szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 3652
Cytat: anonymouslord1
Para z UK pomoże osobie chcącej rozpocząć nowe zycie w UK. Prosimy o kontakt na priva.

To ogloszenie jest nadal aktualne? co prawda sporo czasu minelo... no ale gdyby cos to pisz na mail [email]
cześć zgłaszam swoja osobę do wyjazdu w grupie nawet od zaraz mam na imie Andrzej 30lat Gdansk [email] .pozdrawiam
Hej. Mam na imię Daria, jestem z Kalisza i rownież chcę wyjechać do Anglii. Jest ktoś tutaj z moich okolic ? ;)
Cytat: beannie
Hej. Mam na imię Daria, jestem z Kalisza i rownież chcę wyjechać do Anglii. Jest ktoś tutaj z moich okolic ? ;)

Ja mam niecale 50km;d
Witam,

Mam na imie Dariusz, 23 lata i jak inni tutaj szukam wyjazdu za granie w poszukiwaniu pracy, rzecz oczywista ze w grupie najlepiej itd. Język Angielski znam Perfekcyjnie gdyz studiowalem Filologie Angielska .
Jestem otwarty na wszelkie propozycje jesli ktos cos planuje i szuka towarzysza zapraszam:)
e-mail; [email]
GG; 2509015
Witam, mam na imię Łukasz jestem z Krosna, 23 lata. Szukam pilnie osoby/osób (z Podkarpacia najlepiej) które nie chcą same wyjeżdzać za granicę i poszukują kogoś do towarzystwa (w grupie raźniej :P). Jestem osobą bezkonfliktową może troche mało rozgarniętą ale myśle że taki wyjazd byłby pomocny. Interesuje mnie bardziej kierunek zbiorów gdyż nie mam doświadczenia więc myśle że tam będzie najlepiej, chyba że ktoś ma coś innego do zaoferowania.
Bardzo bym prosił o kontakt jeśli jest ktoś chętny na email: [email]
Witam wszystkich również szukam pracy za granica jak pozostali. Dyspozycyjny od zaraz z okolic Zielonej Góry. Prawo jazdy na stanie posiadam, samochód również ale niestety bez oc wiec stoi na parkingu (głownie z powodów finansowych, cholerne ubezpieczalnie :P) Mam 25 lat dziewczynę, dwójkę dzieci i niewiele już cierpliwości do polskiej rzeczywistości :) Tak wiec jeśli ktoś chętny do przygarnięcia to mój e-mail to [email] Jestem budowlańcem od 16 roku życia, wiec jestem konkretnym gościem i naprawdę potrafię się dogadać z każdym bezkonfliktowo :D
Zapomniałem o najważniejszym, że jestem zielony jak ta strona w kwestii wyjazdu do UK ale jezyk ogarniam na podstawach wiec jak będzie trzeba to się dogadam. Z kasa tez krucho ale jak będzie trzeba to ogarnę grosza na wyjazd i jakiś konkretny pobyt. Interesuje mnie ktoś kto jest już ogarnięty w te klocki i szuka kogoś do wyjazdu bo mu smutno jechać samemu. Anioła potrzebuje w skrócie mówiąc. Kobiety mile widziane bo moje serce to już bije tylko do jednej (tej która teraz sapie nade mną bo pisze o kobietach:P) wiec nie ma obaw o podryw. Tylko miła konwersacja wchodzi w grę. Podam na wszelki wypadek tez nr tel.665[tel]pytać o Tomka
edytowany przez bronussi: 03 lut 2013
Witam ,mam na imię Justyna 20l.jestem osobą spokojną,bezkonfliktową moze troche nieśmiałą ;)nigdy do tąd nie byłam za granicą ;/ i szukam osób które że tak powiem by mnie przygarneły?Obojętne gdzie ,jestem otwarta na wszelkie propozycje;)Ważne żeby pracować i nie być samemu ;)Ja też coś szukam ale jak do tej pory nic konkretnego;/ jestem z woj.dolnośląskiego ;)jak coś macie to prosze o kontakt [email] i jeszcze nr .tel.721555321;)(do wyboru)Pozdrawiam;)
Wydaje Mi sie ze jest potrzebna tutaj mala organizacja:)
Mianowicie tak jak wczesniej napisalem tez poszukuje pracy ale nie koniecznie w UK moga to byc niemcy badz Holandia;)
Planuje zrobic tak, ze: najlepiej gdyby zebrac kilka osob naprawde chetnych i wspolnie cos poszukac, z doswiatczenia (niewielkiego) wiem ze jezeli pomiedzy soba wyslemy wiecej linkow z ogloszeniami, tym wieksze sa szanse na odezwanie sie kogos, wiec gdyby cos to piszcie na [gg] . w Grupie lepiej szukac;p

Pozdrawiam:)
Witajcie.
Ja również szukam chętnych na wyjazd do UK (najchętniej Szkocja ale to nie warunek).
Jestem zdecydowany, gotowy do wyjazdu więc proszę o konakt tylko zdecydowane osoby.
Mogę dołączyć do kogoś kto już tam był i chciałby mi pomóc w pierwszych krokach na obczyźnie :).
Jeśli jesteś w wieku 25 lat i więcej - zapraszam do konaktu. Razem na pewno będzie łatwiej.
Ja mam 30 lat, mieszkam w województwie śląskim.
Mój mail to [email]
edytowany przez krzysiek_30: 06 lut 2013
Marze o wyjezdzie do Anglii. Niestety wiadomo samemu jechac jest ciezko. Zawsze w grupie raźniej.
Mam na imie Karolina mam 22 lata
Obojetny jest mi termin. Pakuje sie i jade
Mail: [email]
Wyjazd niekoniecznie do Anglii choc angielski u mnie perfekt. GDZIEKOLWIEK tylko nie tam gdzie niemcy. Jestem ze slaska.
E mail podany wyzej. Ew dopinam nr tel: 5[tel]
edytowany przez aniloraKKarolina: 06 lut 2013
Witam, mam 21 lat i szukam kogoś chętnego na wyjazd do UK. Termin jest mi obojętny im szybciej tym lepiej. Piszcie na [email]
Siemano.
Jak prawie wszyscy tutaj chcę wyjechać za pracą. Mam 22 lata, posiadam doświadczenie w informatyce, stolarstwie, agencjach ochrony oraz jako pracownik fizyczny. J. ang. na poziomie zaawansowanym. Ciut hiszpańskiego. Pracy się nie boję i do roboty mogę wyjechać nawet w przeciągu tygodnia.
Jedyny mój warunek to nie jechać w ciemno. Jestem ze świętokrzyskiego - Ostrowiec Św.
kontakt: [email]
siema ;d to ja też się dołącze :D chciałbym wyjechac za granice do pracy , w gre wchodzi nawet Norwegia czy inne kraje skandynawskie , mam 20 lat :) chciałbym wyjechac tak czerwiec/ lipiec ;) myśle żeby zostac tam pare miesiecy/lat . jeśli ktos ma podobne chęci to piszcie [email] :)
cześć, chętnie bym wyjechał do pracy sezonowej, na 3-4 max 5 miesięcy, problem tylko w tym że kompletnie nie mam żadnych sporawdzonych miejsc. Jak by ktoś ze śląskiego tak jak Ja chciał do pracy wyjechać i ma coś nagranego lub sprawdzonego to bardzo chętnie. W gre wchodzi Wielka Brytania, z racji języka, który jest bez szału, ale dogadać się potrafię. Moj email [email] mam 22 lata.
Witam.
Jestem Adrian mam 22 lata. spkojny, bez nalogów.
Jak wy wszyscy pisze w podobnym celu.
Tylko u mnie to juz postanowione i robie wszystko by w pierwszym tygodniu MAJA juz wyruszć do Angli.

Najchetniej to zabrał bym kogos ze soba. Może być kobieta :)



Planuje wyruszyc swoim samochodem, lecz napotkalem sie na kilka problemów jakie moga byc z angielska policja a sprawy polskiego samochodu, lecz postaram sie dograc by jednak sie udało.

Wiec planuje swoim autem, auto na gaz. Ja jestem z Wielkopolski.

Nie mam sprecyzowanego rejonu UK. Tam byle była rozsadna praca.
Prace chce dogrywć telefonicznie przed samym wyjazdem.

No chyba ze ktoś ma namiar na jakas prace w jakiejs fabryce.

Ja osobiscie posiadam prawo jazdy B,C, uprawnienia na widlaka. Jestem po technikum zawód Mechatronik.
Obecnie pracuje jako operator , programista wycinarki laserowej Trumpf,wcześniej jako ślusarz(awans szybki-ze wzgledu ze szybko zdobywam umiejetnosci i mam wiedze w przemysle).
Praca poważna, ale wyzysk w zakładzie i mało płatna,dlatego decyduje sie na wyjad.

Angielski nie jest mi obcy, w stopniu komunikatywnym.

Gdyby ktos coś wiedział w moim kierunku lub podobnie to milo by o informacje!

Jestem w stanie odwdzieczyc sie całkowicie lub częściowo darmowym przewiezieniem do Angli.

email: [email]
Pozdraiwiam
edytowany przez adrpak: 08 lut 2013
chętnie się przyłączę do wspólnego wyjazdu
Do adrpak

Samochód który ma w dowodzie rej wbity gaz nie zostanie wpuszczony na prom w dover... A z eurotunelem będziesz miał podobny problem...
Hej, również rozważam wyjazd za granicę (Anglia ale nie tylko). Mam 18 lat, w maju maturę, chciałabym wyjechać na początku czerwca i być do września. Jestem z Lublina. Poszukuję osób z Lubelskiego, które tak jak ja szukają czegoś, a boją się jechać same! Piszcie na maila: [email] !
Cytat: standingzero
Do adrpak
d
Samochód który ma w dowodzie rej wbity gaz nie zostanie wpuszczony na prom w dover... A z eurotunelem będziesz miał podobny problem...

Od kiedy sa takie problemy ?? z tego co wiem to na prom można bo czytałem na stronach do bookowania biletów. Za to eurotunel wogóle.
Jak świeże są te informacje?? Miałeś taki problem??
Szukam 1 lub 2 osob na wyjazd do Angli

Jestem z Warszawy, Mam 39 lat ukończone studia wyższe - szukam chętnych osób na wyjazd do Anglii w połowie marca 2013. Klika razy byłem w Wielkiej Brytanii turystycznie, angielski znam na poziomie komunikatywnym - będę szukał pracy i możliwości uczenia się języka. Wyjazd moim samochodem ( chce w Polsce nabyć samochód z kierownicą po prawej stronie), żeby można było zabrać więcej rzeczy. Chętnych zapraszam na maila: [email]
Cytat: MarekOchman
Szukam 1 lub 2 osob na wyjazd do Angli
chce w Polsce nabyć samochód z kierownicą po prawej stronie

A co da kierownica po prawej stronie ??
Chyba za masz zamiar go tam przerejestrować, komplikacji z przerejestrowaniem raczej wiecej jakbys tam kupił. Samochod z polski moźe być w angli do 6 miesiecy , a pozniej przerejstrowanie albo musi opuscic kraj. Policja jest bardzo rystrykcyjna co do polskiego ubezpieczenia, trzeba sie liczyć ze w przypadku upierdliwych policjantów moga wystapić problemy.
Witam, jestem Patryk i mam 20 lat. Szukam z okolic Łódzkieto chętne osoby do pracy w UK. Najlepiej kogoś kto by mnie wprowadził w te klimaty ;)
Aktualnie pracuje na produkcji i mam roczne doświadczenie oraz 3 miesieczne na magazynie ;)
koncze prawko na osobówki, mam uprawnienia na wózki silnikow w tym widłowe i certyfikaty w eng, pl i ger.
Jestem zwariowana ale uporzadkowana osoba ;)
w kilka osob lepiej, fajnie aby byla kobieta i dzielic sie obowiazkami bo nigdy nie bylem synkiem mamusi i musialem sie troszczyc o siebie i rodzine ;)
termin wyjazdu do uzgodnienia ;)
Kontakt 789[tel][gg] [email] :)
28 lutego zwalnia mi sie pokoj,jesli jest ktos zainteresowany przyjazdem w tym terminie to pisac PW,chetnie pomoge w znalezienu pracy.
Mieszkam w Birmingham
a koszta mieszkania? Mam stamtad znajomych ;)
Cytat: aniloraKKarolina
Marze o wyjezdzie do Anglii. Niestety wiadomo samemu jechac jest ciezko. Zawsze w grupie raźniej.
Mam na imie Karolina mam 22 lata
Obojetny jest mi termin. Pakuje sie i jade
Mail: [email]

Skąd jesteś?
Witam razem z bratem szukamy roboty najchętniej w uk jesteśmy spod kalisza
Siemka Kotlet84 mozna zlapac z Toba jakis kontak zeby pogadac o tej ciekawej ofercie? mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia