Praca na 100% w grecji

Temat przeniesiony do archwium.
241-244 z 244
| następna
Czy ktoś ma możw numer telefonu do tej łajzy z Chorzowa ( Danuty) albo jej adres??????? Błagam , dajcie jeśli ktoś ma takie informacje, to ważne!!!!!
W te wakacje pracowalam z kolezanka na Skiathos. Zeby ulatwic innym decyzje podam kilka plusów i minusow tej pracy!
Wybralam biuro ATTIKA! Pracownica tego biura dzwonila do mnie czesto jeszcze przed wyjazdem, udzielila mi wielu waznych informacji byla mila i pomocna. Odebrala nas na stacji w Atenach i zawiozla do biura (za bilety na metro placila ona) W biurze poznalysmy szefa Attiki, ktory od reki znalazl nam prace. Niestety od nastepnego dnia! Przenocowal nas u siebie (b. sie balysmy, ale okazal sie naprawde w porzadku) Nakarmil nas kupil nam bilety i zapakowal do autokaru. Przez caly czas trwania pracy moglysmy ja zmienic, czulysmy ze Attika naprawde dba o nas) Skiatos okazala sie piekna wyspa. W hotelu w którym pracowalysmy dostalysmy pokoj (specjalny dla staff-u, w okropnym stanie, po 60 godzinnej podrozy sprzatalysmy pokoj przez nastepne 8) Praca była stosunkowo ciezka ale nie wykanczajaca. Pracowalysmy po 10 godzin dziennie, b.rzadko krócej natomiast b. czesto dluzej nawet po 15h. No i placa niska! Czulysmy sie tez oszukane poniewaz oplata za biuro miala wynosic po 100 euro od kazdej. Tyle też zaplacilysmy okazalo sie jednak ze nasza pracodawczyni musiala zaplacic za nas kolejne 600 euro(w sumie za obie)i te 600 euro potracila z naszych wyplat (wiec w sumie biuro jest duzo drozsze -400euro od osoby) Mam mieszane uszucia. Z jednej strony praca dluga i marne pieniadze jednak ludzie, których poznalam, zapierajace dech w piersiach widoki i przepiekne miejsca w których pilam frappe rekompensuja wiele! Jesli masz jakies pytania chetnie odpowiem moje gg 1[tel]Pozdrawiam
hej mogłabyś mi podać jakieś namiary. Chciałabym z koleżanką pojchać od 10 lipca. Jesteśmy z Poznania.
Mój nr gg 1[tel]
Bede ci bardzo wdzięczna
Marta
hej mogłabyś mi podać pzrzez jakiego pośrednika ty jeźdisz? Jakieś namiry?
Bede wdzięczna
241-244 z 244
| następna

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa