PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
511-540 z 577
hej :) ja mam zamiar wynajmować mieszkanie :)
Cytat: tess123
Lady amy byłaś już może na uczelni ??? Jeśli można wiedzieć jesteś z Tarnowa czy okolic ?? I jeszcze jedno ;) będziesz dojeżdżać czy w grę wchodzi akademik??

Jestem z tarnowa takze mam kilka przystankow do uczelni, wiec akademik nie wchodzi w gre ;p a na uczelni nie bylam jeszcze, jakos nie moge sie zebrac, ale pewnie w nastepnym tyg sie wybiore. a Ty?
oo Yonan a skąd jestes jesli mozna wiedziec?;)
Ja nie jestem z Tarnowa ;P,raczej będę dojeżdżać i na uczelnie tez wybieram się w następnym tygodniu :D
30 km od Tarnowa mieszkam. A ty ?
też mniej wiecej tyle;d niedaleko Brzeska mieszkam;d
ale dretwo na tym forum ;p
Drętwo, drętwo. A trzeba by się powoli zacząć integrować :D
no trzeba trzeba , ale wciaz mało ludzi sie wypowiada na tym forum, wiec ciezko sie integrowac w 4 osoby ;p
a jest może jakieś inne forum dla nowych? gdzie jest więcej ludzi?;p dziwi mnie to, że szukałam na facebooku grup czy for i nie znalazłam nic dla nas... może by tak utworzyc grupę pierwszaków tam sie wpisywać i poznawac?;d ;)
ja tez niczego takiego nie znalazlam. no mozna by utworzyc na fb pewnie, nie? tylko kto sie tym zajmie?;dd
Mogę się tym zająć, ale późniejszym wieczorem lub jutro rano, bo teraz lecę do pracy ;) ale podam Wam tu linka a wczesniej ustalimy wspólnie jak nazwiemy wszystko i jaki będzie rodzaj tej grupy/forum ;)
ok fajnie;) szkoda tylko ze po zakonczeniu rekrutacji, jak podawali listy przyjetych, nie podzielili od razu na grupy;/ tak to, bylo by wiadomo , ktorzy ludzie sa w danej grupie. a tak na marginesie, wybraliscie nauczycielski profil czy ten drugi? ;)
ja osobiscie jeszcze nie wybrałam miedzy filologia angielską a polską, ale raczej polska nauczycielskie :p a jak Wy?;d
ja ang nienauczycielska ;p
hejka tworzę grupe na fejsie, będzie się nazywać PWSZ Tarnów 2012/2013, ale aby ją utworzyć mmusze wpisać chociaż jednego członka z listy znajomych, niestety ode mnie nikt tu sie nie wybiera wiec któras/ktorys z Was musi sie odważyć podać swoje imie i nazwisko dla bezpieczenstwa do mnie na maila a ja sie skontaktuje dodam tę osobę i dalej każdy bedzie mogl sie samodzielnie wpisac ;) moj mail: [email]
Witam wszystkich :D , fajnie że ktoś tutaj zagląda ;) . Jeżeli o mnie chodzi wybrałam filologie angielską nauczycielską.Jakie zajęcia wybraliście z wf ?
siatka xd
a własnie wybieramy 1 dyscypline? czy mozna wiecej?;p
bojs end gerls stworzyłam grupe na fejsbuku zapraszam wstep wolny ;) http://www.facebook.com/groups/331834976907402/ mam nadzieje że link działa, jesli nie to wpiszcie w wyszukiwarke PWSZ Tarnów 2012/2013 i wbijać jednoczmy sie ;)
Jakby ktoś chciał to mam do sprzedania notatki z historii, sama robiłam, drukowane a nie pisane odręcznie, to samo co jest na slajdach podczas wykładów wiec ogromna ogromna wygoda pozniewaz na historii czasami moznabylo spokojnie spisac 10 kartek a4 i w ciagu 1,5 h ręka wysiadała bo to nie jest zwykłe pisanie tylko bazgranie bo Pan lekko mówiąc pospiesza:) wiec majac notaty mozna sledzic co mowi Wykładowca i poprostu enjoy it ;) (trudniejsze słowa przetłumaczone na gorze wyrazu, nie zakreślałam niczego zakreślaczem) commercial is over jak jest ktos zainteresowany to prosze pisac wiadomosc prywatna ;)
Dodam ze do notatek dołanczam cały materiał ktory Wykładowca wymaga na zaliczeniu/egzaminie :)
Witam. :)

Ja również jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej :)
Nie cieszcie sie tak bo niezła harówa Was czeka zwłaszcza na drugim półroczu :D
Uczcie sie wypowiadac bo jak przyjdziecie 1 pazdzirnika na zajecia to nie mozna sie odezwac po polsku ani slowa :d na poczatku czlowiek sie czuje jakby nic nie umiał z tego angielskiego :D a na historii to juz w ogole słówka nieznajome jakies z kosmosu i nie wiadomo o co chodzi :D
Ziwania sie z tym zpisywaniem ze slajdu a itak sie nie wie co to znaczy a pozniej w domu tzreba zgadywac co to za słowo bo tak nabazgrane :D
Ale tak ogólnie to bardzo fajnie jest :D
widze ze nas tu ktos straszy hehe ;d
samurai92 nie strasz tutaj tak dziewczyn bo aż tak źle to nie ma :D. Odzywać się po polsku można jak sie ktoś nie będzie umiał wysłowić to głowy nie urwą, byle na egzaminie umieć się wypowiedzieć :). A historia jest spoko do ogarnięcia. Gość daje listę co trzeba się nauczyć na zaliczenie także jest ok:).

p.s
Zgadzam się, fajnie jest :D
No i tego się trzymajmy ;D
Będzie dobrze :D Jakoś damy radę ;)
Temat przeniesiony do archwium.
511-540 z 577