szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 3652
Cytat: SpaceMaker
Cytat: Anka1374
Hej, chcę stworzyć ekipę na wyjazd do Anglii, może ktoś myśli o wyjeździe w ciągu miesiąca, to zapraszam. Myślę o Londynie, ale nie wykluczam innych pomysłów. Ominął mnie wyjazd wrześniowy, bo jeszcze kończyłam tu pracę. Angielski znam, mam certyfikat i studia językowe, słucham BBC ;-)
W październiku są całkiem tanie loty z Warszawy do Londyn Stansted :-) Gdyby ktoś był chętny, piszcie na [email] :-) Mam 28 lat, gdyby dla kogoś to miało znaczenie :-)

z Modlina maja ponoc byc bardzo tanie loty :)

Cytat: ewelinkac
Hej
mam pytanie i pewnie sie powtórzę ale kochani proszę pomóżcie . Otóż zdecydowałam się na wyjazd , znalazłam tak samo przez internet osobę chętna do wyjazdu ale 2 tygodnie temu koleżanka wyleciała do Manchesteru ( napisała że może będzie mogła mi pomóc ale najwcześniej za 2 miesiące a ja wolałabym już teraz wyjechać bo podobno teraz jest dobry czas na szukanie pracy bo studenci wracają ) ona mówi że praca jest tylko ona leciała z pracą załatwioną przez bratową - a koleś z którym się dogadałam odnośnie wyjazdu mówi że lepiej do Londynu . Napiszcie coś , poradźcie gdzie lepiej jechać ? Dodam że mój angielski nie jest najlepszy w miarę rozumiem mniej mówię ale jestem zdeterminowana żeby szybko się uczyć i odrazu planuję na kurs się zapisać , więc praca to raczej w jakieś fabryce ... Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedz :)

Londyn, ja bym powiedzial.Jestem juz jakis czas i naprawde jesli chodzi o ofery pracy to tu jest chyba najwiecej.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz :)
A jeśli mogę Ciebie jeszcze podpytać to jeśli mam silną chęć do pracy i determinację to ten słaby angielski nie jest straszną przeszkodą ? :)
Cytat: ewelinkac
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz :)
A jeśli mogę Ciebie jeszcze podpytać to jeśli mam silną chęć do pracy i determinację to ten słaby angielski nie jest straszną przeszkodą ? :)

Znam ludzi ktorzy tu pracuja ze slabym angielskim i zarabiaja przyzwoite pieniadze.Z czasem jak bedziesz pracowac z anglikami to sie szybko jezyka nauczysz.
Poza tym na poczatek mozesz isc gdzies do polskiej firmy jesli sie obawiasz a na boku szkolic angielski.Ale ja bym poradzil od razu na gleboka wode i miedzy anglikow, bo i pieniadze lepsze jak sie jezyk zna.
jak bys chciala wiecej info to pisz na maila, nie chce tu forum zasmiecac moimi postami
[email]
edytowany przez SpaceMaker: 26 wrz 2013
Witam wszystkich . Mam na imie Mateusz , mam 19 lat. Chciałbym wyjechac do Angli i szukam osób chetnych. Płec obojetna . Najlepiej stworzyc 3 osobowa paczke , w gronie jest zawsze lepiej . Chetni proszeni o kontakt w celu ustalenia konkretów. Pozdrawiam Mateusz @: [email]
edytowany przez Olsiu9: 28 wrz 2013
Witam,
szukam koleżanki/osoby zdecydowanej na wspólny wyjazd do UK w celu znalezienia pracy. Wiadomo, że na początku razem łatwiej ze wszystkim, np. wspólne wynajęcie pokoju.... Wyjazd planuję w ciemno i im szybciej tym lepiej (max. do połowy listopada). Osoby najchętniej z woj. zachodniopomorskiego (Szczecin) ale niekoniecznie. Jeżeli też chcesz emigrować i szukasz kompanki, napisz a dogadamy szczegóły. Kontakt: [email]
Ciekawi mnie to ile tych wyjazdow w ciemno wypalilo ?, ludzie nie wiedza co pisza, "wyjazd w ciemno", osobiscie bez znajomosci ang bardzo dobrze, bym nie pojechal w ciemno, nie wiecie nawet jak sie poruszac rotfl, zastanowcie sie serio jeszcze raz nad tym ... ogolnie teraz w uk, nie jest tak latwo juz o prace jak kiedys ... teraz trzeba znac ang dobrze... Nie pisze tego zeby was zniechęcić tylko pisze jak jest teraz ... lepiej napiszcie do znajomego/znajomych jak macie w uk , zeby wam cos zalatwil...
Nawet jak chcecie szukac pracy przez agencje, to oni juz nie chca rejestrowac polakow... sa i takie przypadki ; ) , ostatnio kumpel mi mowil, ze nie chcieli go zarejestrowac ;), kto wyjechal 7 lat temu to ma teraz zycie na poziomie ;p
edytowany przez misio1337: 29 wrz 2013
jest dokladnie tak, jak misio pisze - w TV byla ostatnio debata na temat agencji, ktore zatrudnaly tylko Polakow; rzad robi wszystko, aby takie dzialania ukrocic, i wywieraja coraz wiekszy wplyw na agencje pracy, dajac do zrozumienia, zeby nie dawac zatrudnienia imigrantom
wyjazd w ciemno to obecnie foma sado-maso moim zdaniem, nawet jak znasz angielski
Dokładnie enqee30, ale z ang dana osoba moze cos tam podziałać, ale jak ktos jedzie w ciemno bez znajomosci ang w ogole , jakies tam podstawy ma, ale co do czego przyjdzie to nic nie moze powiedzicec to lepiej niech nie jedzie, podziwiam takich ludzi jak decyduja sie na taki ruch, serio, wszystko fajnie mozna sobie po pisac, po myslec , ale co do czego przyjdzie to nie jest tak milo ;p, wysiadziecie z samolotu i co dalej ? :D, szczerze jak bym lecial pierwszy raz bez ang, to nie wiem co bym zrobil ;p, naprawde zastanowcie sie jeszcze raz :P, w ogole to ktos z tego forum pojechal razem ?, czy tylko wszystko bylo na etapie rozmow ?;p, bo jakos nie moge uwierzyc ze ktos pojechal razem stad :P
edytowany przez misio1337: 29 wrz 2013
Witam!

Szukam osoby chetnej na wyjazd do Szkocji w najblizszym czasie w celu zarobkowym.Zakwaterowanie jest, oplaty miesieczne zwiazane z mieszkaniem to 250 funtow (lacznie z jedzeniem).
Jestem ze Slaska dlatego szukam kogos z tej okolicy zeby spotkac sie osobiscie i omowic szczegoly :) Chcialabym aby osoba umiala w stopniu komunikatywnym jezyk angielski,razem bedzie latwiej szukac pracy :) i wolalabym aby byla to dziewczyna bo bedziemy razem dzielily pokoj. Jak ktos chetny piszcie na: [email]
Witam, jestem Ola(25l) . W przyszłym tygodniu(10.10 lub 11.10) wybieram się do Londynu. Szukam kompana do wspólnego wyjazdu. Oczywiście jade tam za pracą!!! Mieszkam w Warszawie więc zaintersowana osoba powinna byc z tych okolic ewentualnie Lublin. Pozdrawiam a to mój mail [email]
Witam mam na imie Michał w poniedziałek tj 14.10.2013 wybieram sie samochodem do Angli mam wolne 3 miejsca wiec jesli jest ktos chetny moge zabrac napewno we 4 bedzie tanie a nawet we dwoje mieszkam miedzy łodzia a warszawa wiec najlepiej z tych miast ewentualnie moge zabrac po drodze.oto mój meil [email]
Do anglii dzisiaj jechac za bardzo nie ma po co.Rynek anglielski jest tak nasycony polaczkami ze ciezko sie wcisnac.Sytuacja wyglada w ten sposob ze na prace maja szanse głownie ci którym pomoze ktos kto juz tam jest od lat i ma mozliwosc pomocy a i takich jest juz nie wielu.Prawda jest taka ze jechac dzisiaj na jakies bezsensowne eskapady do anglii w ciemno to jak gra w rosyjska ruletke albo ci sie fuksem uda albo wrocisz z płaczem.To juz nie te czasy co kiedys ze praca w anglii lezała na ulicy i wystarczyło ja tylko podniesc.Znajomosc jezyka oczywiscie to podstawa i priorytet ale w obecnej chwili nie wiele daje bo pracy jest jak na lekarstwo.Wybierajac sie tam trzeba sie liczyc z tym ze trzeba wziasc ze soba sporo kasy po to zeby zyc do czasu az sie trafi jakas praca.Na prace zycia rowniez nie ma sie co nastawiac bo ta juz dawno jest obstawiona przez tych ktorzy wyjezdzali zaraz po naszym wejsciu do unii.Teraz zostaly tam tylko ochłapy.I pamietajcie nigdy nie poczujecie sie tam jak u siebie zawsze bedziecie obcy.I jezeli uwazacie ze wyjezdzajac tam od razu czeka na was praca i kokosy to sie grubo zdziwicie.Tak ze przemyslcie wszystko 100 razy zasiegnijcie opini ludzi ktorzy temat ogarniaja zanim zdecydujecie sie na podbój anglii.Powodzonka i pozdrawiam.[gg]
skoro tam tak zle, to wypad do Polski ? :)
Ja jestem w Polsce :)
do wpisu dotyczacego Szkocji: koszt zwiazany z pokojem to 150 funtow za osobe-miesieczny, bez jedzenia i bez wplacania jakiejkolwiek kaucji
Witam :) Szukam dziewczyn 25-30 lat które są gotowe na wyjazd do Anglii w połowie grudnia lub styczeń/luty.Chciałabym jechać do pracy i zapisać się na kurs językowy.Jestem osobą komunikatywną i optymistycznie patrzącą na świat.Jestem z okolic Krakowa,więc najchętniej szukam osób z małopolski,aby się wcześniej spotkać :) Piszczie na mail : [email]
Witam Piotrek ze Szczecina , chetnie poznam dziewczynę do wspólnego wyjazdu do UK za pracą (razem taniej i weselej :) ) . Moge załatwić pokój w miejscowości Bognor Regis ,lubie muzyke rockową i jazde na rowerze .Moj email [email]
Cześć! Tu Marcin ;) Mam 20 lat i szukam z kim mógłbym się zabrać do Anglii. Interesuje mnie jak najszybszy wyjazd, mam zamiar tam pojechać do pracy. Kontakt ze mną: [email]
Cześć i czołem :)
Jade do Angli w następnym miesiącu,czy jest tu,ktoś aktualnie chętny na wspólny wyjazd(taniej)
Kieruję się do Zachodniego Londynu tam mam już paru znajomych.
A tak jeżeli ktoś nie wie,to musi się przygotować 1500 zł zabrać plus bilet :)

Mój [email]
edytowany przez agadek6: 23 paź 2013
Witam wszystkich :-))
Z poczatkiem nowego roku chce wyjechac do pracy do UK. Moze ktos jest mi w stanie polecic realna agencje posrednictwa pracy, albo wyjechal z taka agencja i jest mi w stanie udzielic kilku cennych porad, ktore pozwola mi na znalezienie takiej agencji a tym samym pracy. Moj angielski od kilkunastu lat nie byl "uzywany" a wiec biegle nim nie wladam dlatego wydaje mi sie , ze najlepszym rozwiazaniem jest wyjazd poprzez agencje. Prace podejme obojetnie jaka, poczatek jest zawsze trudny. Mam 48 lat, jestem ze slaska. Pozdrawiam i czekam na jakies podpowiedzi
jedzie ktos niedługo moze na farme steward of tayside?
Witajcie , jestem z Krakowa , 47 lat, w listopadzie wybieram się do UK do pracy, czy ktoś się wybiera ?
Nigdy nie byłem w UK , jeżeli ktoś ma ochotę na moje towarzystwo, i wspólne poszukiwanie pracy podaję maila.
[email]
Pozdrawiam Robert
Witam. Trochę o sobie:
Wiek: 25 lat
Lokalizacja: Podkarpacie okolice Rzeszowa
Zawód: Ukończone studia mgr Kierunek"Elektronika i Telekomunikacja"

Obecnie od 2 miesięcy poszukuję pracę w tym beznadziejnym kraju lecz 0 odzewu ze strony pracodawców dlatego też postanowiłem poszukać pracy za granicą. Chętnie bym się wybrał do UK lecz nie miałem styczności jeszcze wyjazdu poza kraj dlatego wolał bym wyjechać z osobą towarzyszącą. Myślę że poziom mojego Angielskiego jest w stopniu komunikatywnym aczkolwiek nie miałem jeszcze możliwości aby ktoś to ocenił.

Kontakt: [email] , [gg]
Witam,
Jestem z Łodzi, mam 27 lat, wykształcenie wyższe licencjackie, prawo jazdy. W ciągu najbliższych kilku miesięcy (najpewniej w marcu) wyjeżdżam do GB w celach zarobkowych. Aktualnie mam stałą pracę w Polsce, stąd brak pośpiechu, jednak pensja jest nie do przyjęcia na dłuższą metę.
Poszukuję osoby, która podobnie jak ja, nie wiąże przyszłości z naszym krajem.
Idealnie, gdyby osoba ta była z Łodzi lub okolic, aby się wcześniej spotkać i porozmawiać.
Mój adres e-mail: [email] Proszę tylko o poważne kontakty, od osób zdecydowanych.
Jezeli ktos jest zainteresowany nie tylko praca, ale rowniez zdobywaniem kwalifikacji, napewno warto odwiedzic www.innol-centre.com Poziom angielskiego wymagany jest na poziomie poczatkujacym, podczas odbycia kursu masz zalatwiona prace, jako jego czesc,a na koniec otrzymujesz certyfikat UK Qualifications. Czasami warto zainwestowac hehe
Inka84 ciekawa oferta ale czy to nie jest tylko dla mlodych, poczatkujcych i mieszkajacych juz tam na miejscu?? Moze cos wiecej napiszesz??

Witam.
Jestem Ariel, też jestem zainteresowany wyjazdem wraz z dziewczyną. Czy komuś stąd udał się taki wyjazd?
Czesc arielk
Czytajac posty czasami mam wrazenie,ze wszyscy pisza a nikt tego nie czyta.
Znalazlam tu wypowiedz pewnego mlodego czlowieka, ktorego wypowiedz jest odp. na Twoje pytanie. Wpis jest ze str 19 poczytaj.
Przytaczam Jego wypowiedz a Tobie jak i innym zycze powodzenia!! :-))

Cytat: adrpak
Pewnie co nie którzy mnie kojarza :P

Kilka miesiecy temu zaczalem szukac osob na wspolny wyjazd w pierwszy tydzien maja :)

Wyjechalem w ciemno bo takie bylo z góry założenie.

Nikt sie nie znalazl, jechalem sam swoim samochodem 1700km (25godz za kółkiem) ktore pokonalem na raz bez snu,
na promie wpatrywalem sie moimi zaczerwienionymi ze zmeczenia oczami w okno bo stres nie pozwalal zasnac ;)

Obecnie jestem w Manchesterze, dojechalem tu 3 maja, majac tu samochod szukalem pracy 3 tygodnie, zrobilem setki kilometrów , zwiedzilem mase agencji, z poczatku bylo zle. nie ma pracy...,nie dzwonia... a fundusze z polski ubywaja...

Ale cierpliwosc i wytrwalosc poplacila. Mimo ze Swieżak z Polski.
22 maja dostaje telefon z agencji w Blacknurn (33mile od Manchester)-(dystans ktory pokonuje codzieennie)

Od nastepnego dnia zaczalem prace, pracuje obecnie iszykuje sie kontrakt :)

Ja jako ze pojechalem w ciemno tu swoim samochodem , gdzie polski samochod to jak igla w stogu siana, a zdziwienie ludzi a zwlaszcza dzieci pokazujacych palcem ("ten siedzi po lewej stronie :P') bezcenne.

Czuje sie zadowolony z tego co zrobilem i to co osiagnalem :)

Wiec ludzi kpiących z wypraw w ciemno nie rozumie ;)

Dla chcacego nic trudnego.
Mnie tez to ciekawi, czy komuś z tego forum udało się wyjechać razem :p, ludzie macie racje emigrujcie z polski, bo tutaj to niczego się nie dorobicie ... z miesiąca na miesiąc coraz gorzej
edytowany przez misio1337: 07 lis 2013
Witam, nazywam się Daniel, niedługo kończę 20 lat, a więc piszę tutaj tego posta, bo postanowiłem wyjechać '' w ciemno '' do Angli, nie jako za pracą/za czymś nowym lepszy. Pewnie niektórzy sobie pomyślą, że nie wiem w co się pakuje lecz, rok temu z koleżką, postanowiliśmy pojechać STOPEM do Angli 4fun, i powiem wam, spędziliśmy tam tydzień, prawie bez kasy i było naprawdę spoko. Poznaliśmy spory kawałem Angli, mnóstwo ludzi no i po tygodniu wróciliśmy do kraju bla bla bla. Moje wykształcenie to technikum elektroniczne [ obecnie sie nadal uczę ] angielski znam '' hmm '' raczej dobrze miałem MNÓSTWO okazji do rozmów z anglikami i nigdy nie miałem problemu się dogadać, choć może mam małe problemy z czasami. A więc jeśli ktoś ma plany wyjechać do Angli, lub może inne kraje? ale jak tam z językami? To proszę daj znać tutaj lub na emeila [email] , chodzi mi o wyjazd w najbliższych miesiącach, dniach. Szukałem już ofert pracy, i znalazłem o to oferta: Pomoc domowa/opiekunka wyżywienie za free, zakwaterowanie również za free i do tego 70-100 GBP kieszonkowewgo na tydzień za 30h tygodniowej pracy. Bilet w jedną strone w granicach 100 zł, początkowo można tak żyć, latać szukać pracy, gdy znajdziemy normalną robotę to wynajem mieszkania dla dwójki to granice. 5[tel]GBP przy zarobkach 1500 GBP, więc widzicie, ja jestem osobą która może idzie tam w ciemno ale zna się na rzeczy, jeżeli jest ktoś zainteresowany to pisz.. dodam że jestem osobą towarzyską, lubiącą się zabawić ale też osobą rozważną....
edytowany przez SDanielS: 08 lis 2013
Cytat: nata0911
Inka84 ciekawa oferta ale czy to nie jest tylko dla mlodych, poczatkujcych i mieszkajacych juz tam na miejscu?? Moze cos wiecej napiszesz??
nata0911 czesc, nie, nie jest ta oferta tylko dal moodych I pocztkujacych, jest to rowniez dla osob starszych, ze tak powiem :) nie ma ograniczenia co do wieku, tylko chec do wlasnie zdobycia tych kwalifikacji.. Mozesz napisac do mnie na maila [email] pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia