szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 3652
Cytat: nata0911
Inka84 ciekawa oferta ale czy to nie jest tylko dla mlodych, poczatkujcych i mieszkajacych juz tam na miejscu?? Moze cos wiecej napiszesz??
aha I zapomnialam dodac, zalatwia ci prace wraz z zakwaterowaniem... Jak juz pisalam, napisz do mnie maila, a powiem ci wiecej szczegol .. Pozdrawiam jeszcze raz
Cześć. Chciałbym z kimś zaplanować wyjazd i ruszyć do UK, do pracy, gdzieś tak w sierpniu/wrześniu/październiku 2014 r. Jeśli mnie czyta jakaś osoba której odpowiada taki termin, może np. kończy szkołę w 2014 i chciałaby się przyłączyć to zapraszam. Wiem że dość wcześnie się ogłaszam ale cały czas o tym myślę, może już teraz kogoś znajdę :)
Coś o mnie: Mam 21 lat, jestem uczciwy, miły, wyrozumiały, tolerancyjny i bardzo zdeterminowany aby emigrować. Angielski znam na poziomie raczej podstawowym, nie jest to dla mnie wystarczające i chciałbym się języka nauczyć tam na miejscu. To będzie moja pierwsza emigracja, zdaję sobie sprawę że na początku może nie być łatwo ale chciałbym zostać tam na dłużej, wierzę że z czasem będzie coraz lepiej. Podsumowując nie mam z kim jechać, zawsze z kimś to jest raźniej, łatwiej czy taniej nawet wynajmować pokój/mieszkanie dlatego szukam kogokolwiek, byle kogoś zdecydowanego, mniej więcej w moim wieku i w sumie najlepiej gdyby była to dziewczyna bo z nimi się lepiej dogaduje ;)
Wszystko jest jeszcze do zaplanowania i dogadania tak więc piszczcie do mnie, kontakt poniżej

email: [email]
gg: 4[tel]
Czy teraz, mam na myśli koniec listopada początek grudnia, jest sens na szukanie pracy? czy to dobry okres?
Cześć Wszystkim! Szukam osoby (konkretnie dziewczyny z Wielunia-woj. łódzkie lub okolic) do wyjazdu do pracy do Anglii. Mam na imię Elżbieta i mam 31 lat. Piszcie: [email]
Czesc. W 2014 roku koncze liceum. Po maturze chciałabym wyjechać do pracy. Najlepiej Anglia. Czy ktoś byłby zainteresowany takim wyjazdem około czerwca 2014r? Wiadomo z kimś zawsze raźniej. Dodam że nigdy nie byłam w UK. Mój angielski: dobry podstawowy. W tym roku będę pisać mature rozszerzoną z angielskiego. Jestem miłą, sympatyczną, towarzyską dziewczyną z miłą aparcyją. 19 lat. Jeśli ktoś byłby chętny na taki wyjazd w przyszłym roku niech się odezwie. Piszę już teraz gdyż wiadomo, żeim wczesniej kogoś znależź, dogadac sie z kims tym lepiej. Mój email: [email]
moniixdd
Muszisz sie dobrze zastanowic jaka prace bedziesz szukala, i dlaczego mieliby wlasnie Ciebie zatrudniac a nie kogos innego.
terri
Praca obojętnie jaka. Zależy mi po prostu na tym, aby trochę zarobić i mieć własne odłożone pieniążki. Wiadomo, że nie będzie to jakaś praca z prestiżem, gdyż po samej maturze za granicą nie mam szans :P Może to być praca w fabryce, na zbiorach, jakakolwiek ;))
Witajcie, jestem w Anglii od lipca.
Też myślałam o wyjeździe w ciemno, ale na szczęście nie zdecydowałam się na taki krok. Znalazłam na necie ogłoszenie o pomocy w starcie w Anglii i skorzystałam z oferty :) Nie ukrywam że miałam do końca obawy, ale na miejscu przekonałam się że było warto. Dziewczyna która oferowała pomoc pomogła mi załatwić wszystko na miejscu, konto w banku, nin, pracę, jako że wcześniej nie byłam w Anglii nie wiedziałam wiele i miałam milion pytań, a ona cierpliwość żeby mi na wszystkie odpowiedzieć :) Do pracy poszłam na 4ty dzień i pracuję tam do dziś. Na początku wynajmowałam pokój u tej dziewczyny, a potem z jej pomocą znalazłam pokój 5 minut od pracy. Wiadomo że nie ma nic za darmo, ale prawda jest taka, że za pomoc we wszystkim zapłaciłam tyle ile zarobiłam w 2 dni, więc to nie są duże pieniądze za "wygodę". Jak patrzę na to teraz to gotowa byłabym dać i więcej za to jak zmieniło się moje życie - w Polsce od pół roku klepałam biedę, bo nie mogłam znaleść pracy.
Do tych którzy zastanawiają się nad wyjazdem - liczcie się z tym że wyjeżdżając MUSICIE mieć pieniądze na pokój i na życie przynajmniej do pierwszej wypłaty - a pierwsza wypłata jest zazwyczaj po 2ch tygodniach od rozpoczęcia pracy.
Jeśli macie możliwość skorzystania z pomocy to korzystajcie - jeśli macie przyjaciół czy rodzinę, która wam pomoże to super, jeśli nie to może traficie na taką osobę jak ja trafiłam. Wyjazd w ciemno to ogromne ryzyko, ja miałam pracę załatwioną i poszłam do niej już 4go dnia, ale jakbym przyjechała w ciemno to nie wiem ile czasu musiałabym szukać i czekać na telefon a pieniądze cały czas by uciekały.
Powodzenia.
,
edytowany przez moniixdd: 21 lis 2013
Witam

Planuję wyjechać do UK samochodem w ciemno w najbliższym czasie. Nie mam tam znajomych ani rodziny i szukam chętnych którzy chcieliby wyjechać do pracy. Jeśli ktoś byłby zainteresowany prosze o kontakt: [email]
Cześć, nazywam się Dominika, mam 25 lat. Mieszkam pod Warszawą. Szukam pracy - tak naprawdę jakiejkolwiek, ale nie za 1300zł. Od długiego czasu zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, myślę o UK, tylko w języku angielskim się dogadam. Nie chcę wyjeżdżać w ciemno, wiem jakie są to koszty itd. Choć nie mówię, że nigdy tego nie zrobię. Wysyłałam oferty bezpośrednio do agencji w uk, ale... trzeba być na miejscu.
Czy jest tu ktoś, mieszkający w UK, który miałby jakiś namiar na pewną pracę?
Kurcze, czemu jest nas (Polaków) tak wiele na świecie, a patrzymy na siebie tak zawistnie?
Hej,też bym sie pisał na taki wyjazd,pozdrawiam
najlepiej w okolicach Londynu
Cytat: mika949
Cześć, nazywam się Dominika, mam 25 lat. Mieszkam pod Warszawą. Szukam pracy - tak naprawdę jakiejkolwiek, ale nie za 1300zł. Od długiego czasu zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, myślę o UK, tylko w języku angielskim się dogadam. Nie chcę wyjeżdżać w ciemno, wiem jakie są to koszty itd. Choć nie mówię, że nigdy tego nie zrobię. Wysyłałam oferty bezpośrednio do agencji w uk, ale... trzeba być na miejscu.
Czy jest tu ktoś, mieszkający w UK, który miałby jakiś namiar na pewną pracę?
Kurcze, czemu jest nas (Polaków) tak wiele na świecie, a patrzymy na siebie tak zawistnie?

Hej, sprawdź PW.
witam, chciałabym móc z narzeczonym wyjechać do UK, nieważne w jakie miejsce byleby była praca.
byliśmy już w NL, ale mam wiekówkę, więc jak najbardziej nie opłaca mi się.
czy jest ktoś kto jest chętny jechać w ciemno, ktoś kto mógłby oferować pomoc na START?
COKOLWIEK.

[email]
Witam poszukuje osób którzy chcą wyjechać do Anglii (Londynu) lub którzy np jadą samochodem i maja dwa miejsca w samochodzie podzielimy się kosztami Prosze o info priv
Witam! Wyjeżdżam do zach.Londynu na początku stycznia 2014 i poszukuje kogoś do wspólnego wyjazdu. Koszty wynajmu będą niższe na początek, niż wynajmować samemu jedynkę. Więcej info: 48726441

pozdrawiam
D.
Hej. Wyjeżdżam do Londynu w połowie lub pod koniec stycznia. Pracowałam już tam przez pół roku więc znam realia. Szukam zdecydowanej współtowarzyszki do wyjazdu i dzielenia pokoju. Mam 20 lat i mieszkam niedaleko Krakowa, więc najlepiej żeby to była osoba z okolic.
Mój e-mail: [email]
Siema, jestem z Wrocławia, mam 21 lat, dobrze by było ogarniczyć na początku wydatki, więc jeżeli ktoś ma plan na styczeń wybyć do UK to 6[tel]lub [email]
Witam Mam 24 lata. I chciałbym wyjechać do Londynu aby w końcu cos zarobic. Jezeli ktos by wyjezdzal a mugl by tam pomoc na start (znalezc prace) to prosze o pw.
Pozdrawiam
Lub pisac na [email]
Cześć,
Jesteśmy młodą para 25 i 28 lat- w najbliższym czasie wraz z chłopakiem chcemy wyjechać za pracą na Wyspy, jednakże może znajdzie się taka osoba, która przebywa na miejscu i chciałaby pomóc (oczywiście nic za darmo) nam odnaleźć się w nowej sytuacji? Przygotowania, porady, szukanie pracy, mieszkania...itp. Bardzo prosimy dobre osóbki o kontakt mailowy [email] Pomóżcie:-)
Witam. Jestesmy parą z Warszawy. Szukamy pracy na początek dla mnie. Na wyspach nikogo nie znamy i może ktoś by na pomógł na początek w aklimatyzacji (oczywiście nic za darmo). Ja mam 34 lata, moja dziewczyna 25 lat. Proszę o kontakt na maila [email]
szukam bezdzietnego kawalera domatora 33-40 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i z łe
[email]
Witam wszystkich!
W styczniu, myślę, że koło 11,12 będę lecieć do Londynu. Może ktoś w tym czasie jedzie autem i chce się zrzucić na paliwo? Czy ktoś tutaj z obecnych znalazł wcześniej prace, miał coś już upatrzone przed samym wyjazdem? Czy nacie jakieś strony godne polecenia, gdzie można naleźć pracę? Zapraszam do kontaktu mailowego: [email] czekam na chętnych, dodam jeszcze, że jestem z Wrocławia, mam 25 lat i na 100% jedę do Londynu w styczniu :)
Witam, mam 20 lat i szukam chętnych osób, które chcialyby razem ze mna wyjechać do pracy do Anglii pod koniec czerwca 2014r. Chodzi mi na początek o pracę wakacyjną, Proszę o kontakt. [gg]
Cześć
Szukam osoby najlepiej dziewczyny, która jest zdecydowana wyjechać do pracy za granicę (Niemcy, Anglia, Holadnia etc.) z tym, że ja nie mam żadnych znajomości I zależałoby mi na tym, żeby była to osoba która wie jak poruszać na rynku pracy w danym kraju bądź ma tam kogoś kto ewentualnie pomoże. Mogę być pomocna w kwestiach językowych ponieważ mam licencjat z Anglistyki oraz znam niemiecki na poziomie A2/B1. Chętne osoby prosze o kontakt na maila: [email]
Pozdrawiam
Kinga
Witam. Nazywam się Mateusz, mam 21 lat, pochodzę ze Śląska i szukam osoby chętnej do wyjazdu wraz ze mną. Jeżeli chodzi o moją osobę to jestem komunikatywny, wesoły i od zawsze chcialem zamieszkać w Anglii. Planuję wyjazd do UK (Londyn, Manchester, Blackpool - do dogadania) w okolicach wrzesień/październik 2014. Czemu tak późno? Chcę na spokojnie od stycznia zacząć odkładać pieniądze, doszlifować język i zagłebiać się we wszystkie formalności. Okres wakacyjny i nadmiar "sezonowców" chcę przeczekać i na czysto wyjechać po wakacjach.
Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail: [email]
Witam! NAzywam się Piotr i jak trudno nie zauważyć mam 20 lat. Planuję wyjechać do Anglii 14 stycznia. Jest to już raczej pewne gdyż mam zakupiony bilet i zarezerwowany pokój na 3 dni w Manchesterze. W tym czasie planuję wynająć jakiś pokój, a nastepnie zacząć poszukiwania na szeroką skalę aby znaleźdż pracę. Podejmę się na początku każdej pracy. Jeżeli jest ktoś kto moze mi dać namiary, badź pomóc w znalezieniu pracy w tym mieście proszę o kontakt: [email]
Witam, Zacznę od tego że w tym roku szkolnym kończę liceum i od kilku lat planuje wyjazd do Anglii (a mam lat 18), pomimo tego że spokojnie mógłbym się dostać na studia wyższe w Polsce. Wyjazd i poznanie nowych kultur,krajów ,dobra znajomość języków obcych od zawsze było moim marzeniem. Niestety w polskich szkołach poziom języków stoi na naprawdę niskim poziomie. Dlatego poszukuje osób chętnych do wyjazdu( bez względu na pleć,najlepiej w podobnym wieku). Jestem osobą sympatyczną,inteligentną, spokojną, kulturalną , odpowiedzialną ,zawsze dotrzymuje słowa. Mój poziom angielskiego oceniam na średni. Od chętnych wymagam także dobrej znajomości języka oraz pełnej dojrzałości ponieważ imigracja to już nie przelewki. Jeśli chodzi o nocleg to planuje wynająć pokój/mieszkanie. Na początek planuje prostą prace , typu sprzątanie czy praca w fabryce aby oswoić się z nową kulturą i językiem. Miejsce które wybrałem do życia to Bristol choć jestem otwarty na propozycje. Sugeruje abyśmy poznali się wcześniej jeżeli mamy żyć i mieszkać razem. Wiem że jest to bardzo trudna decyzja przerwać edukacje, zostawić rodzinę i wyjechać lecz wiem także ile można skorzystać z takiego wyjazdu(np. nauka samodzielności, poznanie nowych ludzi i kultur, lepsze zarobki, opanowanie języka). Zdecydowałem się na wyjazd w sierpniu/wrześniu z dwóch powodów. Po pierwsze sam będą musiał zarobić na podróż i pierwsze miesiące imigracji (od czerwca do września praca w Polsce)gdyż moją rodzina nie jest w stanie wesprzeć mnie finansowo a także ze względu na mniejszą ilość ofert pracy w UK w miesiącach wakacyjnych.(chyba że pojedzie się do miast typowo turystycznych) Jeśli jesteś zainteresowany proszę napisz na maila którego specjalnie stworzyłem [email] [/b]
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia