Praca na 100% w grecji

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 244
wybacznie - robot wiadomosci sam tak upokozyl mojego posta - mam nadzieje ze odczytaliscie..bu :)
LUDZIE!!!!! NIe jedzcie przez biuro Elpida i kolesia co nazywa sie Remigiusz!!!!!!!!! To OSZUSCI!!!! Wlasnie teraz siedze w kawiarence w Atenach i nie mamy pracy i nie wiadomo jak bedzie. Jest gorzej jak sie da. Spimy w hotleu za 8 euro w towarzystwie karaluchow i narkomanow. odradzam wszystkim ktorzy jada 6 lipca z Elpida!!!!!!!!!!!

Nie robcie tego bledu co my!!!!
hejka mój znajomy wiem ze chciałjechać przez to biuro:/ nie iwem czy już wyjechał.. jakbyś miła jeszce jakiś informacjie albo coś to gdybyś mogł napisz coś wiecej [email]
byłam w tamtym roku na Krecie . Bardzo często są kontrole w tawernach ( sprawdzają czy nie pracuje nikt nielegalnie ) i na ten czas moj pracodawca zamykal lokal a mnie kazal zachowywac sie jak turystka :) oczywiscie po to zamykał zeby nie mial z mojego powodu problemu . Mial szczescie ze jego siostra rowniez miala restauracje i go informowala kiedy policja zawitala do wioski ...
Teraz muszę lecieć ale potem mogę napisać więcej szczegółów . Miłego popołudnia zyczę wszystkimm :)
Podaj e-maila też byłam na zbiorach w Argos. Może powspominamy. Ewa
hej! Ja wyjezdzam z personnel & finances 6 lipca. Kupuje bilet w obie strony wam tez tak radze(tak na wszelki wypadek). A wiec ta firma posiada licencje od lutego tego roku. Moje własne zdanie jest takie ze ta firma jest ok bo po pierwsze nie pobierają przelewów(czyli nie zrobia cie w chuja) to 50 euro które musisz zapłacic mozesz zapłacic po wypłacie! A to ze jest zarejestrowana pod Company House London to zanczy o tym ze najprawdopodobniej sa nowa firma i nie chca płacic duzych opłat poprostu zarobia kase i sie odłącza takie przedsiebiorstwa i zakładanie nowych firm jest bardzo kosztowne. Pani z firmy przewozowej z która rozmawiała moja mama powieziała jej ze ludzie wracają z tej firmy(personnel&finances) czyli napewno nie jest to burdel!!!! i jeszcze powiedziała ze jedne dziewczyny wróciły tylko dlatego ze nie były razem w pracy!! Jezeli ktos z was jedzie z kolezanka to wam sie nie uda byc z nia w jednym miejscu(chyba ze bedziecie miały duzo szczescia) bo jedziemy do pracy i musimy byc przygotowane ze nie bedzie wszystko tak jakbysmy chciały!!! Jezeli jest ktos kto jedzie tez 6 lipca to prosze o e-maila bysmy sie umówili jakos razem !! Musiamy za granica sie trzymac razem wspolnymi siłami damy rade!! O to mój e-mail [email] czekam na osoby które tez jada i chca połączyc siły!!!!rnPozdrawiam
WITAM MAM NA IMIE KINGA.MAM KOLEZANKE KTORA MIESZKALA W GRECJI 12 LAT.ZA OK MIESIAC WYBIERAM SIE DO ATEN W CELACH ZAROBKOWYCH Z OWA KOLEZANKA.UFAM JEJ ALE CHCIALABYM SIE JAKOS ZABEZPIECZYC.JAK MAM SIE PRZYGOTOWAC FINANSOWO I ILE MUSZE MIEC NA POCZATEK PIENIEDZY ZE SOBA?CZY CIEZKO JEST ZALATWIC MIESZKANIE I ILE TO KOSZTUJE? JAKIEJ PRACY DLA KOBIET JEST NAJWIECEJ PROCZ USLUG TOWARZYSKICH ITP.?BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ POD ADRES [email]
do Ewy (Argos) [email] .Marek
ja bardzo chętnie bym sie z Toba zabrała ale nie wiem czy nie jest juz za późno?? mam 18 lat i baaaaaaardzo chce wyjechać do pracy!!! moje gg: 2[tel]e-mail: [email] albo kom 661 662 761
Ja również pracowałam w Grecji przez biuro Elpida i byłam zadowolona. Nastawiłam się na to, że jade tam do pracy, a nie wakacje i udało mi się zarobić i przywieź sporo kasy. Zwracam jednak uwagę, że oprócz biuro pośrednictwa jakim jest Elpida ważni są przewoźnicy ponieważ biura informują ich o aktualnych ofertach pracy przewoźnicy natomiast przywożą więcej osób niż jest ofert pracy dlatego, że zarabiają na biletach. Polecam przewoźnika Alexandropoulos Travel kontakt z nim ma Pani Kasia (kom. 6[tel]). Przewoźnik ten zbiera ludzi tylko na konkretne oferty pracy ponadto w czasie pobytu tam sprawuje opieke nad ta osobą, możesz zmienić pracę gdy ci nie odpowiada, daje ci wizytówkę i w razie problemów możesz się z nim kontaktować ponadto współpracuje z dwiema dziewczynami, które mówią po polsku. POLECAM!!!
to jest k...a jeden wielki wałek!!!!!!!!!!,kto nie pojechał ma jeszcze szanse nie byc wkręcony!!!!!!!!!
Byłam w grecji co prawda 3 lata temu i nie wspominam wesoło, jesli ktos jedzie z kobieta z chorzowa czy z zabrze to lepiej brac nogi za pas, zwłaszcza od tej nie pamietam jak ma na imie ale oni maja biuro na Ul. Marni przedstawicielka to bozena czy grazyna juz nie pamietam.Jedna wielka sciema kasa groszowa i wysyłki bywaja do barów jako naciagaczki na drinki, jak ktos byl wie o co chodzi.
a zapomniałabym te 800 krote biora na bilet to tez sciema bo bilet kosztuje 400 zł ale ci prywatni przewoznicy maja takie uklady z tymi babami ze kreca jak mogą.Ja wracałam z jakiegos biura z rzeszowa co prawda tylko tam jada ale firma ok.cena ciagle ta sama z poczestunkiem po drodze.
Grecy sa okropni krzycza nie wiadomo o co i jak ktos juz pisał maja nas za nic, nas brali za pijaczki i dziwili sie ze na dzien dobry nie pijemy piwa ( choc taka opinie sami sobie wyrobilismy ) a i co mnie rozbawiło znajomi mowil ze ich greccy szefowie dziwili sie ze mamy wc w domu i lodówki.A co do pieknosci ja byłam w atenach moze i one sa ładne ale tylko koło akropolu reszta szkoda gadac. A i te tanie hoteliki pamietam na ul Marni chyba za 10e choc jak mowie cene sobie sami ustalaja jak chca :/ katastrofa nie jedna melina lepiej wyglada niz pokoje w tym ""hotelu""
ile kosztuje dojazd do Aten? chodzi mi najtanszy
a nie wybralbys sie do Chin za rok?:)
jesli chodzi o Chiny to zapraszam [email] moze ktos wie jak tam jest z praca?
Witam
Same konkrety, jest dokładnie tak jak mówisz. Śmietnik gorszy jak u nas. Też mnie pytali skąd wziełam samochód(byłam autem), że u nas wogóle jest energia elektryczna itp. Widze ze wiesz o czym piszesz. Innych co chcą wyjechać do grecji zapraszam na moją stronę www.oszust.cba.pl .Uwaga na agencję, to jedna wielka ściema. W grecji nie ma szans zarobić, oni wykozystują naszą niewiedzę.
Nie dajcie się łapać jak dzieci. Oglądajcie jutro (wtorek 11.07) o godzinie 17.20 na TVP 1 program na celowniku. Bedzie o pracy w grecji dla hostes. Polecam. Pozdrawiam Ewa
Troche sie wystraszylam po tych wszystkich komentarzach:) ja lece na Krete za pare dni, w ciemno, z chlopakiem. Mam nadzieje, ze cos znajdziemy i ze jednak nikt nas nie oszuka, najwyzej zrobimy sobie krotkie wakacje i wrocimy do Polski;) orientujecie sie moze ile na Krecie kosztuje wynajecie mieszkania? I za jaka praca najbezpieczniej sie rozgladac? Co zupelnie odradzacie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)
Na pewno oglądne ten dziesiejszy program, chociaz pewnie po nim odechce mi sie w ogole jechac;) piszcie tu tez o swoich pozytywnych doswiadczeniach, bo ostatnio jest zdecydowana przewaga ludzi oszukanych:/ hmm... to o czyms niestety swiadczy.
a co wyjazdów teraz pewno beda ceny wysokie bo wszyscy latem sie tam wybieraja. ja wracałam w lutym to szło zbic i z 20e ale w tym okresie busy sa puste to pewnie dlatego.
A ile dostałaś za tą kryptoreklemę? Takim głupim postem narażasz ludzi na ten koszmar jakim jest Grecja. Jak nigdy nie pracowałaś to się nie wypowiadaj.Bo jak byś pracowała to byś wiedziała że nie można z tamtąd przywieść kasy. POLECAM ale nie słuchać takich nawiedzonych jak ty!!!!!
Chce sie wybrac do pracy do grecji pod koniec lipca. Mam zamiar poszukac pracy na miejscu bez posrednikow. Bilet w dwie strony ewentualnie po 2 tyg. w przypadku nie znalezienia niczego mazna wrocic bez problemu. Czy ktos chce sie dolaczyc? na razie jade sama a z kims razniej.moj mail [email]
Popieram to co napisala kinito .
Ja trafilam na to samo biuro posrednictwa co Ty . czyli Ateny ul. Marni - omijac z daleka . Posredniczka w Polsce pobiera 300 zlotych ( ja akurat trafilam na Danute z Katowic )a w Atenach beznadziejna pani Grazyna 200 euro . Praca jest beznadziejna , Grazyna wusyla tylko na wyspy , na kontynencie nie ma pracy .O zarobkach nie wspomnę .
Moi drodzy wierze ze tą strone czytają inteligentne osoby znajace jezyki obce , wiec nie dajcie na sobie zarobic dwom wymienionym przeze mnie babom i nie dajcie sobą pomiatac jakims oblesnym Grekom na jednej z wysp .
Zycze Wam udanych wakacji , milego wypoczynku , sympatycznych znajomosci i wszystkiego naj ..
PS . Nie wiem jaki interes ma osoba ( kilka wpisow wczesniej ) podająca nr komorki Danuty z Katowic i zachwalajaca pracę w Grecji ???...
Pozdrawiam
o widze ze mamy wspolnych wrogów :D ale pamietam jeszcze jedno nie wiem czy wiesz ale nad biurem Grazyny jest biuro ABC które nie pobiera opłat z tego co pamietam tam jest kilka stanowisk i na kazdym z nich przedstawicielki z danych panstw ,polska ukraina itp, ale roboty tez nigdy nie było :/ , a jeszcze przypomniało mi sie biuro nie daleko marni nie mam pojecie jak sie nazywa ta ulica ale na przeciwko jest kosciół (nie polski) to jest od ul Marni nie daleko wlasciwie idzie sie w strone centrum omoni ( juz sama nie pamietam ) lub wychodzi na jedna z tych glownych ulic w strone centrum. Tam sa dwa biura i jedno napewno nie pobiera kasy, drugie pobiera ale ta polka ktora tam pracuje wydaje sie całkiem miła do niej werbuja jakas kobieta z zabrza. Mimo wszytsko pojechałabym jeszcze raz ale turystycznie hehe
ja sie przyłącze. Moja dziewczyna jest w grecji, wkrótce wraca i mysle ze szybko znowu do pracy nie wyjedzie. Miala tam problemy, sporo zcasu spedzial na policji (pojechala z kolerzanka). Jak jechaly wszystko wygladalo tak fajnie. A jak znalazly sie na miejscu wszystko sie zmienilo. Zawieźli je w calkiem inne miejsce niz mowili, takiej pracy jaką im obiecano nie było. dostały prace u jakichś 2 starych pryków ktorzy koniecznie chceieli je rozdzielić i wywieźć gdzieś. Byli wredni, nahalni, zaczeło się obmacywanie, krzyczenie itp. Więc wziely nogi za pas. Interweniowala grecka policja i polska ambasada w grecji. rn Zresztą trzeba było widziec wczorajszy program o pracy w grecji, co sami polacy, i greccy pracodawcy robia z dziewczynami...
czyli jest nas wiecej . ...
Bądzcie ostrozne / ostrozni i nie dajcie sie !!!!
witam ja bylem w grecji 7 razy i zawsze znalazlem prace :] ale czeba uwazac bo duzo oszukuja a szczegolnie p[olacy pozdrawiam :]
a ha tez bylem w argos i pracowalem i bylo spoko a jezeli ktos niee chce 40 stopni to moze jechac w listopadzie grudniu styczen na pomarancze i mandarynki chocby na zbiory i jest ponat 20 stopni pozdrawiam :]
witam tez bylem na zbiorach w agros spoko nawet jezeli chesz to pogadamy moj numer [gg] pozdrawiam
350 zl z polski :]
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 244

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa