PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 577
I jak Dziewczyny? :) jak Wam poszło? :)
Jawna dyskryminacja :P Mi średnio, rozszerzenie 84%, no ale cóż :/
Hehe, mi nie za bardzo;/ podstawy 100, rozszerzony 65..
No co noo... :D Ja rozszerzoną na 76 i jestem zadowolona :) o! :D
I wybieracie się do Tarnowa?; D
Ja się wybieram :) ale na zaoczne
I który kierunek? Nienauczycielski?
Ja też, ale na dzienne:) Specjalność translatorska..
Same here, to sie może na wykładach spotkamy :D
Przepraszam , ale o ile się orientuję to w Tarnowie nie ma specjalizacji translatorskiej..... chyba, że czegoś nie doczytałam:D
Może chodziło o profil ogólny? :D
No skoro nienauczycielski, to jaki inny może być? :D
ogólny...
Bardzo możliwe;P W Tarnowie jest specjalizacja nauczycielska i nienauczycielska, ja wybieram się na tą drug,ą więc wniosuję że to translatoryka;) W sumie jak zwał tak zwał- byle nie nauczycielska..;)
Jeśli chodzi o różnice to zawsze są. Wszystko się klaruję w ciągu a szczególnie na końcu roku akademickiego. Każdy tam coś ma, jakieś braki, jedni są świetni, jedni kują jak nie wiem co... Także nie ma się co uprzedzać czy bać. I wszystkim mówię NIE poddawać się tylko startować---> becia131 - składaj, dostaniesz się - poczekaj do rezerwy w razie "W".

Natomiast jeśli chodzi o profil ogólny to on jest właśnie ze specjalizacją tłumaczeniową, którą wybieracie na 2 roku. Nie wiem więc czemu taka nazwa kierunku. Ja jestem na tej ogólnej i wybiorę specjalizację ekonomiczną w październiku bo uważam, iż ona jest bardziej praktyczna. Zależy co kto lubi, w jakim środowisku się obraca itd. Jest też specjalizacja medyczna.

Pozdrawiam :)
Dzięki za informację. Niema to jak informacja u źródła. To teraz czekamy na wyniki rekrutacji hihihihi.
Mi ciągle nie zaksięgowało wpłaty :/ Jak płaciłyście, normalnym druczkiem, czy drukowałyście to z profilu?
Z tego co pamiętam to drukowałam z profilu :) na spokojnie.
No świetnie, najwyżej będę musiał zapłacić 2 raz >.<
Ja z konta zrobiłam przelew :D. W ten sam dzień dostałam mail że jest zaksięgowane i biorę udział w "procesie rekrutacji "
A ja sobie tam pójdę jutro i zapłacę ;)
Hej :) ja już praktycznie jestem na 3 roku i czy jest tutaj ktoś kto ukończył fil ogólna?:) mam pytanie co do pracy licencjackiej :)
a Wy się nie martwcie :) dostaje się większość tylko później o utrzymanie trzeba walczyć hehe :)
No tak, ale najpierw się dostańmy, a o utrzymanie będziemy się martwić później;P
no tak ;) to życzę wszystkim powodzenia :)
Ja Tobie też w pisaniu pracy i jej obronie :) Sffonecko:)
Witam:>
Również wybieram się na translatorykę i mam pytanie. Kiedy mamy dostarczyć świadectwo maturalne, zdjęcia? Kiedy już wiemy, że się dostaliśmy, czy po zalogowaniu się? Proszę o odpowiedź.
Dopiero jak znajdziesz sie na liscie to wtedy zanosisz zdjecia, swiadectwo i zasw. lekarskie. Teraz tylko trzeba sie zalogowac i zapłacic ;)
Wielkie dzięki samuraju92:>
Elo wszytskim.;)
Wreszcie znalazłam forum o kierunku i szkole które mnie interesują :)
Jak myślicie, dostane sie bez problemu z 97% podst. na filologie ang(nienauczycielskie)? Jest w ogóle jakiś próg punktowy czy nie ma? Jak było w tamtym roku?
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 577