Praca na 100% w grecji

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 244
czesc
Czy oby napewno praca w grecji sie znajdzie kiedy sie do niej wjedzie i szuka na czarno.Bylbym bardzo zadowolony gdybys mi powiedzial ile Cie wyniosl wyjazd i gdzie byles w jakim miescie.chcialbym takze pojechac.pomoz
pozdr
Seba
Byłbym wdzięczny, gdybś napisała coś więcej na temat tej pracy. mój mail [email]
poszukuje pracy na sezon jestem licealistka z wilkopolski podejme sie prawie kazdej pracy jestem zainteresowana ta oferta mam tez takie pytanie dotyczace placy i zakwaterowania prosze o przeslanie informacji na meila
witam! czy mógłbyś dać na siebie namiar chciałbym porozmawiać na temat pracy w Grecji mój nr. 888924528 dziękuję
Witam jak możecie podawajcie więcej konkretów, bo ja np nie mam pojęcia przez kogo, przez jakie legalne biuro mogłabym pracować w Grecji, a bardzo bym chciała wyjechac ze swoim chłopakiem na 3 miesiące. Jesli więc możecie mi pomóc to prosze o kontakt [email] lub [gg]
Czy moglbys napisac, gdzie najlepiej jechac? Czy na początku lipca nie będzie juz za pozno? Czy masz jakies namiary na konkretne miejsca pracy, jezeli tak, to czy mogłbys je udostępnic? Jak najlepiej jechac? Ile pieniedzy trzeba wziac ze soba? Cy mezczyzni nie maja problemow ze znalezieniem pracy? Bede bardzo wdzieczna za udzielenie tych informacji na maila: [email] albo na gg moj nr 2617869 z gory dzieki
hej mam na imie Daria mam 22 lata tez chce wyjechac na cypr ale boje sie sama ciemno moze ktos mialby ochote najlepiej zokolic szczecina pozdrawiam moje [gg]
tfu mialam na mysli grecka wyspe hehe
ja kontaktowałam sie z p.Danuta (posredniczka) o ktorej napisano wyzej. wydaje mi sie rzetelna osoba i uczciwa . ale gwarancji zadnej przeciez nie dostane. troche sie waham, moze ktos mialby ochote zaryzykowac ze mna i udac sie do Grecji?? zawsze raźniej we dwoje, troje... warunki opisane przez Pania pośrednik sa moim zdaniem korzystne- jesli to prawda... i jak?
Ja też byłabym zainteresowana tą pracą wraz z moim (prawie)mężem:-)Będę dzwonić do tej Oli oraz do p.Danuty!Może pojedziemy wspólnie?Napisz mi skąd jesteś.Mój nr GG to:7407990
Jeśli istniałaby możliwość wyjazdu dla pary daj znać na [email]
Ja znam podstawy angielskiego,mój chłopak nie zna go wcale.Pozdrawiam i czekam
ja to bym z ogromną chęcią pojechała do tej Grecji, ale masz rację samej nie jest tak raźniej. nie dzwoniłam jeszce do tej p.Danusi ale byłabym wdzięczna jakbys mi napisała co ona tak naprawdę oferuje, bo jestem naprawdę zdecydowana jechać. pozdrawiam
Witaj! ja od jakiegos czasu tez kombinuje z wyjazdem do Grecji! Dowiadywalam sie w roznych agencjach posrednictwa i u posrednikow! teraz trzeba sie tylko zdecydowac! trzeba zaryzykowac, moze warto... Jak mozesz to napisz kiedy bys sie wybierala! ja poki co tez jechalabym w pojedynke! Wiadomo lepiej z kims! Pozdrawiam!(moje gg;1456938)
Hej, Ola czy mogłabyś napisać czy można dostać pracę w drugiej części wakacji, dopiero wtedy mogę wyjechać, no i ile kosztuje mniej więcej dojazd i ogólnie informacje ile kasy ze sobą wziąć czym najtaniej dojechać, prosze bo mam ofertę trochę w ciemno ale może się uda. Dopiero po rekrutacji na studia moge jechać :( czyli dopiero sierpień i szukam czegokolwiek. Mój mail to [email] lub [gg]
akrewetka a powiedz czy ta pani Danusia podala Ci cene tego przejazdu? Bardzo mi zalezy na tej informacji a nie mam jak zadzwonic. Pozdrawiam wszystkich. Jak cos to [gg]
hej!
jedziesz dalej 28 czerwca do grecji?
zabralabym sie z toba do pracy
np w hotelu czy barze
napisz mi na ile wyjezdzasz ile kosztuje samolot czy autokar w jedna strone ile w dwie ,kiedy zamierzasz wrocic i jakie jest wynagrodzenie

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia
ps. zadne telefony nie dzialaja ktore podalas??...czemu?
hej mozesz do mnie napisac odnosnie tej wyprawy do grecji, jestes jeszcze w polsce ?? jesli tkato w jaikm miescie?
anka
tak podala mi ta Pani cene i wynosi ona 820 zl( w tym przejazd w jedna strone)
To trochę podrożało, bo kiedy dzwoniłam jajieś 3 tygodnie temu to przejazd był po 800 zlotych a pośrednictwo w Grecji 200 euro. Chociaż autokar do Grecji to koszt 4[tel]zł i śmiem podejrzewać że reszta to dodatkowo za pośrednictwo.
Pracowalam w zeszłym roku w Grecji i mogę Cię zapewnić że żadne z biur w Grecji nie oferuje legalnej pracy, bo grecki rynek pracy jest nadal zamknięty dla Polaków.
Hej ja tez jestem zainteresowana praca w Grecji, przeczytałam dwoj wpis i mam równiez obawy do do wyjazdu w pojedynke wiec moze zgadałybyśmy na gg sie mój 7712405- pozdrawiam:)
czesc czy sa chetne osoby jedna z samochode na wyjazd za granice w ciemno obojetnie gdzie najlepiej jak najszybciej jak cos to piszci [email]
jeąli ktoś ma ochote na wyprawe to zapraszam bo szukam kompana jade za w ta sobotę .w kilka osób bedzie rażniej kaska
mój [gg]
piszcie na gg bo mało jest czasu pa
Rozpoczoł się Lipiec ale jestem zainteresowana wyjazdem do Grecji. Czy będzie jeszcze teraz organizowany jakiś wyjazd na dniach??? Jak tak to proszę o kontakt [email] :)
Witajcie!!Na greckich wyspach sezon zaczyna sie od połowy maja,wiec duzo miejsc pracy jest juz obstawiona, dlatego przemyslcie czy warto uderzac na wyspy greckie...Jesli jednak juz sie zdecydujecie, wybierajcie wieksze miasta- w nich toczy sie zycie, dlatego tez potrzebni sa ludzie do pracy...Powodzenia
Istnieje na 100 %. Z doświadczenia wiem, że tylko przez te biuro można załatwić pracę na normalnych warunkach.Inne biura pobierają pieniądze i nie załatwiają pracy, a jak już załatwią to po kilku tygodniach oczekiwania.

Sabina
hej chce ktos jechac terac do grecji bo szukam towarzystwa! [gg]
czy nie wybiera sie ktos do grecji?dzwonilem do pracodawcy mowi, ze robota bedzie do [email]
Hej Sabina:))

Czy masz namiary na to biuro??? ( Adonis). Jestem w Grecji ( w Atenach) i szukam pracy ... niestety nie wiem gdzie sie udac zeby dostac konkretną ofertę:)

Z gory dzieki:))
WITAM NIEDAWNO ROCILAM Z GRECJI MIALAM WYPADEK NA MOTORZE SUKAM KOLEGE CHLOPAKA KTOREMU POMOGLAM NA OMONI W ATENACH NIEDSTETY NIE MAM JUZ JEGO NUMERU POMOCY PROSZEMOJ NM.+4888924037. WIEM Z E MIESZKA W ATENCH PROSZE POMOCY.DZIEKUJE WSZYSTKIM LUDZIOM Z ATEN ZA POMOC.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 244

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa