szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 3652
Witam!
Ostatnimi czasy dostaję meile z prośbą o napisanie jak mi się wjedzie. Otóz, Tak jak napisałem wczesniej, desant zrobiłem 14 do Manchesteru, tam przesiedziałem 4 dni w hotelu (Lansdowne Hotel przy Wilmsslow Rd ) , myslałem ze znajde cos w MAnchesterze ale znalazłem ogłoszenie z pokojem gdzie indziej i wyladowałem w koncu w Warrington , na zachód od Man . W sumie jest to dobra lokalizajca , bo lezy pomiedy Liverpoolem i Manchesterem. Do manchesteru lub LIverpoolu moge dojechac jakby co w ciagu poł godziny ociagiem ale jest dosyc drogi po prawie 10 F w jedna strone .. Mozna powiedziec ze juz sie zaklimatyzowałem, Mieszkam z Brytyjka, włascicielka domu i dogadujemy sie w miare dobrze, na dodatek w 1/4 jest Polka bo miała dziadka POlaka :D Narazie zarejestrowałem sie w 4 agncjach pracy , jestem w trakcie otwierania konta w banku i wyrabianai NINu . JAk chcesz wiedziec wiecej pytaj smiało ! :D Dzisiaj byłem na zajeciach Tai chi , na które zaprosiła mnie włascicielka i poznałem tam kilka osób z kórych jedna zaproponowała mi prace na magazynie . Zobaczymy co dalej, za pokój płace 300 f miesiecznie plus musiałem złozyc depozyt 300 , ale w tym mam wszystkie rachunki, i płyny do naczyn , mydła i mega szybki internet , w zyciu takiego nie widziałem :D Na przeciwko mam fajny park victoria park gdzie sobie co drugi dzien biegam . Dwa dni temu zapisałem się również na siłownie, by móc się zrelaksować , ma wszystko basen, bieznie, worki, saune :D Jutro musze jechać do Liverpoolu na interviev w sprawie NINu. Dowiedziałem się w Job center iż aby rozpocząć pracę w UK nie trzeba mieć na początku NIN , więc nie wiem dlaczego co niektórzy "eskperci" dzielą się nieprawdziwimi informacjami, ja przez to straciłem tydzień , bo mogłem od samego początku wysyłać CV. Ale prawdą jest to ze niezbedne jest konto w banku aby uzyskać pracę , a zeby otowrzyć konto musicie mieć NIN, więc trzeba miec zjakis zapas gotówki aby tu przyjechać i uzbroić się w cierpliwość. Jeśli macie jakieś pytania , walcie śmiało :D
Pozdrawiam
Mój e-mail to :
[email]
jestem w Luton od 3 dni..szukam pracy. Mój angielski jest bardzo słaby...moze ktos cos wie.... gdzie się udać... z góry zieki wielkie
Witaj KAsio!
Czy znalazłaś już jakiś pokój? Pytam bo im szybciej tym lepiej :D JA dzisiaj własnie byłem w Jobcentre na interview i byłem mile zaskoczony wizytą, myslałem ze bedzie jakis stres , ale gdzie tam czułem się tam lepiej niż w domu :D Wszyscy usmiechnieci, życzliwi, gdyby u nas tak było w Polsce , oooo marzenie...... :D Teraz musze czekac od 4 do 6 tygodni. O dziwo zrozumiałem wszystko na interview , nawet nie musiałem sie pytac aby powtórzyli cos , czuje ze mój angielski z dnia na dzien sie poprawia, przynajmniej rozumienie ze słuchu co jest podstwaą, jak przyjechałem tu 3 tyg temu to musiałem sie pytac 3 razy aby zrozumiec co do mnie mówią, mimo iż mój pisenny ang jest na dobrym poziomie :D Proponuje tobie isc do agencji pracy, wygogluj je wpisiujac agency job albo agency recruitment , udaj sie tez obowiazkowo do Jobcentre , popros ich o spotkanie w celu nadania NIN , oraz wez brouszre z adresem gdzie mozna załozyc konto i szukac pracy przez internet, codziennie pojawia sie sporo ogłoszen, koniecznie udaj sie do banku w celu załozenia konta , bo wypłacanie w gotówce raczej odpada, i przede wszystkim głowa do góry , jak sie czasem lekasz to dobrze, tez tak mam, wiem wtedy ze mi na tym bardzo zalezy ,myslec pozytywnie, nikt nie jest w stanie Ciebie obrazic o ile samo im na to nie pozwolisz :D Kup angielską karte sim . MAm nadzieje ze jakoś pomogłem , jak masz pytania , wal smiało, a tak nawiasem , to mozna wiedziec gdzie Kasiu zrobiłaś desant? A i mozna probowac chodzic do barów i pytac :D
Pozdrawiam!
Kasiu, nie Kasio

facepalm
OOo dzięki za poprawienie, całe życie nie byłem świadom tego błędu .....:D Mam nadzięje , że mi Kasiu wybaczysz, powoli troche się odzwyczajam od polskiego :D
witam, oferuje pomoc za pomoc, bylam w UK kilka lat znam angielski bardzo dobrze, pomoge przy zalatwianiu wszystkich formalnosci na miejscu , tj. konto bankowe, NIN, prace (mam namiar na pewna prace) i nie jest to zadna fabryka z miechem.. pracowalam tam jako leader zarabialam £270- £320 tygodniowo. Jedyny problem jaki mam to taki,ze jestem bez pracy i nie mam nawet grosza na ten wyjazd, wiec jesli ktos z was wybiera sie autem i moze pomoc mi wydostac sie z tej Polski to ja odwdziecze sie tym samym + (obowiazkowo) przy pierwszej wyplacie zwroce koszt przejazdu. Zainteresowane osoby prosze o kontakt email: [email]
Witam,
chciałbym wyjechać do Anglii. Przewiduje, że na początku lub w połowie kwietnia 2014. Mam przy tym kilka pytań. Czy ktoś wybiera się do UK w tym czasie? Zdecydowanie raźniej było by mi pojechać z kimś, no i oczywiście koszty mieszkania byłyby mniejsze.
Mam również pytanie do osób, które aktualnie w UK mieszkają i pracują. Do którego konkretnie regionu w UK się udać aby znaleźć pracę?
Bardzo proszę doświadczone osoby o odpowiedzi :) Z góry wielkie dzięki :)
witam
jak ktoś z poszukujących pracy będzie jej szukał w londynie to proszę o info................
coś z budowlanką i magazynem pomogę(nic na 100 nie obiecuję bo dziś jest praca a jutro jej nie ma)..
ale zazwyczaj cos sie znajdzie [gg]
siemka,
wyjeżdżam do Londynu do pracy gdzieś w okolicy sierpnia/września. jak ktoś chętny na wyjazd ze mną i wspólne wynajęcie czegoś to proszę się ze mną kontaktować mailowo [email]
sama troszkę się boje bo pierwszy raz jade za granice wiec fajnie by było gdyby ktoś się znalazł...razem rażniej ..i tak jak napisałam tylko i wyłącznie Londyn biorę pod uwagę.
Ludzie! Nie proscie, nie piszcie - dzialajcie! Ja wreszcie wzialem sprawy w swoje rece. 10 wrzesnia wylatuje do UK. Liczcie na siebie, nie na kogos, abyscie sie nie zawiedli. Takie pisanie z kims zwykle tylko na pisaniu sie konczy. Trzeba zaryzykowac. Pamietajcie tez, ze nie sama praca i pieniedzmi czlowiek zyje. Myslcie o emigracji takze jako o przygodzie, rozpoczeciu nowgo zycia - z czysta kartka, z mnostwem mozliwosci. Jesli sie chce, to naprawde mozna wiele. Pozdrawiam i zycze Wam powodzenia! www.rok2014.blogspot.com
Cześć, 9 kwietnia lecę z koleżanką z Katowic (wizzair) do Londynu.
Może ktoś stąd też się wybiera ? :)
Witam jestem zainteresowany wyjazdem do angli 9 kwietnia . [email]
Witam...mam 24 lata i chcę wyjechać w ciemno do Londynu...prześledziłem wiele forów dyskusyjnych i z tego co wiem do tej pory jest tam drogo ale i pracy chyba więcej...dokonać wyjazdu chcę w trybie natychmiastowym zaraz po sprzedaży auta...będe miał jakieś 1200 funtów...czy to wystarczy?chciałbym prosić państwa o udzielenie jakichkolwiek wskazówek i rad...już w za sadzie zdecydowalem...stawiam wszystko na jedną karte...może znalazł by się ktoś kto poleci razem ze mną...jestem z Gdz...pozdrawiam [email]
695569977
Dowiedziałem się w Job center iż aby rozpocząć pracę w UK nie trzeba mieć na początku NIN , więc nie wiem dlaczego co niektórzy "eskperci" dzielą się nieprawdziwimi informacjami, ja przez to straciłem tydzień , bo mogłem od samego początku wysyłać CV. Ale prawdą jest to ze niezbedne jest konto w banku aby uzyskać pracę , a zeby otowrzyć konto musicie mieć NIN, więc trzeba miec zjakis zapas gotówki aby tu przyjechać i uzbroić się w cierpliwość. Jeśli macie jakieś pytania , walcie śmiało :D
Pozdrawiam
[/quote]
-aby rozpocząć pracę w uk nie jest potrzebny nin,tylko że wiele agencji ,pracodawcow jak nie masz nr nin nie bedą chcieli z tobą gadac.
-aby uzyskać pracę też nie potrzeba konta(konto możesz otworzyć w 3-4 dniu pracy)
-następna sprawa aby założyć konto nie jest wymagany nin-WPROWADZASZ LUDZI W W WIELKI BŁAD .
-----przykład----bo gdyby tak było to konto można było by otworzyć dopiero po otrzymaniu nr nin,a na nr nin czekasz ok. miesiaca,a co z ludzmi co nie otrzymaja nr nin(nie wiele jest takich przypadków ale się zdarzają )
PRZY ZAKŁADANIU KONTA NIE JEST POTRZEBNY NR NIN
TO JEST ODP. DO KOLEGI prefontaine1993
Witam! Razem z bratem szukamy pracy. Jeśli ktoś zwas ma jakies kontakty na sprawdzoną pracę- na budowe, na pole lub gdziekolwiek. Bardzo proszę o pomoc. Mój numer tel.694714960
witam. mieszkam w woj. lubelskim i również wybieram sie do Anglii. Byc moze Londyn bądz inna lokalizacja. Szukam jakiejs bratniej duszy . Zawsze taniej i razniej . Jak ktos zainteresowany prosze o kontakt 42580021. mam 24 lata.
edytowany przez saschen: 17 lut 2014
W tym roki wybieram się do pracy do UK. Są może jakieś chętne dziewczyny do wyjazdu? Myślę, że wyjazd z kim jest lepszym rozwiązaniem niż samemu. Chętnie porozmawiam na temat pracy za granicą :) 5[tel]:)
Cześć,czy orientuje się ktoś do jakiego miasta w Szkocjii najlepiej się udać by znaleść pracę i w miare tanio mieszkanie? Co byście polecili? w których miejscach można wyrobić NIN?Pozdrawiam
Witam wszystkich ;) Poszukuję chętnej osoby która chciałaby ze mną polecieć do pracy w Anglii. Praca jest załatwiona. Wyjazd planuję na początek lipca 2014 roku. Mam na imię Rafał mam 18 lat ;) wszystkie zainteresowane osoby proszę pisać 798012919
Witam,

Na wstępie napisze że aktualnie szukam pracy, rozsyłam CV i kontaktuje się z agencjami w Polsce i Anglii. Mój angielski jest biegły w mowie i piśmie, pracowałem i mieszkałem w UK 6 lat. I w zeszłym roku zjechałem bo "pomyślałem że będzie lepiej". A jednak nie :) I teraz szykuje się do wyjazdu. Wszystkie papiery mamy, jakieś tam konta w banku, NIN.. nawet jeszcze gdzieś Home Office znajdę ;0

Piszę dlatego że może jest tu ktoś kto potrzebuje kogoś do pracy lub chciałby nawiązać kontakt jak będę wyjeżdżał. Mogę lecieć do każdego miasta, wszędzie się od razu odnajduję nawigacja w tel i heja :) Moje doświadczenie zawodowe to pracownik produkcji, magazynier, team leader, junior manager, admin, rzeźnik i akwizytor :)

Nawet jeśli ktoś ma jakieś pytania, możecie walić śmiało na [gg] lub mail [email]

Pozdrawiam :)
Witam wszystkich serdecznie , mam 23 lata . Iszukam pracy w Anglii. Na przełomie lipca i sieprnia wyjechałem do Anglii poprzez agencje niestety , ta okazała się wielką firma oszustów i byłem zmuszony do powrotu. Ale bardzo spodobał mi się kraj i chciałbym tam wrócić do pracy i mieszkać tam. Wracając do agencji obiecywali pracę niestey jeden dzień pracy na tydzień pobytu to było wszystko na co było ich stać , wraz z innymi chodziliśmy szukac innej pracy lecz niestety brakowało nam czasu a także piniędzy , żeby coś znalźć. Mieliśmy już założone konta w banku oraz umówioną rozmowę w sprawie Insurance , lecz wszystko prysło w jedej chwili jak agenncja ogłosiła upadłość.
Jeżeli ktoś zna osobę , która by pomogła w znalezieniu pracy w UK ( oczywiście za wynagrodzenie ) byłbym wdzięczny.
Proszę o kontakt [gg] lub e mail. [email]
Pozdrawiam!:)
Witam was mili ludzie, mieszkam w liverpoolu i szukam pracy, byłem w agencjach i wysyłałem cv i cisza, może ktoś z was wie o jakiejś pracy na produkcji albo pakowaniu itp. może u was coś by się znalazło?
Cześć. Szukam towarzysza/towarzyszki do wspólnego wyjazdu w ciemno do Szkocji. W dwójkę zawsze raźniej. Mam 35 lat, jestem bezkonfliktowy, mieszkałem już kilka lat w UK. Chcę polecieć na początku kwietnia w okolice Edynburga. Perth, Falkirk, Kirkcaldy, Stirling, Livingston - do uzgodnienia. Mieszkam obecnie na śląsku. Preferuję osobę zrównoważoną w wieku 20-45lat, płeć bez znaczenia. Miło widziana osoba która mieszkała już w Wielkiej Brytanii i/lub zna język angielski. Podaję e-mail, proszę zamiast gwiazdki wstawić @ falkirk_project*wp.pl Pozdrawiam, Tomek.
ja lece z bratem pod koniec marca do Glasgow w ciemno,pierwszy raz do UK
Witam zamierzam w przyszlym wtygodniu wyjechac do anglii w poszukiwaniu pracy pod uwage biore Oxford, souhampton szukam kogos do wyjazdu zeby wynajac cos taniej
[gg]
ci, którzy myślą o wyjeździe do Anglii do pracy/nauki na stałe we wrześniu proszę o kontakt !!;)
Witam
Jestem Piotrek, mam 29 lat i chce wyjechać do UK w ciemno do pracy ( miejscowość nie ma dla mnie znaczenia) Szukam chętnych osób do wspólnego wyjazdu (w grupie 2-3 osób raźniej i taniej), obecnie mieszkam w lubelskim, ale pracowałem też we Włoszech i Holandii, Jestem otwarty, łatwo nawiązuje kontakty, a mój angielski jest komunikatywny. W Anglii chciałbym zarobić na utrzymanie mojej rodziny czyli żony i dwumiesięcznej córki Marcelinki. Zależy na jak najszybszym wyjeździe (może być początek marca) Proszę o kontakt tel: 793-440-977 lub mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia