Praca na 100% w grecji

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 244
ankha wyslalam Ci maila!!!:)
ja ci tez heh:P
to ja tez chce jechac i sie zastanawiam...zeby nie wykiwali nas...
wie ktos cokolwiek na temat biura Personnel & Finances Ltd Attika Ateny? znalazlam pelno ofert, ale nie wiem czy to przypadkiem nie jakis wkret... jak cos to prosze o informacje:) [gg]
wiesz co ja bym niebyła tak spontaniczna i niepolecaj ludziem grecji tak w ciemno bo to wcale nie takie fajne jak piszezs to że tobi e sie udało to fajnie ale znam naprade dużó osób które kat pojechały albo nawet przez pośrednikó i wrąbali sie w nieżłe gówno skoro tam jesteś to musisz dobrze wiedzieć jak jest grecy mają kilka wrodzonych cech oprócz códownej otwartości są leniami i nieziemskimi kretaczmi
ja o mało co niepiojechałabym do legalniej pracy w grecji miał papiery i wogle wszytko, w polsce sprawdzałm to na wszytkie sposoby nawet przez konsulat ale naszceście poprosiłam znajomych o dokładne sprawdzenie klubu i okazało sie ze coprawda wszstko jest legalne ale miłąm być kelnerką w zwykłym burdelu w centrum aten!!! mo kuzyn wyjechał był w atench dwa lat temu przez trzy miesiace pojechał w ciemno bo mu wszyli ze na miejscu wszstko sie załawi umiła angielski i grecji dobrze jak tam dotarł to przez pierwsszy ydzień robił jak sie okazało zadrrmo bo pracodawca wzioł kase i zniknoł potem znlażł jakąś prace za grosze i charowała po 10 godzin dziennie żeby tylko do polski ieć za co wrócić także niezacgęcaj ludzi do bezmyślnego wyjazdu jeśli niechcesz miecich na sumieniu... jako ktoś chce pogadać albo zapytać sie co do grecji pytać bo sporo wiem nr [gg]
hej pisz eto już setnej osobie niewyjeżdzajcie bo to lipa totalna a na miejscu sie rózne cuda dzieją jeśli już koniecznie ccecei jechać niewybierajcie pośredników z nata tylko sprawdzone biura typu pro staff chociaż nawet im czasem sie wpadki zdażąja jak chcesz szcegóły o moje [gg]
ale ty glupoty gadasz dziewczyno , co ty sadzisz ze tlyko w grecji tak jest ? bez wzgledu na kraj i osobowosc mieszkancow mozesz sie wjebac w gowno , ze ty sie wpakwoalas w taka paczke to nie znaczy ze wszyscy sie tak wpakuja jak pojada w ciemno , moz ei mialas malego wałka ale to nie znaczy ze wszedzie tak jest , a czy w polsce nie ma tak ze robisz tez za darmo i potem cie wyjebia ?
dam ci przyklad kumpla wyrzucili z hotelu angielski zna bardzo slabo i poszedl do miasta i znalaz lepsza roobte niz ta gdzie my pracowali albo dam inny przykład kumpel robil w restauracji 12h na dobe i gosc mu nie wyplacicl kasy w hu** go zrobil powiedzial mu ze on wie ze wybieral se z kasy co dzien pieniadze i daal polakom rozne rzeczy , co wogóle nie miało miejsca , poszedl szukac innej roboty i znalazl i tam noramlnei placili mu , wiec to jest loteria w ktorej pozory mogą mylić sadze ze jadac do grecji latwiej znalesc robote niz jezeli jechac do angli . Jak chodzilem w grecji po miescie to widzialem duzo wywieszek z pracą to na łódce jakiejs ale najwiecej w pubach , a to juz nocna praca, moim zdaniem najlepiej szukac pracy w hotelach , ale to tylko moje zdanie .
A co sadzicie o pracy przez posrednikow w atenach? Personel... albo Adonis?
Witam wszystkich na forum.Tak sobie tu czytam i wyciagam paewne wnioski.
Mówie oczywiście o grecji.4 lata temu musiełem wyjechac i wybrałem ten zacny
kraj(grecja-peloponez-dolina argolidzka).I POWIEM WAM ZE mimo ze pojechałem w pewne miejsce to i tak sam musiełem
sobie "coś" znależć.Pojechałem do znajomych,i miałem prace na nastepny dzień
po przyjezdzie.TO był pażdziernik 2002.To był taki okres w grecji ze lało i pogoda w kratke,wiec pracy tez za duzo nie było.Mieszkałem z grupa innych polaków i raczej
odradzam takie rozwiazania.Jak to zawsze bywa nic nie idzie zawsze po twojej myśli.
W grudniu dopadło mnie jakies zakazenie i niemogłem pracować.Kumpel,którego ojciec nam załatwił tę robote-a znałem sie znim od dziecka-nawet mi reki nie podał jak potrzebowałem na lekarza.Wiadomo jestes chory nie pracujesz.W KONCU ZDROWIAłEM.
W styczniu poprostu sie wyprowadziłem.cdn...
...i twedy zaczęła się prawdziwa walka o przetrwanie!!! miałem 5 euro w kieszeni.plecak.i zero pomysłów.acha no i karte telefoniczna z 1 euro.
Przez miesiac jezdziłem po atenach,koryncie,napflionie,itc.
No wiecie spanie wszedzie,dworce,plaża,szukanie pomocy.
ALe ci co byli w grecji to wiedzaż,żę jak przezyjesz taki "wietnam" to zawsze znajdziesz wyjscie.
W każdym prawie miasteczku jest coś takiego jak"pltija"taki mały rynek i zawsze rano 6-7 znajdziesz dniuwke za min.20 euro.Wiec jak jestes uparty to oszcednie po tygodniu masz środki na przezycie.no ale co dalej...
Grecja to taki krajże zawsze coś sie znajdzie i jak sie jest upartym to bedzie
O.K....
...ACHA. Teraz z nowy musze wyjechać tzn najpóżniej 20 czerwiec 2006.
Cały czas kierunkiem jaki obrałem było U.K.,NO bo znam język w stopniu
immidiately(mam certyfikat) ni i troche po swiecie już jezdziłem.W angli byłem ale
jako turysta pare razy ,wiec czemu nie.A NO do dzisiaj bylem zdecydowany i nagle zmiana kierunków.Któś powie ze jak sie ma doświadczenie to Anglia stoi otworem.
Ale z drugiej strony tabuny polaków napływaja na wyspy i własciwie jest cieżko
i róznie moze być.Z DOśWIADCZENIA WIEM,że z tych co wyjezdzaja to mało kto sie pcha do grecji bo wszyscy chca na wyspy-bo to niby take Eldorado.No ale do rzeczy.
DLACZEGO GRECJA? bo zawsze tam coś znajdziesz a jak ktoś tu wspomniał grecy to straszne lenie i wola zapłacic ci te 30-50 euro za dniówke niz sami coś zrobić.
Wiec zawsze jakas kasa wpadnie ,WIEC PRACA W GRECJI JEST!!!!!!!!!!!!
[wpis usunięty]
Hej,
Ja juz 3x raz bede jechala do Grecji i moge podac namiary na pewnego posrednika z ktorym ja bylam i wszystko sie dobrze skonczylo a moja przygoda z przepiekna Grecja trwa. Prosze dryndac do mnie jesli ktos chce wyjechac w najblizszym czasie moj numer: 5[tel]. albo mail: [email] ale lepiej dzwonic :-)
Pozdrawiam Ola spieszcie sie bo wkrotce uciekam do Grecji :-)
ja tez jestem chetna, czekam nr [gg]
ja rowniez ostatnio mysle o wyjezdzie do grecji,chodzi mi o krete ,intereuje mnie hotel capsis,czy wiadomo cos komus na ten temat??????bardzo prosze o kontakt !!!pozdrawiam moje gg 61[tel]lub mail [email] z gory dziekuje ps. wyjazd przewiduje na poczatek lipca!!
moglabys mi napisac jakies informacje ne temat tego wyjazdu? moj mail [email]
po chuju fest z ta grecja..i nyby posrednikami...olenka z dwoch postow wyzej proponuje znowu świętą pania Danusie..to kurwa jak sekta..ponad 800 zł ...płacą wam kurwa za reklamówki tego czegos??pffff
Hej! Wybiera sie ktoś do Grecji 19.06.06 z biura Personnel & Finances Ltd.???? Pozdrawiam
czesc. kto tobie posredniczyl w znalezieniu tej pracy . co to byla za praca. chyba nie pobieraja zadnych oplat. bo w koncu nie moga. gdzie szukaja pracy?jak ci sie pracuje w grecji. da sie z nimi porozumiec po angielsku, bo nie znam greckiego?jezeli mozesz to odpisz. dzieki.
Hej Kasia! Tez slyszalam o tym posredniku. Zdecydowalas sie na wyjazd?
z kolezanka chcemy jechac z tego biura, wiesz cos o nim wiecej, moze ktos juz z tego biura jechal i podzieli sie wrazeniami??????
kontakt: [email]
kurcze 18 kończe w listopadzie ale paszport i wielkie ambicje mam.
powiedz skad jestes i jakie koszty łączą się z wyjazdem to pogadamy
pozdrawiam
[email]
Eloł! Jedziemy z moją dziewczyną do Grecji 29 czerwca tak na 100% z pośredniaka Elpida. Wiozą nas autokarem do Aten za 120 euro, nie biorą za pośrednictwo i tam jesteśmy umówieni z rezydentką na szukanie pracy. Moja dziewczyna ma już pewnąpracę tylko musi wymyśłić gdzie chce pracować dla mężczyzn praca jest narazie w budowlance za 50-70 euro na dzień 8 godzin. Pewnie jest to ciężka praca ale w końcu niezła kasa.rnrnJedzie ktoś może z tego biura???
Siemka- mam jechać do grecji 6 lipca do pracy, ale (jak zawsze jest jakieś ale...) dowiedziałem sie że potrzebuje paszportu bo grecy dalej nie uznają naszych dowodów. 2 lata temu byłem i pracowałem to jeszcze musiałem mieć a teraz?? czy ktoś wie jak to wyglada??
Ja tez zamierzam jechac z tego biura..tylko sie boje sama wiec piszccie - [gg] . w KUPIE SILA:d
uważaj żebyś sie nie zdziwił, i nie bądź taki naiwny najpierw sie pożądnie zastanów, czy wyjechać z tego biura,żebyś sie później nie roczarował. Już dużo słyszałam na temat elpidy opinii i jeszcze ani jednej dobrej.
To znaczy co słyszałać?? Mówimy o tym samym biurze??
Ja też chcę jechać z tym biurem.Jeśli jest osoba która wyjechała to proszę o kontakt i jakieś informacje na ten temat.Chciałabym się również dowiedzieć czy znacie już jakieś sprawdzone biura pracy do grecjii.Proszę o odpowiedź.Z góry dzięki naprawdę potrzebuje tych informacji.
Aha jakieś informacje (wszystkie naprawde będą cenne)prosze kierować na forum lub adres [email]
Hej, witam chciałbym wyjechać do pracy do Gracji i byłbym wdzięczny jakby ktoś mógł podać namiary na biura organizujące takie wyjazdy. Jestem z Wrocławia ale to raczej nie gra roli. Z góry dzieki. Mój mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 244

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa