szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2071-2100 z 3652
Szukam osób ze Szczecina chętnych do wyjazdu za granicę......nigdy nie byłem więc myśle że razem bedzie raźniej ....no i koszty utrzymania mniejsze....jak macie jakieś propozycje ....piszcie na [email] pozdrawiam Tomek
Cześć, jestem Magda, mam 22 lata, niedawno skończyłam studia i chcę wyjechać. Planuję wyjazd do UK, najchętniej wybrałabym Birmingham, czy jest jakaś chętna osoba do wspólnego ogarnięcia wyjazdu? Może komuś brakuje osoby do już zorganizowanego wyjazdu? Planuję wyjazd na stały okres czasu. Przez internet ciężko cokolwiek znaleźć, więc chyba trzeba od razu ogarniać coś na miejscu. Mój angielski jest komunikatywny, taką mam przynajmniej nadzieję, bo jednak nie rozmawiałam za dużo w tym języku, ew. jak pracowałam w restauracji zdarzyło się parę razy. Pozatym jestem osobą kontaktową, bardzo lubię ludzi, lubię czytać duuużo, dużo, miła, uprzejma, bla, bla, bla! :D Proszę o kontakt mailowy [email] Pozdrawiam.
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w wyjeździe do angli zostawiam swój kontakt: [email] Ja wyjechałem miesiąc temu i było mi bardzo ciężko wszystko ogarnąć, nikt nie chciał pomóc tak więc nie chce by kolejną osobe to spotkało : ) A zawsze jeden polak tutaj więcej to lepiej. Mogę podrzucić mojego fejsa, kom itd wszystkie rzeczy by nikt się nie obawiał czegokolwiek, wszystko wytłumacze jak najlepiej się da. Pozdrawiam
Cześć,
Mam 32 lata, poszukuję osób chętnych do wyjazdu (najlepiej Warmia i Mazury, coby się poznać osobiście) w przyszłym roku luty/marzec. To będzie mój pierwszy wyjazd, najchętniej na stałe, niestety angielski zerowy, więc będę zdana na innych i co tu dużo pisać , w kupie siła! :-) Mój email: [email] Przy okazji pozdrowienia dla Poligona. Justyna.
edytowany przez Justys32: 28 lip 2015
Mam 37 lat, szukam pracy za granicą, jestem w stanie wyjechać jak najszybciej, chciałabym wyjechać z kimś, kto mógłby wyjechać razem ze mną, gdyż we dwoje jest zawsze raźniej, najlepiej żeby to była kobieta. Jestem z Białegostoku, zainteresowanym podaję kontakt: [email]
witam. mam 44 lata ,nawiązuje kontakty w sprawie pracy z pracodawcami przez tel. udało mi się skontaktować z kilkoma ,praca jest teoretycznie dla chcącego bez problemu ale nie wiem jak będzie w praktyce ,czas pokaże . Jest nas trzech 44 lata ,42 lata ,34 lata ,szukamy pracy na budowie w Anglii w okolicach Londynu ,problem jest jednak w załatwieniu na odległość jakiegoś mieszkania ,no i oczywiście tych niezbędnych formalności potrzebnych do podjęcia pracy ,chętnie nawiążę kontakt z kimś kto by mógł pomóc nam w załatwieniu tych papierów ,no i oczywiście jakiegoś pokoju , planujemy wyjazd w sierpniu samolotem lub autokarem ew. możemy się z kimś zabrać autem [oczywiście ,że nie za darmo]gdyby miał miejsca ,kontakt ; [email] lub +48 534119632 .pozdrawiam wszystkich którzy wyjechali , wyjeżdżają lub mają wyjechać z tego "dzikiego kraju" . Paweł.
Słuchajcie, jeżeli chodzi o wyjazd samochodem, bardzo tani wyjazd można znaleźć na stronie blablacar . pl. Trafiłem tam przez przypadek kilka dni temu i widzę, że można udać się z kimś do Londynu nawet za 176 zł !. Kolejna sprawa jak to wygląda w praktyce w UK oczami jednego członka mojej rodziny. Czytajcie.

Chłopak bez znajomości angielskiego i niskiego wykształcenia pojechał do pracy dwa miesiące temu. Pojechał tam ze 100 paroma funtami gdyś tam mieszka jego ciocia u której mógł sobie przenocować, za darmo, nocuje do dziś bo nie stać go jeszcze na wynajęcie pokoju. Notabene pokój w tej miejscowoście (Peterborough) można wynająć za 50f. Po przyjeździe czekał 3 tygodnie aż agencja pracy znajdzie mu pracę. Pracę dostałe z tego co wiem w fabryce, żywność/segregacja? coś takiego. Praca niestety nie jest na pełen etat, jest to umowa 0 hour czyli taka umowa/zlecenie na telefon. Jest praca, jedziesz, nie ma to zostajesz w domu. Na koncie ma odłożone kilkaset funtów. I tak to wygląda po dwóch miesiącach jego pobytu w anglii. Numeru Nin jeszcze sobie nie wyrobił, dostał tymczasowy ale nie zadzwonił na umówienie się na spotkanie. No i tyle. Tak to wygląda w praktyce. Ja zakładam gdy tam pojadę, że znajdę pracę full-time od razu ale w praktyce może to wyglądać tak, że będę spał pod mostem i jadł ze śmietników. Największy problem jest z mieszkaniem którego wynajem kosztuje z 4[tel]funtów ale do tego trzeba zapłacić od razu kaucję 5[tel]funtów. Dlatego lepiej jechać z kimś aby mieć możliwości wynajęcia razem małego mieszkania 2 pokojowego. Na tę chwilę czekam na informację czy znajdzie się dla mnie spanie za darmo na podłodze przez jakiś tydzień dwa. Jeżeli tak to wyruszam do tego Peterborough i będę się rozglądał za pracą tam lub w cambridge, lub w bristolu. Jeżeli spanie się nie znajdzie to trzeba będzie jechać i od razu wynająć pokój. Innej możliwości nie ma gdy nie ma się trochę gotówki na start.

Pawelnero jeżeli chodzi o załatwianie pracy w UK będąc w Polsce lub mieszkania. Trzeba być moim zdaniem tam na miejscu aby normalnie rozmawiać z pracodawcą. W Polsce mogę sobie pracę ustawić wysokiej klasy specjaliści którzy władają angielskim w stopniu komunikatywnym i są poszukiwani za granicą. Na wysyłane CV z Polski odpowiada tylko kilka % anglików. Na stanowiskach biurowych na które aplikowałem wymagają płynnego angielskiego C2... Niestety o taki poziom trudno, jeżeli się nie mieszka w kraju anglosaskim.

Kolejna sprawa. Wpadłem na taki pomysł, że jeżeli ktoś nie ma pieniędzy na Anglię, to można rozważyć pracę przez kilka miesięcy w Niemczech i dopiero potem do UK z zarobionymi Euro. Jeżeli kogoś by interesował taki scenariusz to ja w to wchodzę od razu bo wolałbym pojechać do UK z większym zapasem gotówki.
Witam,
jesli ktos jest zaintresowany wyjzdem w okolice Doncaster ( praca next, asos, amp) moge pomoc w dostaniu sie w zamian za wynajecie pokoi u mnie.
Pracuje w NEXT.
Szukam pomocy ! Wraz z chłopakiem chcemy wyjechac Do Uk. we wrześniu ja nie znam języka on zna na poziomie średnim .. potrzebuje osoby która wyjeza bądz jest na miejscu do ewentualnej pomocy z pracą czy mieszkaniem jesteśmy z okolic łodzi pozdrawiam Angela
edytowany przez AngelaSz: 30 lip 2015
Praca w Birmingham ? ktoś coś proponuje ? wyjeżdzam za tydzień , mam mieszkanieee :) interesuje mnie praca w gastronomii bądz inna dobrze płatna :()
Cześć Marek 2109 chciałbym się dowiedzieć przy czym jest praca w Doncaster , mam nin I konto jeśli praca jest na długi okres czasu mógłbym wynajmować u ciebie pokój bo wiadomo ze trzeba zarobić na opłaty itd podam Ci maila do mnie [email] pozdrawiam
Ktos zdecydowany jechac w ciemno ze mna w pierwszym rygodniu sierpnia do uk, konkretnie peterborough, potem obmyslumy co dalej. Ja preferuje cambridge lub bristol na poczatek. Jade z kims autem przez serwis blablacar albo pociagami.
mój mail [email]
mieszkam ze znajomymi w Anglii znamy agencje pracy mieszkamy między Liverpool a Manchester - miejscowosci Wigan i Skelmersdale mamy wolne dwa pokoje w domach w pobliżu jest sporo pracy a nam zalezy na obniżeniu kosztów utrzymania domów ( 50 funtów lub 60 za tydzień pobytu )

jeśli ktoś sie wybiera a chce trafic w pewne miejsce mieć podpowiedź i być w otoczeniu grupy polaków zapraszam do kontaktu
Do agapolska24 cześć mam na imię arek , mam nin I konto w banku, chciałbym się dowiedzieć o pracę w magazynie o której pisałaś interesuje mnie raczej stała praca żeby mieć na opłaty i utrzymanie a agencje tego nie zapewniają mój mail [email]
Witam wszystkich ;)
Mam na imię Ewelina i również szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu do Angli. Poniewaz wiadomo ze we dwoje razniej. Wyjazd planuję na wrzesień. Jestem osobą bezkonfliktowa, łatwo nawiązuje kontakty. Angielski w stopniu dobrym.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila: [email]
Pozdrawiam :)
Czytam to wszystko i az smiac sie chce-Anglia jest tak wyludniona praca na kazdym kroku czeka-wybierac przebierac i zarabiac kto ile tylko chce....Nie zycze nikomu zle tylko nie macie pojecia o tym jak tu jest a oczekujecie gwiazdki z nieba.....Wasza sprawa tylko naprawde zrobcie cos rozwaznie...To nie jest 100 km od domu i jak nie wyjdzie to wrocisz lub...ale po co sie chyba produkowac...Mieszkam tu ponad 10 lat i nie mowie ze jest mi zle pracuje zyje raz jest lepiej raz gorzej a czytajac to wszystko chcecie wyjechac zarabiac oooooooooooooooo a moze i wiecej......To ktos taki jak ja powinien juz milionami obracac.....Wystarczy wziasc waliozke kilka rzeczy i co dalej? wysiadasz z samolotu busa autobusu-czy pociagu jak to niektorzy chca nim jechac -tylko tu jest wyspa a pociag po wodzie nie jezdzi....i co dalej jak wysiadziecie?Zacznijcie od szukania mieszkania bo bez tego nigdzie nikt wam nie da pracy...Moze tyle bo po co to pisac jak i tak jestescie madrzejsi.....Wezcie z soba choc troche rad lub poczytajcie jak tam ktorys pisal ze spal na dworcu i nikt z polakow mu tu nie pomogl bo tacy sa w wiekszosci tu polacy i z tym tez sie liczcie...
Pozdrawiam Andrzej....Naprawde zycze wam szczescia jak nie chcecie zadnej rady czy pomocy....
Witam wszystkich
Mam na imię Darek 25lat wybieram się na dniach z dziewczyną do Anglii własnym samochodem. Miło to być okolice chechister i szukać pracy na produkcji ale nie mam jeszcze mieszkania.

Jeśli jest ktoś miły i chciałby mi udzielić pomocy odwdziecze sie

Nie boję się żadnej pracy jestem inż. Mechatronikiem mam uprawnienia u doświadczenie elektryczne oraz zajmuje się mechanika pojazdów bardziej elektronika. Mam duże doświadczenie na budowie jako Cieśla zbrojarz oraz uprawnienia na ładowarki teleskopowe i dźwigi samochodowe. Do Anglii jadę swoim samochodem wiec zawsze jakaś pomoc z mojej strony z transportem się znajdzie. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
HEj hej!
Pisałam tutaj już jakiś czas temu. Razem ze znajomym mamy wynajęte spore domy w UK (północna część Anglii między Manchesterem a Liverpoolem). W części pokojów mieszkamy my i nasza rodzina, a część pokojów staramy sie na bieżąco podnajmować aby zmniejszyć koszty. Wiadomo, że wynajem domu dosyć droga sprawa... Stąd moja propozycja. Jeśli ktoś chciałby wyjechać do Anglii to właśnie zwolniły mi sie dwa pokoje. W związku z tym , że zależy nam na tym , aby osoby u nas mieszkające pracowały i mogły dorzucać się do rachunków podpowiadamy gdzie jest praca, podajemy kontakty do agencji, mamy testy z angielskiego z najważniejszych agencji. W razie potrzeby pomagamy z założeniem konta w banku i NIN.

Nauczona doświadczeniem nie będę wdawać sie w zbędne dyskusje i pyskówki na forum, bo do niczego to nie prowadzi, a ludzi którzy i tak wiedzą wszystko o wszystkim do swoich racji nie przekonam.
Jeśli ktoś jest zainteresowany przyjazdem piszcie na mojego maila:
[email]
lub na facebook'u:
https://www.facebook.com/michalina.wlodarczyk1
ew. to mój instagram:
https://instagram.com/misiawlodarczyk/

Kontakt tylko przez te adresy. Zainteresowanym wysyłam zdjecia domów, kontakty do ludzi którzy u nas mieszkają/mieszkali. Jeśli chcecie porozmawiać przez telefon wyślijcie mi na maila swój numer to zadzwonię ja lub mój partner.
Więcej szczegółów w prywatnych wiadomościach. Pozdrawiam i zapraszam!
Michalina Włodarczyk

PS. Najlepiej osoby z komunikatywnym angielskim. Bez angielskiego o pracę coraz trudniej :(
Zabieral ktos z was ze sobą rower z polski? Jesli tak to jak to wygląda w praktyce. Poważnie mysle o tym aby zabrać ze sobą rower. Czy taka opcja zminimalizuje mi koszty poruszania sie po miescie w znaczący sposób?
witam
szukam taniego mieszkania, pokoju w okolicy Doncaster, jestem jakieś 200km od tego miasta, jakby ktoś coś wiedział proszę o wiadomość na adres e-mail: [email]
Cytat: agatasaw
witam
szukam taniego mieszkania, pokoju w okolicy Doncaster, jestem jakieś 200km od tego miasta, jakby ktoś coś wiedział proszę o wiadomość na adres e-mail: [email]
wejdz na gumtree doncaster....
Cytat: kesh
Zabieral ktos z was ze sobą rower z polski? Jesli tak to jak to wygląda w praktyce. Poważnie mysle o tym aby zabrać ze sobą rower. Czy taka opcja zminimalizuje mi koszty poruszania sie po miescie w znaczący sposób?

Lot ryanair z rowerem chyba dodatkowo 280zl, lepiej kupic na miejscu uzywany. Ja kupilem kiedys za 30f, w skrocie uratowal mi zycie ten rower, bo nogi tak mnie bolaly od chodzenia ze przy kazdym kroku myslalem ze ktos mi mlotem nawala w stopy i wydawalo sie ze chodze na samych kosciach :D najgorszy bol w moim zyciu a byly dni ze musialem to znosic 12h w pracy plus dojscie i powrot z buta, po godzinie, co chwile sie musialem zatrzymac zeby dac im troche odpoczac... jeszcze troche i pewnie by mi je amputowali, nigdy wiecej tyle lazenia!
Ktos moze powiedziec "trzeba bylo jezdzic autobusem" no ale sytuacje mialem taka ze nie mialo to sensu, zreszta tez szkoda mi bylo pieniedzy :p pierwsze dni w Anglii i wielki blad z tym lazeniem...
Trzeba bylo od razu rower zakupic
Czyli rower się przydaje ;D. Teraz tylko kombinacja jak go przewieść albo kupic na miejscu używany. Widziałem ze za 30£ juz cos jest na ebayu.
Widziałem ze za 30£ juz cos jest na ebayu.
Cena adekwatna do stanu rowera:)
Ja zakupilem wtedy od znajomego za 30, stan byl ok :p na ebay podejrzewam ok 50f w dobrym stanie, nowe najtansze mtb cos chyba kolo 100
Dla wszystkich chetnych na wyjazd " w ciemno" w okolice Doncaster/Wakefield/Sheffield:
Odplatnie pomoge z praca na start.
Magazyn NEXT South Elmsall.
Koszt £30. Start ASAP. Niestety nieplatne induction 6 godzinne przed rozpoczciem pracy.
Jezyk angielski na poziomie komunikatywnym, tak zeby sie dogadac gdy mnie nie bedzie na waszym shifcie.
Dla wszystkich hejtujacych pozdrowienia:) lepiej wprost napisac ze nie ma nic za darmo niz na koncu powiedziec ze trzeba zaplacic. +44757[tel]
Od połowy sierpnia bedziemy potrzebować 4-6 pomocników do pracy w Londynie
Praca przy rozbiórkach ,demolkach, etc .
Praca w polskiej firmie na dłuższy okres czasu.
Bedzie to zatrudnienie na utr-cis
Stawka 60f na reke -bez rewelacji bo to dosyć ciężka fizyczna praca ale na poczatek chyba zawsze lepiej jak przez agencje.
Wypłaty raz w tygodniu na konto bankowe.
Osoby chętne min 23/24 lata ,albo po prostu silni robotni faceci ,zeby potem nie było "nie dam rady bo ciezko".
Pomoge ile bede mógł we wszystkim tylko prosze o ludzi ogarniętych.
Cytat: poligon123
Stawka 60f na reke -Wypłaty raz w tygodniu na konto bankowe.

Chyba zartujesz???? Za tak ciezka prace, 60F na tydzien......????
Temat przeniesiony do archwium.
2071-2100 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia