Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
871-900 z 1614
Było super, kobieta z uczelni niesamowita ;-)
Bardzo pozytywne wrażenia ;-)
Na luzie i pozytywnie, pytania standardowe dlaczego Dania, dlaczego ten kierunek, no i jak się utrzymam, ile miesięcy mogę żyć bez pracy, tak w skrócie
Fmak, kiedy masz rozmowe?
Jutro o 9.
A jakie miales terminy do wyboru?
halooo ma ktoś jutro o 14:30 ;<<
@funkyweed - 17.04 - godzina właściwie dowolna, bo były tylko 2 rozmowy ok. 14 zajęte,
albo 22.04 przed południem. Generalnie jest ustalonych tylko 7 rozmów, z czego 2 się już odbyły.
edytowany przez fmak: 16 kwi 2013
hehedomi- ja mam jutro na 14.30 :)
Ah. No to juz nie dostane od nich wiadomosci. Nie bylem tym szczesciarzem do kwalifikacyjnej ; p
Powodzenia i daj znac jak ci poszla ; )
edytowany przez funkyweed: 16 kwi 2013
A jak z pracy w Horsens?
Cześć!
Myślę, że wynik rekrutacji będzie pozytywny. :)
Z chęcią poznam nowych znajomych ze szkoły. Kto na CBA? Kto na Multimedia? :P
ja na Copenhagen Business Academy na Multimedia ;-)
wczoraj rozmowę miałam, ale nie jestem pewna czy mnie przyjmą .....
A zapytaliście kiedy będzie coś dalej wiadomo (do Copenhagen Business Academy)? Bo ja zapomniałam :)
ja pytałam, to ta kobieta powiedziała , że w połowie maja mamy dostać odpowiedź ;-)
tak ok za mieisąc... nie wytrzymam....
Ja już po rozmowie do UCN, wszystko przez skype'a, przemiła kobieta, popytała o ogólne rzeczy typu dlaczego Dania, dlaczego taki kierunek, jak mam zamiar się utrzymać, trochę pogadaliśmy o pracy mojego taty, trochę o Gdańsku itp. Generalnie miła, którtka rozmowa. Powiedziała, że w przyszyłym tygodniu mam się spodziewać pozytywnej odpowiedzi :)
Zaproszenia na rozmowy będą jeszcze wysyłane, to był pierwszy rzut na razie, ale nawet jeżeli nie dostaniecie zaprosznia, to nie znaczy, że nie jesteście brani pod uwagę. Rozmowy ma ok. 1/4 aplikujących, a przy wyborze decydują różne czynniki, o których nie mogła mi powiedzieć :)

Aha, i odpowiedź możecie otrzymać w okresie od przyszłego tygodnia, nawet do końca maja :)
edytowany przez fmak: 17 kwi 2013
Hmm... a wiesz moze, kiedy beda rozsylac kolejne zaproszenia na rozmowe?
Cytat: shannen93
Hey, słuchajcie widze, ze jest tu sporo osób z VIA w HORSENS ! Więc z akademikami sie nie spieszcie, nawet w we wrzesniu mozecie coś dostać mimo, że w internecie nie ma miejsc jak sie pojdzie do biura to zawsze coś znajdą :) , ale jeżeli szukacie tanszej opcji możecie wynając mieszkanie, tutaj jest grupa na facebooku, nasza, z horsens, zawsze ktoś szuka mieszkania albo ma cos do wynajecia/do sprzedania, mozecie sobie duzo poczytac na ten temat, warto to śledzić, czasami bardzo przydatne rzeczy tam ludzie umieszczaja, tutaj jest link:
https://www.facebook.com/groups/134911[tel]/
P.S. tak, w akademikach jest super klimat to prawda, wiec, jezeli ktoś ma mozliwosc to polecam akademiki :) i na kamjatce nic sie nie dzieje, wszyscy sie przenosza do student villge :)

Pozdrawiam i jak macie jakieś pytania to możecie pisać, chętnie odpowiem :) Nawet na facebooku jak chcecie :)


Czy Aarhus też posiada taką stronę?
już znalazłem :)
Fmak tak jest ze wszystkimi uczelniami? Moga mnie bez rozmowy przyjąć?
tak się zastanawiam - w razie przyjęcia do szkoły i ostatecznego podjęcia tam studiów, rozważa ktoś z Was opcję wcześniejszego wybycia(lipiec?) tam w celu ogarnięcia jakiejś pracy? ;)
Witam Wszystkich.Studiuje w Danii Zarzadzanie Logistyka po angielsku i zajmuje sie rekrutacja uczniow z Polski i polakow mieszkajacych w Danii na studia po angielsku.
Jesli macie pytania, pytajcie :) To nic nie kosztuje :)) Ja ze studiow jestem bardzo zadowolona, nawet bardzo bardzo . Przyjemna praca w grupach ,fajne projekty i interesujace zajecia. Kazdemu bym polecila, nawet tym ,ktorzy nie wierza w swoj angielski. A najlepsze jest to ,ze studia sa bezplatne :) PYTAJCIE, CHETNIE POMOGE :) Pozdrawiam Wioleta e [email]
Właśnie dostałem maila od UCN, że zostałem przyjęty na Computer Science.
@hanna_08 Nie wiem, ja interesowałem się jedynie tą uczelnią, najlepiej napisz maila do twojej.
Milo, u mnie dalej cisza.. moglbys podeslac mi tresc tego maila na PW?
Cytat: P-Lis
tak się zastanawiam - w razie przyjęcia do szkoły i ostatecznego podjęcia tam studiów, rozważa ktoś z Was opcję wcześniejszego wybycia(lipiec?) tam w celu ogarnięcia jakiejś pracy? ;)

Nawet nie próbuj, ponieważ bez żółtej karty nikt Cie nie przyjmie, a i z tym nie ma pracy :)
Cytat: shannen93
Nawet nie próbuj, ponieważ bez żółtej karty nikt Cie nie przyjmie, a i z tym nie ma pracy :)

ahh no racja :D
Cześć. Chciałam zapytać czy ktokolwiek aplikował na biznes, kulturę i język chiński w Sønderborgu i czy macie oferty z tego właśnie kirunku. Ja nic nie mam i jak wyczytałąm na stronie obawiam się, że będę musiała czekać aż do sierpnie :(
Ej bo w sumie chyba nie zrozumiałam tych babeczek z BAA. One mówiły, że 8 maja będą wysyłać listy pisemne i że te listy mogą iść bardzo długo, czy że 8 maja będą wysyłać wyniki mailem? ;p
Cytat: Saku94
Ej bo w sumie chyba nie zrozumiałam tych babeczek z BAA. One mówiły, że 8 maja będą wysyłać listy pisemne i że te listy mogą iść bardzo długo, czy że 8 maja będą wysyłać wyniki mailem? ;p

wydaje mi się, że mówiły, że listy wyślą właśnie około 8maja, tylko, że to trochę zajmie - aż dojdą do Polski, dlatego powinniśmy się ich spodziewać około połowy maja ;p
LOL -.-
Czy miał ktoś tak, że nie mógł dojechać na rozmowę i miał później czekać na telefon z Danii ?
Unj, jestes wyjatkiem, teraz stwierdza ze olales uczelnie, nie zadzwonia, dostaniesz dozywotni zakaz aplikowania na studia i cale Twoje zycie sie zawali!!
Temat przeniesiony do archwium.
871-900 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004