Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 1614
haha btw. dobry login funkyweed :P Jeszcze sie dowiem czy moge skladac na UCN na to energy technology , bo tez widze ze fajny kierunek :)
Świnie i tyle:) Nie załamuj się, będzie dobrze:) Wyjaśni się wszystko z korzyścią dla Cb:)
A możesz jeszcze?:)
Własnie nie wiem. Niby nie, ale jak bylam w biurze na poczatku to mowili, ze czasami wszystko jest opoznione.
Oby, oby ale dziekuje za mile slowa ;))
Uszy do gory, wszystko da sie zalatwic :)
Dzieki ;p
Ciekawe kiedy dostane odpowiedz od ucn, bo zaczynam sie niecierpliwic :c
Proszę Cię, ja składałam na Teko i umieram już:D Strasznie to się przeciąga!
Jutro bede w biurze edu to spytam sie tego Tomka od Danii czy juz cos wiadomo w sprawie innych uczelni :))
Jakbyś mogła!!!:> Ucałujemy Cię wszyscy razem:)
hanna moja kolezanka sklada na VIA jako druga uczelnie i dostala od nich informacje, ze jak sie nie dostanie na priorytetowa to zeby im dala znac.
a rzeczywiscie trzeba umieć całkować i różniczkować? :)
No co Ty!Kurde ja składałam jako 3 priorytet i w ogóle się nie odzywają, masakra
a dostał już ktos może jakąś wiadomość z BAA ? ; )
Chyba jeszcze nikt nie dostał odpowiedzi od BAA, tyle czekamy już...Teraz to zaczynam się bać
Że się nie dostanę ;/
ja gdzies tam mialam cichą nadzieję, że może mnie zaproszą ale im dłużej czekam i im częściej sprawdzam maila to coraz bardziej zaczynam w to wątpić xd
Od BAA ma być w tym tygodniu lista osób zakwalifikowanych na rozmowę która odbędzie się 16,17 kwietnia w Warszawie. Też na to czekam z niecierpliowością. Nie wiem czemu Was się czepiają tak na tym VIA ja już dostałam odpowiedź tylko że to jest uczelnia moje 2 priorytetu więc jeszcze muszę czekać na BAA, ale na VIA mnie przyjeli też jestem na mat-fiz i nie mam wymogu jakiegoś kursu czy czegoś takiego ;/ Może zależy od tego kto ma jaką ocenę z matmy...
Dostał ktoś zaproszenie od Copenhagen Bussines Academy?
Właśnie dostałem maila z zaproszeniem na rozmowę od UCN, termin wybiera się na stronie, wymagana jest kamerka.
No to powodzenia, ja wciąż czekam.
Wczoraj byłam w Kielcach i ten Tomek mi mówił, że Teko jeszcze nie rozsyła zaproszeń na rozmowy. Albo w tym miesiącu, albo nawet w kolejnym. Mówił też, że raczej wszyscy dostają zaproszenie:)
Powiedzieli mi, ze kazdego rozpatruja indywidualnie. I jak sie pytalam o inne uczelnie to powiedzieli, ze kazdy dostanie w swoim czasie :/ Ocena z matmy to watpie w sumie bo mam 4, wiec to raczej dobrze. Ewentualnie jakies bledy w tlumaczeniu, mowia ze mam byc cierpliwa...
W następnym?!:O Mater! Ja myślałam, że przed maturą bede wiedzieć...:/
Macie już jakieś akademiki w Kopenhadze na oku?
agulosss czy dostałaś już jakąś wiadomość o rozmowie kwlifikacyjnej?
Ja wciąż czekam na wiadomość od UCN... Sprawdzam codziennie po 5 razy i nic ;/ Ile można czekać :P
Fmak, jaki kierunek?
funkyweed, Computer Science.
A jest moze ktos, kto idzie na energy technology ?
Całą aplikację wysłałam 28 marca i wszystko robiłam tak szybko, w sumie na ostatnia chwilę, bo całosć od pomysłu do skończenia zajęła mi jakieś 2 tygodnie. I prawie nie czułam nerwów, bo ciągle było coś jeszcze do zrobienia.. A teraz już po teście jak czekam na rozmowę to nie mogę usiedzieć:)) Wolałabym już, teraz a takie czekanie to można oszaleć! :)
Aha i składam na Purchasing Management w Teko
azja94 ja składałam do teko na retail i management:) Ale sama widziałaś, że możemy dostać albo teraz albo za miesiąc wiadomość:/ Myślałam, że ze mną jest coś nie tak, sprawdzając mail po 5 razy dziennie, widzę że nie jestem sama:D
Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004