PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 577
Chodzi ktoś z Was na te kursy przygotowujące??
Ludzie za równe trzy tygodnie do szkoły idziemy xd to będzie dramaat :D Ja Wam to mowie :D
Ale ten czas leci... Czy jest ktoś tu może z filologii ang ale pedagogicznej z j. niemieckim? xd Czytam, że wszyscy z ogólnej, a fajnie byłoby poznać choć 1 osobę z mojej klasy, dodam, że ja też nikogo nie znam, mieszkam 40km od Tarnowa i boję się nieuchronnie zbliżającego się 30.09 xd A czy wtedy będą już jakieś zajęcia? Czy dopiero 1 paźdz? Na 30 ubieracie się oficjalnie? Boże, jestem taka niezorientowana w tym wszystkim, że masakra xD
hmmm no wlasnie nie wiem ja kto sie trzeba ubrac o.O .... O ! . moze wszystkie ubierzemy sobie bransoletki np tam o jakims kolorze hehe :D :D:D:D:D
a może wcale nie będzie tak zle! :D póki co trzeba cieszyć się dniami wolności :D
<zebysmy sie rozpoznali> o to mi chodzilo:d :D
ja np nie chodze na te kursy :p a żaluje no, ale nie mam jak. Jejkuuuu za 3 tygodnie to ja chyba umrę ze strachu :p no właśnie na razie się cieszmy ostatnimi dniami wolności, a potem będziemy się martwić.. Kurczę! No ale ja tak w sumie nie mogę! codziennie myślę o tym jak to będzie :D zwariuje chyba :p zajęcia są od 3 października. Ja też własnie nie wiem jak to się ubrać, ale chyba w bluzie i adidaskach nie pasuje pójść :p
suit up! :D
mysle ze elegancko to nie.... na tego 12 pazdziernika tak ale mi siostra mowila ze to jak jest tylko dla 1rocznych to to jest bardziej takie spotkanie zapoznawcze i znowu nie trzeba na elegancko tak bardzo.. jak to tylko dla nas... bo nam tam pewnie powiedza co gdzie jak keidy itd....
nie ma sie co martwic na zapas :) ja tez uwazam ze nikt nie ubierze sie w stylu kujonow na bialo granatowo ;) przeciez to bedzie trwalo godzine wiec mysle ze trzeba sie poprostu ubrac stylowo a nie sportowo :) wf tez jakos przezyjemy, w koncu to chyba jedyny przedmiot w jezyku polskim :)
no tak, też myślę że całkiem elegancko to niee ;) no i jeszcze technologia informacyjna w jezyku polskim, chociaz tyle hah bo nie cierpiałam w liceum, jeszcze jakby byla po ang to juz całkiem.... :P to robimy coś żeby się tam na miejscu rozpoznać? myślę, że z tymi branzoletkami to dobry pomysł
nienawidze tech. inf !!!!!!!! :D nooooo to uzgodnijmy wkoncu co robimy :D:D
Ja to ani za wf nie przepadam, ani za TI, na szczęście po polsku mam jeszcze kilka innych przedmiotów, jak m.in psychologia i pedagogika;) Kurczę Dziewczyny, Wy jesteście z jednej klasy ogólnej, to możecie taki plan sobie obmyślić z bransoletkami, a z mojej grupy na razie nie ma nikogo z kim mogłabym się rozpoznać już tego 30.09:((
no wiadomo żeby nie ubierać się znowu galowo :D po prostu schludnie i ładnie i tyle :p mi też się podoba ten pomysł na rozpoznanie :D tylko jaki kolor dziewczyny? :)
ale jak bedą tam jakies dziewczyny co tez bedą miec bransoletki a wcale z czatu nie beda :P bo wydaje mi sie ze kazda dziewczyna posiada bransoletke :P < ja mam różowych duzo> :D albo.... poprostu dajemy swoje konto ? ja mam konto na fb ale na nk nie mam :D
Kapelusze sobie wszystkie załóżcie ;)

Umówcie się w jednym miejscu, na rogu dwóch ulic w pobliżu szkoły.
taaaaaaa słomowe :P
Oooo fajnie byłoby Was zobaczyć wcześniej na fb;) Ale to może we wiadomościach pryw podajmy imię i nazwisko xd
ja też nk nie mam tylko fb :D powysyłam Wam na priv i też będzie :D
ok to kto chce moje fb ? ;d
ja! ja! :D
turli co tak wcześnie dzis na nogach ? :D
wyslalam Ci ;p
ja Chcę wszystkich ! :)
właśnie nie wiem co tak wcześnie :p zamiast spać do południa i korzystać póki czas to ja wstaje tak rano :p ale w sumie ile można się tak byczyć..? ;p od maja to trwa i pasuje to zakończyć wreszcie :D
no wlasnie mnie to sie juz nudzi tez :D tez wstalam o 7.30 :D nie wiem po jakiego xD
ej turli ty masz wkoncu czarne czy jasne wlosy ? :d
hehe teraz mam jasne tzn rude :D ja to tak zmieniam te włosy aż w końcu mi wylecą wszystkie :D
co do tego ubioru 30.09 to slyszalam ostatnio ze to nie bedzie spotkanie tylko dla nas zeby sie zapoznac itp ale bedzie wtedy rozdawanie indeksow i to bedzie oficjalnie wiec wszyscy co chcieli isc na luzie to chyba musza jednak poszukac cos bardziej eleganto :) bo kazdy z osobna bedzie wywolywany... :) a co do rozpoznania sie to ja niestety nie mam nk czy fb ale mysle ze po kilku zajeciach sie wszyscy poznamy :) pozdrowionka
każdy z osobna ? woow ;D to ja bd na samym początku :PP szczerze to ja się już trochę nie mogę doczekać aż Was wszystkich poznam, no ale z drugiej stronyy...to mi się nie śpieszy :P
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 577