szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2191-2220 z 3652
Cześć wszystkim: Przyjechałem z kumplem do Anglii, Birmingham jakieś 2,5 miesiąca temu, ogarnąłem bez problemu spoko robotę i mieszkanie. Teraz kolega musi zjechać do Polski i będę szukał kogoś na jego miejsce do pokoju w West Bromwich. Jak ktoś jedzie do Anglii dopiero pierwszy raz mogę pomóc z formalnościami i znalezieniem roboty. Wiek 20-28, płeć bez znaczenia. Piszcie na maila [email]
Jedzie ktos do londynu za 3tygodnie?
witam, jesli jest osoba, ktora by chciala wyjechac do uk a ma obawy jechac w ciemno to moge zaoferowac swoja pomoc. Moge pomoc osobie spokojnej, bezkonfliktowej. Pomoc polegala by na pomocy przy wszelkich formalnosciach, znalezieniu pracy itp. Prosze pisac na maila: [email]

Pozdrawiam
Witam, wybieramy się z chłopakiem do anglii ok 15.10 z Warszawy, raczej w ciemno, szukamy jakiegokolwiek zakwaterowania,najlepiej londyn, bedford, cambrigde.. może ktoś coś.. :)
[gg]
e-mail [email]
Cytat: kesh
Jedzie ktos do londynu za 3tygodnie?

ja wybieram sie z chlopakiem ok 15.10
Witam . Wraz z chłopakiem chcemy wyjechać do pracy . Szukamy najlepiej drugiej pary z którą moglibyśmy wyjechać . Jednakże byłby to wyjazd w ciemno . Zainteresowanych proszę o kontakt na maila : [email]
Witam
Myślę dość poważnie o wyjeździe. Jestem po maturze i chcę wyjechać na kilka miesięcy aby odłożyć nieco oszczędności na przyszłość. Sama w ciemno jechac się boję jestem nieufna z reguły więc z kimś zawsze raźniej . Biura pośrednictwa pracy są podejrzane niektóre dla mnie osobiście . Szukam kogoś z kim można by ogarnac wyjazd i jakas pracę i porozmawiać o szczegółach bo byłby to mój pierwszy wyjazd na taki okres czasu. Nie spieszy mi się z wyjazdem odkladam aktualnie oszczędności na sama podróż wiec może jakos ok stycznia. Bardzo bym się ucieszyła gdyby ktos się odezwał. Można się ze mną pośmiać tez wiec nie byloby najgorzej .
Witam!
Mam pytanie? Czy ktos z Was wybiera sie pod koniec pazdziernika do pracy w miejscowosci Wellingborough?
Witam wszystkich.
16 pażdziernika lądujemy w Manchesterze i szukamy pracy i mieszkania bo zaczynamy od zera :) Nasz angielski podobno komunikatywny :P Fajnie byłoby znaleść współlokatorów i wynająć całe mieszkanie. Jesteśmy osobami raczej spokojnymi, lubimy się wyspać bez codziennych imprez.
Adam(25l) i Oliwia(25l) kontakt [email]
Oli-ve. Z tego co wiem to nikt nie wynajmie mieszkania osobie ktoea nie mieszka w UK dlugo. Nie ma konta w banku I pracy. Os razu szukajcie pokoju bo na mieszkanie nie ma szabs. Chyba ze po znakomosci. No I koszta mieszkania Sa wieksze. Angielski komunikatywny to nie to samo co ang plynny a taku trzeba miec any dostac peace w sklepie biurze lub na wyzszym stanowisky trzeba miec ten ang na najwyzszym poziomie... Pierwsze co po przylocie to pokoj telefon do job centre w sprawie insurance I konto w banku. Idzcie do lloydsa I umowcie sie na spotkanie. Kolejna sprawa to rwjestrujecie sie w kazdej agencji I kazda odwiedzacie codziennie osobuscue do czasu az nie wpadnie praca... Lekko nie bedzie. Dajcie znac jak jest w manchestereze z praca I jak to wyglada
Witam. Czy moglibys pomoc mi znalezc prace za granica? Mozna na Was liczyc gdy ja pokhodze z Moldawii (oraz mam rumunskj pasport UE)? pozdrawiam.
Witam.

Jestem mgr. inżynierem elektrotechniki, mam 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty przygotowania produkcji (90%) /inżynier budowy (10%) taki charakter pracy. Mam 25, angielski na średniozaawansowany ostatnio intensywnie się uczę ( m. in. rozmawiając z obcokrajowcami przez Skype),w pracy miałem kontakt z angielskim technicznym. Znajomość CAD głównie do projektowania instalacji elektrycznych. Chciałbym w najbliżej przyszłości wyjechać. Interesował by mnie staż albo cokolwiek. W jakich rejonach najlepiej z pracą dla inżynierów elektryków, bądź w pokrewnej branży. Jestem osobą otwartą, komunikatywną.
Witam. Planuje wyjechać do Anglii jakoś w okolicach stycznia, lutego 2016. Jeśli chodzi o miejscowość to stawiam na Luton. Szukam koleżanki, z która mogłabym wyjechać i wynająć coś. Mam 25 lat. Zainteresowanych zapraszam do rozmowy. Najlepiej ktoś z okolic Śląska (Tychy, Katowice i okolice). numer gadu gadu założyłam specjalnie do tego celu 55776752
Witacie, pokój i praca w Glasgow, kolega zwalnia pokój pod koniec października. W związku z tym zwalnia się jeden pokój, opłaty to 200f +koszty (tax, internet, prąd i gaz) koło 35f / miesięcznie, kaucja zwrotna 200f. Praca jest przez agencje 6,5f/h, aktualnie pracujemy po 6-7 dni w tygodniu, najczęściej w Scotbeef pakowanie mięsa, Houston Bottling przepakowywanie butelek etc, praca nudna, męcząca ale jest jej dużo....…pokój dla spokojnej osoby, na minimum 6 miesięcy, w mieszkaniu panuje porządek, spokój miła atmosfera... pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pierwszym przyjazdem do uk (nin, konto w banku). kontakt na skype: raster-mario
Czy jest tu jakas dziewczyna z Podkarpacia, która była by chetna ze mna wyjechać do UK??
Jestem z Rzeszowa, mam 29 lat, poszukuje chętnej symaptycznej beznalogowej dziewczyny na wpolny wyjazd.
[gg] ,
Hej, jestem Ania i mam 21 . Szukam dziewczyny ze Szczecina bądź Gdańska , która również chciałaby wyjechać do Angli.
Jeśli ktoś nie ma rodzinny w Anglii, a chciałby zacząć życie lub prace sezonową w Anglii polecam jak najbardziej użytkownika poligon123, który dał dobry start w UK. Dzięki jego pomocy oraz jego żony założyłem konto w banku, NIN oraz miałem zapewniony pokój z dogodnymi warunkami życia. Do Polski przywiozłem miłe wrażenia z pobytu, niezapomniane widoki, a przede wszystkim całkiem niezłą sumę pieniędzy, która starczy mi na życie studenckie na okres całego roku akademickiego. Szczerze dziękuję i polecam jeszcze raz tego użytkownika.
Witam. Szukam chętne osoby do wyjazdu do Anglii. Mam 22 lata. Angielski- taki sobie. Jeśli były by osoby, wspolnie jechac prosze o kontakt. Również jesli ktos by służył pomocą . Pozdrawiam.
mam z kolega 3 domy w okolicach Wigan Skelmerdale kazdy 6-7 sypialni w domach okolo 30 osob razem wszyscy pracuja , mam jeden pokoj wolny ,
prace sa rozne bo domy sa przy roznych terenach przemyslowych

salatki , warehouse, piekarnia itd
mamy testy do agencji z angielskiego
szukamy pary na pokoj
pomagamy z zaczepieniem sie
jesli sie interesujecie wyjazdem kontaktujcie sie na meila [email] podam szczegolowe informacje
Witam, słyszał ktoś o pośredniku pracy w UK 'Arga'? Lub miał z nimi doczynienia? Prosze o kontakt [email]
Cytat: lusia90
Witam, słyszał ktoś o pośredniku pracy w UK 'Arga'? Lub miał z nimi doczynienia? Prosze o kontakt [email]
-Napewno miało bardzo dużo osób, tylko teraz mało kto wchodzi na takie fora jak jest na wyspach i ma pracę i zarabia.
Ja znam z 50 osób z argi bo teraz to poligon123.
-Wiec napewno nie zostaniesz oszukana, tylko sęk w tym ze nie maja raczej pracy dla kobiet.
Cytat: artur22
Witam. Szukam chętne osoby do wyjazdu do Anglii. Mam 22 lata. Angielski- taki sobie. Jeśli były by osoby, wspolnie jechac prosze o kontakt. Również jesli ktos by służył pomocą . Pozdrawiam.

Aktualne?
Ktoś szuka towarzysza do wyjazdu do pracy do UK?
Witam , mam na imię Patryk z chęcią bym wyjechał do Uk i z chęcią poznał bym kogoś do wyjazdu, bo samemu troche strach itd :D
Szukam chętnej osoby do wyjazdu, najlepiej do UK. Mam 19 lat i planuje swój gap (już niecały) year. Chciałabym pracować i zrobić jakieś kursy angielskiego, ale samej trochę strach wyjechać, a żadnej rodziny czy znajomych w UK nie mam niestety. Wyjechać mogę nawet jutro, jeśli tylko znalazłby się ktoś, kto pomógłby z mieszkaniem i formalnościami. Jestem (raczej) bezproblemową, spokojną osóbką :D małopolska, [email]
Cytat: patryyk90
Witam , mam na imię Patryk z chęcią bym wyjechał do Uk i z chęcią poznał bym kogoś do wyjazdu, bo samemu troche strach itd :D

Jak w okolice Londynu lub samego Londynu to jak najbardziej.
Witam jestem zainteresowana wyjazdem do Anglii początkiem listopada szukam osob chętnych na wyjazd oraz kogoś kto pomógłby w załatwianiu formalności i zakwaterowania prosze pisać na maila [email]
Witam, szukam zdecydowanych,majacych pieniadze na wyjazd,osob bez nalogow,ogarnietych w wieku 24-31 znajacych podstawowy ang do wspolnej wyprawy na wyspy w celu znalezienia pracy juz mieszkalem wiec pomoge z formalnosciami I organizacja
Szukam kogoś kto pomoże mi w formalnościach i znalezieniu jakiejkolwiek pracy oto moje gg 4[tel]i mail [email] interesuje mnie wyjazd w okolice Banbury itd
cześć , mam 20 lat,za sobą rok pracy dla Amazon w Polsce, chciałbym spróbować swoich sił na wyspach w podobnej pracy na magazynie lub gdziekolwiek indziej na starcie , szukam kogoś z kim mógłbym wyjechać spróbować po prostu,termin do uzgodnienia, proszę o kontakt na adres e-mail : [email]
/WROCŁAW
Temat przeniesiony do archwium.
2191-2220 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia