Praca na 100% w grecji

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 244
poprzednia |
Witam!!! Jak ktos chce prace niewiem gdzie jechac? boi sie? Jedzcie do grecji na wyspy np. Corfu , Kos itd. tam mozna jechac w ciemna i napewno znajdziesz prace wiem z doswiadczenia nie robi sie majatku ale 600euro to zawsze cos No i nieplacisz za spanie i jedzenie Pozdrawiam i nie czekajcie niema nadczym sie zastanawiac
witam! a co tam takiego robiles??? 600 za miesiac? moglbys mi napisac co i jak? najlepiej na [gg]
dzieki i pozdrawiam
Ja też mam do Ciebie pare pytań, umiem dobrze angielski ale moji znajomi mają z nim problemy, a chcielibyśmy się wybrać w piatke. Serio, tak jest w Grecji ze jak przyjezdzasz to tak szybko mozna prace znaleźć, czy to nie jest jakaś bajka? Napisz wiecej o Twoim pobycie na mojego maila
[email]
Pozdrawiam
Sprzątałem , myłem gary byłem kelnerem _ 3y w jednym ;) W sumie nic bardzije ciekawszego na swiecie hehe no ale kasa jest ważna.
Witam, jesli moglbys mi pomoc w wyjezdzie do grecji, jakies namiary itp. bede wdzieczny,
witam! czy na tych wyspach sa jakies kluby pilkarskie?chodzi mi o nizsze ligi,zeby tylko dorobic pare groszy no i oczywiscie robic to co sie lubi!mowisz ze bez problemu zlapac jakas prace?i nie mowie o sezonowej tylko jakies stalej!na poczatek moze byc nawet zmywak!prosze pomoz!:D [email]
Czesc jestem zainteresowany czy moglbys podac wiecej szczegolow ... Jakies adresy ..
pewnie ze chcę!jeśli ktoś udostępni mi namiary będę wdzięczna...
Ej no ja tez bym chciala,jak mozesz to sie odezwij na moje [gg] .Z gory dziekuje:)
Jeżeli juz podales ze tak jest to podaj jakies namiary a nie tak nic nie piszesz :D
hej! proszę o inforacje odnośnie tego jaką pracę wykonywałeś i jak jej szukać... na e-mail: [email] Pozdrawiam!
Oki więc namiar na to biuro co mi to załatwiło , Aleja Wolności 2, Głogów , telefon 76 833 59 29 a meil szczerze mówiąc nie pamiętam , mam tylko prywatny do jednej z pracowniczek więc na niego piszcie : [email]
Sorki wielkie ale jakiś czas nie miałem neta bo jestem na stancji i jak właściciele się zbuntuja to neta odcinają ;)
hej :) powiem tak popiram davida :) faktycznie nie klamie, bylam 3 msc w Grecji na wyspie Corfu pieknie, polecam, mozna jechac w ciemno dojazd na wyspe okolo 450zl tanie mieszkania i wiele ofert pracy w barach, klubach i na plazy :) swietne wakacje i wypoczynek zarazem Placa (5[tel]euro/ msc) Jesli chcesz jechac a sie boisz napisz [email] powiem co i jak i jak to wygladalo u mnie :) polecam :)
PS ja wylatuje w czerwcy po sesji :P
czesc!!!Wiem,ze pisales jakis czas temu ,ale czy dalej jest tyle pracy w Grecji.Chcialabym pojechac na jakies zbiory albo pomoc kuchenna czy cos,ale chcialabym miec z kims tam kontakt czy bylbys w stanie jakos pomoc.Bardzo prosze od odpis.Samej trudno sie zdecydowac-rozumiesz?Prosze o pomoc i kontakt.Pozdrawiam.Kaska
W takim razie ,jak ludzie mówia prawde to moze ktos wybralby sie w ciemno.Mozna jechac w dwie czy trzy osoby zawsze razniej.Moj numer [gg]
hejCHCIALABYMdowiedziecSIEczegosOpracyWgrecjiZtegoCOprzeczytalamNAtejSTRONIEwydajeSIEtoSWIETNYMpomyslemNAwakacyjeBYLABYMbardzoWDZIECZNAzaWSZELKIEinformacjeIporadyZtymZWIAZANEjestemKOMPLETNIEzielonaWtejDZIEDZINIE:)JESTEMtegorocznaMATURZYSTKA
czesc!!!Mam pytanie zanasz mo|e biuro Adonis w Atenach,bo chce przez nie wyjechac,ale nie wiem czy to nie lipa.prosze o kontakt.
czy istnieje biuro Adonis w Grecji czy to [ciema.A jak tak to jest spoko czy nie??
witam!!razem z chłopakiem chcemy sie wybrać w tym roku do pracy do Grecji.Znamy dosyć dobrze angielski!!Mam pytanie czy lepiej sie wybrac na ląd czy na jakieś wyspy?Czy macie moze namiary na jakiś pracodawców w Grecji ?Czy można jechac tam w ciemno??Prosze o odpowiedz na mail mój [email] lub g.g 4999771.
do grecji sie nie oplaci tam placa grosze w irlandi 500 to tygodniowo mozna wyciagnac pozdrawiam
witam cie !!jestem mega zainteresowany ta oferta !!czy dalo by sie jakos dogadac ???moze gg-2594407!!prosze o odpowiedz
hej :) chcialam wyjechac do anglii do pracy w czerwcu ale jeszcze nie wiem i jak zobaczylam twoja wiadomosc to zastanawiam sie czy moze faktycznie nie do grecji! mam pare pytan jak mozesz to skontatuj sie ze mna na maila [email] Pozdrawiam i dzieki Gosia :)
hej! jak super ze jest ktos kto tez jedzie do grecji...ja po prawdzie wolalabym kontynent, halkidiki albo riviere olimpijska...moze ktos ma jakis pomysl? bo pojawiaja sie takie ogloszenia o ekskluzywnych hotelach itp...ale czy to pewne? prosze o maila... [email]
Grecja czy inlandia- my się piszemy. Zapodajcie tylko jakimiś namiarami: [email]
hello!
jestem zainteresowana takim wyjazdem!możesz coś więcej napisać ! eimeil: [email]
hello. piszesz ze to dobrze ze ktos jedzie do Grecji...moja sytuacja sie dosc szybko zmienila i mysle o wyjezdzie wczesniej niz w pazdzierniku... moj opis jest na grono.net Luki de. szukam partnera /ow do wyjazdu
CHCIALBYM GRAC NA WYSPACH W NIZSZEJ LIDZE!!! W PILKE!! POMOZCIE!! [email]
Hej mam na imie Ola i rok temu bylam w Grecji w pracy... z biura tzn posrednik jechal ze mna ze Slaska do Aten (podczas podrozy opieka) a potem w biurze w Atenach dostawalismy oferty pracy, glownie na wyspy. Wyjazd wspominam milo, poniewaz koszty byly niewielkie, a praca zapewniona.. nie ma czegos takiego, ze placi sie zanim dostanie sie prace !!! W tym roku w Grecji jest zapotrzebowanie na pracownikow sezonowych (glownie kobiety) do hoteli, kawiarni, pubow i restauracji, zarobki sa zadowalajace i zakwaterowanie z wyzywieniem przewaznie sa zapewniane przez pracodawce. Wszystkie osoby, (najlepiej ze Slaska i okolic--- wyjazd jest z Katowic, chyba, ze nie jest to problem z dojazdem na Slask)zainteresowane wyjazdem ( wyjazd 14 czewrca i potem w na poczatku lipca) prosze o kontakt telefoniczny pod numerem kom. 693 9151 76. Ja podam wszystkie mozliwe informacje jak to wyglada ze strony uczestnika, a wspolpracuje z p. Danusia, ktora jest posrednikiem jadacym z wami do Grecji (kom. 6[tel]). Czyli jesli chcesz dowiedziec sie z pewnego zrodla, czyli uczestnika dzwon do mnie, jesli juz jestes zdecydowana/y dzwon do p. Danuty. Ps. Mozna dzwonic do mnie do 27 czerwca, bo sama wylatuje do pracy do Grecji 28 czerwca :) wszystkich odwaznych chacacych przezyc cos fajnego i poznac Grecje zapraszam. Odpowiem na wszystkie pytania i przedstawie szczegoly takze finansowe tego wypadu :) Nawet pokaze zdjecia z zeszlego roku swoje chetnie :) Pozdrawiam :)
pomozesz mi mój tel 32 239 73 14 Andrzej dysponuje gotówką (2000zł) mam 18 lat
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 244
poprzednia |

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa