin i klapa. Ja pamiętam 1 semestr...Wszystko szło dobrze. A została mi 1 głupia literatura którą jako jedyną zaliczyłem dopiero w 3 terminie. A taka gramatyka, remedial nawet przedmioty Pana Nawrockiego wszystko za 1 razem. Także studia są nieprzewidywalne i zazwyczaj podwija nam się noga na tym z czego nie spodziewalibyśmy się...meggy92 mam historię we wrześniu także nie jesteś sama:).
A na forum naszej uczelni nie zaglądaliście? :) http://pwsz-tarnow.edu.pl
Pitero21! co im mowisz ze jest historia jest spoko skoro masz poprawke?:D No tak jesli chce ktos jechac na samych 3 to pewnie ze idzie to przejść tylko ze po co ;)
Bo sobie olałem sprawę i bardzo żałuję i dlatego poprawka a mogłem uniknąć jakby mi sie chciało dłużej posiedzieć, no ale mądry polak po szkodzie :)
Ale na dziennych nie ma egzaminu z historii bo się robi referaty na wykłady więc przyszli studenci nie mają co się obawiać :).
Pitero a Ty chodzisz na dzienne ?
hejka czy ktoś szuka mieszkania? 1 lub 2 osoby? może znacie kogoś, kto szuka... 2 dziewczyny szukaja 1 lub 2 dziewczyn na mieszkanie <znalazlam kilka fajnych> proszę o kontakt [gg] lub tel 5[tel]
Cytat: lady_amy
Cytat: Katherin_e
p. podstawowy , a Ty ?? :)

oo ja też ;d stwierdziłam, ze dobrze bedzie sie trochę poobijac i nie na meczyc. kilka odbic i po zaliczeniu ;) to fajnie, jest nas dwie przynajmniej ;D

Ciesze się :D
Coś cicho na tym forum :P . Co tam u was słychać ???
Cicho bo chyba jeszcze nikt nie chce myslec o studiach- i prawidlowo, w koncu mamy jeszcze wakacje xd a co do integracji to pewnie koncem wrzesnia bedzie sie cos działo na forum ;p
Mam pytanie do osób z wcześniejszych roczników, czy na 1 roku przerabiana jest książka Misztala "Tests in English Thematic vocabulary?
Yonan, ja co prawda zaczynam w tym roku ale wiem że do pewnego czasu na zajęciach z remediala książka ta była przerabiana. Jeżeli wejdziemy na stronę PWSZ i wejdziemy w katalog kursów to zobaczymy że od poprzendiego roku akademickiego tests in... nie obowiązuje. Zamiast tego jest ten durny 'language leader'. Zobaczymy jak będzie teraz, pozdrawiam
language leader jest zmnieniony bo wydawcymaja kase z tego ;) do tego jest kod dostepu i tzreba robic zadania na platformie edukacyjnej a bez tego nie mozna uzyskac zaliczenia ;) ja mam ksiazke w ogole nie zniszczona a co z tego itak nie moge ja sprzedac bo kodu juz uzywalam i inna osoba nie moze ;)
jak nie ma egzaminu na dziennych z historii jak jest? :D
Pitero nie ogarniam Twojego toku myślenia :D
For those who are interested in maintenance grant!!!! (taka zagadka xd)
jak nie chcecie stac 5 hrs pod biurem do spraw socjalnych studenta w srodku pazdziernika to lepiej zacznijcie zalatwiac juz te papiery bo pozniej jest masakra xd
Nooo language lider kosztuje 130 chyba zl
Witam wszystkich nowych rekrutów ;) jeśli chodzi o egzamin z historii - to ależ oczywiście, egzamin z historii GB na 1 roku , po 2 roku egzamin z historii USA. Ja jestem już oficjalnie na 3, tak więc jeśli potrzebujecie wsparcia/ porady/ lub jakiś książek, sciag, notatek, a e-bookow mam cale mnostwo, to pisać na priv! :)
iss91 a z kim mialas historie USA ? bo my teraz bedziemy meić z Panem Nawrockim
@Samurai92

Przyznaję mój błąd :). Jest egz z hist. Jednak na pwsz niczego nie można być pewnym. W jeden dzień jest tak, w drugi już zmiana. Koleżanka wyleciała ze studiów będąc pewna 2 roku...Przepisy o wpisach warunkowych zmieniły się bodaj w lipcu...i bądź tu człowieku mądry. Jak wrażenia po 2 dniach studiów? :). Co do Leadera jak się kupi w progressie na wałowej to się płaci razem z tym kluczem/kodem około 80 zł więc całkiem przyzwoicie.
Piotrek mysmy kupowali w progresie 130 zł było :P moze inna mieliscie ;;p
Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 577