Praca na 100% w grecji

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 244
Cześć Anita. O którego jedziesz??? Ja jadę 29 czerwca :-) To może się zabierzemy razem ...
Siema Sowcios. Ja też jestem z Wrocławia. Jadę przed to biuro Elpida 29 czerwca. Narazie mają tylko oferty w budowlance ale za to podobno dobrze płatne. A jak stoisz z angielskim? Ja dobrze (matura rozszerzona 80-90% :-)))) ) i czekam na oferty barmanów itp.
Hej! Jedziesz do Grecji z biura Elpida? Jestem z okolic Wrocławia i jeżeli zdecydowałabym się na ten wyjazd, to wygodniej byłoby mi kupić bilet autokarowy Eurolines (2 STR open). A Ty? Będziesz jechać z Katowic?
wklejam tu swoją wypowiedz z innego tematu:
przeczytalam juz chyba wszystko o personal finances/ elpidzie; pośrednikach: pani Annie, Lenie, Lasockiej ( i innych z podonnymi nazwiskami), panu Romku, Rysku; opłatach - to 120,to 150 bądź 50 E.(w sumie nie wiadomo za co i czy legalnie bo jedni mówią, że w grecji sie płaci, inni ze to niezgodne z prawem), opłacie pobieranej to z góry, to na raty, albo z pierwszej pensji; dojazdach autobusem(droższym niż lot), odbieraniu z Grecji(ciekawe jak ona tych wszystkich "pracowników" odbierze i naraz rozwiezie po tych wszystkich wyspach,zalatwi prace, przetlumaczy umowy itd. skoro jest tylu chętnych a praca ma być od zaraz?), hotelu za 8E w Atenach(który podobno jest paskudną norą), rozbieznosci informacji jakie podają pośrednicy; o pracy tylko dla młodych dziewczyn bez chlopaków, "nieczystej pracy"; niepewności wszystkich którzy się z nimi kontaktowali; no i - jeszcze nie widziałam dotychczas zadnej wypowiedzi pozytywnej od kogos kto tam rzeczywiście jest.
komu ufac? nie wiem.ryzykować? hmm... zebralam to wszystko(choć pewnie możnaby tak pisac i pisać) do jednej wypowiedzi. mozecie komentowac dalej. tylko czy wizja słońca nad plażą przez cale wakacje nas za bardzo nie oślepiła?
Sama pisałam z nijaką p.Leną (elpida)- mojego ostatniego maila nie udalo sie dostarczyc...ciekawe dlaczego?
to jedna wielka sciema...chcecie ryzykowac? prosze bardzo..ale czy warto? ja mam znajomych w atenach i bardzoo ale to bardzo duzo negatywów kierwoanych jest pod adresem tego biura..ja jade za 3 dnido grecji...bez posrednictwa bo tak jak najbardzije legalnie..najmniej klpotów..pozdro
WITAM. CZY KTOS BYL W GRECJI Z BIUREM PERSONNEL&FINANCES? DZWONILAM DO KONSULATU POLSKIEGO W GRECJI ZEBY SPRAWDZIC TE FIRME. OTOŻ POSIADA ONA LICENCJĘ MINISTERSTWA PRACY. MAM WYJAZD 3 LUB 6 LIPCA Z WAWY. CZY KTOS BYL W GRECJI Z TYM BIUREM LUB MOZE COS O NIM POWIEDZIEC? ALBO JEDZIE 3 LUB 6 LIPCA WLASNIE DO PRACY ??? PISZCIE !! GG- 3944947
Ja tez wybieram sie do Grecji tylko,ze gdzies w polowie lipca.Tez raczej w ciemno,ale obawiam sie o zakwaterowanie czy nie bedzie problemu z tanim mieszkaniem,jak szukac,zeby bylo w miare pewne i bezpieczne.Moze ktos ma jakies doswiadczenie albo konkretne dane,adresy itp. Moze ktos ma ochote jechac ze mna? Czekam na [email]
xxx
Możesz podać swoje namiary ???????????????
hej!mozesz mi napisac cos wiecej o elpidzie?co o niej sie dowiedzialaes od znajomych???czy elpida nie wywiazuje sie z umów?ja wybieram sie z kolezanka do pracy w grecji i myslalam wlasnie o wyjezdzie z tym biurem...ale jak dotad nie spotkalam sie z pozytywnymi opiniami na jego temat.mozesz nam polecic jakies inne biura?z gory dzieki za odpowiedz.aga [gg]
Hej kurczę ja też mam jechać 29 czerwca ale słyszę same negatywne opinie na temat tego biura. I co robić???
Hej no ja jadę z tego biura,podam wam mój nr [gg] i tel 5[tel]
Hej jesteśmy parą wybierającą się do Grecji w ciemno szukać pracy. Planujemy wyjazd ok 10. lipca, poszukujemy zainteresowanych do wspolnego wynajecia lokum.Jesli ktos zainteresowany - odpowiedzcie na ten adres! [email]
Hej ja zamierzam wyjechac do Grecji za posrednictwem tej firmy ale nie wiem czy ta praca jest pewna..za ladnie wszystko wyglada..slyszalas moze cos wiecej na ich temat?
ja tez sie wybieram do grecji - termin - po 30 czerwca (ostatni egzam),
jestem obecnie z Grudziądza - teoretycznie mialem jakis namiar do pracy przez osobę która tam siedzi ale okazuje sie ze Grek marudzi i robi pod górke wiec prawdopodobnie zajęcia trzeba bedzie szukac na miejscu - jade na pewno i raczej z zadnego biura nie skorzystam,

najchetniej dokleił bym sie do jakiejś grupki - mozna by wtedy jakies lokum wynająć - i poza tym w grupie raźniej...
[gg]
[email]
Do Gia: tak jedziemy z katowic w ten czwartek
kasix22: a kiedy jedziesz??
hehe nie mam nic od glowy po prostu jezdze z nimi i zawsze bezpiecznie wracam do G\kraju wiec dlaczego nie polecic innnym, skoro juz o tych elpidach i innych kraza takie historie ze az sama nie moge uwierzyc. Pozdrawiam wszystkich wyjezdzajacych. Chcecie jechac do Grecji podaje namiary na posrednika: p. Danuta 698312142. ja jade 6 lipca, wiec zachecam :-) i do zobaczenia :-)
Tez bylabym Chętna :)
hej! ja dzisiaj dzwonilam do biura personnel&finances tzn do koleisa w polsce do biura w grecji moze bedziemy jturo dzwonic.tez sie zastanawiamy czy z nimi ejchac.wydaja sie ok.ktos moze z nimi byl i cos wie?jakies opinie? na maila [email] lub [gg] .dzieki:))))
Jade ale z biura Watch Avenue
Masz racje ja mialem w kontrkacjie 8-10 godzina a pracodawca kazal mi pracowac po 16 za te sama kase. Duzo godzin i wychodzi po ok 5 zł za godzinke. Praca w grecji jest dla osob bardzo zdesperowanych. A grecy mają nas za wielkich biedaków jakim jest np rumunia lub bułgaria.
ja mialem w kontrkacjie 8-10 godzina a pracodawca kazal mi pracowac po 16 za te sama kase. Duzo godzin i wychodzi po ok 5 zł za godzinke. Praca w grecji jest dla osob bardzo zdesperowanych. A grecy mają nas za wielkich biedaków jakim jest np rumunia lub bułgaria.
cześć!! mógłbyś napisać z jakiego biura wyjeżdzałeś i gdzie pracowałeś? mój mail: [email]
cześć czołem. jak to same negatywne opinie o Elpidzie?????! ja mam zamiar z nimi jechać! byłam taka zadowolona, że udało mi się trafić na taką super ofertę!! proszę, napiszcie coś więcej, jeżeli macie jakieś potwierdzone informacje o Elpidzie? Jutro się spotykam z panią posredniczką, ale wątpię, żeby powiedziała mi jak jest naprawdę... mój mail: [email] z gOry dzięki! pozrawiam wszystkich wyjeżdzających na ciepłe słoneczko do Grecji:) ewka
hejka ludziki ej mam pytanie chciałm jechać do grecji przez panią Marte S i pośrednika niejakiego pana Nikosa wydawali sie dość wiarygodni poza kilkoma nieścisłosciami lecz ja zaczełąm sie wypytywać greków i poczytałąm na forum to jest bardzo dużó opini ze są oszustami a ta cała restauracjia AROMA to podobno burdel macie moze jakieś informacjie na ten temat to ważne bardzo chce jechać ale mam spore wątpliwości dlatego błągam o jakąś konkretna informacjie????
A szlyszeliscie takie powiedzenie: UDAWAC GREKA .rnJa bylem w grecji na zbiorach(okolice Argos) dawno temu ,owszem piekny kraj dla turystow.Niestety najbiedniejszy w starej unii razem z Portugalią.Cudow sie nie spodziewajcie.Grecy leniwi cale poludnie by spali,jak juz dasz sie poznac z dobrej str to są zyczliwi,jezykow obcych nie znaja w wiekszosci przypadkow,no i lubia udawac greka !Grecja to taka duza wies,jak ktos lubi 40 stopniowe upaly to nie ma problemu ale latem na sloncu nie mozna wytrzymac.Ceny niskie odpowiednie do zarobkow.Osobiscie wolalbym mglistą i deszczową Anglie i nad tym sie zastanawiam.Z tego co czytam na roznych wątkach to lepiej omijac rozne AGENCJE handlu zywym towarem bo to zakrawa na niewolnictwo XXI w.
A nie wiecie może czy sa jakieś wyjazdy do Grecji do pracy po 15lipca,bo dopiero wtedy mogłabym jechac. prosze piszcie. No i przez jakie biuro najlepiej jechać?
HejrnSmieszni jestescie:) rnchcecie zasuwac - zapier@#%$ bo inaczej tego niemozna nazwac w upale 40stopni po 12 lub wiecej godzin za stawke godzinowa nizsza niz w Polsce?:) i jeszcze zeby jakis polski cwaniak Was oszukal? fantastyczna okazja:) rnrnJa mam ochote wyjechac do Grecji stopem :) Jesli ktos jest chetny na swietna i ciekawa wyprawe - szukam towarzyszki/a :) rnrnMam 22 lata - na codzie zajmuje sie fotografja - www.radekgorski.comrngram na bebnie - wiec w duzych miastach moge dostac kilka groszy od turystow:) rnlubie rysowac, bazgrac farba po duzych powierzchniach - poznawac ciekawych ludzi i wolnosc, przyrode [email] 888 768 081rnwysle wam swoje fotki w mailu;) rnniejestem hardcorowym nieczulym tulaczem:Prn..jesli nie Grecja - moge wyruszyc tez do..Portugalii Skandynawii na Ukraine do Estonii Indii..;) wedle zyczenia - byle z ciekawymi milymi ludzikami:)
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 244

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa