FCE-czerwiec 2011

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 302
Cytat: surin
Cytat: deadsilence
Ja miałam test F. I też miałam sporo wątpliwości z part IV.

nareszcie ktos z F :)
w part 2 jakie wyrazy pamietasz? ja pamietam ale nie wiem czy dobrze uslyszalam: early morning, insects, eyes, shape?, sandals, knife
horese tez chyba byly i garden aera z tego co pamietam,a i na koncu w ostatnim zdaniu bylo chyba deremination
Garden area? W ktorym miejscu to bylo?
pisałam w Olsztynie, wiele już odpowiedzi dziś nie pamiętam, uzupełnianie brakujących wyrazów: gardens, instects, colour combinations, sandals or boots, knife, determination or determined, horses, eyes, early morning, więcej nie pamiętam. reading - w ostatnim, dzieci putt off od nauki, difficult question - conondrum, lekcje - was able to be activ,
w loch ness zaznaczyłam: contain, rose, matches, ordinary, reported, managed, days, handed a chyba powinno być set
mam pytanie odnośnie listeningu: czy w pytaniu dotyczącym występów Rebeki zaznaczyliście: drama teacher, parent czy jurnalist?
Codziennie wchodzę na to forum i przeglądam posty i powiem wam że nawet trochę mnie pociesza fakt że większość z nas ma prawie te same odpowiedzi co wnioskuje że najprawdopodobniej są to dobre odpowiedzi.
Ja od siebie mam takie pytanie jeszcze, w listeningu part II z uzupełnianiem zdań ile jest punktów za prawidłową odpowiedź ?
No i właśnie to pytanie odnośnie limitu słów (WRITING). Z tego co zdążyłem jeszcze przeliczyć zanim kazali nam przestać pisać to naliczyłem 188 słów (na 180 max). Czy w tym wypadku przekreślą mi te 8 słów czy też jednak zaliczą całość pracy ?
Cytat: bariba1977
mam pytanie odnośnie listeningu: czy w pytaniu dotyczącym występów Rebeki zaznaczyliście: drama teacher, parent czy jurnalist?

Ja zaznaczylam parent. a w ostatnim z part 1 z listeningu co zaznaczylas?
przypomnij mi jakie to było pytanie ostatnie w part 1 listeningu
Ysiu - wiem, że jeżeli treść listu bądź opowiadania wymaga wydłużenia tekstu a parę słów aby list był sensowny i logiczny to nikt Ci nic nie wykreśli i punktacji nie obniży, wiem że jest jakiś umowny limit odnośnie przekroczenia ilości słów, jeśli chodzi o Twoje 8 to jestem pewna, że nikt nic nie wykreśli
jeśli chodzi o pytanie dotyczące rebeki, to też na początku zaznaczyłam parent, ale za drugim razem usłyszałam, że ta rebeka to sąsiadów córka i chodziła do tej babki ćwiczyć, więc zmieniłam na drama teacher, choć wiem, że parę osób zaznaczyło również jurnalist, sugerowali się tym, że została poproszona o napisanie artykułu
kazdy inna odpowiedz dal :) wydawalo mi sie ze slyszalam jak ta babka mowi ze to jej dziecko i jest podekscytowana wystepem. jakos na koniec to powiedziala. co jeszcze pammietasz?
a ostatnie pytanie w part 1 bylo co w danej chwili ktos tam robi, to byla aktorka i opowiadala o strojach jej publicznosci-czy jakos tak. pamietam ze odp. A zaczynala sie od slow judgment
ja wybrałam odpowiedź, że ona mówi o strojach jakie wybiera na występ, ale czy to było a b czy c to nie wiem.
ona mówiła o sobie, w jakie stroje lubi się ubierać na występ
pamiętam, że w 3 części listening, została mi nie wybrana odpowiedź - leaving in other country, coś w tym stylu, wiem, że ostatni był moving house,
ta ostatnia część listening trochę zagmatwana, pamiętam, że dużo odpowiedzi B miałam
oczywiście chodziło mi o living in other country, już mam zaćmę...
living in other country zaznaczylam jakos w srodku. chyba facet cos gadal ze do kanady do corki pojechal ale nie jestem pewna.

w part 4 przedostatnie pytanie bylo o postaci z bajki ktora zrobil i czemu on jest dla niego wazna, pamietasz co wybralas? byla odpowiedz ze od tego zaczela sie jego kariera.
a w ostatnim pytaniu bylo jakia rade moze dac innym ktorzy chca pracowac tak jak on. a to bylo zeby kursy robili, b cos o tanim sprzecie a c nie pamietam ale wiem ze C wybralam
wracając do listeningu z lukami to w pierwszej wpisałam big bees a chyba powinno być big beast
a ktory test mialas? Ja F i jako pierwsze wpisalam early morning
niestety nie pamiętam o tej postaci z bajki, aha i w tym pytaniu o radach dla innych ani kurs, ani drogi sprzęt mi nie pasował więc wybrałam tą trzecią opcję,
a w pierwszym pytania chyba, do wyboru było, że są imaginative, lub że są już od tylu lat, i trzecia opcja, że sławni aktorzy podkładają głos, wybrałam z imaginative ale coś zdaje mi się że źle, no fakt, że mówił on, że bajki są już od wielu lat i że dużo sław podstawia głos, ale w pytaniu chodziło dlaczego wg niego są takie popularne i zdaje mi się że na samym początku swojej wypowiedzi mówił coś o wyobraźni, ale już mam mętlik
w F na pewno bylo early morning jako pierwsze
w part 1, chyba 2 pytanie bylo o dziewczynie co w kuchni pracowala i chciala pozniej ciasta robic. cos kojarzysz?
cos tez bylo czemu produkcja bajek jest lepsza od filmow, w odp wyblo ze mniejszy budzet potrzebny jest, nie ma tylu powtorek krecenia scen i ze sa niezalezni od pogody bo wszystko w studiu sie dzieje. nie pamietam co wybralam. zakrecony byla ta czesc
tak tak, ja wybrałam tą opcję z variety in a job albo coś w tym stylu, nie pamiętam jak odpowiedź była sformułowana, ale chodziło więcej zróżnicowania w pracy, nie kurs nie kwalifikacje, tylko to
miałam F i też jako pierwsze wpisałam early morning
tak coś było o tym budżecie niskim, ale pamiętam również, że wybrałam w którymś pytaniu iż często trzeba zmieniać twarze modelom czy coś takiego
ooo tez to wybralam :)
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 302

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia