szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
691-720 z 3652
Witam, razem z przyjaciolka (21 i 23 lata) wylatujemy do Anglii 5 lutego, dokladnie do Ashton. Mamy tam znajomego i zapewniona poczatkowa pomoc. Mamy zamiar wynajac 2pokojowe mieszkanie, poniewaz koszt wynajmu pokoju jest niewiele mniejszy. W okolicach kwietnia/czerwca dolacza do nas jeszcze dwie osoby i zmieniamy lokum na większe. Jestesmy zorientowane w tamtejszych realiach i poslugujemy sie angielskim bez problemu. Interesuja nas oferty tylko od odpowiedzialnych, zdecydowanych i zaradnych dziewczyn w podobnym wieku. Wylot z Katowic.
Więcej informacji na priv fb : https://www.facebook.com/avenithersson
Pozdrawiam
witam. zastanawiam się na oferta pracy znaleziona w PUP i czy sa jakies osoby chętne wyjechać ze mną?
http://pupsieradz.pl/oferty/eures-podglad/id/1161
lub
http://pupsieradz.pl/oferty/eures-podglad/id/1492

kontakt: gg1[tel]
witam pragne spróbować swoich sił w uk gdyż w polsce niema perspektyw w tym momencie pracuje i najwcześniej mógłbym wyjechać na przełomie maja/czerwca gdyż trzeba jeszcze na wyjazd odłożyć pięniądze i kilka słow o sobie mam na imie krzysiek lat 22 z woj. śląskiego chętnie bym zabrał się z kimś bo zawsze razniej i miejsze koszta i jestem otwarty na różne propozycje jeśli chodzi o Anglie poniżej podaje swój meil [email] . pozdrawiam ludzi ktorzy chcą wyjechać z tego bagna :)
PONAWIAM : )

Witam. Nazywam się Mateusz, mam 21 lat, pochodzę ze Śląska i szukam osoby chętnej do wyjazdu wraz ze mną. Jeżeli chodzi o moją osobę to jestem komunikatywny, wesoły i od zawsze chcialem zamieszkać w Anglii. Planuję wyjazd do UK (Londyn, Manchester, Blackpool - do dogadania) w okolicach wrzesień/październik 2014. Czemu tak późno? Chcę na spokojnie od stycznia zacząć odkładać pieniądze, doszlifować język i zagłebiać się we wszystkie formalności. Okres wakacyjny i nadmiar "sezonowców" chcę przeczekać i na czysto wyjechać po wakacjach.
Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail: [email]
mam pytanie do Inka84.
Masz może dane tej osoby ktora Ci pomogła? ja sama takiej pomocy potrzebuje, chcę wyjechac do Anglii do pracy. A może ty jesteś teraz w stanie mi pomóc? Moj adres meil [email]
Pytanie do Patka 8585

Czy możesz dać namiary na osobę która Ci pomogła? Ewentualnie czy Ty możesz mi teraz pomóc skoro jesteć tam od lipca? Bardzo proszę, odpisz na meila [email]
nie zapomnijcie wszyscy że jak będziecie tam legalnie pracować zawsze możecie spróbować poubiegać się o zwrot podatku, zajrzyjcie sobie na stronkęjakiejś firmy która to robi np pierwszy lepszy z wujka google tax-pol. mam nadizeje, że komuś pomogłem
szukam kolezanki/ek, ktore chcialyby wyjechac ze mna do pracy. mam zamiar szukac pracy z Polski przed wyjazdem. znam dobrze jezyk. najlepiej osoby w wieku 24-30 lat, ktore rowniez radza sobie niezle z angielskim. mail : [email]
Mam zamiar wyjechać do UK w ciemno, mam 38 lat, szukam chętnych którzy są gotowi na wyjazd.
Witam Wszystkich Planuje wyjazd do Anglii najlepiej jeszcze teraz w styczniu, Czy mogl by ktos pomoc w znalezieniu tam pracy oraz mieszkania,?? Pozdrawiam

Kamil Gryglewski
[email]
536339750
Siemka,
Jesteśmy spokojną parą 25K i 28M lat i 4 lutego 2014 lądujemy w Bristolu. Nie mamy jeszcze nic nagranego na 100%. Ja mam tylko wyrobiony NIN, bo byłem już na wyspach 5 lat temu w czasie studiów. Nasz angielski jest komunikatywny.

Czy jest ktoś z rodaków na miejscu i chciałby nam pomóc w wykonaniu pierwszych kroków? Chodzi głównie o parę słów wprowadzenia, ew. pomoc w znalezieniu nie za drogiego pokoju, wskazanie miejsc gdzie warto zanieść CV, etc.
Z pewnością się odwdzięczymy.
p.s. Do agencji wysłaliśmy CV i przypomnimy się im jak będziemy już na miejscu.

kontakt: [email]

pozdrawiamy serdecznie :)
Eliza i Andrzej


Cześć, szukam osoby do zaplanowania wyjazdu i wspólnej emigracji do Anglii - do pracy, na dłuższy okres lub nawet na stałe. Termin wyjazdu: po wakacjach wrzesień/październik. Będzie to moja pierwsza emigracja, języka nie znam zbyt dobrze, ale mam nadzieję że byłbym w stanie się jakoś dogadać.
Mam 21 lat, jestem wyrozumiały, uczciwy, miły i zdeterminowany.
Szukam osoby mniej więcej moim wieku, być może nawet też takiej która niezbyt dobrze zna angielski - wtedy wspólnie moglibyśmy się go uczyć i jakoś sobie nawzajem pomagać :) Wybór miasta i cała reszta jest jeszcze do dogadania i zaplanowania, kontakt poniżej:

email: [email]
gg: 4[tel]
Witam jestem mężczyzną, w lipcu kończę 21 lat i jestem zainteresowany wyjazdem do anglii w celu zarobku pieniężnego oraz zmiany standardu życia. Poszukuje osoby, wszystko jedno czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, uwierz napewno się dogadamy :) jestem osobą komunikatywną lubiącą imprezy.. Mieszkam w okolicach Koszalina dlatego najlepiej abyś mieszkał w zachodniopomorskim w celu wcześniejszego spotkania się oraz ustalenia "planu działania". Interesuje mnie wyjazd w okolicach maja, badz późnego kwietnia, wtedy już napewno będzie po sesji i będe wiedział, że oblałem :) Potrafię j. angielski w stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu [email]
Witam wszystkich,

Mam 20 lat (z okolic Katowic), po technikum (bez zawodu) i z matura (angielski 80%, ustny 93%). Jestem zdecydowany na wyjazd w tym miesiacu (po 20 stycznia) do Anglii (najlepiej do Londynu) nawet w ciemno na kilka miesiecy, a nawet na stale.

Szukam osob chetnych do wspolnego wyjazdu, znalezienia pracy, mieszkania, zalozenia konta w banku czy tez osob mieszkajacych w Anglii, chetnych do pomocy!

Piszcie na e-mail: [email]

Czekam na wasze odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie!
Witam mam 24 lata, i szukam kogos kto bedzie wyjezdzal teraz do angli lub kto pomoze w znalezieniu pracy w angli i zakwaterowania, za pomoc na pewno sie odwdziecze. Prosze pilnie o kontakt 793323641 lub 536339750 email [email]


Z Góry dziekuje
hej :) również szukam koleżanki do wyjazdu do Anglii. Nie mam jednak znajomości. Angielskim posługuję sie na poziomie komunikatywnym. Pasowałoby mi wyjechać na początku lutego. Mam 24 lata, pozdrawiam Klaudia
e-mail: [email]
Witam, wraz z chłopakiem chcemy wyjechac do pracy doslownie od zaraz. Nie mamy niestety znajomości dlatego przekopuje wszystkie fora - może akurat ktoś coś wie lub pomoże lub chce się przyłączyc do poszukiwan i wspolnie wyruszyc za granicę. Angielski komunikatywny, wiek 23. Pozdrawiam [email]
Czy jest ktoś chętny do wyjazdu na dłużej, do pracy, w maju 2014 roku do Glasgow. Znajomy ma tam mieszkanie do remontu (wystarczy pomalować odświeżyć) to przekłada się na jeden miesiąc mieszkania bez opłat... w tym czasie można poszukać pracy, załatwić formalności... UWAGA ! palisz, pijesz, ćpasz nie zawracaj sobie głowy tym ogłoszeniem ...
Witam,
Jesteśmy parą w wieku 23 K i 25 M. Planujemy wyjazd do Anglii najlepiej pod koniec stycznia, szukamy osób, które pomogą Nam w znalezieniu tam pracy oraz mieszkania. Pozdrawiam

[email]
Witam,

Jestem 21 latkiem który chce wyjechac do anglii,czy znajdzie sie osoba ktora pomoze znalesc prace oraz zakwaterowanie? kontakt mailowy: [email]
witam, mam 24 lata, jestem z woj. świętokrzyskiego i szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu i poszukiwania pracy. Byłby to mój pierwszy wyjazd, dlatego też nie posiadam żadnych znajomości i kontaktów. Nie chciałabym wyjezdzac w ciemno, bo jak wiadomo wiąże sie to z większymi kosztami, dlatego mile widziane byłyby osoby mające namiar na pewną pracę, ewentualnie wspólne szukanie pracy przez różne agencje, które niestety nie zawsze są pewne. Językiem angielskim posługuje się w stopniu średnim. Bardzo proszę o kontakt wszystkie zainteresowanie osoby :)
e-mail: [email]
[gg]
Cytat: Patka8585
Witajcie, jestem w Anglii od lipca.
Też myślałam o wyjeździe w ciemno, ale na szczęście nie zdecydowałam się na taki krok. Znalazłam na necie ogłoszenie o pomocy w starcie w Anglii i skorzystałam z oferty :) Nie ukrywam że miałam do końca obawy, ale na miejscu przekonałam się że było warto. Dziewczyna która oferowała pomoc pomogła mi załatwić wszystko na miejscu, konto w banku, nin, pracę, jako że wcześniej nie byłam w Anglii nie wiedziałam wiele i miałam milion pytań, a ona cierpliwość żeby mi na wszystkie odpowiedzieć :) Do pracy poszłam na 4ty dzień i pracuję tam do dziś. Na początku wynajmowałam pokój u tej dziewczyny, a potem z jej pomocą znalazłam pokój 5 minut od pracy. Wiadomo że nie ma nic za darmo, ale prawda jest taka, że za pomoc we wszystkim zapłaciłam tyle ile zarobiłam w 2 dni, więc to nie są duże pieniądze za "wygodę". Jak patrzę na to teraz to gotowa byłabym dać i więcej za to jak zmieniło się moje życie - w Polsce od pół roku klepałam biedę, bo nie mogłam znaleść pracy.
Do tych którzy zastanawiają się nad wyjazdem - liczcie się z tym że wyjeżdżając MUSICIE mieć pieniądze na pokój i na życie przynajmniej do pierwszej wypłaty - a pierwsza wypłata jest zazwyczaj po 2ch tygodniach od rozpoczęcia pracy.
Jeśli macie możliwość skorzystania z pomocy to korzystajcie - jeśli macie przyjaciół czy rodzinę, która wam pomoże to super, jeśli nie to może traficie na taką osobę jak ja trafiłam. Wyjazd w ciemno to ogromne ryzyko, ja miałam pracę załatwioną i poszłam do niej już 4go dnia, ale jakbym przyjechała w ciemno to nie wiem ile czasu musiałabym szukać i czekać na telefon a pieniądze cały czas by uciekały.
Powodzenia.

Czesc możesz podać namiary na osobę która ci pomogła bo tez chciałbym wyjechać czekam i pozdrawiam [email]
Cytat: Inka84
Cytat: nata0911
Inka84 ciekawa oferta ale czy to nie jest tylko dla mlodych, poczatkujcych i mieszkajacych juz tam na miejscu?? Moze cos wiecej napiszesz??
aha I zapomnialam dodac, zalatwia ci prace wraz z zakwaterowaniem... Jak juz pisalam, napisz do mnie maila, a powiem ci wiecej szczegol .. Pozdrawiam jeszcze raz
Czesc Inka84 byłbym zainteresowany oferta pracy w UK moge natychmiastowo wyjechac podaj wszelkie szczegoly pracy oraz czy możesz mi pomóc? [email]
Witam

Też jestem chętny na dowolny wyjazd do Anglii, do dowolnej pracy (Chłopak, 20 lat)
Pisać na maila: [email]
23 lata Młody . Jetsem chetny do wyjazdu. Angielski znam bardzo dobrze.
[email]
Hej,czy miałby ktoś możliwość załatwienia jakieś pracy na magazynie w Szkocji?mój angielski jest podstawowy ale caly czas sie go ucze,pozdrawiam
Szukam kogoś kto by mi pomógł z wyjazdem za granice do UK do pracy.
Mam 20 lat. Tak tylko sie pytam :)
[email]
Zapomniałem dodać, że raczej bym mogł wyjechać dopiero na przełomie marca/kwietnia. Dzięki za zainteresowanie.
Paweł lat 23 Z zawodu kucharz poszukuje osoby do wspólnego wyjazdu Anglia lub z możliwością pomocy w emigracji :) (np Birmingham, United Kingdom okolice) kontakt [email]
Witam rodakow, mieszkam w UK od 7 lat, w tym 6 w Londynie. 7 lat temu przylecialam do Anglii sama I bez znajomosci. Wszystko co wiem jest wynikiem wlasnego doswiadczenia i samozaparcia (nie mylic z innym zaparciem:) Chetnie podziele sie doswiadczeniem i informacjami co, jak, gdzie, dlaczego, po co i za ile! Pomoge stworzyc dobre CV zgodne z angielskim formatem, przygotuje do rozmowy kwalifikacyjnej, pomoge wypelnic aplikacje do pracy, w okolicach Londynu moge sluzyc za tlumacza np.w banku, pomoge w wielu innych aspektach zycia w UK. Sama pracuje na pelny etat jako manager, zatrudniam i szkole pracownikow w branzy handlowej. Prosze sie nie zrazac jesli nie odpowiem na emaila odrazu, ale zawsze bede sie starala odpowiedziec tego samego dnia. Wszystko jest do uzgodnienia, prosze pisac na [email] pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
691-720 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia