Do wszystkich tłumaczy z działu tłumaczeń piosenek

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 267
no to nie jest takie głupie.............chociaż nie wiem co na to reszta załogi ale ja jestem za........tego chyba nie mogą nam zabronić....
zróbmy petycje, te tłumaczenia piosenek przeciez nikomu krzywdy nie zrobimy a w dodatku wiele osob rozwijało swój angielski i uwazam ze bylo to przyjemne i pozyteczne...
Kłaniam się wam nisko ! Ta strona jest najlepsza na świecie. To mistrzostwo świata !! Nigdzie nie znalazłem tylu tłumaczeń piosenek co na tej stronie. Na taką stronę aż miło wejsć bo zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć - to wciąga. To co zrobili to poprostu zwykłe ......... .......... biurokratów, którzy okradają wszystkich. Na oficjalnych stronach grup muzycznych możemy znaleźc teksty piosenek !!! Nikt tego nie ukrywa, poza tym wiele stron umieszcza teksty piosenek. Ktoś tu chce zagarnąć kasiory !! Przykre, nasze polskie biurokratyczne jak i ................ Przepraszam za to ostre wyrażenie ale to boli gdy ktoś postępuje w taki sposób.
protestuję !!!Nie chcę by zniknął mój ulubiony serwis do nauki mojego ulubionego języka obcego!Chcę żeby wszystko jak najszybciej wróciło do poprzedniego stanu i żeby ktoś zrobił coś z tym durnym stowarzyszeniem znudzonych złośliwców.
zgdzam sie w calosci z ewszystkimi i glosno mowie: NIE!! temu stowarzyszeniu siejacego tylko i wylacznie analfabeytyzm
hehe- niezle sie zdziwilem i niewiedzialem o ćo chodzi jakby jak wszedlem tu zeby oczywiscie poczytac texty i ich neibylo:)
Czy wyrażenie \"serwis nieczynny\" oznacza, że dożywotnio zaprzestał swej działalności czy tylko chwilowo?
nie no wszyscy mnie olali................. Łukasz a co ty na to ? może powtórzę:
Mam propozycję, powtarzam ją co prawda ale to nic byle by tylko ktoś zauważył mój pomysł i skomentował go......

olejmy to całe ...... towarzycho muzyczne i w tłumaczeniach wpisujmy oryginał piosenki, jeżeli ktoś będzie chciał go sobie otworzyć to ten tekst by był różny od innych tłumaczeń podpisujmy np. english lub czymkolwiek równie charakterystycznym......rozumi
ecie
o co mi chodzi ? to chyba nie jest łamanie prawa że obywatel x wpisze sobie zamiast tłumaczenia piosenkę po angielku no nie ? jest nas dużo, każdy doda kilka piosenek, jakoś może nam się uda odtworzyć dzieło łukasza......ja wiem że to nie będzie to samo ale wrto spróbować......co wy na to ???
zdecydowanie sie nie zgadzam, przynajmniej nie w moim serwisie.

link do odpowiednich praw podalem w wątku https://www.ang.pl/dzial_tlumaczen_piosenek_3545.html
Popieram. Niech zajmą się czymś innym, a nie tym co może przynieść duże korzyści dla wszystkich.
\"o ćo chodzi jakby\" :) Widzę, że ktoś tu czyta Extrima:) PSX rulez forever :P
No chyba kłamiecie >:[. Co to w ogóle ma znaczyć... bezsens !!!
Piszesz cały czas o tym ze musimy dociągnąc do Unii, ale zapominasz o jednej kwestii - tam nie ma piractwa, bo zwyklych szarych ludzi stac na legalne wydawnictwa. To nie jest kwestia cen,bo ceny sa adekwatne, ale zarobkow. W Europie zwykli ludzie pracujacy za najnizsze stawki, zeby kupic legalną płytę audio pracuja 2 godziny. Ile ty musisz zasówac bedąc aplikantem po studiach?
Poza tym piractwo - to chyba forma pozyskiwania korzysci majatkowych, a jakie korzysci Lukar mial z faktu posiadania tej stronki? Troche tu biegałem i jakos niegdzie nie napadl mnie zaden baner zeby mu zaplacic chocby zlotowke. Zyjemy w kraju absurdów i paranoi. Maejdżersi tracą rynek, bo stsunek zarobków przeciętnych Polaków do cen płyt w sklepach jest szalony. Dlatego próbóją zarobić kase gdzie sie da... np. na licencjach.
Czas na podsumowanie. Sprawa zakońćzyła się porażką. Dzięki wszystkim za odzew w tym temacie. W sumie małe było prawdopodobieństwo, że nasze opinie coś dadzą, ale solidarność w takim momencie się liczy. Wypadałoby podziękować Łukaszowi ze te kilka miesięcy zabawy z tekstami na jego stronce co niniejszym czynię:) Kiedy skończe zabawę ze swoją stronką to zarzucę tu linkiem. Tymczasem żegam wszystkich. Było fajnie, ale szybko co piękne kiedyś się kończy. Zabawa z tłumaczeniami się właśnie skończyła. Amen.
Nie no ludzie! Toż to jest bez sensu!
Znalazłam ten serwis jakiś czas temu, od razu go polubiłam. Świetnie się bawiłam tłumacząc piosenki a potem zaglądając tu, komentując inne tłumaczenia i sprawdzając, co Wy myślicie o moich :) A tu wchodzę sobie na moją ulubiona stronkę i co widzę?! Że jakiś debil wymyślił sobie, że ta świetna strona nie może istnieć! No i dlaczego?! Co w tym złego, ze ludziska tłumaczyli piosenki, bawiąc się przy tym doskonale i jeszcze szlifując swój angielski?! Ja tak nie chcę! Trzeba koniecznie coś wymyślić! (Tak na marginesie, pomysł z osobistymi nickami i nami jako znajomymi Łukasza był całkiem niezły- jakoś mnie nie interesuje, co myśli student prawa) Łukasz, jestem z Tobą!!
Zgadzam się z Tobą w tzwn. \"całej rozciągłości\". Nie chcę tu urządzać igrzysk politycznych ale jedno muszę nadmienić, w naszym umartwionym kraju za długo eksperymentują całkowici dyletanci, a jedynym wymiernym owocem ich mozolnej roboty jest pogłębiające się z roku na rok uwstecznienie się naszego narodu w stosunku do innych nacji. Przykładem jest decyzja, którą wydało paru wodogłowych aby zamknąć tak interesującą stronę. Przyłączam się gorąco do protestu i jeszcze raz, gromkie; NA POHYBEL WSZYSTKIM CIEMNIAKOM I EGOISTYCZNYM DOROKOWICZOM.
Zdecydowanie popieram! Czemu istnieją w taki razie takie strony jak www.teksty.org, www.teksty.pl itp.? Ten list to najzwyklejsza w świecie bzdura, i czekam na ponowne otworzenie strony...
A u mnie na ekranie w tekstach.org diabelek, sloneczko, wilk i kotek...:-) komputer mi nie dziala czy co?!;-)
Tak, w takim kraju aktualnie żyjemy. Widać nie tylko urzędy państwowe, ale również stowarzyszenia nie potrafią normalnie działać bez pobierania łapówek od inwigilowanych podmiotów. Bo nie ma co kryć, władzom tego Sowarzyszenia chodzi tylko o to, żeby uiścić im \"bonifikatę\" za odwalenie się. Logicznym jest przecież, że opłaty z tytułu praw autorskich będą pobierać polscy wydawcy odpowiedniego zespołu czy wokalisty(tki), a nie jakieś śmiszne stowarzyszenie.
Patrząc na żywe zainteresowanie tematem (nie myślcie, że przeczytałem wszystkie posty :P), zastanawiam się, czy nie wartoby sprawy nagłośnić. Skoro jest tylu fanów strony Łukasza, to na pewno nie będą mieli nic przeciwko umieszczeniu swoich sygnatur na megamailu, który Łukasz by wysłał do tego stowarzyszenia. Kopię wysłałoby się do Rzecznika Praw Obywatelskich, żeby było fachowo. To jest moja propozycja, bo choć jeszcze nic nie umieściłem jeszcze na tej stronie (odkryłem bardzo niedawno), to jednak zamierzałem i nagle bum, zepsuło się....
Łukasza prosze o rozważenie mojego pomysłu (choć może ktoś już to wymyślił wśród tych 2000 postów, jeśli owszem, wybaczenie proszę ;)), a wszystkich entuzjastów teksty.lukar.net pozdrawiam i namawiam do wypowiedzi. Im więcej tym lepiej!
Zdrówko!
A najlepsze jest to ze ten serwis odkrylem 2 dni temu, cholernie mi sie spodobal a tu taki zonk!! masakra!!
Również się z Toba jak i z Wami zgadzam :) Chory kraj...
Yo ludziki - też nie będę się za bardzo rozpisywał, bo właściwie wszystko zostało już powiedziane - dział tłumaczenia piosenek musi powrócić!!!! Jest to jeden z najlepszych sposobów nauki języka - a angielski jest obecnie niezbędny!!!! Proszę o opamiętanie!!!
Gdzie ta petycja?>????
AHA I JESZCZE JEDNO JAKBY KTOŚ SOBIE ŻYCZYŁ DOSTAC JAKIES TŁUMACZENIE METALLICI NA MAILA, TO MOGE JE WYSŁAC BO MAM KAZDE. POZDRO
drogi prawniku. Piszesz to jak wielka szkode wyrzadzała ta stronka wydawcom ksiązek, a przecież same zespoły w ogromnej wiekszości zamieszczaja swoje teksty na stronach. Wiec nadal nie rozumiem co kto zyska na tym ze nie ma tekstów piosenek na stronie. Wiem, że zaraz mi napiszesz, ze zespoły maja prawo bo to ich własnośc. Ale nie zmienia to istoty sprawy, ze nikt na tym nie traci. Kapele Co najwyzej zyskują, wydawcy ksiązek nie traca bo te teksty sa całkowicie legalnie na stronach wykonawców. Tracimy my- uczniowie, studnci, ludzie uczacy sie angielskiego. A tak na marginesie to stowarzyszenie wydawców muzycznych chyba nie jest zainteresowane prawami wydawców książek
Świnie!!! Przywróćcie nam naszą stronkę!!! W pełni się zgadzamy z wami wszystkimi, to po prostu podłe, że zabierają nam nasze hobby w tak okropny sposób! I wszystko dla kasy... Boże, ludzie, opamiętajcie się!! Jeżeli jednak stronka powróci, to będzie to cud prawdziwy. Takie krowizny nigdy z kasy nie rezygnują... Ale bądźmy dobrej myśli, chłopaki i dziewczyny, i trzymajmy się razem!!! Crede, quod habes, et habes - wierz, że masz, a będziesz miał! A co nas nie zniszczy, to nas wzmocni, więc
NIE PODDAJMY SIĘ!!!!!!!
No nie... tyle czasu tu przychodziłam, to był mój drugi dom, a teraz wszystko się skończyło. Chory kraj, poznać można od razu że to polska. Cóż, dzięki za te wszystkie tłumaczenia, za te komentarze. Miło było was poznać. Trochę będzie mi się za wami tęsknić. A teraz... Podziękujmy wszyscy TYM MIŁYM PANOM, którzy sprawili nam taką wielką niespodziankę, mimo że gwiazdka już dawno minęła. I jeszcze jedno... uciekacie z tego kraju, bo co tu się teraz wyprawia to wielki wstyd i hańba! Trzymajcie się.
z gory przepraszam za moje slownictwo!!:) ale jestem kurwa taki zly!przez bande jakis jebanych kutafonow nie moge uczestciczyc w tworzeniu tak fajnej stronki!zajebane popaprance poprostu!!jebane polityczki kurwa!!komuniscie pierdoleni!z takim podejsciem to kurwa nic dziwnego ze tak kraj sie cofa a nie idzie do przodu!!!jeszcze raz przepraszam za slownictwo!!ale inaczej juz nie moege!
Stronkę odnalazłem niedawno. I umieściłem swoje tłumaczenie pięknej piosenki Ray\'a Wilsona. Pierwszy raz w życiu. I ostatni. Zrobiłem to tylko i wyłącznie po to, by inni mogli ZROZUMIEĆ tą piękną piosenkę, bo każdy musi przyznać, że nie rozumiejąc słów nie jest też w stanie zrozumieć myśli autora, jego przekazu, przesłania, sensu i czego tam jeszcze chcecie. A niezrozumiała piosenka jest mniej ważna. No to po cholerę oni piszą te piosenki, jeśli nie pozwalają ich rozumieć? A czy przyszło komuś do głowy skąd się takie stowarzyszenie wzięło? W czyim imieniu działa? Przecież to ci których piosenkami się zachwycamy i chcemy cząstkę tego zachwytu przekazać wszystkim tym którzy NIE ROZUMIEJĄ, pozwolili temu stowarzyszeniu zrobić to co zrobili. Zapłaciłem za tą cholerną płytę i jest moja razem z wszystkimi tekstami, chcę je sobie tłumaczyć do woli i rozdawać każdemu kto zechce wziąć!!! Byłem z tego tłumaczenia dumny jak cholera. I za odebranie mi tego uczucia, życzę im, żeby ich szlag trafił. Amen.
TO KONIEC TEJ STRONY !
Nie rozumiem tego, przecież są strony, które zamieszczają tłumaczenia piosenek, np. www.emuzyka.pl, www.emuzyka.com.
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 267

« 

Pomoc językowa

 »

FCE - sesja zimowa 2003