options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
1081-1110 z 1311
Cześć. Ile ważą wasze walizki?? równe 20 kg czy macie więcej...
Próbowałem dzwonić do kierowcy żeby ustalić co i jak ale nie odbiera..
ja śmigam z zachodniego z 10/11 sam.. moze znajdzie sie jakis kompan do podrozy hehe??
erno mam pytanie a ty ile masz godzin w kontrakcie
Jade 8go pociągiem z Warszawy do Poznania. W poznaniu będe o 3.30 czy jedzie ktoś jeszcze o tej samej poże.
Wybiera się ktoś w styczniu 2013 albo w połowie stycznia do pracy za granicę z firmy flame bydgoszcz?
no ja juz jestem w poznaniu w hoteliku i jutro o 7 jazda do uk, (a juz mnie tylek boli od siedzenia na trasie slupsk-poznan :) )
A z jakiej firmy jedziecie do Uk? I gdzie będziecie pracować?
moje walizki raczej rpzekrocza 20 kg. wymogi maja jak w samolocie.... tzreba zabrac posciel czyli koc, mala poduszka (do autokaru) i spiwor, nie mowiac juz o jedenj patelni i malym garnku oraz talerzu, kubku i sztućców...do tego zabieram troche jedzenia.. nie mozliwe abym zmeiscila sie w 20 kg :)))))
Kurde.. no właśnie.. ja spakowałem się, zważyłem i też mi wagowo wychodzi ponad 20 kg. Chyba będę musiał zrobić mały upgrade i z czegoś zrezygnować..
jutro wyjazd, aj to bedzie trza sie dzis pakowac, zeby tak sie chcialo jak sie nie chce hehe
Hej, kto wyjezdza z 9/10 w nocy z wawy??
Ciekawe jakimi kryteriami się kierowali dobierając lokatorów? Może ktoś coś wie na ten temat? :)
edytowany przez totentyp89: 06 gru 2012
raczej plciowo dobierali :)
hej hej też jadę z agencji flame i jak czytam niektóre wpisy to porażka..pochodziłam po forum i są obawy..jednak mam nadzieję ,że się nam uda i jakoś się ułoży plus jest taki ,że mam znajomych w uk więc jest wyjście ewakuacyjne.Czy ktoś jedzie w tą ni9edzielę rano z poznania?
Kogucik511 Ja jadę jak coś 22 lata i szukam w miarę ogara na podróż :) W sensie żeby do kogoś mordę otworzyć bo przecież jak dostanę jakąś cnotkę obok siebie co się słowem nie odezwie albo kolesia co będzie odpowiadał tak/nie to ocipieje :P Nie wiecie jak to wygląda tam czy dojeżdżamy pod mieszkanie czy jak to wygląda. Hmm martwię się że czegoś zapomnę. 20 kilo 1 walizka a chyba można mieć 2 jak pisze w umowie.


P.S - pytających non stop o godziny powiadamiam mam 600 i nie dzwonili. a co do nadgodzin to nie wiem jak to będzie bo przy tej ilości osób które zatrudnili masakra. Byle grzyba nie było za dużo bo ile można pieczarkowej jeść ^^

Wie ktoś po ile auto tanie można kupić? Zrzuta na auto i można jeździć do pracy w 5. Gdzieś słyszałem że za 100 dolców można wychaczyć na ebayu znalazłem za 230 najtańsze zawsze można sprzedać na koniec i podzielić kase ze sprzedarzy na równo
edytowany przez GhostFanns: 06 gru 2012
Jeśli chodzi o bagaż można mieć walizkę i bagaż podręczny walizka -20kg(chociaz moja i tak odrobine przekroczy...) i podręczny 7kg bodajże.
Jedzie ktoś z Włocławka??
Czy jeszcze będzie odjeżdżał jakiś autokar z W-wy? Szukam kogoś, kto by zabrał akt urodzenia mojej córki, jej tata pojechał w nocy z 4 na 5 i nie wziął aktu, a do child benefit musi mieć ;)

Jeśli chodzi o wieści - mieszkają w 10 osób (8 panów i 2 panie) w domu, zapłacili za pierwsze 2 tygodnie (2x55 funtów) i 100 funtów kaucji. Mieszkają w Bradford, przez pierwsze 4 tygodnie będą ich dowozić do South Elmsall (płaci firma). Warunki mieszkaniowe - ponoć dramatycznie brudno i parę rzeczy im nie działało jak sprawdzili. Do kosztów wynajmu dochodzi prąd (jest prepaid). Formalności (NIN, konto) załatwili w firmie zaraz po przyjechaniu do UK.
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, mogę dopytać ;)
a jak praca? jest troche roboty czy nie ma? jak sa traktowani itp?
Jeszcze nie pracują, wyjechali o 1:30 w nocy z 4 na 5, dotarli do Bradford wczoraj przed południem. Pracę zaczynają w poniedziałek. Do tego czasu aklimatyzacja i szkolenie, wieczorem dam znać jak było ;)
troche daleko do pracy maja no ale co na to poradzic
9/10 na 3:00 na W-wę Zach. jadę z Łodzi widziałem, że z Łodzi tam 2 os. jeszcze jadą :) ktoś tam na sport pisał, żeby się zebrać to ja jak najbardziej chętny, widziałem tam w Sth. Elsmall 28Ł kosztuje full open na siłownię do tego dostaje się 50% na zajęcia grupowe (jest dużo sekcji do wyboru) i jeszcze 6 razy w mies. można os. tow. zabrać, jak ktoś chętny pogadać, to zapraszam na prv, sorki za skróty, na moment jestem przy kompie :) Pozdrawiam Kuba
jakiej firmy sa autokary którymi jedziemy?? Bus Travel?
Ja już przyleciałem wczoraj, bo nie chciałem się ciaśnić w autobusie. Żeby wyjaśnić: zapłaciłem za autobus normalnie, nie można tej opłaty pominąć, ale kupiłem bilet samolotowy i przyleciałem, dlatego, że mieszkanie sam sobie ogarnąłem. Sam mam 20 lat i jakoś nie mam z tego powodu kompleksów, przecież dużo osób młodych jedzie, ludzie nie martwcie się takimi błahostkami. Praca jak praca, na pewno nikt od razu nie jest doskonały, a i wytłumaczyć co i jak nam muszą, bo skąd mamy wiedzieć co mamy robić.

Pytanie do drogich rodaków, zamierza ktoś mieszkać w Grimethorpe lub niedaleko, tak że będzie przejeżdżał do pracy przez w/w miejscowość i ma wolne miejsce? Próbuje zorganizować sobie z tej lokalizacji transport, bo autobusy tu słabo kursują.

Pozdrawiam.
Hej zainteresowany, ja jadę z 10/11 z Poznania :)
Siema. Czy ktos z osób pracujacych w next moze opisać jak sie pracuje oraz warunki mieszkaniowe?? Z góry dziekuje
Cytat: msk55
Siema. Czy ktos z osób pracujacych w next moze opisać jak sie pracuje oraz warunki mieszkaniowe?? Z góry dziekuje

Co do pracy to napiszę jutro, bo idę dopiero pierwszy raz. Po przyjeździe od razu zabrali nas do firmy, gdzie załatwiliśmy konta bankowe, podpisaliśmy umowy, powiedzieli co można, a co nie itp. Ogólnie pierwsze wrażenie bardzo dobre. Bardzo mili i pomocni ludzie. zobaczymy co będzie jutro jak zaczniemy pracę. Co do nin'u to otrzymaliśmy wyłącznie nr. tel do jobcentre i trzeba sobie załatwić na własną rękę. Odnośnie mieszkań: nie ma szału ale tragedii też nie. Grzyba nie zastałam, podobno mieszkanie zostało odmalowane przed naszym przyjazdem (fakt to czuć jeszcze do dziś). Brudno było i jest i pewnie jeszcze długo będzie. Tak dla porównania, znajomi obok zastali mieszkanie czyste... Nie perfekcyjnie i sterylnie ale jednak zawsze coś... kwestia jak kto trafi.
Dzieki aga8432 za info. Czy mozesz mi jeszcze napisac cos o pracy...???
Co do pracy to przez 3 byliśmy na treningu. teraz mamy 4 dni wolnego i w nastepnym tyg. znowu tylko 3 dni pracy. grafiki są na 2 tyg. Roboty brak. Zobaczymy w przyszłym tyg. jak to będzie wyglądało i wtedy dam znać. Na razie tak jak mowie to był trening, więc nie było za bardzo co robić. Pracownicy nexta mają pracę dla nas jej brakuję. Ogólnie praca lekka i nic skomplikowanego. Są dwa rodzaję: picking i packing. Picking to szukanie i zbieranie towarów, packing- pakowanie taśmowe
Dojeżdża ktoś może z Barnsley i ma wolne miejsce? Albo zna kogoś kto dojeżdża i ma wolne? Pozdraiwam.
Temat przeniesiony do archwium.
1081-1110 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only