szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 3652
Para z UK pomoże osobie chcącej rozpocząć nowe zycie w UK. Prosimy o kontakt na priva.
hej ja tez jestem chetna prosze o kontakt [email]
mieszkamw Polsce mam 36 lat szukam bezdzietnego kawalera domatora 33-40 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i zle
[email]
maki851, musze Ci powiedzieć, że bardzo źle trafileś. Wyjechalem rok przed Tobą i nie spędziłem ani dnia w oczekiwaniu na pracę. W tym co piszesz jest duzo prawdy, ale nie dopisaleś, że są firmy które mają własne agencje lub firmy, które zatrudniają bez pośrednictwa agencji.
Mając uprawnienia na wózki powinieneś być na wygranej pozycji ... Ja uprawnienia zrobiłem w Anglii i nagle stałem sie "niezastąpiony" :)
Witam wszystkich przyszłych emigrantów !

Wybieram się na wiosnę do UK (najprawdopodobniej Bristol ).Chciałbym zacząć od normalnej pracy żeby zarobić "parę funtów" po czym planuje założyć niewielką działalność gosp. Tutaj w PL prowadzę niewielką firmę która radzi sobie całkiem nienajgorzej , jednak za granicą zarobię więcej niż tu i mniejsze są obciążenia dla działalności gospodarczej. Nie emigruje z przyczyn czysto finansowych bo w porównaniu do wielu rodaków nie mam źle :-) Jednak męczy mnie ta Polska stagnacja i wkurza mnie to jak bardzo to państwo mnie okrada na każdym kroku.Także chciałbym przy okazji polepszyć swój angielski (póki co bez rewelacji ale dogadam się bez większych problemów) . Bywałem za granicą w sprawach służbowych ale w UK nigdy.

Poszukuję osoby w dowolnym wieku , najlepiej młodej w wieku ok 20-30 lat bo sam niedługo skończe 29 lat. Jestem osobą poważną i od razu odrzucam jako towarzysza/szkę podróżny wszelakich imprezowiczów, ćpunów, pijaków , cwaniaczków i innych lujów.Jestem osobą spokojną, ale lepiej mnie nie denerwować - za oszustwo, fałszywość potrafię się tak odwdzięczyć że osoba która tego dokonała do przysłowiowej emerytury zapamięta to czym ja się odpłacę.

Dobremu szczeremu człowiekowi zawsze pomogę, jestem człowiekiem zaradnym jak to mówią ze mną nie zgniniesz.Proszę tylko o poważne propozycje.Jestem woj.Pomorskiego.

Kontaktujcie się na adres [email] lub pod nr [gg]
Poszukuję chętnej osoby do wspólnego wyjazdu.
Celem wyprawy miałby być oczywiście Londyn i oczywiście wyprawa miałaby charakter typowo zarobkowy... Wyjazd planuję na przestrzeni kilku tygodni od dnia dzisiejszego... posiadam doświadczenie, sporo czasu tam spędziłem:). Mam punkt zaczepienia, znajomych z poukładanym życiem tam na miejscu.... Osoba, towarzysz, towarzyszka - do wspólnego wynajęcia mieszkania lub pokoju dwuosobowego...
Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod wskazanym poniżej adresem e-mail... Preferowane osoby - woj. mazowieckie.
[email]
Pozdrawiam...
Maciek
26 lat
Hej, szukam osób, które planują wyjechać do UK w przyszłym roku czyli 2013 ; ) W celach zarobkowych. Im nas więcej tym lepiej... Kontakt [gg]
albo email [email]
Hej, szukam osób, które planują wyjechać do UK w przyszłym roku czyli 2013 ; )
W celach zarobkowych. Mam 26 lat, lecę pierwszy raz, pochodze z zachodniopomorskiego z Koszalina. Więcej informacji na gg albo email. Im nas więcej tym lepiej... Kontakt [gg]
albo email [email]
Pozdrawiam Damian
Jeżeli ktoś wykazuje zainteresowanie a nie jest z mazowieckiego - nie szkodzi. Proszę pisać... Być może zależy mi właśnie na takim właśnie towarzyszu, towarzyszce wspólnej wyprawy:).
Nie stawiam wymagań, nie przekreślam... Usilnie twierdzę, że wyjazd we dwoje lub kilkoro to połowa drogi do wymarzonego sukcesu:)
Pozdrawiam
Witam.
Poszukuje chętne osoby najlepiej ze śląska na wspólny wyjazd do pracy w Londynie.
