szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2581-2610 z 3652
to jedzie ktos z gabrielem??
Hej!
16 marca lece do Londynu z Łodzi, szukam mega pozytywnej osoby do wspólnego wyjazdu (bo sama tryskam pozytywną energią!) i adaptacji w nowym otoczeniu! :))) napisz do mnie: [email] napewno odpiszę :)
Pozdrawiam serdecznie,
Weronika
Czy jedzie ktos z oferty gabriela?
Witam....
W przyszłym tyg jade do Anglii, wybieram się sama ale jeśli jest ktoś chętny na wspólny wyjazd to możemy porozmawiać... Mam na imie Monika i mam 26lat... Jeśli jest ktoś zdecydowany na wyjazd i moglby pojechać w przyszłym tyg to możesz się odezwac [email] Nie nalegam... Ja w każdym bądź razie jestem zdecydowana... pozdrawiam :)
Poznam ogarnieta dziewczyne na wyjazd do uk w celu dzielenia kosztow. Bede wracal samochodem na przelomie marca kwietnia. Jestem w stanie zabrac po drodze. Oczekuje kreatywnosci i znajomosci ang chociaz na poziomie szkolnym mimo to ze to i tak jest niewystarczajace by normalnie funkcjonowac. Oczywiscie pomoge w starcie i ogarnieciu spraw. Kontakt priv. Pozdrawiam wszystkich :)
Cześć, jestem Klaudia z Poznania, mam 20 lat, zrezygnowałam ze studiów i chcę wyjechać za granicę do pracy, im szybciej tym lepiej i szukam koleżanki-towarzyszki by było raźniej i żeby jakoś razem się odnaleźć. Znam dobrze angielski i niemiecki, kierunek nieznany i mój pierwszy raz, zapraszam do kontaktu na priv lub [email] :))
edytowany przez [konto usunięte]: 20 lut 2016
witam wszystkich, mam na imie Jarek, wyjechalem do Manchester 3 tygodnie temu, mam prace i byc moze w firmie uda sie zalatwic prace dla kogos jeszcze, bo angole tam pracujacy strasznie sie obijaja.i ponoc szukaja ciagle rak do pracy .. praca nie za ciezka ale problemy duze z zakwaterowaniem, jestem tu z kolega, ktory jednak woli tulac sie po pakistanskich domach co mi nie odpowiada, dlatego szukam kogos , najchetniej dziewczyny ktora lubi pozadek lad i czystosc w domku tak jak ja, zeby z kims wynajac mieszkanie na te np pol roku i zyc jak czlowiek.- moze mniej odlozyc ale nie jak brudas...wiecej info o mnie i o anglii na priv prosze , albo email : [email] :)
Cześć,
Szukam chętnych na wyjazd do Anglii. Mam 26 lat, spokojny, bez nałogów. Jestem ze świętokrzyskiego. Byłem już na w Niemczech więc nie jestem zielony jeśli chodzi o zaczynanie wszystkiego na początku. Język na dobrym poziomie ( tak mi się wydaje ). Fajjnie byłoby znaleść kogoś w podobnym wieku i również z okolic.
Kontakt : [email]
Siema all mam na imie Simon jestem z łódzkiego szukam kogoś obojętnie dziewczyny lub chłopaka do wyjazdu London byłem tam przez tyg w ferie mega sprawa może nie jest bajkowo ale naprawdę można sie tam rozwinąć i jest wiele perspektyw na życie moj ang b2/b3 coś kolo tego myślałem o wyjedzie tak sierpien/lipiec che dokonczyć ten rok szkoly aby moc dalej się tam uczyć jezeli ktoś ma ochote piszcie moze cos wymyślimy.
ps. zlodzieje i cebulaki prosze nie piszcie bo sami sobie krzywde zrobicie szukam osób ktore maja coś w głowie. METRO W UK TO ZAJEBISTA SPRAWA
[email]
mam 20 lat
edytowany przez SimonUK: 22 lut 2016
czy flame jobs agencja z bydgoszczy to warto jechac z nimi?
Cześć!
Mam 24 lata i własnie skończyłam studia i nie mam funduszy na dalsze życie skąd pomysł wyjazdu na parę miesiecy. Szukam osoby/ osób, które chciałyby wyjechać ze mną do pracy za granicę. W sumie kraj dowolny, na własną rękę czy z biura pośrednictwa też. Chciałabym wyjechać z osobą, która juz była na takim wyjeździe lub nie boi sie wyzwań, bo to będzie mój pierwszy raz i jestem całkiem zielona. Angielski znam w stopniu średniozaawansowanym.
Proszę o kontakt na maila [email]
Pozdrawiam
Agnieszka
Cześć wszystkim. Planuje wyjechać do Anglii w ciemno i tam szukać pracy. Ktoś może jeszcze się wybiera? ;0 Jakie miasto najlepiej wybrać jeśli chodzi o ceny życia i dostępność pracy?? Może ktoś pomóc?? można wyjechać razem, we dwoje zawsze raźniej:) Mam 23 lat, okolice krakowa. Angielski znam średnio-doszkalam się;p mail. [email]
Witam,czy mógłby nam ktoś pomóc,razem z mężem jestesmy zmuszeni wyjechać na jakiś czas do Anglii ,najlepiej na produkcję,żeby odrobić straty,język słaby ,ale chęci i siła do pracy wielka,nie mamy wyjścia,może ktoś wie cos o pracy jakiejś fabryce w Londynie bo tam mielibysmy mozliwośc pokoju lub gdzies indziej,Już nie mam siły szukac przez agencje,mam złożone cv 2 miesiące i nic,a długi rosną----pomóżcie ,proszęAnia i Robert.
napiszcie na meila [email] tez wyjezdzam kiedys bylem tam 5 lat w uk
Witam wszystkich :)
Czy jest ktos z Warszawy, kto planuje wyjazd? Ja moge wyjechac od zaraz. Szukam towarzystwa, we dwojke lub wiecej osob razniej. Ja mam 24 lata, jestem spokojna osoba, poziom angielskiego raczej sredni.

Pozdrawiam
ania i robert sorki pomylilem stare meila to jest nowy [email]
Witam, nazywam się Paweł i w tym roku będę kończył 22 lata. Jestem z województwa Śląskiego. Zrezygnowałem ze studiów i moim celem to wyjazd do UK/Irlandii. W swoich okolicach nie umiem znaleźć pracy i chce wyjechać na dłuższy okres. Planuje wyjechać w drugiej połowie obecnego roku lub początek następnego. Pisze tak wcześnie, ponieważ można by się wcześniej poznać i obrać konkretny plan działania dotyczący wyjazdu. Mój poziom angielskiego oceniam na podstawowy. Jestem osobą spokojną, opanowaną, bez nałogów i chętną do współpracy. Szukam osoby, bo wiadomo razem raźniej i można więcej zaoszczędzić. Preferuje osoby w zbliżonym wieku do swojego (dziewczyna mile widziana :) ). Chętni pisać na email [email]
KTO Z łódzkiego i che wyjechac do londynu lipiec/sierpien/wrzesien mam 20 lat,ang b2/b3 mniejwiecej ogarniam co i jak trzeba zrobic pisać!!! [email]
edytowany przez SimonUK: 25 lut 2016
Witam.

Mam 21 lat.
Szukam chętnej osoby na wyjazd, najlepiej do Niemiec. :)
[email] .
edytowany przez Krzysiek994: 25 lut 2016
Szukam ogarniętej osoby chętnej na wspólny wyjazd do pracy do uk, moze byc dziewczyna, mam 28 lat, chce jechac na okolo pól roku, jestem z lodzi, angielski poziom średniozaawansowany, mój mail [email]
Witam wszystkich, w najbliższym czasie wybieram się do UK, mam ofertę pracy w Milton Keynes GS Ltd, czy ktoś tam pracował i coś może mi doradzić, widziałam 1 złą opinię, a nie chcę jechać sama w ciemno, może ktoś chce jechać razem, bo za słabo znam angielski i chcę mieć dobrą pewną pracę z zamieszkaniem, nie byłam dotąd w UK, jeśli ktoś ma namiary na pracę, produkcja, szklarnia, magazyn niech się odezwie, mam 48 lat, jestem spokojna i tylko nie chcę jechać sama w ciemno, a muszę znaleźć pilnie pracę i wyjechać na dłużej.
Wyjeżdżam za 2 miesiące do Anglii żeby zostać tam na dłuuugo lub na stałe. Angielski na poziomie, który pozwala na załatwienie podstawowych spraw i raczej nie można powiedzieć że jest komunikatywny. Pracy chce szukać na miejscu. Tak jak niektórzy tutaj wolałbym nie jechać sam. Jak ktoś wybiera się w podobnym terminie to może się zgadamy [email]
Planuję wyjechać do UK na ok 10 tygodni (koniec czerwca - początek września) by trochę popracować, wyszlifować język. Jeśli ktoś planuje podobnie, niech pisze na [email] . Poszukamy razem może...
Irlandia DUBLIN na dlugo najlepiej dziewczyna jako wspollokator.

[email]
Dnia 19 marca wylatuję do Manchesteru za lepszym życiem. Mam 27 lat. Jestem na etapie poszukiwania pokoju ( jeśli ktoś ma coś w okolicy Wythenshawe , Salford proszę o kontakt). Jako że przydał by się ktoś żeby było raźniej poszukuję raczej współlokatorki (nie żony, dziewczyny bo już mam, kochanki) z racji tego że cenię sobie święty spokój i nie mam zamiaru się z nikim użerać. Jeśli planujesz wylot, rozważasz wyjazd we dwoje odezwij się na [email]
Witam
Obecnie mieszkam na przedmieściach Londynu jestem w stanie załatwić od ręki pracę na start przy produkcji oraz mieszkanie. jeśli jakaś pani jest zainteresowana zapraszam do korespondencji poprzez wiadomość priv tutaj.Potem dostosujemy sobie formę kontaktu do najwygodniejszej.
Zapraszam jak najszybciej póki mam możliwość wszystko załatwić.
Bez problemu i stresu pomogę ze wszystkim i odbiorę z lotniska.
Pokój jest w domu w który sam również mieszkam.
Znajomośc języka do tej pracy jest nieistotna.
Pozdrawiam
Witam! szukam ogarniętej osoby chętnej do wyjazdu do UK. Mam 23 lata, mieszkam w Szczecinie, język ogarniam na tyle żeby się dogadać, praca jaka mnie interesuje to coś ogólnego jak magazyn, produkcja itp. We 2 zawsze raźniej i taniej. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie [email]
Witajcie
Do 2 miesiecy chce zjechac do Londynu. i poszukuje chetnej osoby lub osob z ktorymi wynajmiemy cos wspolnie. W Uk juz bylem, teraz wracam z zamiarem otwarcia swojej lakierni(ponownie) napewno bede potrzebowac osobe-dwie do pomocy natomiast nie odrazu- zeby ktos nie pomyslal ze obiecuje bog wie co. Natomiast pisze o tym bo byc moze znajdzie sie ktos z doswiadczeniem , chocby w pomocy lakiernika.
fajnie by bylo jak bym poznal kobiete ale nie szukam seksu-raczej czegos stalego(natomiast nie oczekuje tego tutaj. Tutaj szukam towarzyszy/ek do wyjazdu)
Nazywam sie Wojtek mam 25 lat ze slaska. moj mail [email] zachecam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania.
Chyba ze Jest ktos z Londynu kto ma pewne lokum do ogarnięcia z normalnymi ludzmi rowniez bede wdzieczny za kontakt
Pozdrowionka
Witam wszystkich gotowych do wyjazdu za granice (UK) w miesiącach maj/czerwiec na kilka miesięcy albo na stałe wszystko zależy od nas.Jestem Dagmara (19)lat szukam towarzyszki do wyjazdu.Sprawa jest dość prosta bo mamy praktycznie wszystko ogarnięte prócz pracy to bez problemowo załatwimy na miejscu.Mam na miejscu koleżankę i znajomego który mieszka tam od 12 lat ma swój dom jednak wszystkie pokoje są tam zajęte przez innych przyjezdnych nad czym bardzo ubolewam.Pomoze nam we wszystkich sprawach.Fajnie by było się zobaczyć przed wyjazdem pogadać i chociaż trochę poznać aby wiedzieć z kim się wybieramy,omowic szczegóły,wypić kawę :) Jesli jestes zainteresowana gotowa do działania i ogarnieta zadzwoń : 535-494-791 lub napisz [email]
edytowany przez Dagi113555: 01 mar 2016
Witam rodaków :-) zycie po raz kolejny zakpiło troszke ze mnie żucajac kłody pod nogi ale to nie w temacie.Poszukuje pracy w londynie ,jestem osoba rzetelna pracowita .
zadna praca mi nie przeszkadza byle by była ,fizycznej sie tym bardziej nie boje bo jestem postawnym mezczyzna .Wdzieczny bede bardzo za jakiekolwiek info w tej sprawie ps.bede mogł sie odwdzieczyć.poszukuje rownież osoby do wspolnego wynajecia mieszkania razem zawsze taniej i lepiej .w sobote wyjezdzam z polski..pozdrawiam serdecznie czekam na jakie kolwiek info na adres [email]
Temat przeniesiony do archwium.
2581-2610 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia