Do wszystkich tłumaczy z działu tłumaczeń piosenek

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 267
Nakopać im !!!zbieramy wszystkich chetnych hheheheheh:)
A może by tak zastrajkować ich?? niech ktoś poda maila do tej całej komisji. Jeśli każda osoba której nie podoba sie likwidacja strony wyśle do nich o tym wiadomość to troszke im to skrzynke zawali. Jeśli się komuś podoba pomysł to niech pisze. Pokarzemy im moc internautów!!!!!!!!!!
No właśnie...Przecież to była zabawa z nauką, a nie jakiś interes.GŁównie chodziło o poprawę języka, a tu nagle nie ma tłumaczeń.Nie no wkurzają mnie tacy ludzie...Strona ciekawa, można się czegoś nauczyć a tu takie coś. Zróbmy coś z tym.Jakby co to ja się zgadzam na wszystko ;)
Ja się dziwię dlaczego Łukasz nie przeniesie serwisu na zagraniczny serwer (?) i nie poda linku, to najprostrze rozwiązanie, do którego nie można się przyczepić! Bardzo lubilam ten kącik i chce znów z niego korzystać!!! Pozdrawiam
Ja skomentowalbym ta cala sytuacje tak. W \'krajach cywilizowanych\', dajmy na przyklad Niemcy, Francja, Stany (gdzie obecnie przebywam) itd glownym celem ludzi i roznego rodzaju organizacji jest: \"Co tu by zrobic, zeby bylo lepiej?\"... niestety w Polsce \"Jak to spier..... i ile z tego wpadnie w lape (oczywiscie chodzi mi o pieniadze)\". Odwiedzalem ta strone wiele razy i musze szczerze przyznac, ze jest (teraz to juz byla) najlepsza stronka jesli chodzi o \'muzyke\'. Jestem bardzo zaskoczony zaistniala sytuacja, ale mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy.
Pozdrawienia z St. Louis dla tworcow stronki
Gdzie moge dostac mail do PSWM?
Nie doczytałem całości, ale to czego się dowiedziałem wystarczająco mnie zbulwersowało... jest to po prostu idiotyzm... gorąco liczę na reaktywację tej strony... pozdrawiam wszystkich Was serdecznie:) a Polskiemu Tow. Wyd. Muz. gratuluję pomysłu... :/
smutne...
ta strona zajmowala zaszczytne miejsce w moich \"ulubionych\".
dolaczam sie do wszystkich, ktorzy wolaja o powrot \"zlikwidowanego serwera\", w Polsce, na Kajmanach czy gdziekolwiek na swiecie i w jakikolwiek sposob!Mam nadzieje, to sie uda!
A SWAP?Wg mnie to tylko echo reakcji na dzialalnosc RIAA, i to jeszcze dzialalnosc zle pojeta, powtarzaja slogany MPA(takie samo stowarzyszenie, ale nie u nas:), moze chca wykazac, ze jednak wykonuja swoja dzialalnosc statutowa(statut niedostepny(sic!!!) w sieci ani w siedzibie Stowarzyszenie)!!
Cenzura?to chyba jednak za duzo powiedziane, jednak ciekawy jestem jak zablokuja pozostale serwisy, programy p2p(gdzie przeciez tez mozna znalezc teksty), jeden edukacyjny serwis wiecej czy mnie...?komus jednakowoz przeszkadza, bo nie zauwazylem zablokowania innych stron z tekstami (rowniez w Stanach)-jesli sie myle poprawcie mnie.
Licze, ze jednak Lukasz \"zwalczy\"wyrzuty sumienia i uruchomi serwer (ku radosci wielkiej rzeszy ludzi ktorzy jednak chca sie uczyc-co na codzien jest jednak u nas rzadkoscia) lub postawi go poza zasiegiem SAWP (zdaje sobie sprawe, ze to jak uciekanie przed podatkami-ale cel \"troszke\" inny!!!)
Aha, nie wiem czy pozostali \"zawiedzeni\" dzialalnoscia szanownego Stowarzyszenia zdaja sobie sprawe kto stoi za ta \"szumnie \" brzmiaca nazwa.Pozwole sobie zaprezentowac sama gore, czyli wladze:Jacek Skubikowski, Ryszard Poznakowski, Sławomir Wierzcholski, Krystyna Prońko, Joanna Rawik, Aleksander Nowacki, Jerzy Połomski, Ewa Śnieżanka, Wanda Kwietniewska!I moze jeszcze pozwolcie cytat ze strony((http://www.sawp.pl/corobimy.html) wzmiankowanego Stowarzyszenia \"W imieniu artystów, którzy powierzyli nam prawa zawieramy umowy z użytkownikami, przede wszystkim z nadawcami (radio, telewizja).\"Jak to sie ma np. do tekstu Limp Bizkit?\"W praktyce wygłada to w ten sposób, że artysta zgłasza sie do nas raz w ciągu kwartału i otrzymuje wypłatę należnych mu wynagrodzeń z tytułu nadawanych jego artystycznych wykonań\" a to juz jest curiosalne-Cohen tez sie zglasza??\"Kwoty te dzielone są nie pomiędzy poszczególnych artystów, lecz pomiędzy uprawnione organizacje zbiorowego zarządzania, których repertuar wykorzystywany jest w ramach prywatnego kopiowania tj. kopiowania na własny użytek osobisty\"Oczywiscie lista organizacji niedostepna!!!!
powyzsze dane sa ogolnie dostepne
w zwiazku z tym moge z nimi robic co chce np. zaprezentowac je tutaj!
SAWP miesci sie:ul. Grzybowska 32, [tel]Warszawa
kontakt:tel./fax (22) 624-71-27, e-mail: [email]

pozostaje z Harcerskim pozdrowieniem
pamietajcie, ze Wy Wszyscy jestescie lepsi niz jakiekolwiek stowarzyszenie!!!
Lukasz nie poddawaj sie!!
Piotr
Niestety, nie czytałam sławnego listu, ale z tego, co rozumiem, to chcą zlikwidować JEDNĄ Z MOICH UKOCHANYCH STRONEK, do której zagladałam bardzo czesto.... OPAMIĘTAJCIE SIE!!! Usunięcie stronki z sieci, to jak KASTACJA MĘŻCZYZNY!!!!! Zabranie mu całej jego istoty... wstydźcie sie, zboczeńcy...
Ja po prostu tego nie rozumiem. Ludzie, jak tak można??? Strona o niewątpliwym charakterze edukacyjnym, można się uczyć i przy okazji mieć z tego przyjemność... Komu to szkodzi???? Weszłam sobie, chciałam pokazać koleżance, która kiedyś tłumaczyła ze mną kilka tekstów, gdzie tą naszą TFUrczość zamieściłam i poczytać jej komentarze, a tu serwis zlikwidowany... Zbulwersowałam się, kliknęłam najpierw ten drugi odnośnik i nie bardzo rozumiałam DLACZEGO??? Już zamierzałam pisać jakiś mail zaświadczający o poczytności stronki, o szkodliwości społecznej płynącej z jej zamykania, apelować do sumienia twórcy... A tu - siła \"wyższa\". Szlag mnie trafia na myśl o takich ludziach.
Opamiętajcie się i zajmijcie czymś na prawdę szkodliwym!!!!
Jeszcze nie jest za późno, cofnijcie to jakieś pismo i udowodnijcie, że nie wszystko, co dobre, musi się kończyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tymczasem teksty na elyrics.net. duży wybór.
A Łukasza przeniesiemy na jakiś wolny serwer, może Albania?
Bardzo smuci mnie fakt, iż tyle ludzi niegdyś często i z zapałem odwiedzjących tą stronę nie może nic poradzić przeciw :(( Przecież przez takie idiotyczne wybryki stan polsiej edukacji nie przesuwa się do przodu !!! Takie Stowarzyszenie chyba nie wie co robi.. Wyślijmy maile, w końcu jest Nas dużo ;) Jestem zbulwersowana .
Hm... Weszłam dziś na tę stronkę po sporej przerwie, z nadzieją, że teksty wróciły na swoje miejsce. A tu proszę... Bezdusznośc i głupota na razie górą! :/ W takiej sytuacji twórca stronki nie powinien się wogóle przejmować przepisami i jeśli jest jakikolwiek sposób, aby przywrócić tą wspaniałą stronkę, to należy go wykorzystać. Choćby trzeba było obejść prawo! BO CO TO ZA PRAWO, KTÓRE PODCINA SKRZYDŁA??!!
same nikczemniki w tym PSWM siedzą!
same nikczemniki w tym PSWM siedzą!
Proszę, zakończmy ten temat! Nic się już nie da zrobić. Gdyby to byli nikczemnicy, to można by się było z nimi dogadać. Ale to są biznesmeni, z tych co to \"sam ne ham i druhomu ne dam\". Dalsze prowadzenie tej dyskusji może tylko przynieść całkowitą likwidację strony Lukara.
Ech... nie chce byc zlosliwa :P Ale na republika.pl/arturgolaszewski/tr_songs.htm , niektore piosenki są przetłumaczone i działają!! (niektore nie dzialają bo strona przekroczyla limit transferu) ALE WIEKSzOSC DZIALA! Nie wiem kto tam tłumaczył, ale... to nie fair :(
Jedynym wyjściem jest pozew do sadu, ponieważ myśle, ze to jest kolejna iglupia interpretacja polskiego urzednika. Tekst jest chroniony przed np. plagjatem i przed osiaganiem z rtego tytułu zysków. No chyba, ze naszym zyskiem jest zdobywanie wiedzy. W konstytucji mamy zapisane o edukacji. Tylko prawnik moze to rozstrzygnac. Moze ma ktoś znajomego prawnika, albo zrobmy skladke.
Teksty piosenek i ich tłumaczenia naprawdę bardzo mi się przydały. Uczę się w liceum i maturę z angielskiego chcę zdawać w zakresie rozszerzonym. Wiadomo, że jednym z etapów egzaminu dojrzałości jest partia ze słuchu, czyli popularnie zwany listening. Uwielbiam muzykę i łączę przyjemne z pożytecznym. Staram się słuchać nie tylko melodii ale także słów i w ten sposób sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego. Dzięki tekstom na tej stronce mogłam się sprawdzić, także w tłumaczeniu. Mam nadzieje że ludzie z PSWM przeczytaja te wszystkie wpisy i opamiętają się! Przecież to obłęd! Pozdrawiam odwiedzających, a także tworzących tą super stronke! Dzięki że jesteście
strona jest świetna i działa w dobrym celu
jesteś idiotą
No cóż. Takie mamy prawo, że na stedionie 10-lecia można kupić każdą płytkę i żaden z PSWM nie ruszy dupy. Ale ich rozumiem, zimno jest zimą, a gorąco latem. Sami rozumiecie. A przed komputerem to nawet nie trzeba myśleć, bo sam wykona i nie widać jak się sprawdza w słowniku pisownię wyrazów..... To dziwne, bo na stronce Gary Jules znalazłem jego tekst i nawet mid\'a. Chodzi o popularny utwór MAD WORLD. Wydrukowałem sobie nuty. A skoro zamieścił to, to zdaje sobie sprawę, że ktoś z tego skorzysta, bo po to, to jest. Ale nasze urzędasy nie \"rozumiom\". Taka stronka jak Wasza przecież edukuje......... sorki zapomniałem, że oni nie bardzo wiedzą co to edukacja. Wystarczy, bo zaczynam się denerwować. Pozdrawiam. 3majcie się.
czy ich porąbało? \"Zależy mi na nauce społeczeństwa\" każdy tak gada i dlatego likwidują to !?
co tu duzo gadac w \"polsce\" jesteśmy
za niedługo to już nawet nie bedzie można iść na ulicy i nucić ulubionej piosenki jesli za to nie zapłacisz... koszmar...
popadamy w paranoję... a wszystko dla pieniędzy...
kocham materialistów...

a swoją drogą w d.. mam \"artystów\" którzy tworzą muzykę dla pieniedzy a nie dla mnie... i niech pamietaja, że nas - szarych użytkowników internetu jest więcej... kiedyś wygramy...
Tak a to wszystko przez moją teacher od anglika ona nam z 2 miesiące czy jakos tak temu podczas lekcii mówiła że kiedys to się siedziało nad pisoenka i samemu ze słuchu wychwytywało i pisało a teraz jest ten internet i pełno takich stron z tekstami -to były jej słowa i zaraz potem się zainteresowałem tymi tłumaczeniami nawet sam zacząłem pisa ci popisałem sobie :( :( a najgorsze jest to że wszystkie strony sa likwidowane już czas aby popracowąć troche underground chyba każdy wie co to znaczy :) jakbyście wiedzieli ile jest takich stron których pewne władze nie zakceptowały i te stronki przeszły w underground i sa niedostępne dla nas tylko nieliczni znają ich adresy i hasła HASŁA jakie sa wymagane aby wejśc :) Pozdrawaim licze na to że ktoś stworzy taka undergroundowa stronkę :)
Ja mi mo wszystko nadal chciałbym poznac konkrety, choć widzę, że się raczej nie uda :) Sowa piszesz o SAWP (sam byłem wcześniej na ich stronie), ale to przeciez całkiem inna nazwa niż Polskie Stowarzyszenie Wydawców Muzycznych PSWM. Jesteś pewny, że chodzi o tą samą organizację? Tym bardziej, że tam działają twórcy, a tu chodzi o wydawców.
hej wszystkim, ta stronka to byla mozliwosc dla mnie, ale nie tylko, poprawic moj angielski. To byl wlasnie moj sposob nauki, sluchajac czytalam tekst i ogladalam tlumaczenie. Prosze nie bylo mnie tutaj przez miesiac i co? i zamkneliscie mi stronke, teraz to sie juz nijak nie naucze, bo jakos tak nie stac mnie na drogie kursy :((((( Ale co to interesuje to nasze wspaniale towarzystwo, ktore moze teraz przyczynilo sie do wzrostu wpolczynnika kryminalnej mlodziezy, ktora wczesniej mialaby fajne zajecie, nauka angielskiego przez te teksty, ktore tu byly, a teraz??? .... hmmm mam nadzieje, ze to wspaniale towarzystwo muzykow zmadrzeje i przywrocicie nam ta stronke
Bardzo mi przykro Lukar ze stciles swoja stronke i chiabym zebys sie tak nie przejowal opiniami zlymi na twoj temat.
bardzo lubilam twa strone ale dobrze ze nie zlikwidowales calej tylko ta czesc.
w jakikolwiek watpilwosciach przysylam ludzi na moje gg to im powiem c o nich mysle jak im sie to nie podoba 7571467
Bardzo mi przykro Lukar ze stciles swoja stronke i chiabym zebys sie tak nie przejowal opiniami zlymi na twoj temat.
bardzo lubilam twa strone ale dobrze ze nie zlikwidowales calej tylko ta czesc.
w jakikolwiek watpilwosciach przysylam ludzi na moje gg to im powiem c o nich mysle jak im sie to nie podoba 7571467
Ja tutaj czegoś po prostu nie rozumiem!! Szukałam tekstu pewnej piosenki, która ostatnio wpadła mi w ucho, ale co mi po samej angielskiej wersji? Nie znam tego języka na tyle, żeby zrozumieć tekst nie wertując słownika przez 20 minut, nie mówiąc już o wysłyszeniu wszystkich słów i przetłumaczeniu wszelakich idiomów, odmian, skrótów, itp. I co robię? Włączam stronę, na której znajdują się bardzo dobre tłumaczenia wszystkich najpopularniejszych piosenek, i co widzę? Jakieś Stowarzyszenie Wydawców Muzycznych zabroniło publikowania tekstów!!! Może niedługo nie będzie można spojrzeć na okładkę płyty?! Ludzie, weźcie kurczaki pieczcie i sprzedawajcie...
:||
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 267

« 

Pomoc językowa

 »

FCE - sesja zimowa 2003