Planuje kilkumiesięczny pobyt ale jeżeli warunki dopiszą to biorę pod uwagę dłuższy pobyt. Mam 27 lat, jestem towarzyską, bezproblemową i uczciwą osobą. Bez żadnych nałogów i chetna do pracy. W Anglii mieszkałem dwa lata temu więc pomogę załatwić wszelkie formalności.
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt: [email] bo w grupie raźniej :)
Witam :)
Jestem normalną 23 latką z lubelszczyzny i szukam kompantnów do wyjazdy do Uk w ramach zarobkowych :)
Czy ktoś wybiera się w przyszłym roku do Londynu
Z warszawy lub województwa mazowieckiego ?
W celach zarobkowych ?
Proszę o kontakt
Dopiero wróciłam z UK skończył się sezon dopiero rozpocznie w jesieni w tej firmie
Szukam osoby osób na wspólne wyjazdy sezonowe do UK
Nie planuje zostać tam na stałe
[email]
Hej, w najbliższym czasie /koniec stycznia, luty/ planuje wyjazd do UK lub Szkocji. Szukam osób, które tak jak są chętne do wyjazdu, ale nie mają z kim, a nie chcą jechać w ciemno samemu. Mam prawie 29 lat :) i jestem z woj. małopolskiego. Chcę wyjechać w celach zarobkowych na dłużej.
Hej też planuje wyjechać ale narazie staram sie szukać pracy będąc w Polsce ponieważ boje sie tak w ciemno
Siema,w najbliższym czasie czyli tak gdzies na przełomie marca/kwietnia chciałbym wyjechać za granice do pracy.Najchętniej do Angli.Język znam w stopniu komunikatywnym.Szukam osób które by były chętne wyjechać w tych miesiącach.Jestem z wojewodztwa małopolskiego.Jesli ktoś by był zainteresowany niech napisze gg; 12[tel];) lub email [email] Pozdrawiam ;)
jaworek49 ja w pl już szukam roboty od kilku miesięcy ale jest ciężko;/ i również się obawiam troche jechać w ciemno.
Szukam osoby do wyjazdu za granicę do pracy. Kraj bez różnicy. Jestem gotów wyjechać nawet na dniach. Anglieski znam w stopniu komunikatywnym. Najlepiej jakby ktoś by jechał autem. Kobieta czy mężczyzna, dla mnie bez znaczenia. Osoby zainteresowane pisać na maila [email] albo na [gg] (często jestem na niewidocznym). Pozdrawiam
edytowany przez kuba710: 31 gru 2012
ona-22 tak sie spytam szukasz ogólnie na stronach czy też w agencjach pracy ?
szukam tak i tak :) a ty?:)
Czesc szukam pracy i mieszkania w Londynie ale nie stety nie stac mnie na utrzymanie sie tam na poczatku, szukam kogos to ma dobre serce (o ile to jeszcze mozliwe w tych czasach...) i mógł by mnie przygarnąc na 2 tyg bo mysle ze w tym czasie albo i szybciej cos znajde, poprostu nie chce jechac tam w ciemno i spac pod mostem... obieceuje ze oddam piniądze!!! prosze o pomoc
[email]
witam jestem chetna do wyjazdu pisz [email] pozdr
WITAM JEDNAK PO POWROCIE DO POLSKI I SPĘDZENIU TU 2 TYGODNI WIDZĘ JEDNAK ŻE TRZEBA WRACAĆ DO ANGLII BO TU SIĘ NIC NIE ZMIENIA A JEST CO RAZ GORZEJ :( ...
LECĘ SAM W CIEMNO DO MIASTA W KTÓRYM BYŁEM PRZEZ 4 MIESIĄCE OSTATKI RAZ 2 TYG TEMU DATY JESZCZE NIE MAM USTALONEJ ALE MYŚLĘ ŻE JAKOŚ POD KONIEC STYCZNIA.
Witam jestem chetny na wyjazd do UK. Kontakt [email]
Witam bede poszukiwał pracy w anglii jestem kierowca posiadam prawo jazdy kat. B,C+E,D czy ktoś mogłby mnie pokierowac jak znalezc prace nigdy wczesniej nie wyjezdzałem i nie wiem od czego zaczać jak moze ktos to prosze o pomoc albo jakies wsakówki na email [email]
Cześć, szukam potencjalnej koleżanki, która chciałaby wyjechać do Londynu na przestrzeni kolejnych 5-9 miesięcy (możemy razem ustalić termin wyjazdu). Jestem absolwentką filologii angielskiej z Warszawy. Mogłybyśmy na start wynająć razem pokój na spółkę - byłoby dużo taniej :) Szukam osób, które będą przygotowane do wyjazdu (zabezpieczenie finansowe) i do zostania w Londynie przez ok. 2-3 miesiące. Coby nas obie było stać na wspólny pokoik (zones 1-2). Jak znajdziemy obie pracę, można by rozejrzeć się za osobnymi pokojami :) Chętnie zawrę znajomość i dogadam wszelkie szczegóły jeszcze w Warszawie.
Kontakt: [email]
Witam.Mam 25l i jestem z woj.Lubelskiego.Ja również chcę wyjechać do pracy za granicę obojetnie gdzie tylko jak narazie nie mogę nic konkretnego znaleźć i nie mam z kim pojechać,a wiadomo że samemu trochę nie bardzo.Byłem w tamtym roku w Holandii,ale teraz wolał bym Anglię,poniewaz lepsze zarobki tam są.Jęz.angielski znam trochę,a wyjechać moge od [email]
ale tu dużo chętnych do emigracji z czym kochani chcecie jechać ? jak myślicie jakie uprawnienia warto zrobić by można coś zaoferować tamtejszym pracodawcom ?
Witam Wszystkich, mam na imię Robert, mam 27 lat, jestem z górnego śląska, poszukuję osób chętnych na wyjazd do UK, fajnie jakby ktoś miał prawo jazdy kat C+E i kurs na przewóz rzeczy, wtedy pomogę zdobyć pracę, 11 na godzinę, weekendy 12/13 na godzinę (weekendy nieobowiązkowe). Dzień roboczy w firmie, w której ja pracuję to 8-10 godzin pracy w godzinach nocnych (czasem do 12, ale to w sytuacjach wyjątkowych typu awaria samochodu, korek/wypadek na autostradzie). Ja pracuję w trybie 3/1, tzn 3 miesiące pracy i miesiąc wolnego, ale jest też inna możliwość,np 26 Dla wszystkich zainteresowanych podaję e-mail: [email] Oczekuję poważnych
Kierowca kat E+C do Londynu, Dostawa do sklepów TK Maxx w rejonie Londynu, samochody Daf, Volvo FH 12, Średnia dniówka 8-10 godzin. Praca w firmie DHL TK Maxx Hatfield.
Towar na paletach i wózkach, głównie ubrania i wyposażenie gospodarstwa domowego. Trzeba samemu załadować na magazynie i rozładować na sklepie, przeważnie są to te same trasy. Płatne 11 funtów na godzinę.
Jednak ja zamierzam teraz z kumplem się przenieść bliżej Manchesteru, do firmy NFT Alfreton, charakterystyka pracy to: Jazda po centrach dystrybucji (magazyny), Bez rozladunku i załadunku, Głównie Volvo FH12 (automaty) oraz Renault Premium (automaty), robota polega na dostawach do Regionalnych Centrów Dystrybucji (magazyny) NFT, Sainsbury's, Morrison's, Marks and Spencer.
Typowa dniówka 10-12 godzin, płatne 12 na godzinę, jak zrobisz weekend to sobota 13, niedziela 14 na godzinę. Robota w godzinach nocnych, a co za tym idzie nie tracimy czasu, nie stoimy w zatłoczonych miastach, nie bawimy się w upychanie towaru na naczepę a potem w rozładunek. Szukamy przynajmniej 2-ch kierowców w celu wynajmu wspólnego mieszkania... przeważnie za pokój trzeba zapłacić ok 50-70 funtów na tydzień w pojedynkę, tj: 70 razy 5 zł = 350zł na tydzień razy cztery tygodnie, to jest prawie 1,5 tysiąca zł. Całe mieszkanie natomiast można wynająć za ok 650-700 funtów za miesiąc, co daje ok 3500zł w skali miesiąca, dlatego właśnie szukamy konkretnych ludzi na wspólny wyjazd. Ze względu na to że towar na samochód ładują magazynierzy nie ma spania w samochodach. Jak będziesz chciał się dowiedzieć czegoś więcej to pisz śmiało, odpowiem jak tylko będę mógł. Aha jeszcze jedno, pracujemy z kumplem w systemie 3/1, tzn 3 miesiące roboty, 1 miesiąc wolności. Możliwa jest też inna zmiana, jednak wybraliśmy tą, ponieważ jak mamy wolne jeździmy do PL samochodem, gdybyśmy mieli np 2 lub 3 tygodnie wolnego to te przejazdy byłyby już raczej nieopłacalne ( za mało czasu wolnego dla siebie). Zależałoby nam żeby znaleźć osoby które by się do nas dostosowały, by maksymalnie obniżyć wszelkie koszty. Pozdr
Wszędzie gdzie są jakieś ogłoszenia przeglądam :(
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia