Praca na 100% w grecji

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 244
Do Adriana!
Ta kwota która podałeś to stawka na miesiąć czy razej 3? Wiem że na świetny zarobek olliczyć tam nie można ale chyba nie zaarabia sie aż tak mało.Wg mnie naqwet 1000 euro w 3 miesiące to nie sa za duże pieniądze. Choć to tez zalezy od wykonywanej pracy i ilości godzin.I jeszcze jedno..po ile godzin dziennie tam pracowałes?? tez od 9 rano do 2 lub 3 w nocy? Jeśli tak to masakra....
No i czy miałes choc troszezkę czasu dla siebie??:P
Prosze o odpowiedz na forum albo maila" [email] ,[gg]
ja to mialem zalatwiane przez szkołę , babka co to zalatwiala to na wakacje tam przyjezdzala sobie wiec pewnie miala na tym niezly interes , ja bylem na 3 miesiace i dostawalem 400 E miesiecznie ( bo niby ze szkoly ) ale ci co nie byli ze szkoly to tez mieli takie stawki -/+ 50 E , najlepiej mozna bylo zarobic na miescie tam znajomy mial ok 1000E chyba ale jebal po 12 H chyba albo 14 nawet , ja pracowalem z rana 4 h i pod wieczor 4 h , ale to wszystko zalezy od tego jaki hotel czy pub jakie jest zapotrzebowanie , wolnego czasu nie mialem zbytnio przez 3 miechy mialem 1 dzien wolny to chyba nie duzo prawda ? :( kasy sie tam nie natrzepie ale praca jest męcząca powiem wam w dzien sie chce spać cholernie po takiej robocie , bo inny klimat niz w PL , ostatnio mi znajomy pisal ( armenczyk bo tam duzo takich w grecji pracuje ) ze teraz sa pobory do hoteli ze jakbym przyjechal to cos sie znajdzie na miejscu, tylko grecy niektorzy to tez sa oszusci koledze nie wyplacili nadgodzin a jednemu co robil na miescie nie wyplacil miesiecznej wyplaty a pracowal po 12-14 h dziennie , ale to zdaza sie chyba wszedzie nie tylko w grecji wiec nie zebym was straszyl , moim zdaniem jesli umiesz angielski mozesz jechac w ciemno tam jest duze zapotrzebowanie na personel a jest tez duzo hoteli itp. gdzie mozna pochodzic i popytać tylko tak jak mowie lepiej przejsc pare miejsc niz od razu lapac okazje bo moga 2 x wiecej inni placic , ale dla piękna przyrody greckiej warto pojechać....;))) wiem ze w lakitirze tez pracowali polacy i tam mieli wieksze stawki podam linka LAKITIRA, KOS, GREECE http://myweb.tiscali.co.uk/lledda/MW-SUMMER-txt.htm tylko to jakis maly opis byscie musieli poszukac pelniejszego albo strone ich moze poprzez @ mozna jakos sie z nimi dogadac nie wiem sam bo to potem roznie bywa , ja pracowalem w hotelu tym : http://www.holidayhotels.com/hotel.php?HID=2[tel]
ale niech was nie martwia standardy niby 5* ale grecy patrza glownie na korzysci pod wzgledem zaoszczedzenia na personelu...ja akurat nie musialem znac dobrze zngielskiego bo mialem zalatwiane przez szkołę, ale jak sie jedzie i sie chce szukac to juz trzeba znać...
aa zapomnialem podac ze zycie w grecji zaczyna sie bardziej po 15 godzinie ;) wiekszosc sklepow otwieraja po 15 , przynajmniej tam gdzie ja bylem.
pozdro
Witam!Czy ktoś orientuje się na temat tanich noclegów na Krecie w miejscowości Hersonissos?Wyjeżdżam koniec czerwca do pracy i chcialabym znaleść zakwaterowanie na 2 miesiace dla dwojga .Proszę o odpowiedź mail: [email]
Jade do Grecji z biurem Elpida. Jedzie ktos ze mna? Jezeli byl ktos z tym biurem albo cokolwiek o nim wie-napiszcie!Dzieki!
moje [gg] , e-mail [email]
Witam wszystkich. Razem z mojądziewczyną chcemy wyjechać do Grecji około 1go lipca. Powiedzcie mi tylko ile mam kasy wziąść ze sobą że trochętam pożyć na wypadek nieznalezienia pracy i gdzie jest najwięcej roboty?? na jaką wyspę jechać???? Ja znam bardzo dobrze angielski i bezproblemu porozumiewam się z innymi (ile płacąza barmana + napiwki?? :-) )

Jeśłi ma ktoś ochotę to proszę pisać [email]
aleksandre a ile dostajesz od głowy że tak zachwalasz wyjazd?
aż 850 zł podróż z promem i ubezpieczenie- to chyba jedzieci w kosmos- bo za polowę tej ceny przez włochy dojedziesz do aten-jezeli jeżdzisz co roku to jeździj sobie sama a innych nie naciagaj pozdrawiam
ok 8[tel]Euro chyba placa + napiwki a noclkeg chyba 100 E na miesiac wychodzi , dokladnie wie wiem .
Hej ja jade z kolezanka do gercji 12 czerwca. Jezeli masz jakies pytania to moje [gg] . pozdrawiam
a czy slyszeliscie o biurze ADONIS w Atenach? Zastanawiam sie czy bedac w atenach nie podejsc tam i nie zalatwic sobie pracy z tego biura. Moze macie jakies inne propozycje..inne biura albo sposoby zalatwienia pracy? prosze o pomoc.
Prosze o pomoc czy ktos korzystal z posrednika w miescie Padra? Rozmawialam w Grecji z ta ageneja zalatwiaja prace w hotelach i do opieki bierze 150e,a pozniej 200 z pierwszej wyplaty.Jade pierwszy raz nieznam jezyka prosze o opinnie
chcem wyjechac do Grecji,szukam wspolnika lub wspolniczki.moj tel +31611403051
Witam wszystkich!Jade z dziewczyna na Korfu.Nie wiecie moze czy cłopakowi z bardzo dobrym językiem niemieckim trudno o prace na tej wyspie?Z angielskim to u mnie kulawo,niby troche rozumiem ale zeby cos powiedziec to juz gorzej.Prosze o wasza opinie na temat pracy i noclegu.Dzieki:)
Skontaktuj się ze mną na GG (6100622) byłbym zainteresowany wyjazdem do pracy do grecji)

Pozdrawiam!
hej.mam pytanko.moj znjomy ma 17 lat czy jest jakakolwiek szansa ze dostanie prace na grecji?jk to wyglada wiekowo?pozdrawiam
Witam!

Ja też strasznie poszukuję pracy,jakiś czas temu byłem w Angli,ale teraz tam jest bardzo cieżko o pracę,więc szukam praktycznie wszędzie....byłem też kilka lat temu i w Grecji(jak niebyliśmy jeszcze w Uni)na robotach seaonowych,ale niemam dobrych wspomnień,wiem jednak,że teraz to się zmieniło.Jakby ktoś mógłby mi pomóc to bębę wdzięczny [gg] lub tel: 5[tel]lub e-mail: [email]
czesc:) jezeli znacie kaiej namiary na penwa prace i na 100% przewoz autokarem dajcie znac.moze jest ktos chetny na wyjazd pod koniec czerwca? z kim zawsze razniej pozdro ania nr [gg]
Czesc..!!..
Ja tez strasznie poszukuje pracy na sezon np w grecji...
znam angielski w stopniu komunikatywnym wiec chyba bym sie dogadal...
ale troszke boje sie jechac w ciemno... bo nie znam greckich obyczajow..ehh... jesli ktos ma robote nagrana na jakies zbiory czy cos w tym rodzaju to chetnie skorzystam... pozdrawiam [gg]
[email]
hej wszystkim! czytam tak wasze wypowiedzi bo sama sie własnie wybieram do grecji do pracy. natrafiłam na propozycje posrednika "skorupski" ogłasza sie na kilku portalach... mysle że chce bardzo mało za swoja usługę i jestem podejrzliwa (200zł) Ktos miał może z nim do czynienia? A jak to jest z ta pania Beatą...kilka osób kozystało z jej pomocy... czy ona juz załatwia cos wczesniej czy dopiero jak sie do niej zgłosi po przyjeździe do aten? czy mozna do niej pisac meila w jezyku polskim :prnbede wdzieczna za info...rna jak ktos chce robic zrzute z ludzików na podbój grecji to jest 3 chetnych !!!!
Serwus!:)
20 czerwca jade z dzieczyna do grecji szukac pracy na wakacje.To nasz pierwszy raz i nie ukrywamy,ze mamy duzo watpliwosci.Jesli znajdzie sie ktos,kto chce podzielic sie swoim bogatym doswiadczeniem z pobytu na polwyspie bałkanskim to prosze o kontakt.[gg] :)
zapomniałem dodac ,że poszukujemy kogos,kto w tym samym czasie jedzie do grecji,najlepiej na korfu,tak jak my szukac pracy dla studentow....w grupie weselej:)
ja jade z kuzynką. jednak nie wiem czy na korfu. planujemy zalatwic rpace rpzez biuro posrednicze w atenach..i tam dopieor sie dowiemy gdzie..ale chce najbardziej na krete..
Witam. Ja również zamierzam na początku lipca (bo czekam aż zda sesję :) jechać do Grecji. Za dużo nie wiem na temat pracy w GRecji ale chcemy jechać w ciemno żeby nie płacić żadnej agencji. Znamy angielski powiedzmy na poziomie dogadania się:) Jeśli jedzie ktoś też w podobnym terminie do Grecji lub planuje jechać to niech się podzieli swoimi informacjami i namiarami na jakieś hotele. Byłbym bardzo wdzięczny. Ja też będę informował na bieżąco co i jak. Narazie zaczynam od wysyłania maili do hoteli w Grecji ze strony (którą podał ktoś uprzejmy parę postów powyżej) http://www.holidayhotels.com/hotel_list.php?AreaID=4

Pozdrawiam

kontakt do mnie: [email]
Zamierzam wyjechać ze swoja dziewczyna (bo wyżej nie podałem) :-)
a powiedzcie mi, ile kosztuja bilety tam etc ?
Hej! Ja tez sie wybieram do pracy od 1 lipsca,pomyślałam o Grecji. Planuje wysłać papiery do biura pośrednictwa Skorupski (sa w krajowym wykazie biur pośrednictwa). A ty dostałeś już może jakieś odpowiedzi z tych hoteli? Jak możesz mi napisać jak wygląda cv wysyłane Grekom (na co zwracają uwage) będe bardzo wdzięczna za przesłanie mi tego na maila: [email] Pozdrawiam!
jest ktos chetny na wyjazd do grecji pod koniec czerwca? ekpia mi sie kruszy a czasu coraz mniej:( piszcie jak cos.[gg] ania
ankha podaj maila!!! ja jestem chetna:) pozdrawiam:)
[email] prosze:) piszcie razem weselej
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 244

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa